Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
11. aug 2009

Ta Handlova je hroza, stale sa nieco deje, to uz snad nie je mozne ☹
Leni, si neviem predstavit tie nervy, co ste museli prezivat, ale ved svokra to urcite zaklincovala 😝

katika1
11. aug 2009

Dakujem dakujem.. Bilulienka, kedy začneš realizovať pláááááán?????

nika07
11. aug 2009

Ahojte,

v prvom rade prajem všetko najlepšie dnešným narodeninovým a aj meninovým oslávencom 😵 😵 😵 😵 😵

počasie otras, Handlová hruza,najhoršie že tam pracuje aj bývalej spolužiačky manžel , dufam, že tam nebol medzi nimi ☹

lejla77
11. aug 2009

Ahojte

aj mi sa pripajame ku gratulaciam dnesnym oslavencom. 😎

lejla77
11. aug 2009

my
😕

lejla77
11. aug 2009

leni:
torta je uplne superska 😵 Aj ja chcem taku 😔 Kocky su strasne zlatucke 😎

lejla77
11. aug 2009

bilu:
a preco sa pohadali? 😕

lenkamt
11. aug 2009

fakt Bilu prečo sa dievky pohádali? 😕

a to akože si mám pýtať priepustku aj na svadbu aj na striptíz 😕 no to teda neviem či dostanem 😅

katika1
11. aug 2009

lenulienka sex dvakrát denne to spraví, chlap povolí 😀 nespravíš to pre svoju kamarátku??? 😀 😀 😀

zuzana76
autor
11. aug 2009

ahojteee

dakujem za gratulacie, a aj my zelame vsetko najlpesie Matejkovi, meninovym oslavenkynam a aj vsetkym vcerajsim a predvcerajsim oslavencom, hlavne vela vela zdravia.

ta tragedia je strasna ☹

leni fotky nadherne a torta tiez, normalne majstrovske dielo

lenkamt
11. aug 2009

Kati - ale on je v tn, chodí len na víkendy, takže neviem ako mu zabezpečím ten sex 😀

Zuzi - no najhoršie že je tam stále veľké riziko výbuchu, a švagor tam 🤐 😔 hľadá tie telá 😔

katika1
11. aug 2009

tak mu to vynahradíš cez víkend.. to je 5 dní krát dva.. čiže v sobotu 7krát a v nedelu 7krát.. taký problém?! 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

príď mi pomôcť, vieš ja už mám svoj vek 😀 a keď tak nad tým rozmýšľam on tiež 😀

jednoduchšie mi pripadá pohádať sa s ním, zbaliť tašku a tresnúť dverami 😀

katika1
11. aug 2009

😀 😀 aj to je riešenie 😀 😀 😀

maji4
11. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Všetko najlepšie k dnešným narodeninovým levíčatkám 😵 😵 😵 😵

A Zuzke všetko najlepšie k meninkám 😵 😵

Tá Handlová fakt strašné ☹ ☹

letuskah
11. aug 2009

caute
katika aj pre mna povolenie na preposlanie oznamka prosim 😀 😀

levicatkam dnesnym vsetko naj naj naj, teda viem zatial len o Matejkovi, a Zuzkam vsetko naj naj naj k meninam, vdaka za pripomenutie, brnknem sesternici 🙂

Leni ta torta, no nemam slov, jasne ze doliepance a nedokonalosti vidis ty lebo si ju robila ale vyzera svetovo, klobuk aj s parochnou dole 😕 😕 a baby su uz take dievcence, uz sa nam tie nase babetka menia na deti, uz na nich vidno ze su to uz velkaci 😵 😵

za pochvaly fotiek dakujeme aj za priania, otec vyzera celkom dobre, je unudeny ale to sa da v nemocnici ocakavat, ale inak dobre, dnes ho previezli este do skalice a ku koncu tyzdna by mal ist domov. tak sa tesim 🙂

letuskah
11. aug 2009

leni to druhe sa mi zda schodnejsie riesenie 😀

my sme dnes poupratovali na balkone, sice som asi 100 krat zametala co kubko vzdy rozhadzal hlinu ale podarilo sa a da sa tam chodit 😀 no a potom sa hral takto:
http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/Ako...

neviem odkial to ma, lebo sme okrem kardiologie nikde neboli a ani v telke sme take nekukali tak mozno nejake spomienky z narodenia...

bilu tie recepty si si tu precitala?

lenkamt
11. aug 2009

Letu - krásne sa hrá 😀 možno má vrodený cit pre starostlivosť o dieťa 😀

lenkamt
11. aug 2009

naše majú najnovšiu hru, chodiť s hocijakou hračkou že homno anba /hovno hanba/ a biť ich po zadku že nono 😀 najlepšie je to s takou 3cm žabou 😀

katika1
11. aug 2009

😀 😀 😀 homno anba sa mi strašne páči 😀
mne dnes dieťa povedalo "nono mamina kakať na zem, lebo dostaneš na zadok" 😀 😀 😀 😀 😀
že čo ho to v tej malej hlave napadlo 😀 a minule sa zobudil a zbadal svoj tien a vraví "ty kokso ako som sa zlakol" 😀 😀 😀 😀

letu ako pekne sa hrajušká 😵

katika1
11. aug 2009

ozaj tej babe čo sa starala o Riška, kým som štátnicovala sa 8.8 narodil synček.. Davidko 😵 včera ho bol moj starý zapíjať 🙂

maji4
11. aug 2009

Let jej vidieť ,že Jakubko bude rodinne založený 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Leni 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

že ty kokso som sa zľakol 😀 😀 😀

jéj aký pekný dátum má Dávidko 😀

maji4
11. aug 2009

KAtka to je strašne svetová veta "ty kokso ako som sa zlakol" 😅 😅 😅 😅

letuskah
11. aug 2009

katika tvoj syn boduje ale aj homno anba sa mi paci, moje dieta zase najde spinku a ze hovieno fuj

lenkamt
11. aug 2009

naše majú všetko šmrncnuté do latinčiny 😀 budú doktorky 😀

katika1
11. aug 2009

letu 😀 maji hej, ja som myslela, že sa poseriem od smiechu vtedy 😀
leni krásny dátum má 😉

katika1
11. aug 2009

lenka 😀 😀 😀 je to možné!

katika1
11. aug 2009

ale najzlatší bol malý, ked som sa minule od nervov rozplakala a malý taký smutný vraví "maminka neplač, lúbim ťa" a objímal ma.. bože ja som ho skoro zjedla od sa mej lásky 😵

zuzana76
autor
11. aug 2009

leni, strasne, dufam, ze svagrovi sa nic nestane

letu, Kubko sa vie ale krasne hrat, uplne ako ked tie babetka rozvzali na tych vozikoch v porodnici, ty brdo, zlaty je a aky velky, sa mi zda aj ako 3-rocny