Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
9. mar 2009

dik meg ze si ma aspon ty neodignorovala 😉

peta28
9. mar 2009

Mish ja som ta tiez neodignorovala, len ti neviem poradit.. ☹

zuzana76
autor
9. mar 2009

mish, ani ja neviem, ja som vizitky nerobila

baileysa
9. mar 2009

leni, noukyho ti samozrejme napalim, som aj myslela, ze vam dame nasho, lebo tasler ho uz dako naistaloval do tych veciciek, co mame pod telkacom, takze ho nemusim pustat z dvd, ale pre pripad cesty si ho radsej nechame 😅 uz stiahol a napalil hru little pet shop na wii pre vercu, tak mozte dojst, ked budeme na obidvoch stanach zdravi 😉 😵

mish, vacsinou maju v tlaciarni taku ponuku, ze ti spravia vizitky, u nas napr aj vo fax a copy, kde kopiruju robia vizitky, ale co na to potrebujes, neviem, podla mna daky graficky navrh asi ano, ak chcete len taku jednoduchu, tak to by si asi spravila aj na pocitaci, len potom viem, ze byva problem, ked si to das vytlacit, ze to nezobrazi tak ako u teba v pocitaci, ze oni to potrebuju v nejakych inych formatoch, resp. krivkach 😉

lenkamt
9. mar 2009

no čaute. dnes boli deti dobré, tak som zdrhla s Ivkou do mesta na prieskum jarných topánok. objavila som v JG také aké mali na jeseň ibaže nie na šnurovanie ale na suchý zips za 680,-- a tenisky krásne síce len látkové ale za 240,-- fajné. takže niekedy koncom týždňa vybehneme na nákup 🙂

aaa kúpila som si 3/4 tepláky 😀 od decembra už tretie tepláky 😀

Bilu - už trochu cítim aspoň či je to sladké alebo slané, no a dnes som konečne cítila aj naloženú plienku 😀

Bailey - hlavne nech je už teplo a neprší, my prídeme cupkilupki 😀 /tajomstvo - Ivka šla dnes zase na rande 😀 takže to vyzerá nádejne, nejaký projektový ing 😕 😀 /

no a neviem ale deti spali do 15.00, či to dažďom či chorobou 😕 😨 😲

maji4
9. mar 2009

Ahojte 🙂

Lenka super ,že sa už cítiš lepšie a aj baby samozrejme 😉 😉

Biluš držím palce aby sa to nejako na ten Antolskej vyriešilo 😉 😉 neboj natú hadičku chodia aj menšie deti a vždy to zvládli 😉 😉
(Ja som tu hadičku odmietla už len preto lebo na sone to nevidela , a aby sme išli ale načo mi to bude vedieť ,že má reflux ešte stále keď ja viem že ho ešte stále má chápeš ?či nie?)
Ale vy ste iný prípad vy máte nevysvetliteľné grcanie v noci keď ani neplače ani sa nerozčuľuje... ☹ ☹ hlavne sa držte 😉

Ja idem zajtra po 4 týždoch cvičiť s Lili tak uvidíme ako to zvládne 😉 celkom sa aj teším ,že konečne nie len ten istý kolobeh.

To mi inač pripomína že či dáme niekedy tento týždeň stretko v avione??

A dnes som sa dozvedela výýýýbornú správu ale nemôžem prezradiť akú, to Vám povie tá dotyčná ktorej sa to týka 😵 😵 😵 😵 😵

maji4
9. mar 2009

leni zasa tepláky 😨 na či je ich toľko keď sa nemôžeš nikomu ukázať len 3 malým deťom oni to ešte tak nevedia ohodnotiť 😅 😅

maji4
9. mar 2009

Bože baby držte sa s tými susedmi 😨 😨

My sa maximálne pozdravíme 😅 😅 😅 ale sa chystám na susedu ..ona má starú práčku a ona ked perie tak ako keby vrrtali do steny keď žmýka a keď ju tak pustí o 11 v noci tak ma ide poraziť do 1 kedy doperie lebo my máme spálňu hneď vedla jej kúpelne 😔 😔 😔 samozrejme všetko v rámci slušnosti 😉 😉

maji4
9. mar 2009

Peti super ,že autíčko slúži 😉 😉

Mish ja netuším ja som na takéto veci antitalent 😝 😝 😝

katika1
9. mar 2009

maji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! akú správu?????????????????????????????????????????????????????????????????????
a leni no asi ju vyhodili..neviem
bilu vy čertík a u nás fičí ked mu poviem, že je zajko bojko tak poskakuje a hovorí zajo boko 😀 neviem prečo to nevie povedať, ked vie aj ovela ťažšie slová
to s tým čajíkom 😀
meg mna by švihlo z takého suseda
inak dnes vraj v rišovej robote odpadla nejaká pani a brala ju záchranka, lebo nejavila známky života nejakú dobu.. ale žije 😔

lenkamt
9. mar 2009

inak spánok do tretej sa odzrkadlil tým že tu ešte šantia 😅

Maji - no ale nevieš že mne stále volajú nejaký chlapi a sem tam aj niekto príde na kávu? 😀 tak musím byť kočka aj v teplákoch 😀 a dobré správy sú fakt fajn 😉 🤐

idem ich nasilu uložiť, lebo však panelák 😀

maji4
9. mar 2009

Leni ahááááááááááááááá tak to je potom iná reč 😅 😅 😅

katika1
9. mar 2009

lena! aj ja chcem dobrú správu!

