Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
24. mar 2009

lejla super ,že Stanko tie kiahne nedostal 😉 😉 a aký počet detí je v jasliach kolko detí má kiahne???

lenkamt
25. mar 2009

ahojte 🙂

včera bolo super, len ma mrzí že sa Tasler nenajedol a ja som nemala bagetu 😀 výlet na jednotku s hviezdičkou 😀

a videla som aj ostrihanú Gretulku - je krááááááááááásna 🙂

kúpili sme ja - viď foto + potraviny, Ivka - šaty, drogerka, potraviny, Bailey - napíše sama 😉

ceny - topánky úplne lacné, oblečko som kupovala v tescu, tak 30-100sk na kuse, takže mne sa to dvojmo dosť oplatilo, potraviny - kukurica bonduelle 250g -14sk, tuniak v konzerve 7sk a podobne 😲

takže sa vytešujem - baby včera celý večer chodili v botaskách pyšnice 😀

lenkamt
25. mar 2009

no a deti mám živé, akurát tu bol strašný bordel, pokazený počítač a hrnce so min.zvyškami jedla v ľadničke, lebo preboha snáď by ich neumýval 😝 😀

no a Verča doniesla 4 z prírodovedy 😅 no proste návrat domov ako sa patrí 😀

letuskah
25. mar 2009

dobre rano vsetkym
leni tak super ze zatah bol uspesny, myslim ze kazdemu sa to oplati ak byva blizsie k hraniciam ale tebe teda duplom 🙂
vcera som zacala spracuvat muza na Zuzkin welness a asi zacnem aj na Polsko ked budeme u svokrovcov v kosiciach alebo na madarov 😀

letuskah
25. mar 2009

leni ved ty ani paty z domu nemozes vytiahnut
tie mini zvysky v chladnicke poznam aj ja akurat ze byvaju z hrncov prelozene do plastovych nadob a hrnce plne vody (akoze sa odmacaju) polozene na sporaku, uz som tak par krat obliala sporak lebo je to zasadne prikryte 😠 😠

retaux
25. mar 2009

Ahojte!
Letu: fotky sú super - najviac sa mi páči tá, kde Kubko "číta" 😵

Leni: tak ste dobre nakúpili. Najviac sa mi páčia tie nohavice s bundičkami. Už máš aj zrátané, koľko si oplieskala 😀

letuskah
25. mar 2009

ret dakujeme

ani vam nejdem pisat kde sa kubko vykadil prave 😝 ale aspon som usetrila plienku, chlapovi to ani nepoviem, uz ten ocurany koberec som mu zatajila 😀

lenkamt
25. mar 2009

zmyla som si hlavu od kaderníčky a už 20min rozmýšľam ako si to idem učesať aby som vyzerala normálne 😀

Ret - okolo 5000,-- presná suma sa uvidí po odpočítaní z účtu 😀

a NAJDôLEŽITEJŠIE - táslerovcom udeľujem plusové body za čistotu auta 🙂 😀

nika07
25. mar 2009

Ahojte,

Leni tak si mala uspešný deň, vecičky sú krásne, baby budú ako princezničky, tá supravička je perfektná 😉

Ja som bola včera so segrou v Rakusku aj v Maďarsku, takže tiež uspešný deň, Linde som tieš nakúpila krásne veci, len ma nenapadlo ich odfotiť, ale to skôr na leto 😉

Peti ako Timka, začína sa to zlepšovať 😔

Zuzi aj by som už rada vypadla na nejaký víkend, ale asi až ked budem na dôchodku, dovtedy to asi nestihnem 😀

lenkamt
25. mar 2009

ja na leto pôjdem ešte raz 😀 lebo však topánky po 200,-- nezoženiem, dospelácke do 500,--

Bailey - inak to ccc je aj v bielsku v tescu, takže nabudúce pôjdeme tam a vybavíme to pod jednou strechou 😀

nika07
25. mar 2009

Lenka čo dnes varíš, poraď 😎

lenkamt
25. mar 2009

zemiakovú polievku a špenát 😉 mne mamina doniesla segedín 🙂

zuzana76
autor
25. mar 2009

ahojteee

leni, no pekne si nakupila 🙂 , ja co som kupila malemu vo veszpreme v C and A tak rifle cislo 92 su mu male, ale nie na dlzku, ale na brusku, ja nechapem, oni maju nejake ine cislovanie ci co? z ineho som zobrala cislo 98, ale tie gate som zobrala cislo 92, ved teraz nosi cislo 86 v pohode este.

