Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
27. feb 2009

alebo tvrdy syr nastruham

inak ja som dostala strasnu chut na nejaku natierku

zuzana76
autor
27. feb 2009

zajtra nejaku urobim, asi s tvarohom, ten mam v chladnicke

maji4
27. feb 2009

Baby ja už musím ísť spať ved ráno o 6.20 na budíček Lilianky nevstanem tak čafte a dobrú noc a samozrejme príjemný víkend 🙂 🙂

adulak
27. feb 2009

maji, sa nevyhovaraj. misa ako misa. sak nejaku doma najdes, ne?

zuzi, uz staciloooo, lebo by som si nejaku hned dala 😝 ale nema mi ju kto urobit a mne sa nechce. a mozno je to aj dobre, lebo ked sa neskoro vecer najem, tak sa mi snivaju blbosti 😕 😔

adulak
27. feb 2009

aj ja uz idem. dobru nocku 🙂

zuzana76
autor
27. feb 2009

dobru noc, aj mna uz muz lanari do postele

maji4
28. feb 2009

Ahojte to čo prvá 😲 😲 😲

Ako som hovorila Lilianka bola hode už od 6.20 😠 😠 a potom sa už ukladala o 10-tej tak som rýchlo muža vyhnala von s malou nech sa prebere a prišli o 30 minút ,že spadla do blata 😠 😠 tak sme potom trpeli s umrnčanou Liliankou do 12-tej 😒 😒

cestoviny Lilianke chutili 😉 a pomazánku som ešte nerobila zatial sa mi nechce uvidíme ako sa mi bude chcieť do večera 😝 😝

retaux
28. feb 2009

Ahojte!

Pri čítaní toho, čo ste včera popísali sa mi dnes tu zbiehajú slinky 😝 Mňam, my zase robievame syrovo-cesnakovú, tú máme radi.
A tiež sa u nás jedávajú slíže tvarohové na slano 😀

A ten recept musím vyskúšať na zapekané rezne. Už sa na to teším. Dnes ideme do NR k sestre, keď sa Lucka zobudí.

lenkamt
28. feb 2009

no čaute 🙂

Lenke vyšla spodná dvojka, takže dúfam že toho 9.3. v bb bude všetko ok 🤐

ja som robila knedle a segedín, prvá knedla sa mi pri parení "zgrcla" 😝 nechápem 😅 no a deťom ten segedín moc nebral 😕 takže zajtra im musím spraviť niečo iné 😝

inak von je super "teplo" svietilo slnko a sneh sa topí 🙂 🙂 🙂 mám neskutočnú radosť 😀

no a z pomazániek my robíme cesnakovú,sardinkovú,nivovú a to je asi tak všetko 😀

idem hľadať nejaký recept na dolky, zostala mi 1/2droždia , treba využiť 😵

prvapomoc
28. feb 2009

Ahojte,
my sme akurat došli,boli sme von a za kamoškou v porodke.narodil sa jej chlapček.mala bola cela unesena z babatka 😵

no a začala na mna chytrať nejake hysaky,vždy ked dojdem z roboty tak reve niekedy aj hodinu 😝 a idu jej očaky tak je to vesele.
musím isť lebo dieťa sa mi dokadilo,ešte dobera antibiotika taj asi z toho.potom nakuk.zatial pa pa.

mmem_
28. feb 2009

ahojte

len na skok ;) mali sme dnes navstevu, mali sme velke upratovanie a este sme stihli ikeu

recepty ulozene mnaaaaaaaaaaaaam

adulak,letu : segedin malemu velmi chutil, spapal celu misku ale tiez sa mi po hodine zobudil zo strasnym revom a ked som si ho v ramci ukludnovania tisla na seba, tak tak prdkal ze az, a potom sa konecne ukludnil, tak si myslim ze to mal z toho segedinu ;( a pritom sme z manzelom zvylkli vzdy jest taku sudkovu kapustu a on samozrejem tiez a z toho nic,ale je pravda ze toho nezjedol tak vela

bryndza: a ked je ta bryndz termizovna tak ju trosku predsa mozu nie??? jedine jedlo co mi nevyplul na prvy krat 😀 😀 😀

no ked nas tak cita nejaka odbornicka na zdravu vyzivu 😀 😀 😀 😅

my sme robili vajickovu a ta mu chutila inak moc nerobievame ;)

lenkamt: ja mam tiez drozie ale budem robit toto

a budem robit toto zajtra

jednu z tychto drozdovych polievok

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=

a toto druhe + zbytok segedinu 😀 😀

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11928

meganik
28. feb 2009

caute mamuľky..som nasr..akurát mi o chlp ušla aukcia 😠 😠 😠
ale našla som super stránku vecičiek, tak som hneď Natálke objednala veci odtiaľ 😅

