Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
6. aug 2009

to by sa mu aj mna podarilo nahovoriť, ked ide o čínu 😀

mmem_
6. aug 2009

leni: tak to netusim zajtra poviem co je pod tym,ale urcite to drzi n tej slahacke nejako,myslim ze to este oni pretru nejakym kremom aby sa to nesmykalo. tak to pekne odskusaj a potom nam sem hodis recept , ja som ten na meniny co som robila tak bol pevny korpus a krem na tom

a co to obcerstvenie? ste mi nic neporadili 😖

no dominik podareny,ta trampolina je super

mmem_
6. aug 2009
dandy24
6. aug 2009

Nika musela som nakuknut ved nase levicatka dovrsuju dva roky tak som bola zvedava ako rastu 😉 .trampolinu mame pri dome a uz sme dokupili aj ochrannu siet lebo to nebolo zrovna bezpecne .aj skakaci hrad musi byt super,aspon domkovi by sa urcite pacil 😉

Leni tak Lucka by bola dobra partacka pre Dominka 😉

nika07
6. aug 2009

mmem, ak bude pekné počasie, tak my samozrejme grilovačka, takže zatiaľ menu neriešim, okrem torty

meganik
6. aug 2009

ahojte, tak my uz spime,dneska sme hore od 7-mej fuj nezvyk tak skoro vstavat 😝

jej dandy dominik je zlatucky 😵

u nas frci rozpravka a je to a krtko ten musi byt pusteni kazdy den a este rozpravka drobcekovia, takze tiez dokaze sediet pri dvd dost dlho, niekedy az prehnane, ale popritom sa aj pekne hra, povecsine obraz ani nesleduje, ale musi to pocut

a dneska sa mi vrati mm...sa tesim jak sisnuta, som zvedava ako bude reagovat Natalka, ked ho zbada

a k narodeninovej torte-teda tej nasej sa nevyjadrujem, lebo ma dva dni pred oslavovou nasr...cukrarka, tak som zvedava co to bude za vytvor ☹

nika07
6. aug 2009

moje dieťa ešte stále nespí 😠

peta28
6. aug 2009

Dandy tie tvoje deti sa podobaju akio vajce vajcu, ako byi ch jedna mater mala 😀 😀 😀

lenkamt
6. aug 2009

podľa mňa tam nastropro dávajú tenučkú vrstvu niečoho iného ako je šlahačka, riadne to obzrite a dajte vedieť, ja snáď niečo upatlám 😀

k torte budú, očká, chlebíčky a salámový šalát, tyčinky, oriešky, pitie, nič viac, možno spravím ovocný šalát ak bude teplo, alebo jednoducho kúpim zmrzku 😀

idem konečne žehliť 😀

meganik
6. aug 2009

leni co su to tie ocka 😕 fiha a ake menu,ja som nase este nepremyslela - asi zacnem vymyslat az zajtra v obchode

meganik
6. aug 2009

peti tak neviem ci si zabrdla do tej temy pre tie netabulkove, ja som zacala citat a velmi rychlo som skoncila samoska, ze v nemom uzase...ide asi o to, ze tie matky absolutne odmietaju rozne tabulky, doporucenia a pod. co sa tyka stravovania deti, zavadzania prikrmov, lepku, balenia nasiroko, choditok a tak 🤐 predbiehaju sa, kt. da skor pribinaka, kasu a muku do mlieka, aby dieta lepsie spalo atd...podotykam, ze ich deticky su este drobatka 🙄

dandy24
6. aug 2009

Meganik dakujem 😉

Peti ze co mater ale aj otec 😅

inak ked je tu tema rozpravky tak nas domko je maniak a teraz je jeho najoblubenejsie dvd Doba ladova a samozrejme stale v kurze cars ,rozmyslam ze ho zoberiem do kina 🙂

mimi.k
6. aug 2009

Ahojte,

aspoň na skok....ďakujem všetkým za blahoželania, je to zvláštne, že už sú to dva roky 😔 😵

Už bývame 😎 konečne 😝 Ešte máme síce pár vecí v krabiciach, ale to sú hlavne nejaké šanóny...najviac sa teším z balkóna, lebo mi vypraté veci rýchlo uschnú a voňajú letom 😵 som možno šiši, ale v tom starom byte sa mi veci sušili 4 dni!!!
Adamkovi sa páči, odkedy má svoju izbičku, predtým sa stále pýtal "domov"...máme oveľa väčší životný priestor, a to je super.

