Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
11. nov 2009

no a ja travim narodeniny v postely, chlap si vzal dovolenku, odviezol dieta k nasim (zatial to znie dobre) a ja sa zatial pcham antibiotikami, probiotikami, kalciovym sirupom a zalievam to ciernym cajom s medom, ale mi je dobre...

zuzana76
autor
11. nov 2009

letu, jej, ty mas narodky, tak vsetko najlepsie , hlavne vela zdravia a skore uzdravenie , ja na FB tiez len malokedy zabludim

mimi tebe tiez vsetko najlepsie k narodeninam a tiez hlavne vela zdravia, nech ta tie hrozne migreny uz netrapia ☹

A este vsetko najlepsie dnesnym oslavencom Martinkom, nech su zdravi a robia maminkam len radost, tusim Suzanne ma Martina, ale mozno mate aj muzov Martinov, tak aj im vsetko naj

letuskah
11. nov 2009

juuj na MArtinov som zabudla, vsetko naj naj najlepsie, ten dnesny nebude na bielom koni, skoda

maji4
11. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

Let ty si oddýchni a hlavne sa vylieč 😉 😉 a super ,že ste to takto s Jakubkom vyriešili aby nechytil tú pliagu od teba 😉 len sa lieč 😉 😉

A všetko naj dnešným Martinom ....ale v Martine vraj sneh Marin doniesol mi to môj brat hovoril tiež Martin ,že tam bol na služobke a že tam Matrin sneh doniesol 😅 😅

Veru veru to počasie je strašné 😠 😠 normálne na depku ešte že sa navštevujeme s kamoškou 😎

maji4
11. nov 2009

my na Vianoce mojim rodičom (svokrovi nič ved načo ani on nikdy nič nikomu nedá) kupujeme klasika nejakú kozmetiku a ako každý rok som objednala od bess také tričenko pre Lili a je tam nápis ,že najlepšia babka a dedko 😵 tak som zvedavá ako sa budú tešiť lebo ja sa už teraz teším ako sa budú tešiť 😅 😵

Katika Slavens ja som také ešte nezažila ale ani nechcem to musí byť stres...fuj 😒
To si spomínam ako som celé noci nespala a od Lili som sa ani len nepohla keď sa mi dusila s tým grcaním fuj to bolo tiež hnusné ☹ a aj preto som najšťastnejšia ,že je Lili už väčšia 😵 😵

maji4
11. nov 2009

Amne sa zdá ,že ten mop sa uzavrel tým že sa to nedá použiť na laminátové podlahy ....

zuzana76
autor
11. nov 2009

slavka, kati, nezavidim tie stresy, ja som zase takto stresovala, ked patkovi par krat tak zabehlo nieco, ze sa dusil a nevedel to vykaslat , ale nastatsie bol doma muz a obratil ho dolu hlavou a to vybehlo, lebo ja som uz panikarila , raz to bolo jablko, preto mu zvacsa este aj teraz jablkos truham, lebo sa bojim, hlavne ked som s nim sama doma a druhy krat uz ani neviem co to bolo

zuzana76
autor
11. nov 2009

tak a muz mi prave zatrhol digitalny fotoramik pre svokrovcov, ze to nebudu pouzivat, ze kto bude do toho baterky kupovat a ze to je ziarenie a nezdrave atd atd atd.....

takze nist

ale tu klucenku kupim asi ocinovi

katika1
11. nov 2009

zuzi Riško sa mi raz takto dusil špenátom.. asi mal alergiu na to.. mal asi 8mesiacov - spapal pár lyžič a očervenel a prestal dýchať a naťahovalo ho na vracanie, proste sa dusil, tak som ho prevrátila dole hllavou a búchala mu silno po chrbte, vtedy sa vyzvracal, tak že celá kuchyna bola komplet, ale ja som plakala od šťastia, že sa nadýchol 😔
odvtedy špenát nepapal, ani nebude 😔

lenkamt
12. nov 2009

ahojte 🙂

Kati - fuj, ty máš ale zážižky ☹

baby parný mop sa môže na laminátové ale len na tie čo nie sú lepené, my máme bohužiaľ starodávne lepené takže ja som sa s mopom rozlúčila 😢 😀

Letu - myslíš že po našom nájazde na tej výstave niečo zostane???? 😀 nákrčniky hocijaké akú máš vlnu, len mi prosím ťa dopredu povedz cenu, nieže sa s tebou na stretku budem "naťahovať" 😉