http://wwww.hojdacka.sk/

leni ty si aká všímavá žena, ešteže ťa máme..lebo ja som si až tu na mk prečítala, že Natali je v mama a ja a pritom som mala časák pohodený na stole 😵 😵 😵

no nič, keďže je víkend, tak neočakávam neviem akú návštevnosť mk..tak pekný zbytok dňa 😉

a recepty sú super..všetky som si uložila 😉

meganik
28. feb 2009

no..brázdim ďalej po nete..áááá...objednávky z hojdačky ( viď text vyššie ) som zrušila, cez mmb ma to vyšlo lacnejšie 😎

no idem spať, aby som zase nepoobjednávala hory-doly, lebo ma mm zahluší 🤐

prvapomoc
1. mar 2009

ahojte,
parjem krasnu nedelu.ja už mam postavený obed,robím hovädzie na hrašku,tak om to dala už teraz,lebo kým sa to udusí 😖

zajtra mam celodenku tak musím variť na dva dni.bola som včera len tak nakuk v robote lebo som niečo potrebovala a normalne sme uplne plní,nemame ani jedno miesto volne 😠 to zas bude pondelok 😝

idem trocha facebokovať a potom aj ačo poriadiť 😉

mmem_
1. mar 2009

ahojte

len jednu otazocku

PETA: ja som pozerala tie veci nextu ale tu v CZ to vyjde na 40 kc jedna libra, za kolko si to objednavala ty? mozes mi poslat do IP jej ID cislo? ja som hadzala do kosika hadzala a ze 200 libier tak som to rychlo vysypala a pratala sa prec 😀 😀 😀 tak si asi pockam na nejake vypredaje v HM radsej

lenkamt
1. mar 2009

ahojte..

baby- nervy - Lenke ide spodná stolička 😝 do rána mala teplotu, vstala už o 5 , už ju aj prehnalo a nechce papať 😝 tak asi tú bystricu odvolám, šli by sme tam zbytočne 😠 sono nám môžu spraviť aj tu v mt 😔

Meg - ja som sa aj divila, prečo ideš nextové veci objednávať v nejakej hojdačke 😀
Mmem - však si daj vyhľadať next cez mmb a vyhodí ti baby, ktoré to objednávajú 😉

no a ja mám herpes po celej hube a nose 😝 takže Bailey - neviem či nás príjmeš 😖

meganik
1. mar 2009

leni to vieš..smútok z nevyhratej aukcie mi zatemnil mozok 😅 ale potom som to napravila a vyšantila sa na mmb 😉

v každom prípade mi dnes ráno volali z hojdačky a keď som im povedala, že na mmb som nakúpila lacnejšie, tak mi povedali, že nabudúce ak budem u nich objednávať nemám ísť cez net obchod, ale objednávku poslať priamo na ich mail a oni mi spravia cenu 😎

a od rána nemáme vodu 😠 v BA sa pokazilo nejaké potrubie či čo, tak vrakuňa-biskupice a ružinov nemali vodu, teraz nám pustili konečne teplú, ale tečie žltá jak ... no Natali som opláchla v lucke 🙂 ale na nás toľko lucky plytvať nebudem 😠

leni..tak želám kolektívne polepšenie zdravot. stavu, tebe nech čím skôr zmizne herpesák a Lenke nech čím skôr výjde zúbok, žeby ju dlho netrápil 😉

meganik
1. mar 2009

bože baby..osprostievam..mozogggggggg tam malo byť 😠 !!!!

lenkamt
1. mar 2009

Meg - dík, ale už má 38C teplotu a úplne červené líce 😢 plače, plače, plače. chúďa - zatiaľ najhorší zub 😢

baileysa
1. mar 2009

ahojte,

vcera sme boli u nasich, moj 10-rocny synovec naucil gretku nove slovo - pivo, tak uz vie povedat: dom, ťava a pivo 😨 myslim, ze do skolky to uz ma slusnu vybavu 😅 😀

leni, ja by som hrozne chcela, aby ste prisli 😨 gretka tiez mala dnes, ked sme prisli zvonka, tak mala trochu zvysenu teplotu, tak neviem, co sa ide z toho vyvinut, ci vobec daco, tak si este dame zajtra vediet, mozno tebe ten herpes prejde 😉 lebo to by som sa bala 🤐