Dnes sme boli s Bilushkou a Mimou v MC na tvorivých dielňach, myslím, že sa mu celkom páčilo, dlho nevydržal sedieť a maľovať, ale na jeho pomery to bol veľmi slušný výkon.
No a potom sme boli v cukroške, videli sme perfektnú Matejkovu tortu s náradím, klince trčali z bokov - veľmi originálne 🙂
A mali tam úúúúúúúúžasnúúúúú zmrzlinu. S Mimou sme si ju museli dať, len čo sme ju zbadali 😀

My budeme mať oslavu asi v sobotu u našich a bud. víkend ideme k svokrovcom, tak potom oslávime zasa s nimi...

Kati, blahoželačky k svadbe 😉

Zuzka, super, že si si u sestry oddýchla....

A super tipy na knižky ste hodili....

Lejla, ani za nič nemôže stíhať toľko detí. Stačili by jej dvaja moji Adamkovia a skončila by 😀

Idem niečo porobiť, kým spí....

nika07
6. aug 2009

😵 takže torta objednaná 😵

meganik
6. aug 2009

dandy a kde vas fotili 😕

my sme sa dneska na ihrisku pocikali, aj vcera jej uslo 1x za posledne 2 mesiace,chudatko tak plakala, ze sa pocikala 🙄 vyzera to tak, ze drzi do poslednej chvile, lebo sa chce silou mocou hrat a potom jej to uz ujde 🙄

dandy24
6. aug 2009

meganik myslis tie fotky z atelieru?

lenkamt
6. aug 2009

už som spotená 😝 žehlenie by mali zakázať 😀

očká sú - rožok nakrájaný na koliečka a na to maslo, klobása, uhorka a syr, prepichnuté špáratkom 😀 jednohubky sa to volá odborne 😀

nika07
6. aug 2009

meg ešte im môže ubehnuť, naša chcela včera vonku cikať, všetko ok, len jej nedošlo, že chce kakať, tak sa vykadila do trávy, našťastie sme boli doma na dvore 😀 zberala som po nej hovienko ako po havinovi 😀

nika07
6. aug 2009

leni ja že tie slané očká z konzervy

nika07
6. aug 2009

lenka prídi aj mne požehliť,mne sa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeechce 😀

meganik
6. aug 2009

dandy hej myslim tie 😉

leni ahaaaa 🤐 t by ma nenapadlo, ale jednohubky poznam 😉

nika viem, ma na to narok, ale my sme na to neni zvyknuti, Natalka sa vobec nepocikavala, ked sme presli na plienku, zatial sa pocikala 2x a aj to v noci, a zacala vcera..tak uvidim, co z toho bude

a hovienka sa na ihrisku, kde chodime zbieraju po detickach bezne 🙂

meganik
6. aug 2009

nasa Natalka najradsej listuje mama a ja alebo katalog hraciek

Peti ak ma Timka rada knizky a bavi ju ked jej citas, tak asi nie je az tak skoro..ved ju bavia basnicky a pesnicky, moze sa z toho nieco naucit - teda myslim z tej prvej 😉

dandy24
6. aug 2009

meganik to nas moja sestra fotila,prenajala atelier v Ba a pofotila celu rodinu,ona je profesionalna fotografka ale byva v hradci kralove tak vacsinou foti v cechach

meganik
6. aug 2009

skoda krasne jednoduche fotky 🙂 sestra je sikulka

nika a aku tortu si objednala 😕

nika07
6. aug 2009

dandy super fotky

Linda najradšej listuje Oriflame katalog 😀

nika07
6. aug 2009

http://www.tack.sk/Product.aspx?ln=sk&id=2c1903...

niečo takéto, len farba marcipánu vude fialková a z ružičiek tam bude spravená 2,mali sme taku aj minulý rok, len Linduška tam mala fotku, mam ju aj v albume

su to švedske torty, ale su suprové

nika07
6. aug 2009

mimi super, že ste si stretko užili a gratulujem k bývaniu

meganik
6. aug 2009

fiha pekna a isto aj chutna mnam 🙂

nika07
6. aug 2009

je, až veľmi 😀