Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
18. jún 2009

Ahojte,
tak Peti to by aj mna nastvalo, ty sa tak snazis, opatrne jazdis, tak ale stane sa, hlavne v Blave a pri parkovani, ale ked to nebola tvoja vina, tak to serie o to viac...

Vcera sme mali organizacne stretko s Mimikovcami ohladom dovolenky, tak uz ma trosku chytaju nervy 😀 😀 😀
A este boli Mimikovci obhliadat jeden byt u nas cez cestu-tam kde sa toci Panelak, 3izbak v novostavbe a idu tam od augusta do podnajmu byvat, tak sa strasne tesiiiim 😵 😵 😵 😵
To sa neda ani slovami opisat, ze po dvoch rokoch, co tu marne hladam naokolo spriaznenu kocikarku ju budem mat, plus muz partaka na pivo a nasi mali chalosi su tiez laska, vcera ako boli Mimikovci na obhliadke som zobrala Adamka von, nech sa hra s Matejkom a ako hrdina roka, ani nemukol za maminkou a bol dokonca ovela lepsi, ako ked rodicia prisli a ma zase uviedol do depresie, lebo ideme okolo auta a on bez problemov a jedineho pomylenia cital znacky-ze B, A, M, I... 😅
Cisla este chalanovi nejdu, tak aspon v tom som kludna 😀

Peti, chod rychlo do tej lekarne, co Majka pisala, aj muz tam bol dnes vybrat Havrix a zadarmo, tak sa tesime, lebo ja si stale myslim, ze sa pomylili a skor ci neskor na to dojdu 😕

lenkamt
18. jún 2009

ahojme 🙂

Peti - 😖 😠 mne to u nas na parkovisku robia kazdy druhy den, aj chlapi aj zeny 😝

Ret - od piatku tam ma byt ten pat a mat ci co, bude tam asi naval 🤐 mne sa najviac pacilo ze sme boli pred kazdym zvieratom skoro sami a dievky mohli v klude kukat

bilushka
18. jún 2009

V nedelu je inak baby den otcov, chystate nieco chlapom?
Moj je v tomto vzornak, aj na MDZ aj na den matiek som dostala kvietky, tak ho chcem tiez nejako potesit, ale my v nedelu akurat aj cestujeme, tak vobec neviem co vymysliet 😒

zuzana76
autor
18. jún 2009

ahojteee

tak mam malo vapnika a z toho tie krce, ale ten nizky vapnik mam z mojej choroby pristitnych teliesok, tak mi zmenil lieky

inak som teraz ok, oddychujem

bilu, super, ze mimi bude byvat pri vas 🙂 , sa vam zije, sice uz aj ja tu mam partacku slavku, ale este sme sa nestretli, no musim zorganizovat, nech sa spozname 🙂

peti, ja strasne nemam rada take arogantne osoby, co nemozu fakt chvilku pockat, urcite nejaka panicka , nemala este auto tak za 2 melony este a v aute vyfesakovaneho havinka 😀 , take mam najradsej 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu, nechystam, ideme k nasim, ocinovi kupim asi flasu vina a moj muz dostane maximalne pusu, ani on mne nedal nic na den matiek - vraj to mi ma dat nieco patko a MDZ je vraj komunisticky prezitok, no a svojej matke by asi tiez nic nedal, esteze som jej ja nieco kupila

zuzana76
autor
18. jún 2009

peti, aha, teraz citam, ze mala Clio 😀 , tak nemala za 2 melony, neva, ale aj tak pipina 😀

retaux
18. jún 2009

Lenka: ale veď Pat a Mat tam boli už tento víkend. To zase tam bude?

Bilu: tak ho skús pozvať na nejaký mňamkový zmrzlinový pohár, alebo ak má rád sladké (čo môj teda má), tak mu kúp dezertík/čokoládu.

retaux
18. jún 2009

MM to má zariadené výborne: ja kúpim niečo pre moju aj jeho mamu vždy a on povie svojej mame, nech niečo kúpi pre mňa 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu, kup si nejake super spodne pradlo a urob mu vecer strip 😀

bilushka
18. jún 2009

Zuzi, ty nasa dochodkyna, hlavne ze ti na to prisli a snad ti nove lieky pomozu 😉
Ja mam tiez najvacsi des z toho, ze sa mi nieco stane ked budem sama s malym doma a kto ma bude ratovat, uz ma tu najdu iba zachranri vytuhnutu a decko mi bude stale pichat prsty do oci, lebo si bude mysliet, ze spim 🙄

Tak u nas je dobre to, ze Mimikovci byvaju v podnajme a v tom starom neboli spokojni, preto si ani neviem predstavit co bude ked uz budu mat hotovy dom a pojdu uplne mimo BA ☹

zuzana76
autor
18. jún 2009

akoze moj muz je v tomto nenapravitelny, ale meniny a narodky si pamata, inak narky oslavujem v pondelok a budem u maminy, tak som zvedava, co vymysli , chalanisko jeden

bilushka
18. jún 2009

My ked v nedelu o siestej cestujeme, ze o 16:00 hod. mame byt na letisku tak budem mat cely den take nervy, ze moj darcek pre neho bude, ze sa vyyyyynimocne pri baleni nepohadame 🤐 😀 😀 😀

retaux
18. jún 2009

Prepáč, Bilu, ale ja som sa tu nevedela zdržať smiechu 😀 Aj keď téma je to vážna. Ale keď som si predstavila Matejka, ako ti pichá prstom do oka, tak som sa nezdržala 😀

bilushka
18. jún 2009

Zuzinka, ty nam budes mat v pondelok narodeniny?

