Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
4. jún 2009

To nevadí, na mieste to vyriešime, ak bude treba...dúfam, že to bude v pohode... 😉

mimi.k
4. jún 2009

Ak tam doletíme 😅

bilushka
4. jún 2009

Mimi, prestan mat katastroficke scenare!!!!

mimi.k
4. jún 2009

Bilushka, ja mám super fantáziu 😀

mimi.k
4. jún 2009

Ale reálne si myslím, že budeme takí zanedprázdnení toľkými deckami, že ani nebudeme vedieť ako a budeme na mieste 😉

peta28
4. jún 2009

Lenkam vsetko len a len to najlepsie k meninam 😉
Vcera Timak zas nemala gatky, tak sa muz nasral a dnes isiel za nou a hovori jej ze gatky ma hore v skrinke a nechapava ucka sa ho pyta a ze to akoze ked ma bodynko tak jej mam dat aj gatky?????
chapete? lebo ja nie.

bilushka
4. jún 2009

Mimi, ty aj na trampoline vidis hrozbu zlomenia vazu 😀

Ja som bola vcera dat ostrihat maleho-prvy krat!!! a zobrala ho strojcekom, tak som nestastna ako vyzera.
V tvaricke aj na takeho 4 rocneho chuligana.
Uz nemam babatko ☹

Ale pozor-moj muz-vecny odporca druheho dietata sa ma vcera pytal, ze my kedy budeme mat druhe, ze vsetci, co pozna v okoli co rodili tak ako my uz cakaju druhe bejby, ze my kedy si spravime 😲 😲 😲 😲

mimi.k
4. jún 2009

Bilushka, no veď jasné, trampolína nie je dobrá vec 😀
Aby ste vedeli, naši chlapi boli s Adamkom a Matejkom na trampolíne...som skoro skolabovala, keď som ich tam videla...to aj vy ste také uzkostlivé, či sa mám ísť liečiť? 😅

Hahahahahahahahaha - môj sa ma pýta stále to isté 😀 lebo on chce veľa detí, vraj 😅 hahahahaha 😀

mimi.k
4. jún 2009

Peti, tak asi jej treba dať presný návod...že najskôr gaťky a potom bodynko...a keby nemala body len tričko, tak jej dajú rovno tepláky, či ako? Tiež nechápem 😕 možno ona nenosí spodné prádlo.. 😅

bilushka
4. jún 2009

Vysvetlite mi:
Vaše dieťa vo veku do 2 rokov má nárok na prepravu voľnej hmotnosti zapísanej batožiny, ktorá nepresahuje 10 kg a zloženého detského kočiaru a jedla na dobu letu.

To si mozem na maleho nabalit este 10 kg batoziny?
Plus nasich 30 kg? 😕

peta28
4. jún 2009

Bilu na nasom letisku ti urcite nebudu robit problemy, my sme tiez mali viac kg ako 30 dokopy

Mimi ja ti neviem .. som hoorila muzovi nech sa jej opyta ci ona nenosi nohavicky , ale to odmietol z nie je uchylak 😀

Co je na tom take nenormalne ze chcem aby dieta malo nohavicky a na tom zapnute bodynko, vsak to uz aj z hygienickeho hladiska..

mimi.k
4. jún 2009

Bilushka, asi to je tak...mňa hlavne teší ten kočík, ale ja by som ho brala aj tak 😀

Peti, keby sa jej spýtal, či nosí nohavičky, ešte by si začala niečo namýšľať 😀 😀 😀

lenkamt
4. jún 2009

Peti - dík 😵 tá učka je fakt nejaká divná 😅

Bilu - asi teda môžme mať 10kg na dieťa do 2rokov , lebo aj Bai písala že mali viac kg a nikto im nič nepovedal

inak ževraj tá nová letecká spoločnosť dosť oddiaľuje lety 😖 ja dúfam že nebude čakať pol dňa na lietadlo 😝

lejla77
4. jún 2009

peta:
to musi byt fakt trafena ucka - ktora je to? 😝
Ale ved ked Timku rano davas do triedy, tak ma gatky 😕 A oni jej ich potom daju dole ????????? 🙄 😕 🤐
A s tou pecienkou, to som si nevsimla. 😕 😕 😕 A ja som minule doma malemu odoprela a rumazgal, ja som si myslela, ze vnutornosti sa nesmu do 3 rokov.

