Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
8. okt 2009

Maji ako je na tom Lili? Som rozmyslala ci sa baby nemozu poobede trosku zahrat na ihrisku , dnes nemame ziadny program, ale zavolam ti

letuskah
8. okt 2009

caute
peti sak ja sa tiez vzdy spytam ci mozem dat a nie ze supnem doruky kym sa mama nediva 😠
zuzi pekna foto 🙂
my musime ist na nakup len cakam na sms od muza lebo siel na sluzobku a neviem kde zaparkoval auto, tak musim pockat 😀

lejla77
8. okt 2009

Ahojte, ja len na rychlo.
Stanko je chory - ma taky suchy drazdivy kasel a nie je vo svojej kozi. Neviem, ci mu nejdu aj stolicky. Ale je doma zatial na Spiropente. Tak dufam, ze sa to nezhorsi. Mna zasa bolia mandle 😠

lejla77
8. okt 2009

Doma som myslela, ze nie je v skolke. Vcera bol u mojej mamy, dnes je u svokry a zajtra ho zasa beriem k mame. Takze lietacky. 😖

maji4
8. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂
Bola som s Petou u nej v robote super a sme si pokecali 🙂 🙂 musím prísť častejšie na takú super kávičku 🙂 😉 😉 Peti dúfam ,že som ta moc nezdržala 😔 a Peta vyzerá úplne super fakt je to kočka 😉

Potom som bola v Lidli a kúpila som Lilianke 2 pyžamká a boli tam posledné 2 Liliankinej veľkosti 😉 😉

Lejla rýchlo sa vyzdravte na vás sa to tiež stále lepí ☹ ☹

lenkamt
8. okt 2009

halo, halo 😀

krupky sme nezjedli, je úžasné ako vedia oddeliť fazuľu, šošovicu, zemiaky.... a tie krupky vypľuť 😀

a ešte ma pobavilo toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18588

lenkamt
8. okt 2009
letuskah
8. okt 2009

maji ja som tiez bola v lidli ale chlapcenske pyzamka vobec nemali len 56 a to je asi male 😀 😀 😀 ale ma nove ponozky a pancuchy so slonom na zadku 😀 😀 😀

lejla tak sa liecte, ja som mala u svokrovcov mandle zapalene, teda ten zbytok co mam a este teraz po tyzdni nie som celkom fit. tak kloktaj salviu a nenamahaj si hrdlo 😉 a Stanko nech sa vylieci, nech to nie je zdlhava zalezitost

maji4
8. okt 2009

let u nás zasa pančuchy mali ale len malé čísla a tiež som jej chcela kúpiť 😒
A u nás zasa mali pyžamká chlapčenské rôzne veľkosti 😅

maji4
8. okt 2009

lenka krtkova torta pobavila aj mna 😅 😅

A aj tie gumáky su super 😉

letuskah
8. okt 2009

maji zakon schvalnosti 😠 ale nevsimla som si velkosti pancuch pre dievcata, keby mali mozem ti kupit 😉

maji4
8. okt 2009

let netreba ja mám dosť to som ,že ked budú mať tak ich kúpim ale keďže nemali tak som nekúpila 😉 ale aj tak dík 😉

maji4
8. okt 2009
peta28
8. okt 2009

Maji, ty si co pila?? Ale prid aj castejsie na kavicku a strudlu si ani nedopapala, este stale ju to mas 😀

Lejla drzte sa.

Aha co som dala muzovi kupit.. do kelu kvoli tomu som sa musela s nom zacat rozpravat:

http://www.toysrus.at/produkte/multi-wasch-und-...

lenkamt
8. okt 2009

Peti - 😀 😀 😀 to nasere 😀 kuchynka pekná 🙂

retaux
8. okt 2009

Ahojte!
Mám zážitok dňa 😠 Ešte teraz sa trasiem. Boli sme s maminou a Luckou v Lidli na nákupe. Ako vždy mamina tlačila Luckin kočík a ja nákupný vozík. Ona postála a začala si obzerať nejaké veci, ja som išla pomaly za ňou. Odrazu sa postaví ku kočíku chlap a začne sa mi hrabať v kabelke, čo som mala prevesenú cez kočík a vybral odtiaľ peňaženku. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ja som najskôr nevedela ani ústa zatvoriť, čo som pozerala ako puk, ale potom som sa doňho pustila, a on na mňa hodil tú peňaženku a ušiel 😲 😲 😲 😲 😠
Skoro ma tam rachlo.

