Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
28. júl 2009

Bai kraasne fotky 😉 musel to byt super vylet . Na tej tretej v poradi mi Gretka pripomina trosku Lenkine baby. Ani neviem ci sa tesim na to oblecko, skor ze nebudem musiet tolko prat, lebo nechapem tu nasu spotrebu oblecka ked je v jaslickach, doma tolko veci nezaspini... ved uvidime ci to bude chciet nosit, lebo Timka je strasne prieberciva a ked si zmysli ze nieco nechce tak to nechce a obliekam ju bud za velkeho kriku, alebo to urobim tak ze ked sa nechce obliect tak nech ostane sama doma hola a ja idem ku dveram uz von. Zatial to funguje a vzdy sa oblecie.
Minule za mnou prisla ze chce saticky ako Biba ma, tak tiez mi to pride nejak skoro na 2 rocne dieta aby takto vymyslalo co na seba ..

peta28
28. júl 2009

Bola som pre tie tortiny, je to uplne super, tak som zvedava ako bude torta s vyzerat. Sama som bola prekvapena ako v skutocnosti ta fotka pekne vysla.

peta28
28. júl 2009

Bilu foto som poslala, aj ked je to skor taka momentka 😉

lenkamt
29. júl 2009

ahojte 🙂

my už noc lepšie, aj keď stále nič moc. Lenke sa vyhodili v puse afty tak teraz ma najviac trápi to. inak atb už asi zabrali ale stále ich to hrdlo bolí, lebo nechcú papať - Lenka viem prečo, ale Lucka je už celkom ok a aj tak nepapa 😖

hodila som fotky Verčinej izby, ešte musí chlap zrušiť ten prebaľovací vrch na komode, navrtať diery na poličky + nástenku a ja musím zohnať stoličku 🤐 a škola može začať 😀

Bai - super to tam vyzerá, škoda že sme nemohli ísť ☹

retaux
29. júl 2009

Ahojte!
Ešte raz ďakujeme všetkým za gratulácie 😉 Oslava bude až budúci týždeň asi (aj torta), lebo teraz nikto nemôže 😅

Baily: ja som rozmýšľala, keď sme išli z východu, že či sa zastavíme na Donovaloch pozrieť Habakuky alebo v Tatrách a išli sme do Tatier. Tak nabudúce sa zastavíme tam.

Peťa: to sa aj mne páči tie fotky na tortu. Keď bude Lucka staršia, tak tiež asi aj takú tortu urobím. A hlavne je super, že je to jednoduché a netreba zdobiť.

Leni: pozerala som fotky, izbička je kráááááááásna.

lejla77
29. júl 2009

Dobre ranko

Tak maly vcera zasa prekakany - tak som sa spytala, ze ci ho neprebaluju a tak, a ona ze, ked dosla o 8.30 tak maly uz bol osprchovany. Tak ja neviem, ci z tej stravy ma hnacky alebo co. Lebo rano som mu davala cistu plienku, takze nemohla byt plna a z toho ze by sa prekakal. Tak som jej povedala, ze som si myslela, ze ho neprebaluju, tak mi na to povedala, ze nie, ze nenechavaju ich az do obeda s jednou plienkou. Tak aj ked dozeraz mozno nechavali, tak snad si uz u Stanka daju pozor na to. Ale aj na to pitie som ju upozornila - lebo este stale mal od rana tu flasu, co mu davam nedopitu. A ze oni piju vodu z poharikov, co maju vonku. 😖

peta:
inaca vcera ked som prisla pre maleho, tak 1 ucka (ta mlada blondina - Monika) mala cca 12 deti na starosti - Stankove a aj triedu, co chodi Timka, ze Zuza odisla. Akurat mali olovrant - jogurty - deti same v triede a ona isla z jedalne s tymi jogurtami. Deti boli zlate - sedeli v jednom rade na tej lavicke v triede a ani nemukli a ledva cakali, kedy budu papat. Naschval som ju pozorovala, ze ci ich bude krmit kazde zvlast, alebo jednou lyzickou vsetkych. Tak krmila po dve deti naraz (kazde vlastnou lyzickou) a ostatne zatial cakali. No komedia. Tam stepovali, kedy pride na nich rad. Pritom niektore by sa uz vedeli aj same napapat. Malemu som dala jogurt v satni a pekne ho sam spapal. Ale ti poviem, ze dobre ich tam maju vycvicene tie deti. Origos vojaci.

retaux
29. júl 2009

Lejla: musia to mať vycvičené, lebo by im po hlavách poskákali 😀

Pridala som pár fotiek.

peta28
29. júl 2009

Cauko cauko.. boze ja tu strasim vecer aj rano 😖
Leni krasna Vercina izbicka aj ja chcem 😀 😀
Na afty mne pomaha Jox, ale neviem ci je vhodny pre deti, tak snad sa to coskoro upravi aj samo.

