Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
22. jún 2009

nina krásne fotky

letuskah
22. jún 2009

boze Peti ja sa tu stazujem na blbosti a vy ste v nemocke, drzime palce nech je Timka rychlo fit a teba nech tam nedolame z toho kresla...
slavi a uz je vanes zdrava?

inak Kubko sa zase zobudil na dazd klopajuci na parapety, je po mne 😠 a teraz tu sponkuje striedavo seba a plysaka

ideme skusit spat, tak dobru noc

slavenas
22. jún 2009

letu ano už jej to ustúpilo dávam jej už len calcium sirup, dr. v nemocnici vravela že laryngitída ako rýchlo príde tak aj rýchlo ustupi ale vraj to sa môže hocikedy vrátiť tak som z toho na nervy. Nám nakázali ako tomu predísť a čo robiť ked nás to znovu chytí.

maji4
22. jún 2009

ret no vidíš my sme museli platiť myslím ,že to vychádzalo okolo 300 korún na noc

baileysa
22. jún 2009

Bože,peťa to sú strašne podmienky,čo píšeš...drzte sa,timka zlata,ze to tak hrdinsky zvláda,snáď vás skoro pustia...

slávi,tak preto si sa neukázala,ze ste boli chorí,hlavne ze uz je vanes v poriadku,my sme uz tiez mali nábeh na to,tak sa chcem opýtať,ze ako tomu máte predchádzať?

maji4
22. jún 2009

slavens my sme raz tiež mali ten záchvat a tiež to bolo v noci strašné 😢 😢 už teraz mi je zle hneď ako dostane nejaké sople tak mám nervy ,že to zasa príde tak vždy zvýšim polohu najviac ako sa len dá púšťam zvlhčovač a dám do zásuvky aj ten olint tak viem že vtedy to ako tak pomáha ale tiež sa toho desím,že to zasa príde, my sme vtedy do nemocnice nešli síce sme volali sanitku ale dali jej len ten Rektodent a inhalovala asi 10 minút neviem čo 😔

maji4
22. jún 2009

Bai čo je s Lenkou??

slavenas
22. jún 2009

baily no malá musí spávať s vyzdvihnutým matracom pod hlavičkou, na postielke stále vlhká plienka, vetrať, nerobí na to dobre prehriate a suché prostredie , mala by čo najmenej kričať a plakať.

slavenas
22. jún 2009

maji ten olint si kupila v lekárni??

maji4
22. jún 2009

slavens hej normálne v lekárni 😉 😉

slavenas
22. jún 2009

maji ako píšeš bolo to strašné a my sme to mali prvý krát tak ja som ani nevedela o čo sa jedná.

maji4
22. jún 2009

slavens ako prvú pomoc môžeš si spraviť keď máš mentolovú mastičku pre deti dáš tak centimeter a zaleješ vriacou vodou dáš to na 10 minút do izby...nám aj to pomáha keď už nemám tie náplne olinthu 😉

maji4
22. jún 2009

slaven ved vtedy ani ja ja som vtedy volala svojej pediatričke bolo okolo 11 večer ,že čo mám robiť malá len revala nijako sa nevedela utíšiť a nevedela z toho dýchať fakt strašné doktorka ma upokojovala cez telefon a muž volala 112 tak prišli a hned nás aj brali ešte mi na tej 112 hovorili aby som sa pobalila pre istotu keby si nás tam chceli nechcať, muž išiel hneď za sanitkou ...ale to bolo v zime keď to mala Lili a keď sme vyšli von na ten studený vzduch tak už bolo dobre a jej to pomohlo ...odvtedy to nemala klop, klop, klop

maji4
22. jún 2009

fakt nikdy viac ale už viem čo mám v takej situácií robiť hneď dať dýchať studený vzduch a hlavne aby sedela a hlavne upokojovať nech neplače, podať čípok a čakať kedy zaberie 😔

slavenas
22. jún 2009

nám tiež dali na prijme do nemocnice ako prvý pomoc nejaký čipok a ked som sa spýtala obvodnej že či mi ho nemôže predpísať v prípade že by nás to znovu chytilo, lebo sa dosť toho desím, tak mi povedala že nie to mi predpísať nemôže a to som dosť nechápala 😕

maji4
22. jún 2009

no idem spať tak ahojte a nemyslime na zlé veci 😉 😉

slavenas
22. jún 2009

dobrú noc

maji4
22. jún 2009

nám to normálne ešte na pohotovosti predpísali a ešte sa ma potom aj doktorka pýtala či ho mám ,že mi ho predpíše...neviem prečo ti to nechcela predpísať...

