Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
1. jún 2009

Teda, už to nie je posledná fotka. Ešte si pridala 😀 Aj ja som hodila dve zo sobotného MDD.

zuzana76
autor
1. jún 2009

idem pozriet aj tvoje , ret

ozaj a teraz citam, Leni , vy se co spapali? ze sa sparas v hovienkuuuu 😀

zuzana76
autor
1. jún 2009

lucinka je zlata, nebala sa sasa? 🙂

retaux
1. jún 2009

Bála sa úplne všetkého okrem sanitky. Mali tam vystavenú rýchlu sanitku, aby si ju deti mohli pozrieť a ona sa od nej nevedela odtrhnúť 😀
A ešte sa jej páčilo maľovanie na tvár. Inak nič. Nechcela sa dať umyť ešte aj na druhý deň, lebo vraj má srdiečko krásne na líčku 😅 😀

zuzana76
autor
1. jún 2009

uz som sa dopatrala, ze asi spapala gumicku z cumla 😀 , Leni tak vela stastia v hladani a zadrz dych 😀

zuzana76
autor
1. jún 2009

aj patko by bol cely bez seba zo sanitky, aj z hasicov a smetiarov 😀

nika, dik, uz som nasla recept, ze len rozmixovat s cukrom,
ret aj tebe dakujem za recept na dren, ja som to este nerobila

retaux
1. jún 2009

Boli tam aj hasiči - hasili auto a aj polícia. Lucku nič z toho nezaujalo 😝

Lucka sa práve zobudila, tak ja padám.

letuskah
1. jún 2009

ahojte
precitam vas vecer ked sa bude dat, boli sme rano u dr lebo mal v noci taky laryngitidny zachvat, dala nam fenistil a kalciovy sirup, na atb to nie je.
ale gol je ze sme cakali hodinu v cakarni a spolu s nami cakala mamicka s babom ktore malo kiahne. bola s nim sice v izolacke ale ta bola dokoran otvorena ustila do cakarne a dr ju tam nechala cakat miesto toho aby to dieta prednostne vysetrila a poslala ich domov, takze sa tesim lebo teraz ked ma Kubko oslabenu imunitu tak mozem cakat kiahne.

mna uz odseklo, ale chytila som to od Kubka, boli ma hrdlo a hlava tak som zvedava ako to skonci.
dns tu boli aj nasi tak zabavili Kubka a ja som zatial bola nakupit a nakupila som hromadu detskych casopisov, vselijake sladkosti, lentilky a podobne aby aspon nejaku energiu mal ked nechce nic jest.
mame zjedol cely obed, dal si este dva krat nalozit (halusky so stavou z perkeltu) a este zjedol skoro pol taniera pyre so sunkou 😕 😕 😕 hned som jej ponukla mesacny plat

no a este a pojdem zase het
vcera ani dnes mi nechcel pit tak som mu v dm kupila flasu so slamkou canpol (cirou nahodou ma taku istu danielka) a hned sa na nu vrhol, nechcem zakriknut ale pije z nej ako drak a stale opakuje ze danielkov pohar tak ma aj on aj ja radost 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkamt
1. jún 2009

no čaute

nič som nenašla 😅

Ret, Zuzi - krásne fotky, mne tie vaše deti pripadajú staršie ako tie moje 😕 😀 Zuzi a tebe to veľmi sekne s dvoma deťuchami 😉

Mima - tak super, Verča hranolky , dvojičky kašu 😀

lenkamt
1. jún 2009

mne akurát Verča doniesla kur. rolku z mekáča 😀

a čakám na správy a fotky zo stretka /Bilu fotky zo stretiek/ 😀

zuzana76
autor
1. jún 2009

ahojteee

Lenka, este pockaj, popozeraj stolicu aj zajtra a aj pozajtra, niekedy sa taketo telesa v tele zdrzia dlhsie a vyjdu neskor

dakujem za kompliment 😉

Letu, no aspon,ze ti rodicia pomohli, aj u mojej Dr.je bezne, ze sa caka asi hodinu v cakarni a navyse nema ani infekcnu cakaren a raz som tam s patkom narazila na jednu dievcinu s kiahnami, bola cela zabalena v sali az po usi, ale obcas jej kde tu trcal zabieleny pupacik a to mal patko len 3 mesiace, bolo to este v novembri 2007, tak som sa bala,ze to chyti, ale ako som ju zbadala,ze tam sedi v kute, hned som sa zvrtla na opatku a uz nas nebolo v cakarni

