Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
7. dec 2009

Peti - podľa mňa kašle z toho presušeného horúce vzduchu tam 😖 ja len dúfam že nikto nevracia 😔

katika1
7. dec 2009

leni, nevraciame 😉
ale aj my kýchame.. nič iné, len občas kýchne.. tak som ho nadopovala vitamínmi 🙂

katika1
7. dec 2009

Strašne sa mi páči tá fotka, čo som dala, ako Riško a Amálka trsajú spolu 😵

peta28
7. dec 2009

No dufam, Leni, ale podla mna spala pekne celu noc, sem tam si odkaslala.. tak snad nedonesu z tej cakarni nieco horsie

peta28
7. dec 2009

Ivka by mala ist robit modeling, fakt je to velmi fotogenicka kocka 😉

katika1
7. dec 2009

ale aj by som bola prekvapená, keby všetci boli ok- ked tam bolo 10 či kolko detí a ešte v zime a aj v bazéne boli.. z toho kričí nejaká choroba 😝
ale snad to bude len to kýchanie

lenkamt
7. dec 2009

na modeling už je stará 😀 ale s deťmi jej to ide, takže by mohla byť nejaká vip aupairka 😀

lejla77
7. dec 2009

peta:
my sme tiez tak zacali s tym kaslom a nevieme sa z toho dostat. Vsetci sme to chytili, kasleme uz 3 tt, ale maly to rozchodil bez ATB. Tiez nemal ziadne sople, len mu zatekalo a z toho kaslal. Este sem-tam pokasle, ale uz je v skolke. Ja som bola na tom horsie - ATB dobrane a stale kaslem. Aj svokrovci stale kaslu a muzov brat uz chytil zapal pluc. 😖

lenkamt
7. dec 2009

nikomu nič nebude 😉

naše sa stále pýtajú na Vanesku, ja nechápem, však sa s ňou ani nejako nehrali ani nič, a furt len Vaneska, Vaneska 😅

a teda musím zhodnotiť , že Riško sa má k Lenke viac ako Matejko k Lucke, tí dvaja ani keby svoji neboli 😀
no ale čo narobíme keď dievka letí na pánov typu Richard, Ivan a Janko 😀

lenkamt
7. dec 2009

Peti - si ju ani nemala posielať k dr. ráno solmucol, večer stoptussin 😉

katika1
7. dec 2009

😀 no inak fakt, ona je na starších 😀
A Riško s Lenkou ešte aj naraz vstávali 😕

lejla77
7. dec 2009

katika:
a ten druhy album kde najdem?

katika1
7. dec 2009

lejla tam.. počkaj dám link

peta28
7. dec 2009

Leni ja som nechcela ale muz do mna celu noc kopal ze je chora je chora, ze jej je zima, ze ju mam ist zakryt a ze som nechala pootvorene dvere do spalne a ze som ich mala zavriet lebo na nu taha a ja som ich nechala schvalne lebo neznasam predychany vzduch a z toho by dychala este horsie. A to ma este nutil jej rano marat teplotu a ja som odmietla lebo uz na dotyk bola v pohode tak ju nebudem trapit s teplomerom v zadku

Podla mna z tej plavarne nic nemozu mat lebo tam mali dost prekurene

lenkamt
7. dec 2009

mne a Ivke sa strašne ako žena páči Slávka 😉 a veľmi milučké žieňa to je, som rada že sa pridala 🙂

Kati - máme celkom dobrú fotku my dve s lenkou a riškom 😉

katika1
7. dec 2009

mna porazí.. mám nejaký zavírený comp a tie fotky si viem pozrieť tak že dve a potom to celé zrušiť a znovu sa tam dostať a tak 😔

lenkamt
7. dec 2009

príď ku nám, budeme pozerať dookola spolu 😉

no a naši snehuliaci už nemajú oči 😀 to len pre info, akú demolačnú čatu tu mám 😀

idem niečo porobiť, ale semtam nakuknem 😵

lejla77
7. dec 2009

katika:
diky, pekne fotecky 🙂
Deturence su nadherne 😎

katika1
7. dec 2009

ver, že by som prišla.. rada by som vypadla z domu na pár dní, lebo doma je napätá atmoška 😝

lenkamt
7. dec 2009

no ale už máš na to len tento týždeň lebo budúci už chlap dovolenkuje a tiež tu bude napätá atmoška 😀 😝

katika1
7. dec 2009

😀 no keby ma cesta k vám nestála 4tisícky 😠 tak by som aj prišla 😀

letuskah
7. dec 2009

caute
tak my sme tiez dosli OK, stretko uplne najsupis, velmi sa mi pacilo vsetko 😵 neskor popisem viac aj dam fotky

teraz chcem vediet Lenka co si davala babam ked grcali pred stretkom, klasika cierny caj, kulisek, hylak a dieta? ci nieco ine? Kubko zacal v noci vracat, ale nemyslim ze daco od vas chytil lebo vracal veceru a zrejme aj obed lebo on silou mocou chcel jest bryndzove halusky a po nich zozral palacinku s cokoladou a vecer sa este pchal cukrikmi tak predpokladam ze mu to narobilo bordel v zaludku, hlavne tie halusky...
teraz spi tak uvidime lebo vracal aj ked som mu len lyzicku vody dala tak do hodiny bola vonku 😔

letuskah
7. dec 2009

Leni ale ja prizvukujem ze od vas to isto nema lebo sa vcera brutalne nazral s prepacenim a hlavne tych bryndzakov!!!!!!!!!!

lenkamt
7. dec 2009

Letu - ja som iba nasadila prísnu diétu a pili vybublinkovanú kolu 😉 a dúfam, že to od nás nemáte 😅 😔

lenkamt
7. dec 2009

a čierny čaj 😉 piškoty, burizony 😉

letuskah
7. dec 2009

dakujem, kolu do neho nedostanem ale piskotova dieta by sa mu mohla pacit 🙂 nemame to od vas neboj, to by ho chytilo este tam lebo tieto grcacky su hnusne, to co mali nasi na jar aj kubko a muz tak vsetky padli vzdy nasledujuci den, najskor Kubko, mama, otec a potom muz dokonca este v ten den ako za nami prisiel a ja nic

letuskah
7. dec 2009

inak lutujte ze ste neboli to lego pozriet lebo to bolo super, mali tam aj kutik kde sa mohli deti hrat 🙂 akoze mat vsetko to lego doma, asi by som sa uz ozaj do prace nevratila 😀

lejla77
7. dec 2009

letu:
este soletky by mohli pomoct

letuskah
7. dec 2009

lejla hej soletky tiez, len ich nemame doma, tak poodebe ked nebude uz vracat pojdeme kupit, sak my ani chlieb ani nic nemame 😝