baileysa
22. jún 2009

Slavi,dik za odpoveď,ja som vedela,ze nemá moc plakať ani hovoriť a ze má dýchať studený vzduch
Maji,uz mam aj olynth,tak uz budem vedieť,dobrý nápad aj s tou mastickou.
S lenkou neviem,čo je,asi ma toho veľa pred dofcou,snáď sa zajtra ozve

Dobrú noc,nech nás zle veci obchádzajú

lenkamt
23. jún 2009

ahojte,zijem,ale zas mi blbne pc 😝

bilu sa mi neozvala 😠 idem jejnapisat sms 😀

bai ozvi sa mi ze ako, heeej 😉

peti- to mi je luto,dufam ze vas skoro pustia

mish-podla mna to bude chlapatko 😅

no a kedze mi nejde klavesnica atrapim sa tu mysou a pismenkami na klavesnici v prislusenstve koncim a idem prat nech mam co balit 😀

ozik baby sa uz komplet pytaju aj dnes v noci sme mali cikpauzu, normalne sa zobudili ze kaka 🙂 ale jasne ze semtam nehoda

mmem_
23. jún 2009

dobre ranko

Peta: nech sa Timke polepsi, to je hrozne s tym pristupom fakt 😢

slavenas: ani mne nepredpisala dr tie cipky pre pripad potreby,tiez to nechapem,

tu hnusne strasne ja uz chcem leto

bilu,mimi.k_ prajem krasnu,pohodovu,bezproblemovu dovolenku, uzite si slnka,vody a plnych stolov

ja idem varit dnes segedin a tu babovku konecne,mama novu formu 😀

retaux
23. jún 2009

Ahojte!
Slavenas: chúďa Vanesska 😢 My sme boli tiež v nitrianskej nemocnici, ale na očnom odd.

Maji: ja som si doplácala len za stravu.

lejla77
23. jún 2009

Ahojte
😉

peta:
boooooooooze, to je hrozne. 😠 😠 😠 Vydrzte to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drzim palce - Timka zlata. A ma nejake bolesti, alebo ako sa to prejavuje. Ako si na to prisla, len teplotou? Z coho take veci vznikaju? 😔

lejla77
23. jún 2009

My mame novu kamosku v skolke - Saru. Kazde rano caka Stanka v satni - a bez neho nechce ist do triedy. 😕 Zlata. No neviem, ked nepride, co bude robit. 😎

retaux
23. jún 2009

Pridala som fotku tej mojej torty ešte pred zničením. 😅 K dokonalej torte to má určite ďaleko, ale snáď to na ďalšie pokusy už bude lepšie.

lejla77
23. jún 2009

ret:
jeeeeej, ty si aka sikovnica, strasne chutna je ta torta. 😵 😵 😵 No, mne by sa nechcelo s tym piplat. Ale je fakt super. 😉 To si niekomu piekla?

retaux
23. jún 2009

Boli sme v nedeľu na krste, tak som piekla 🙂 A ďakujem 🙂

mmem_
23. jún 2009

retaux: super torticka,sikula

lejla: zlate ako tie baby uz nahanaju chalanov 😀

slavenas
23. jún 2009

ahojte,

tu je tiež strašné počasie , prší , prší to zasa bude den ...

ret , torta je uplne super, 🙂 čo by si chcela zdokonalovať ? Ret a ten marcipán, ak to je marcipán, si si robila alebo niekde kupuješ ? Aha vy ste boli na očnom, lebo ja mám pocit že v Nitrianskej nemocnici už hádam detské oddelenie je jediné kde budova, zariadenie aj nábytok pamätá roky sedemdesiate, ostatné odd. sú aspon poprerábané a zrenovované.

leni dievky sú šikovnice .

aj ja prajem babám na dovolenke aby si to bezproblémov a v pohode užili. 🙂

mmem , tak aj vy ste mali laryngitídú ?

letuskah
23. jún 2009

ahojte
my mame totalne naburany spankovy rezim, snad sa to upravi ked zacneme chodit von...

baby ja sa lekarkam necudujem preco vam rektodelt nechceli predpisat, nam to predpisali tiez na pohotovosti pre pripad zachvatu ale ked som si precitala co to je a ake to moze mat vedlajsie ucinky tak som si povedala ze len a len v najnutnejsom pripade a aj to len vtedy ked bude modry...a navyse ta mudr bola mierne pripita tak aj preto som tie cipky dala hlboko do suflika s liekmi, aj lekarnicka vtedy hovorila ze to je konska davka pre dospeleho a nieto pre dieta
ale nam vtedy pomohol zvlhcovac a cajovnikovy olej
nastastie z toho deti vyrastu, to by ma svihlo cele detstvo pri kazdych soploch mysliet na to najhorsie 😨