mima07
1. mar 2009

cauko babule
este sme sa nepodakovali za gratulacie tak dakujeme 😉
maly ma tiez teplotu 38,5 teraz som na to prisla
leni to su zuby lebo tiez ma cervene lica jedno viac a druhe len trocha 😲
mna z toho porazi to sme mali ist lyzovat ☹ a najhorsie je ze mi nechce pit on aj tak malo pije ale teraz neviem ako to do neho natlacim

mima07
1. mar 2009

leni to mala bat otazka o tych licach inak okrem toho ze dnes jedol menej ako zvycajne som nic nespozorovala boli sme v zoo tak bol z toho uneseny este aj teraz ked mu poviem ze nech pije ze potom bude havo tak si rychlo sadne a ukazuje na psa

mishelin
1. mar 2009

ahojte,leni chuda lenka ☹ ako jej je,uz lepsie,neplace uz? ☹
som na skok,tak ostatok neskor 😉
mima,leni tak prajem pevne nervy so zubami a nech to deturence nejak pretrpia ☹ 😉 boze stymi zubami sama neplecha 🙄 😝
no a ty este aj herpes 😖 😝 nepomaha ti herpesin,mne zatial vzdy 😉 alebo co si na to davas?

meganik
1. mar 2009

tak a ešte ja...slovko na záver dňa 😅 ja len, že som pozerala eurovíziu a ešte teraz som unesená z pesničky, čo spievala Nela Pocisková..bolo to super 😵 no a keďže si tu teraz pripadám ako taký výkrik do tmy -odchádzam spať, čaute kočky 😉 🙂

lenkamt
2. mar 2009

ahojte...

noc strašná, stále sa budila a mala aj horúčku. iné nič, tak neviem či ísť k dr. či čo. vankúše zmáčané od slín, teraz má aj bodynko po pupok mokré ☹

Bailey - tak my neprídeme 😢 ak by jej to do zajtra aj prešlo, tak by som mala nervy či ju to nechytí zas. mne herpes síce vyschol ale stále ho mám 😖

Mima - ☹ tak aj vy. toto je strašné. keď si predstavím že Lenka ešte 10 a Lucka 7, tak mi je 😝 😔

Mish - na herpes mne nezaberá nič - alebo zaberie a potom sa nanovo vyhodí vo väčšom množstve 😝

lenkamt
2. mar 2009

a na inú tému - Lucka sa dnes po dlhej dobe ráno vykakala do nočníka 🙂 🙂 🙂 😀

retaux
2. mar 2009

Ahojte!
Nech rýchlo vylezú zúbky aj Lenke aj Alexovi a Gretke nech odíde zvýšená horúčka 😉

Meganik: aj mne sa páčila tá pesnička, ale aj Smola a hrušky (také ja mám strašne rada 😀 ) a boli tam dvaja od nás z Vrábel: Mišo Chrenko a aj spevák z Metalindy 🙂

Mne tiež nič na herpes nezaberá, lebo nikdy si ho nestihnem natrieť predtým ako sa vyhodí a keď už je tam, tak to už nič nepomôže. Vtedy si ho len natriem zubnou pastou, aby sa rýchlo zasušil a nesvrbel.

mmem_
2. mar 2009

ahojte

bayli;) tak zaklad ma gretuska 😀

lenkamt: nech vam to rychlo prejde, dik za pozvanku a radu v nexte;) ani som nevedela ze to tak funguje este som veru z mmb nic neobjednavala ;)

a my kasleme stale viac a viac to nie je normalne, tak asi skocim k DR aj tak mame mat ockovanie tak nech si ho pozrie a posle aspon nejaky vytera abo co, ze co nas to furt obchadza

euroviziu som nepozerala

lejla77
2. mar 2009

Ahojte 🙂

Peta:
takze mne rano nikto nic nepovedal, len som sa pytala ucitelky, ci je nova a ona ze ano, ze bude na stalo. Ale zdala sa mi celkom mila - na prvy pohlad sa mi viacej pozdavala ako ta Zuzka. Aj vedela, o koho ide (myslim Stanka, hned vedela, ze dlho nebol.....). Tak som jej v rychlosti povedala, ze co a ako a ze medzi 14.30 a 15.00 pridem pre maleho. Inac, nepytali odo mna ani potvrdenie, ze je maly zdravy. Od teba pytali????????????? Zhanala som ho ako besna v piatok - museli mi ho nechat v lekarni oproti dr., lebo by som si ho nestihla vyzdvihnut. A je mi na nic???????????

Inac maly reval ako tur, neviem, ci ma nezavolaju skor. No po 3tt by mu uz asi ani ta Zuzka nepomohla. 😔

retaux
2. mar 2009

Mmem: chudáčik Simko, nech ho to rýchlo prejde.

Lejla: snáď si Stanko rýchlo zvykne na jasličky 😉