maji4
1. jún 2009

Ahojte tak baby dnes bol super den až na ten večer, celé doobedie sme boli vonku a poobede tiež A ked sme už odchádzali z ihriska tak sa Lilianka chcela posledný krát šmyknúť ale si to rozmyslela a rozbehla sa oproti schodom dolu bola by aj padla ešte ,že som tam bola keď ma zbadala tak sa zvrtla a išla sa rýchlo šmyknúť čo som ja už nedobehla pod šmýkačku a tak vyletela ,že si vyrazila dych 😔 ☹ ☹ chuda plakala ....Ale po ceste domou na to už zabudla tak bolo fajn som ju doma komplet poprezerala a pravde podobne bude mať na chrbátiku modrinu ako hrom lebo ked sa kúpala a aj keď si líhala na chrbátik tak kričala maminka booo bobo boooo a nie a nie zaspať a dom a nemám žiadnu masť na modriny alebo niečo čo by som ejj na to mohla dať ......tak som jej na to dala ten hojivý zázrak od oriflejmu ja som fakt netušila čo jej mám na to dať tak potom sa nejako ukludnila a konečne po hodine plaču zaspala mi na rukách teraz spí v postieľke ale predpokladám ,že keď sa bude chcieť prevrátiť na chrbátik tak sa zobudí a bude zasa kovbojka ☹ ☹ ....

maji4
1. jún 2009

Lenka prajem príjemné hrabkanie sa 😅 😅

maji4
1. jún 2009

Ret Lucka je krásne dievčatko 😵 😵

Zuzi Paťko je už riadny velkáč 😵 😵 a neterka je krásne a už velké dievčatko ale to letí 😔 😔 a zo sestrou ste ako dvojičky 🙂 😉 😉

maji4
1. jún 2009

Nám chýbajú už len tie najposlednejšie stoličky a tie vraj idú až v 3 rokoch takže čakám ,že sa je budú tlačiť asi rok 😝

maji4
1. jún 2009

A detičkám dnes prajem kráááásne MDD 😵 😵

letuskah
1. jún 2009

tak som vas docitala
Leni zelam uspesny lov 😀
Bai vam stastnu cestu nech vam rychlo ubehne a potom peknu dovolenku 🙂

maji chuda Lili, hadam sa nebude moc mechrit, ja som sa takto ako decko smykla a vyrazila si dych na zeleznej studnicke a odvtedy mam strach so smyklaviek, ani kubka som dlho nechcela pustit lebo som sa bala, pofukaj jej zajtra boliestku 😉

maji4
1. jún 2009

let dík pofúkam 😉 aj ja dúfam ,že bude v noci kľudne spať aspoň budem vedieť ,že ju to nebolí....

maji4
1. jún 2009

Lat aj vy sa rýchlo vazdravte 😉 😉 a dúfam ,že dnes nebude mať ten záchvat 😉

letuskah
1. jún 2009

ja tiez dufam, lebo davam mu ten kalciak a v spalni je ako v dazdovom pralese vlhko tak snad to pomoze, ale celkom pekne zaspal tak hadam bude dobre spinkat.

som kuk fotky, zuzi brutalne sa so sestrou podobate a ozaj sa ti hodia dve deti 🙂

ret mala je zlata, aj malovacku ma peknu, to by sa Kubko roztiekol keby take mal na lici len by si to asi nechcel dat urobit

letuskah
1. jún 2009

inak dnes umrela dalsia nasa andulka ktoru mala kamoska do paru k svojej, uz nam kazdej ostalo po jednej tak ich chceme dat dohromady aby neboli same a oni si ich potom vezmu

zuzana76
autor
1. jún 2009

dobry vecer,

prave som maleho uspala, sa nevedel vyhrat s autickami co dostal k MDD, 10 auticok v jednej sade-5 policajntnych a 5 hasicskych, ale su take lepetinkovske, predpokladam, ze dlho nevydrzia v takomto stave.