Maji - žiadny sneh tu nebol 😝

my sme boli včera v mc a super, super, super. ani neviem ako rýchlo to tam ubehlo 🙂

potom si zavolala Verča kámošku a plánovali , baby podržte sa, stretko zo škôlky 😀 😀 😀 som myslela že sa tu docikám 😀

takže tak, dnes idem urobiť vyprážaného pangasa, zajtra jablkové lievance , hodili baby v dvojičkách recept a ževraj super:
3dcl mlieka
3dcl hl.muky
1/2pr do pečiva
van. cukor - aj viac, môže byť aj škoricový
nastrúhané jablká /3-5/ baby strúhali niektoré na veľkom niektoré na malom, niekto vypráža ako dolky niekto ako palacinky 😉

katika1
12. nov 2009

ahojte.. dnes dieťatko vyťahovalo roletu už 6.11 tak som ho sprdla, že takto skoro sa nevstáva a že dedo mráz mu nedonesie darček, ak bude tak skoro vstávať 😀 tak spal do 8.20 😀

lenka stretko zo školky je super 😵

ja som si všimla, že malého natahuje zo špenatu, ale aj karfiolu a brokolice 🙄 😝
vyskúšam aj ja tie jablkové 🙂

katika1
12. nov 2009

Leni, malý ťa zbadal na fb a vraj : " aha teta Bagárová" 😕 😲 😀 😀 😀

lenkamt
12. nov 2009

to prečo? to je kto? toho Bagára nepoznám 😀

katika1
12. nov 2009

leni ja neviem 😀 asi že Monika Bagarová zo superstar.. 😀 ale aj to odkial pozná fakt neviem.. asi to počul v reklamách 😀

katika1
12. nov 2009

on má dnes vymýšlací den 😲 teraz som mu povedala, kde má ponožky a on, že cigaáni mi zobrali 😲 😲 😲 😀

lenkamt
12. nov 2009

to je trdlo 😀

letuskah
12. nov 2009

caute
kati ze cigani mi zobrali 😀 😀 😀 moj vzdy povie ze tu a vytrci mi bose nohy 😝

leni cena nic sak to je za hodku hotove a vlny mam len odtiene modrej tak to neviem ci chces, tak ak chcem modre budu modre a ak inu tak kupim v pondelok a cena bude cena vlny jo? to je cca 2-2,5eura

letuskah
12. nov 2009

tak som rada ze Kubko je u nasich, neviem ako by som ho zvladla, furt mi je blbo, este ma aj hrdlo zacalo boliet a z atb mi je zle 😝 chlap mi kupil acidko ale teda nemam chut na nic ine len suche rozky

katika1
12. nov 2009

Takže dopísali sme list pre Ježiška a znie takto : - aby ste mali predstavu, po čom túži Rišulkove srdiečko 😵
Milý Ježiško, volám sa Riško (malý tam chcel Richard H.😀 ) a pod stromček si od Teba pprosím :
(listoval v tesco katalogu a ku všetkému sme aj vystrihli obrázok a nalepili k tomu)
-veľké auto na diaľkové ovládanie
- vláčik s kockami
- maňušky krtko a kamaráti
- Tomáša vláčika
- báger
- náradie
- Mc Queen autíčko
- lego autobus
- helikoptéru
- gitaru

Celý rok som poslúchal. Tvoj Riško .. a jeho podpis 😀 😀 😀 😵

my mu kúpime to lego a náradie.. a zvyšok, nech si podelia babky a rodina 🙂

katika1
12. nov 2009

letu a stíhate aj výstavu, aj mikulášsku party, aj nech sa detiská pohrajú spolu? 🙂

lejla77
12. nov 2009

Ahojte, ja len ze zijeme... nestiham vas ani citat. ☹ Dnes a zajtra je maly s muzom doma, tak nech si to uziju. 😀

peta28
12. nov 2009

Lejla a co Stanko je zas chory?

peta28
12. nov 2009

Kati 😀 😀 😀 a to vsetko mu planujes aj kupit?? 😎

katika1
12. nov 2009

peťa nieee, len náradie a lego.. ostatné si podelí rodina, kto čo bude chcieť 😉

peta28
12. nov 2009

My mame pre Timku: kuchynku, velku babiku, takt ci chrape smeje sa a cmula cumel (to som este nevedela ze zozeniem to v tej sedacke, tak bude mat dve), taku pokladnu na baterky, dazdnik (to strasne chce), knihy, peciatky, magnetky, tu magnetkovu abecedu, vodnu flautu (taku do vane co si tam napusti vodu a bude hrat) , kolobezku z Quelle , do kuchynky som jej kupila este taky toastovac a ked bude vypredaj po Vianociach dokupim este tu hrackarsku rychlovarnu kanvicu

peta28
12. nov 2009

a este chcem tie omalovanky zohnat vodove

peta28
12. nov 2009

jaj a zabudla som na lekarnicku

katika1
12. nov 2009

ja ked budem bohatá 😀 kúpim Rišulkovi toto :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

peta28
12. nov 2009

😀 😀 😀 to si kupim ja pre seba ked ma bude muz srat 🙄

katika1
12. nov 2009

straaašne sa mi to páči
normálne sa opýtam nášho stolára, kolko by to stálo 😅
ja také chceeeem 😅