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu 😀 ze dochodkyna, ale fakt, ja sedim v cakarni skoro so samymi babkami 😒 , no na nervy a este aj tie sa tam bud stazuju, ako ch vsade picha a boli a neviem co este, alebo dalsi typ babiek, co maju nervy,ze sak im nic nie je, ze naco ich tam posielaju po takych vysetreniach a ja tam cakam jak taky blb a uz sa ani nevzrusujem, novych pacientov navigujem,ze ako to tam chodi, ked sa opytaju 😀 no normalne by mi mal aj lekar nieco prispievat, ze ich takto usmernujem.

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu ano 33 rokov 😀 ale oslavovat budeme az po petovych meninach a patkovych meninach 6.7. 🙂

mimi.k
18. jún 2009

Ahojteeeeeeeeee 🙂

tak ako napísala Bilushka, na 99% sa sťahujeme. Chceli sme zmeniť byt, kvôli tomu, že toto je síce parádne miesto priamo v centre, ale je tu nehorázna vlhkosť...tento týždeň sme tu mali cez 90% !!!!! To je na plesne ako vyšité a za tie peniaze...ešte mi tu dieťa niečo chytí...tak sme chceli buď iný byt v centre alebo inde, kde niekoho poznám, aby som tam nebola úplne sama...a podarilo sa 😵 😵 😵 strašne sa teším, nie je to síce centrum, ale nebudem sama a je to 3izbák s balkónom a v novostavbe a toto je starý jednoizbák (aj keď väčší) no a ešte budeme mesačne platiť o 5 tisíc menej....takže tak 😅 😎 🙂

retaux
18. jún 2009

Mimi, tak to sa teda naozaj oplatí. Gratulujem 😉

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimi, super, tak sa tesim a aj usetrene peniazky pomozu trochu

bilushka
18. jún 2009

No musela som ist dieta prebalit, lebo mi krical, ze ma od hovienka prstiky, sa najskor pokakal, potom rozopol plienku a potom sa v tom rypal 😠 Ja neviem, kedy uz trosku zmudrie!!!
Uz je pol hodiny v postielke co sa snazi zaspat a zatial tam robi napriklad toto!

mimi.k
18. jún 2009

Aj naši chlapi sa tešia, sme len kukali včera s Jankou, aké majú plány 😅

Inak dnes je strašne teplo, asi tak na plavky, by som povedala...s Adamkom sme išli aj s celou výbavou hrabličiek, krhličiek a podobných dôležitých vecí do Prezidentskej a tá je dnes zatvorená, všade kopec policajtov, lebo že má prísť čínsky prezident, tak som si myslela, že si aj uja pozriem, ale Adamkovi sa nechcelo, tak sme to zabalili....

Peti, to je na porazenie, ale v BA predsa len bežné. Ja zbožňujem, keď pekne zaparkujem (ak nájdem miesto, samozrejme), nechám priestor aj pre toho za mnou, aby pekne vyšiel a tak a keď sa vrátim, tak vždy niekto parkuje nepreháňam 1 cm od môjho nárazníka...

A mám tu takú žehlenia, že neviem...tak radšej píšte, nech mám čo čítať a nemusím odísť od PC 😀

Leni, perfektné sú dvojky v tých vrkočoch 😵

lejla77
18. jún 2009

mimi:
tak to je super ponuka - väcsi byt a za mensie prachy - parada, este aj usetrite - a tam sa dobre byva - kamos so zenou tam byvaju v tom strednom dome. Oni maju dvojizbak. 😉

mimi.k
18. jún 2009

Ret., Zuzka, to poteší, to je skoro ako ďalšia rodičovská 😅 😀

Zuzka, aspoň vieš, v čom to je...a keby si pila napr. viac mlieka a pod. to by Ti nepomohlo?

zuzana76
autor
18. jún 2009

lejla, ako zub?

bilu 😀 esteze to nenatrel niekam 😀

mimi.k
18. jún 2009

Lejla, aj ja sa teším....som dnes rozmýšľala, že si tam dáme aj cestovnú postieľku, ak by chceli Bilushkovci niekam vyraziť, aby tam mohol Mathew prespať, keďže im nemá kto postrážiť, tak my by sme Matejka brali 😵

mimi.k
18. jún 2009

Bilushka, tak ale neviem, či to neprehodnotím, ak mi tam všetko takto ponatiera 😀 😀 😀

bilushka
18. jún 2009

Lejla, maju aj dieta, lebo ja tych s detmi trosku poznam, obcas sme tam chodievali sa hrat a od augusta tam budeme kazdy den 😀

Mimi, co je 99%???
To je ako ked som sa tvojho muza pytala, ci sa tesi na dovolenku a on ze 99% 😀 😀 😀
Vsetko musi byt stovka 😀

Lenze ja si myslim, ze nasi chlapi to co Mimikovci usetria za byt prechlastaju na pive a prejedia na pizzach, takze v minuse zase budeme len my, lebo my s najmom dole nepojdeme 😀

bilushka
18. jún 2009

Inak ja dam asi vyhlasit Mimi za svatu, po tom prispevku, co tu napisala o 13:16 😵 😵 😵 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimi, ani nie u mna je problem, ze ten vapnik sa nejako naviaze a nespotrebuje sa v tele, neviem ci vies co myslim, proste cely ten metabolizmus je na figu, no ale dobre, ze ma kontroluje, o 2 tyzdne idem na dalsiu kontrolu ci sa mi to upravuje

bilushka
18. jún 2009

Zuzi a to iba vapnik ti nevie telo spracovat, so zelezom a pod. problemy nemas?