Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
12. okt 2009

dobru noc 🙂

lenkamt
13. okt 2009

dobré ráno 🙂

Miška ja mám tiež 12cm a je už úplne tenučká takže ju ani nevidno, no a je na takom mieste že ju zakryješ všetkými nohavičkami, takže vôbec nevadí ak sa teda nechystáš chodiť na nudapláže 😉

Peti - som nepochopila to že to si vedela že to takto dopadne 😕 to bolo k čomu? ja už fakt sprostiem 😅

no a Verča dnes šla v zimnej bunde, čiapke aj topánkach 😅 u nás je taká kosa 😝 poobede idem do deichmanu kúpiť dievkam nejaké topky, lebo v teniskách by odmrzli 😝

retaux
13. okt 2009

Ahojte!
Teda, vy ste toho od piatku riadne veľa popísali 😲 Niečo som prečítala, ale nie všetko. Je toho moc, moc, moc...
Našťastie ešte v piatok nebola u nás taká zima, tak som nezamrzla pri preberaní diplomu v tých ultra tenkých šatočkách 😀 A tento víkend boli u nás hody, tak sme sa aj kolotočovali v piatok a aj v nedeľu poobede.

A včera poobede som tiež už Lucke obliekla zimnú bundu. A dnes keď pôjdeme do mesta, asi jej tiež dám, lebo je tu riadna víchrica 😖

mishelin
13. okt 2009

leni jasne ze sa nechystam 😀
a peta to asi myslela na superstar ze vedela ze to rozhodnutie tak dopadne,ci nie? 😅
no a tu nenormalna vichrica od vecera,na horach snehu 😝 a kosaaaa a veru ani ja ziadne botypre maleho chuda len botasky,vsetky ruzove topky co ste pohadzali sa mi veeeelmi pacili ale teraz by mohol dat niekto chlapcenske 😅

maly v noci od strachu ani nespal a ani curat nechel ist ale potom som sa aj ja odhodlala tak siel so mnou,sme sa bali toho vetra..no ale strasne fuci..leni vam tam nie?muz volal ze aj v LM fuci ze sa mu neda ani poriadne robit na streche

retaux
13. okt 2009

Mish: chudák muž, v takomto vetre na streche 😒 Lucka má tiež len botasky a potom už až zimné, vyteplené hrubé topánočky a snehule. Žiadne prechodné som jej nekúpila.

mishelin
13. okt 2009

ret veru,ved rano mu maly hovori pod domov fuka vietor a on ze no pridem ale neviem kedy dnes asi nie 😝 on sa tam uz ponahla konecne to dokoncit 😔 ale v ten stvrtok cche ist so mnou do BB bo ja sama sa aj bojim,ale ked nepride budem musiet ist sama,len este taky mensi detail nam ojej starje kare,ze mi skoncila platnost dokladov 😅

lenkamt
13. okt 2009

Miška - inak v štvrtok budeme asi v bb ja aj Adulik s deťmi 😉

mishelin
13. okt 2009

leni vy ste ake odvazne v takej kose sa motkat 🙂 tu riadne sneh poletuje popred moj nos ked vystrcim halvu z okna 😝 aj baily pojde?a vy tam o kolkej idete?

lenkamt
13. okt 2009

my asi budeme v europe sedieť pri detskom kútiku, a ak by snežilo a mrzlo tak asi nejdeme, lebo ja cez šturec nebudem riskovať, ale zatiaľ platí štvrtok o 15.00

mishelin
13. okt 2009

a ozaj jedna novinkaaaaaaaa my uz nemame duduuuuuuuuuuuuu chvalabohuuuu aspon nieco a uz 2 noc v noci nejedol,sice to neznamena ze prespi noc ale je pravda ze je mneej krat hotre a teraz dufam ze sa to nepokazi

mishelin
13. okt 2009

aha,no o 15.00 fuha to neviem ci tam este budem chystam sa ist tak skor ranom,vies bo ja kym sio tie vysetrenia,ak bude kopal udi,ale som jej povedala ze necakam ze ja si to dovolit nemozem tak bud nech ma objedna alebo nic 😅 a ona ze ma hned vezme 😎 no ved uvidime do stvrtka veru daleko,este nas tu moze aj zasypat ved plotiky uz vyvalalo do rana tak ocakavm hocico 🙄

mishelin
13. okt 2009

idem ja hadam aj daco urobit nak tu eni akoby po vybuchu...urcite dnes nakuknem velakrat cez obed nie chystam sa spat 😀

lejla77
13. okt 2009

Ahojte 🙂

mish:
ja by som na tvojom mieste nevahala a urcite volila cisarsky. Ja by som sa bala, ze nebudem vidiet. A este s tvojimi skusenostami z prveho porodu. Urcite by som neriskovala. Ved cisarak je v pohode, to urcite zvladnes a na jednu jazvu sa mozes vykaslat.