letuskah
4. jún 2009

Lenka velka a Lenka mala, choroby nech vas obchadzaju, dobre nech vas sprevadza, prajeme krasne meniny 😵 😵 😵 😵

letuskah
4. jún 2009

a ahojte
zijeme, noc fajn Kubka uz nedusilo tak sa vyspal, mna dusilo takze ja som sa nie 😝

mimi tak musite zohnat detsky pisoar, chlap dakde videl, namontujete a je to 🙂 no ale slak by ma trafil

moj muz napriek tomu ze vsetci v okoli cakaju druhe alebo ho uz maju, urputne bojuje proti druhemu 😀

peta akoze ta ucitelka je totalne trafena, ja by som na skrinku nakreslila navod ako byva v kinderkach, co ma ist preve, druhe atd aby vedela ...

letuskah
4. jún 2009

jedine pozitivum nasej choroby je ze po tyzdni uz nemusim bojovat s Kubkom kvoli kazdej kvapke lieku ale otvara usta sam, na Lenkine pazrosky este nema ale zlepsuje sa to

lenkamt
4. jún 2009

díkes 🤐

sa tu rehocem na kinderkovom nákrese pre Timkinu učiteľku 😀

peta28
4. jún 2009

Lejla to je ta Zuzka.
Ja nosim rano malu s plienkou, rano jej ju dam, lebo sa bojim ze sa mi pocura do auta.
Ked to na nu pride niekedy v rannej zapche tak kde ju rychlo dam curat a urcite to ona neudrzi pokial prideme do skolky, takze preventivne jej plienku davam rano. V skolke ju da Zuzka dole potom.

peta28
4. jún 2009

Letu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lejla77
4. jún 2009

peta:
aha, no ale je dobre zabrzdena. Mne sa hned nezdala. 😖

adulak
4. jún 2009

ahojte.

tak najskor vsetko najsamlepsie lenkam 🙂

konecne som sa vylizala s anginy, ktoru som uspesne chytila od susedy v nemocnici 😠 fuchtla jedna je to 😠 na to, ze ma 36 rokov je dost blba....no comment 🙄
nastastie Olivia to nechytila a Ameli ma nejake sople, ale to si myslim, ze bude skor zo zubov. asi sa jej tlacie posledne stolicky.

vidim, ze sa tu vsetky balite na dovolenky 🙄 🙄 🙄 aj ja ceeem 😔 normalne zavidim 😅

slavenas
4. jún 2009

ahojte , som nás vytiahla z druhej strany 😀

v prvom rade Lenkám obom prajem všeeeeetko najlepšie a veľa zdravíčka . 🙂

dnes mám strašne rozlietaný den , teraz som si sadla od rána, momentálne si dávam kafe a horalku mnam. 😉

Letu super že je Kubko už ok, klop klop 🙂

peti učka 🤐 ani ja nechápem 😨

adulak pozrela som foto a Olívia je krásnučká , a super že si sa už vyliečila .

baby to čo je toto zasa za počasie , kedy už bude letooooo ja leto milujem 😵

retaux
4. jún 2009

Ahojte!
Tak v prvom rade želám všetko naj, naj, naj našim dvom Lenkám (veľkej aj malej), nech sa navzájom poslúchajú 😉

Lenka: dík za recept na pečienku. Ja nenamáčam do mlieka.

Peťa: to čo 😲 A ona má vlastné deti? To by ani svojmu pod body nedala gaťky? 🤐

Adulak: už ste si urobili nejaký režim? Ako to ide s dvomi deťmi? Nežiarli Ameli moc?

Slavi: mne už to lezie na nervy. Veď tento rok poriadne ešte ani nebolo teplo. Pamätáte, keď sme boli tehu, aké horúčavy už v máji a júni boli? Ja som spávala pri ventilátore. A tento rok nič 😢

retaux
4. jún 2009

Slavi: pekná nová fotka v pase 😉

slavenas
4. jún 2009

ret no skušam dať nejakú novú a nejak nie som spokojná 🙄 🙄 ešte niečo pohľadám.

retaux
4. jún 2009

A ešte som sa aj zabudla pochváliť, že Alexandrovci boli suprovííííííííííííííííí 😵 Výborne sme sa zabavili, trošku nás prefúkal nitriansky vetrisko, ale bolo super (MM ma potom statočne ohrieval 😵 😀 )

letuskah
4. jún 2009

ret c c c takze aj to druhe bude? 😀
slavi aj ja chcem leto
dnes som chcela vyvencit dieta ale neviem, tu je kazdych 5 minut inak, raz svieti slnko, potom je zamracene ako pred burkou, potom svieti slnko a fuka uragan a takto sa to strieda cely den, takze este asi von nepojdeme.

adulak dovolenku som aj ja chcela ale ako tu baby zacali pisat co beru, co do lietadla a podobne tak ma chut velmi rychlo presla 😉

letuskah
4. jún 2009

zuzi a ako je Patkovi? ci to bolo len jednorazove to vracanie?