ja varim segedin a malemu vobec neviem co, ale musim ist este do obchodu nemam smotanu, jaj a malemu sosovicovu polievku ale druhe netusim

peta28
25. mar 2009

Dievcata len tak narychlo, lebo mala je strasne mrzuta a umrncana, tak sa jej musim stale venovat. Mame vysoke horucky, asi tisic pupancov a uz aj kopec z nich prasklo a su z nich chrasty. Tie su asi najhorsie, lebo strasne malu svrbia a skrabe sa. Celu nos sme nespali co mala nevedela spat ze ju bolia vlasy, lebo aj na hlavicke ich ma kopec, tak som jej celu noc len natierala fenistil. Ja som teda nikdy v zivote predtym kiahne nevidela, ja som ich mala ako pol rocna a je to dost nechutne, obrovske pupaky naplnene hnusom a po celom telicku, ale aj v suske asi 10. Najhorsie su take tie v zahyboch na nozickach. Timka uz place aj ked sa pokaka, kedze vsetko ju pri cisteni boli, tak sa len po sprchou stale umyvame. Uz mame obe take kruhy pod ocami, ze uz fakt cakam kedy toto skonci. Vcera som sa isla le rychlo v noci osprchovat a umyt si zuby a tolko za mnou plakala, ze sa este cel dogrcala. Teraz nechce byt ani s tatom a ten je z toho tiez na nervy ze co je na mna taka naviazana.. ako keby som ja za to mohla.

lejla77
25. mar 2009

maji: neviem, kolko deti ma kiahne - niektore su uz asi aj po kiahnach v jasliach. Ale vcera mali zasa novy pripad - nejake dievcatko.

peta:
☹ To ma mrzi, no teda takyto strasny priebeh - normalne mi je z toho zle. Uz by to mohlo skoncit - dobre sa to na Timuske vyburilo. 😠 😠 😠
To akoze dokedy bude chudatenko takto? Drzim palceky - a skuste to nejako vydrzat. 😔

lenkamt
25. mar 2009

Peti - a fenistil kvapky jej nezaberajú nato, aby ju to nesvrbelo??? tak to by normálne chcelo nejaký dithiadem alebo čo, veď to nie je normálne aby sa takto trápila. ak má moc vysoké horúčky tak daj diazepam, to stiahne horúčku aj utlmí to svrbenie 😉 ak sa bojíš tak zavolaj dr. či môžeš.

Bailey - botasky 23 sú dobré, ale tie topánky sú dosť veľké 😅 asi máme 22,5 , lebo tie 22 boli zas na fest 🙄
idem variť..

bilushka
25. mar 2009

Ahojte,
ja som len prisla pridat nase kiahnove spravodajstvo, ze teda stale nic...
Som si vravela, ze nech uz to ma za sebou a ze keby sme to teda my nechytili a ja neviem napriklad Mimikovci hej, ze by som dala maleho este dodatocne od nich nakazit, ale Peti, teraz ked citam ake to je ☹ ☹ ☹ ☹
Fuj, az mi je zle 😢
Chuda Timuska zlatucka a to grcanie by nas tiez neminulo 😖
No nervy mam, dnes je to tyzden, tak este tyzden cakat 😒

peta28
25. mar 2009

Zatial iba panadol na horucky a fenistil kvapky davam 3 x denne. velmi dobre je to tanno mlieko, to tak stiahne tie pupaky, ale ostane cela biela potom ako snehuliak, ale ani za boha si to nechce dat natriet na tvaricku.. no vyzera hrozne chudatenko, to sa ani spocitat neda.

nika07
25. mar 2009

Peta je mi to ľuto, ako to Timku chytilo, držím palce,nech ste čo najrýchlejšie z toho vonku 😵

slavenas
25. mar 2009

ahojte,

peti držte sa 😔 , ani ja som kiahne ešte nevidela a tiež by som bola určite z veľa vecí prekvapená.

leni nákup super a tie bundičky si kupovala v tescu, lebo sa mi zdá že som niečo také tam obzerala pre malú že jej kúpim.

letu kubko je zlatýýý 😉

bilushka
25. mar 2009

Peti, tak aspon budeme vediet, ze co pomaha a co nie 😔
Ja si takto ani neviem predstavit nejake dieta, ako pises, ze na suske, vo vlasoch 😲

bilushka
25. mar 2009

Ozaj, Letu Kubko je zlatulinky a vymyselnik, pokukala som vsetky fotky a najlepsia je aj tak, ze lietadielko skoncilo ako srob srob 😀

bilushka
25. mar 2009

My dnes ideme do Mimikovcov vymenit si bacile, sople, kiahne a neviem este co a ked to nase deti preziju, tak buduci tyzden by sme mohli dat tu Lacinku, ma byt uz krasne, co vy na to Blavacky a okolie?