maji4
8. okt 2009

Peti ved sme sa bavili o tom že začínam zasa chudnúť nemohla som to popadať po Lilianke 😔

peta28
8. okt 2009

no, akcia len do 10.10 tak zajtra by uz bolo neskoro, ale aspon nepindal a povedal ze tam skoci dnes. vsak desiatu mal rano v chladnicke tak len by skusil povedat ze nejde

retaux
8. okt 2009

Peťa: a nekupovali ste minulý rok kuchynku?

Lenka: krtkova torta je super. A keď ťa tu vidím, tak mi zase napadlo, že som zabudla zistiť číslo tých pneumatík 🙄

maji4
8. okt 2009

Peti kôli takej kuchyni by som začala s ním aj stredovať 😀

lenkamt
8. okt 2009

Ret - 😨 😨 😨 to aká drzosť 😨 😠 😠 😠 bože do akého sveta sme to priviedli tie naše deti 😔

zuzana76
autor
8. okt 2009

ahojteee

no my sme dnes vstali o 10.15 😀 obaja

hned sme sa obliekli, dnes som chcela kupit tie pyzama v Lidli, dosla som tam a nisssssssssssst, to akoze ti ludia tam stali uz asi rady o 7.00, lebo mali len par ks dievcenskych a male cisla, ale kupila som mu aspon ponozky a pancusky neterke Natalke s cickou Mickou an zadku 😅

maji4
8. okt 2009

Ret 😲 😲 😲 😲 😲 to čo už sa tu deje 😲 😲 😲

maji4
8. okt 2009

to je aká akcia dnes sme boli skoro všetky v lídli 😀 😅 😅

retaux
8. okt 2009

Len ja som tam nič nekúpila (a u nás asi mali všetko), lebo ma henten nasraaaaaaaaaal 😠

peta28
8. okt 2009

Ret kupovali ale ta je u svokry, takze tuto dame doma na zahtradku v lete sa s nou vyhra a cez zimu ju niekam napchame.. asi do kuchyne nech so mnou vari .. za tu cenu
Ret akoze dovi dopo.. nakopala by som ho
Ja som dnes di Lidlu ani nesla, pyzamiek mame dost a Zuzi neboj v Lidli maju pyzamka v akcii kazdu chvilku 😉

peta28
8. okt 2009

teraz kukam ze tam je aj zehlicka a aj doska, no super, dufma, ze ju dostane, aj ked v Rakusku to nie su take akcie ako u nas, ze prides a nic

zuzana76
autor
8. okt 2009

teda ret , no skoda,ze som nebola v Lidli vo Vrabloch, lebo tu normalne panika, take babicky sa tam prehrabavali a tiez,ze - "Ja som uz bola aj v Lidli na Parovciach, tam uz tie pyzamka nemali a tak, som isla sem a ani tu nemaju, este pojdem na Chrenovu 😀 " - no normalka kovbojka 😀

aspon som prachy neotrepala, este aj taky vacsi zupancek som mu chcela kupit, ale ani to uz nemali

zuzana76
autor
8. okt 2009

peti, ved ja viem, ved nabuduce hadam kupim, uz som mu jedno kupila asi pred 2 tyzdnami, ale som chcela teraz vacsie cisla, lebo ved tych bude treba vela, ked bude spavat bez plienky, tak precika jedna radost

inak my uz cez den pekne bezplienkujeme, tak sa tesim

retaux
8. okt 2009

My už našťastie cez deň úplne pohoda (sem-tam sa ešte niekdy stane nehoda), ale teraz začíname odplienkovávať v noci. Budím Lucku okolo 23.00, aby sa vycikala a celkom sa nám darí. Plienku jej ešte dávam, akurát v nej nemáva ráno nacikané. Tak uvidím. Bojím sa jej ju nedať vôbec.