Lejla to je pravda ze tam tie deti maju vycvicene, sedia ako vrabceky tichucko aj v jedalni, stale som nechapala ako vedie v zime obliect tolko deti do overalov a ist s nimi von. Ja v zime obliekam aj pol hodinu co ju nahanam po byte, ale ucitelkam si to nedovolia.
Inac vcera rano ked som niesla malu tak Zuza bola sama s detmi jedalni asi s 20- timi detmi, tak maju asi nejaky letny rezim aj ucitelky

peta28
29. júl 2009

Lucka je krasna, cela maminka 😉

lejla77
29. júl 2009

peta:
a bola Timka vcera bez nehody, ked bola na nich len ta 1 ucka? Ako to moze vobec stihat. Ani sa necudujem, ze nedaju maleho na nocnik - ved kedy by to stihala. 😖
Ja budem volat tej sukromnej opatrovatelke, uvidim, ci to nebude lepsie riesenie.

peta28
29. júl 2009

hej bola bez nehody, ale ked isli von tak jej dali plienku, lebo to sa jej uz nechcelo ju dat curat do travicky

peta28
29. júl 2009

no oni nosia tie deticky po tri na nocnik a na zachodik. Mala na mna dnes rano krici ze chce ist na chodik.. tak pokial som pochopila ze zo je zachodik 😉

lejla77
29. júl 2009

peta:
ale ked je tam len jedna a ta je s detmi na potrebe, tak tie ostatne su same... 😖

lejla77
29. júl 2009

Inac, este jednu novinku mam - hladam si nove prac. miesto - uz je to tu na nevydrzanie, tak keby ste o niecom vedeli. 😀

peta28
29. júl 2009

Lejla tak minule som isla pre malu, idem hore do triedy a ucitelka nikde, lebo isla dole do kuchyne pre jogurty a deti stali vonku na chodbe na 1 poschodi same pred schodiskom pri tej mrezi, ale vies aka je ta mreza, silnejsie do nej strcis a otovir sa.. tie mi sanka padla, ze len keby sa niektore dieta potklo, alebo strcili do seba tak leti do po schodoch az na prizemie

peta28
29. júl 2009

a ake zameranie hladas, uctovnictvo, administrativa?

lejla77
29. júl 2009

peta:
☹ 😠 Sa cudujem, ze este nemali uraz na trestne oznamenie. Minule tiez isli deti zhora - a Zuza pred nimi a deti veselo za nou ako stado koni a ona sa ani neotocila alebo neusmernovala, ze pozor deti, pomaly, a pod. Jeden chlapec spadol - asi z predposledneho schoda (nastastie) capol rovno vedla mna ... chudak rychlo sa postavil akoze nic a ona si to ani nevsimla krava !!! Pritom to bola pekna rana. Som bola z toho pekne vyvalena. Ta Zuza - salam-parky. Mlada standa - nema deti, nema ani cit, resp. prirodzeny strach o deti. 😔

lejla77
29. júl 2009

peta:
administrativa

peta28
29. júl 2009

no my uz iba 3 dni nestastie, uz to prezijeme a ty urcite sa po niecom poobzeraj, ja by som tam asi za takychto podmienok dieta nenechala. Oni fakt boli na zaciatku super, bola tam taka JUlka, mala bola na nu nalepana stale, vzdy ked som prisla tak ju nosila na rukach, vycesana, cisticka, teraz kolkokrat ma zasusene sople ze ju hned musim umyvat este v jaslickach

lejla77
29. júl 2009

peta:
hej, aj Stanko vzdy od vsetkeho zalepeny. ☹

mima07
29. júl 2009

caute
leni izbicka prekrasna
ret mala je suprova aj alexovi sa lubila hlavne v tom potoku 😉
lejla asi by som to riesila inymi jaslami ale je dost mozne ze sa to od septembra upravi 😨oni tam nemaju teraz nejaku tu veducu?

lejla77
29. júl 2009

mima:
neviem, ci tam teraz je. Mozno je na dovolenke ...

peta28
29. júl 2009

tusim tam je ta veduca, lebo minuly tyzden som volala ze nech malu nedavaju spat ze mama ju vyberie skor , kedze kvoli teplu ich pustili na obed domov a bola tam .. ale neviem ci toto riesi, podla mna ked sa rodicia nestazuju tak nic neriesi

peta28
29. júl 2009

ale samozrejme telefon mi nebrala a volala mi spat az o hodinu a to uz mala spala

mima07
29. júl 2009

tak to je teda nic moc 😠 oni spoliehaju ze su vsetky tieto zariadenia plne ale to tiez nebude vecne

peta28
29. júl 2009

tak ale v sukromnych miesto je tam je celkom dobra konkurencia, len mam pocit ze uz nevedia co pytat, lebo uz niektore bez stravy aj 12 000. .blazni

lenkamt
29. júl 2009

dík za pochvaly 🙂

Ret - malá je prekrásna, sympatikuš rodinka 😵

tie jasle - 😝

a ja som za rovnošatové oblečko od jasiel až po vysokú školu 😀 a dnes erárne je fajné , nie tie hnus látky ako sme mali v jasliach my 😝

deti spia, tak idem asi aj ja 😅

letuskah
29. júl 2009

caute
toto mi poslal brat a som sa skoro pocikala

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

😀 😀 😀 😀
idem precitat

letuskah
29. júl 2009

docitane
bai fotky krasne, vyzera to tam super,
ak by ste mohli lenka a bai tak by sme sa mohli v pondelok alebo utorok stretnut, my tam ideme v sobotu na 4 noci cize do stredy doobedia, a by som obzrela pre bilushku bailine brusko 😀 😀

leni izbicka vyzera super, to nie jak my sme mali detsku celu bielu, biely nabytok, biele steny, esteze koberec bol taky modrosivy 😝 😝 😝 😝

tiez som za erarne oblecko minimalne po strednu skolu...

moje dieta sa oblecie do barcoho iba ked niekde zbada tricko s matkom a kubkom tak ho musi mat na sebe, ale sak chlapi, tym je to jedno 😝

Ret Lucka je cela mamina, strasne pekne dievcatko 😵 😵

lenkamt
29. júl 2009

nedá sa mi spať 😀 asi som si odvykla 😀

stretko neviem, podľa choroby, a Ivka mi ide v piatok zdrhnúť s drahým do chorvátska , kde je tá Betulla? to je to čo je bližšie k mt ako rk? 😀 😅