Nika, nie ze si zase daco vymyslis, ze nemozes 😠

nika07
25. mar 2009

Bilu, termín, nič nesľubujem a hlavne neplánujem, lebo potom neprídem 😀 😀

a taká otázočka, kde je Lacinka, trošku popis, užsom zabudla, vieš staroba 😀

baileysa
25. mar 2009

ahojte,

tak aj ja som nakupila, teda hlavne sebe 😅 5 triciek, z toho tri cierne s micky mouseom 😅 som sa trochu zacyklila v tom obchode ci co. este mam cervene topanky 😵 uz iba kabelku a snad si aj privyrobim k rodicaku 😀 a narvali sme 3 tasky potravin, mi bolo do placu, ked som to vsetko mala vecer vykladat 😔 gretke som topanky, este som neskusala, papucky, dvoje teplaky.

kiahne: takze dnes sa uz neodporuca izolovat deti, ktroe prisli do styku s kiahnami, takze mozte vsetky chodit kam ste vsade chodili, ale ked prepuknu (teda bud tie teploty alebo vyrazky), tak vtedy sa treba spravat, ako ked je dieta chore, teda doma aspon 14 dni, nema sa ist na slnko, nemalo by to zachladnut, kvoli tomu, ze potom sa robia jazvicky po tych chrastach... ze vraj plati, ze ked ma niekto jedno virusove ochorenie, tak by SPRAVIDLA nemal dostat dlasie, teda by nemalo byt mozne, aby chytili este nejaky iny virus, (to iste inak plati aj v psychiatrii, ze ked ma niekto neurozu nemoze mat psychozu 😅 , tak sme si v skole vzdy vyberali radsej, ze budeme mat neurozu 😅 ), ale ocko, ze to uz v praxi zazil, ze mali deti viac virusovych ochoreni naraz 😖

chvalim lenkinu babofku, mnam mnam, dufam, ze nas do bielska beriete so sebou 😀 ja radsej chodim do bielska, ccc je tam asi 3krat v 3 obchodakoch, tam inak moc do tesca nechodime 😅 zywiec je na topanky lepsi, lebo v bielsko by si tie druhe uz podla mna nekupila... ale na leto nabehneme 😵

maji4
25. mar 2009

Ahojte 😉

Peti chudiatko tak to ma mrzí ,že až takto ste na tom s Timkou 😒 😒 ☹ ☹ neboj teraz keď jej už dúfajme ,že všetky vyšli von už to bude ustupovať 😉

Tam a my s Liliankou sme chorí ☹ ☹ najprv to mal len MM asi od piatku sa sťažoval na bolesť hrdla a prepuklo mu to v sobotu a Lilianku to chytilo dnes v noci čo sa jej spustili sople a mňa ráno , takže len odsávam a zasa do Lilianky pchám ďalšie lieky nasadila som jej hneď sinupret a oscilo teplotu mala len trošku zvýšenú čo som jej merala počas spánku a ráno už nemala tak uvidíme ako cez deň pre istotu dnes s nou ani von nejdem ....to zasa bude mrzutý a umnkaný deň ☹

Lenka krásne veci si nakúpila a aj lacno no super 😉 😉 aspoň trošku ušetriť 😉 😉 a hneď si mala aj spoločenské vyžitie 🙂

baileysa
25. mar 2009

peta, drzim palce, uz by vam to mohlo pomaly prechadzat, nech uz to mate za sebou...

maji4
25. mar 2009

bai super ,že aj ty si si celkom fajne nakúpila 😉 😉

bai hej to som aj ja čítala ,že keď má dieťa už jeden vírus nemalo by chytiť ďalší ale v dnešnej dobe je všetko možné 🤐 😔 😔

maji4
25. mar 2009

biluš a ak budeme OK tak sa na stretko pridáme ale teraz ani ja nič nesľubujem 😒

baileysa
25. mar 2009

maji, chudatko ☹ tak to je na h.vno, ked ste vsetci naraz chori 😒