maji4
9. mar 2009

lenka ty o tej dobrej správe vieš 😕 😕 😲 😲 😲 😲

katika1
9. mar 2009

maja ty ma neignoruj!

maji4
9. mar 2009

katka nemôôôôôôôôôôôžem mám ZákaZ!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🙄

maji4
9. mar 2009

idem kukať tak čafte a dobrú noc 😉

peta28
9. mar 2009

Baby vam napisem ze som sa skoro dosrala od strachu prave. Muz je prec na pive, isli zapijat babo ktore sa narodilo kamosovi. Tak ja som si lahla s malou, vsade ticho, tma. Timka chcela este citat a ja ze nie, ze poviem ti rozpravku, kedze uz sa mi nechcelo zazinat svetlo a tahat knizku. Tak som si vymyslela rozpravku o zabiakovi, dala osm dokopy asi 4 rozpravky + som si este povymyslala a ked som skoncila tak nieco v izbe zacalo ze krrr krrr.,sssss.. (mimochodom byvame v rodinom baraku lese, takze ked som sama v noci doma nie je mi vsetko jedno) a to vam bolo take mini radio v tvare zaby na baterky ktore som kupila malej u cinana, Timka sa s tym hrala a nebolo dobre vypnute, to koliesko ktorym sa to vypina nebolo uplne dole, takze radio bolo zapnute a reagovalo na signal.. ale fakt som mala skoro v gatach , v tej tme ze krrr.. fuj

Maji tak ktora je tehu???

meganik
9. mar 2009

ja sa sem nahodou pozriem, aby som si vybavila ipcka a aha...maji..sak nemozes nas tu tak natahovat...kto je tehu? Letuska?
a urcite to prezrad do 23-tej hodiny, lebo potom uz idem spat 😠

peti..brrr, aj ja som furt pototo, ked som sama doma

no idem dat malu spat..ale este sa vratim precitat info...ze Majiiiiiiiii

retaux
10. mar 2009

Ahojte!
Tak Majka sa tu už včera neukázala a my všetky sme v napätí 😀

Peti: brrr, tak to by som nechcela zažiť 😒 My síce bývame v činžiaku, ale kebyže v dome, tak sa bojím oveľa viac.

lejla77
10. mar 2009

Dobre ranko 🙂

tak my sme tiez zacali soplit 😠 😠 😠 Slak ma trafi, ked budeme zasa chori. 🙄

peta: povedali ti vcera, ze v nasej triede bolo vcera jedno dieta s kiahnami? Ze ho poslali domov. Tak mozeme cakat. 😠

peta28
10. mar 2009

Lejla a ako mohli prijat dieta s kiahnami????? A ako mohol rodic odniest dieta do jasli s kiahnami???

peta28
10. mar 2009

Prosim vas sa vari cibulovy caj?

lenkamt
10. mar 2009

ahojte 🙂

tak naše včera zaspali 20.10 som sa bála že budú vymýšľať, ale v pohode. na večer sme im dali iba mlieko lebo pri chorobe bojkotovali krupicu - jasné že o 4 boli hore a pili ďaľšie mlieko 😅 no ale aspoň spali do 7 🙂

Lejla - nasaď fenistil, ten fakt pri soplíkoch zaberá 😉

kiahne sa môžu vyhodiť z minúty na minútu a možno dieťa malo len 2-3 vyrážky a rodičia nevedeli čo to je 😖

Peti - tak tá žaba celkom zabadla k tej rozprávke, no ale viem si predstaviť ako si sa bála 😉

ja som včera babám kúpila také smiešne žaby v dráčiku - pri stlačení vypuľujú oči, tak mi máme najnovšie že kapka, kapka 😀

peta28
10. mar 2009

hej fenistil do caju nakvapkat, u nas to zabralo cez vikend
vecer hedn supni malenu 15 kvapiek, ja davkujem 10 , 10 a 15 ked je problem

Hej Leni vsak to mi bolo divne, ze rozpravka o zabe a hned ako dorozpravam, tak zacnu tie zvuky. To ako ked sa stare radio neviem naladit tak tak susti, ale to mi ani nenapaldlo v tom momente ze radio, a este radio v tvare zaby.. fuj

lenkamt
10. mar 2009

aj ja dávam ráno, obed 10kvapiek a večer 15 🙂 sinupret 10kvapiek a nasivin/otrivin do nosa 😉

peta28
10. mar 2009

Leni aj ty si uz niekedy pripadas ako lekaren? ja som v zivot nemala doma tolko mediciny co teraz. jedine co mi spapa bez problemov je ten beta glukan, ktory som kupila na skusku, ze by to malo podporit imunitu, asi to bude fakt chutne

lenkamt
10. mar 2009

naše zjedia všetko len s kalciovým sirupom a tým aktiferinom je problém ale to je fakt hnus, a lekáreň sme už od čias Verči, takže ja som si už zvykla, že mám doma vždy všetko 😅

ráno snežilo 😠 a teraz prebleskuje slniečko 🙂

ozik v tom jg majú len jedny 23 tie topánky, 22 majú dvojo tak som zvedavá ako sa zas ideme zaobuť 😝

peta28
10. mar 2009

jaj baby tolko sa vsade okolo prepusta, fuj. co mame partnerske firmy, tak jeden den tam clovek je , na druhy nie. ja uz som vceran apisala kolegyni vypoved, tak mam uplne zimomriavky ako jej to v piatok odovzdam 🙄

lenkamt
10. mar 2009

Peti - ani nehovor, môj chlap stále nevie čo s ním bude 😝 a ja neviem ako si nájdem robotu v kríze s troma deťmi 😝 😝 😝