letu, podobame sa, a najma hlasy a pohyby, teraz ked tu bola sestra, tak dala svojej kamoske moje cislo mobilu, ze tam ju zastihne a nech jej zavola, kedy sa stretnu, tak ta kamoska volala za par dni na ten moj mobil a asi par minut sme sa bavili tak, ze ona si myslela,ze hovori s Luciou a ja som nevedela, ze mysli na Luciu, lebo aj my sa dobre pozname, tak sme sa uz dohodli teda,ze sa stretneme, super, aj deti mame doniest, super, jasne, na kavicku skocime a potom zrazu z nej vypadlo - luci, a daj vediet, keby si nemohla, lebo uz aj -/cojaviem ako sa uz volala ta baba /- ide na stretko a ta pride az z prahy kvoli tebe a mna vtedy trklo, ze ona si cely cas myslela, ze s Luciou hovori

zuzana76
autor
1. jún 2009

letu, chudatko andulka

my sme mali korely chochlate - Miska a Sivku, Misko nam uletel a Sivka zdochla od smutku, potom aj andulky sme mali - Modracika, Rikiho, dozili sa nejakeho veku a potom umreli tiez ☹

zuzana76
autor
1. jún 2009

inak k tym radam co do lietadla, ja beriem na zabavu auticka, knizky, omalovavanku a farbicky, nasho walkmen tiez nebavi

este jedna otazka- do akych flasticiek ste balili tu tekutinu po jednom dcl? 😕 dostat nieco v lekarni, nejake flasticky?

tu deku pod kocik vezmem urcite , v lietade bude urcite kosa, aj ciapku amlemu, aj ked bude leto, ale v lietadle bude aircondition, tak nech ho neprefukne

zuzana76
autor
1. jún 2009

maji, chudatko malinke Lilianka, zase nestastny pad, veru neviem co je dobre na modriny, zajtra skoc do lekarne, musela sa vylakat strasne , ked spadla ☹ a aj ty

lenkamt
2. jún 2009

ahojte 🙂

my dnes do 7 🙂

Maji - chúďatko Lili, pofúkaj jej chrbátik aj za nás 😉

Letu - vtáčika mi je ľúto ☹

mne sa Zuzka so ségrou nezdajú ako dvojičky 😅 ako sestry hej , ale zas až tak sa nepodobajú 🤐

dnes varím - hrášková polievka s lievankou a pirohy 🙂

retaux
2. jún 2009

Dobré ráno!
Naši tiež vždy mávali andulky a vždy sa volali Pipo 😀 Ale už nemávajú. A minulý týždeň musel dať môj tato uspať psa, lebo už chudák vôbec nevládal, ani sa postaviť, ani nežral ☹ Bude nám za ním smutno, lebo sme ho mali dlho.

retaux
2. jún 2009

Leni: mne sa tiež až tak nepodobajú, ale istá podoba tam je.

Maji: pre toto sa ja tiež bojím šmýkaly, ale tú u nás už mám odskúšanú, že ide pomaly, tak sa nebojím Lucku nechať, aby sa pustila sama. Len po schodíkoch ju vždy radšej držím.

Zuzi: veď baby hovorili, že normálnu detskú fľašu pre Paťka môžeš zobrať do lietadla, že tá sa akceptuje. 😉

lenkamt
2. jún 2009

Zuzi - áno, deti majú výnimku, ja beriem normálne jupíkové fľaše, pri najhoršom pri kontrole vylejem a potom na wecku doplním čistou vodou 😉 zo záchoda 😀

my máme len škrečky a vždy sa volajú Juda/ Giorgo 😀 mláďatká sa volali džodžo a džudžu 😀

naše sa už šmýkačkujú samé, len na takých blbých rebríkoch dávame pozor 🤐

zuzana76
autor
2. jún 2009

ahojteee

dobre, tak zoberiem 3 plne flasky vody , lebo letime rano o 5.00, tak v lietadle bude aj ranajkovat sunar

vyzorovo sa az tak nepodobame akod vojicky, to nie, sestra je o dost tmavsia, ale najma tie hlasy, sposob rozpravania a pohyby 😉

Leni ja som rozmyslala, ze potom za check-in-om kupim este minerlku pre patka ak mi vyleju tuto vodu v detskych flasiach