peta:
tak super si obisla s tym Cinanom
😉

mishelin
13. okt 2009

no maly mi prave odtrhol z ruky naramok strieborny 😠 boze to je cert,neche si ani ponozky obut hlavna vec ze je soplavy 😠

peta28
13. okt 2009

Leni k superstar to bolo ze som vedela ze to takto dopadne, teda kto vypadne.
Bola som u zubara , mala som jeden kaz.. au a ze ok biela blomba a ze svac 27,20 eur .. kokos skoro ma tam vykotilo ze je aka suma?? zlaty amalgan..

peta28
13. okt 2009

Baby tak som vymyslala na nedelu program pre dieta a moju mamu. Kupila som im listky do divadla na Mrazika.. a my s muzom ideme na masaz sem:

www.darsana.sk

Vyhrala som poukazku na masaze v hodnote 100 eur .. jupiii

mishelin
13. okt 2009

jeeej peti tak vam bude fajn 🙂 a u zubara teda riadna palka 😕 😝

peta28
13. okt 2009

noo.. ale zuby su zuby,mame ich len jedny .. tak snad aj dlhsie vydrzi ako amalgan..

mishelin
13. okt 2009

to hej veru,ja mam teraz tiez zo zubov strach mam tu blbu gingivitidu ako pri malom 🙄 boze ja ja tiez musim mat kazdu kravinu 🙄 dufam ze tie dasna sa nazad prileopia ku zubiom bo mi povedala ze sa mozu zacat hocikedy kyvat 😝

zuzana76
autor
13. okt 2009

ahojte

mish, ja som mala tiez pocas tehotenstva problemy s dasnami, este mi aj za prednym zubom sa taky vacok urobil, plny krvi, od 28 tt som ho tam mala az do porodu a ked som porodila, tak zrazu zmizol, aj soms tym bola u zubarky, mi to vycistila a ukazala ako si to mam cistit. Inak mne zacali problemy s dasnami v 19 rokoch a tusim,ze to bolo sposbene krvou, teda hematologickym ochorenim a ked som bola v tom najhorsom, teda neliecena, tak mi uplne krvacali, ale strasne a zubarka mi len same vodicky davala a zubne pasty a len som cvakala a nakoniec, ako mi nasadili liecbu na tu anemiu, tak cele dasna sa mi zregenerovali, takze nasi lekari, nemam slov, akoze to ju nemohlo napadnut? ved je lekarka, ze ci mi nie je nieco vaznejsie

mishelin
13. okt 2009

zuz ja teda na to mam len vodicku corsodyl a ze si to mam tak kefkou vytlacat a od gyn berem na krvinky volaky sorbifer durules alebo daco take

zuzana76
autor
13. okt 2009

sorbifer je zelezo , neboj po porode sa tie dasna zase upravia, aspon ciastocne

mishelin
13. okt 2009

to je debil,a on mi ze mate malo krviniek

zuzana76
autor
13. okt 2009

no ved ano, mas malo krviniek, tak ti dal zelezo na krvinky 😉

mishelin
13. okt 2009

jaaj tak ja som pootm debil,ospravedlnujem sa mu 😀

zuzana76
autor
13. okt 2009

si chudokrvna a to sa lieci zelezom, ale to je v tehotenstve normalne, to sa neboj, dieta ti berie zasoby, len ho pekne papaj

lenkamt
13. okt 2009

baby ja som dnes kúpila babám Acidofolan - je tam kyselina listová, železo a B12, doporučila mi to kámoška, lebo aktiferin a maltofer im robí zle a stále majú to železo na hranici 😝 deti čo zjedia všetko 😅 Verča ho má nad hranicou - dieťa čo neje nič 😅 😀 logické nie? 😀

no ibaže čítam, že je to pre deti od 3rokov, tak sa idem radiť s kámoškou sestričkou že čo 😅

Ivka má dnes narodky 😵 konečne má toľko rokov čo ja 😀

správy z fb - tasler je v liptovskom mikuláši a tam sneží 😅 😝

peta28
13. okt 2009

mish gratulujem od k oddudlovaniu.. 😀 divne slovo, ale chapes, neeeeeee???

lenkamt
13. okt 2009

baby , inak tam kde sme mali ísť naposledy a nešli sme majú super akcie:
http://www.penzionlarion.sk/AKCIA/jesen.pdf

tak už sa hláste a navrhujte kde a kedy, lebo ma picne 🙄

lenkamt
13. okt 2009

a je to 30min od popradu takže aj aquacity v blízkosti 🙂