Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
17. aug 2009

prajem dobré ráno,

my sme dnes hore od 5,30 😠 , otras, som zvedavá aký bude deň ☹

letuskah
17. aug 2009

a inak caute
Kubko vcera dostal este lego takze ja mam klud na cely den 😀 😀 😀 😀

nika07
17. aug 2009

let ďakujem 😉

letuskah
17. aug 2009

kubkovi sa najviac paci bazenova fotka 🙂

nika07
17. aug 2009

to je iný veget 😀

lenkamt
17. aug 2009

ahojte 🙂

my dnes do 8.15 😕

fotky krásne, Linda prekrásna, zaraďujem k Natálke na 1.miesto kočiek z levíčat 😵

Meg - ja som si to fakt nevšimla 🤐

Bailey - no dnes už asi nie, mám kaderníčku a tak, takže teoreticky zajtra alebo v stredu môžme my???
a zúfalky som chcela všetky 😅 😀

baileysa
17. aug 2009

ahojky,

nika, pekne fotocky, ta bazenova je fakt suprova, si pri nej hovorim, ci uz aj ja mam take velke dieta 😅

leni, vsetky zufalky nemam, tak skusim zatial napalit, to co mam, ak to dako zvladnem, a spytam sa taslera ci vieme stiahnut aj tie ostatne, lebo toto nam tiez niekto iny stahoval, lebo daky problem s tym bol v suvislosti s nasim netom, ze je to moc velke alebo ako to bolo...
tak pridte v stredu vy 😵 alebo aj zajtra, len zajtra mam poobede jedno stretko, ale tak to by mozno nevadilo 😉 ako sa vam chce 🙂 len dopredu hovorim, te tasler nebude doma, ide do prahy, aby ste sa zas nezhacili vo dverach 😀 😀 😀

bilush, este som vcera zabudla, ze tie sviecky happy birthday som kupila v hypernove

baileysa
17. aug 2009

leni, tak mi doslo, ze lepsia bude ozaj streda, lebo zajtra bude mm odchadzat, tak tu bude chaos 😅

peta28
17. aug 2009

cauko baby.
Zuziiiii hlavu hore, ja viem ze sa to lahko povie a niekedy us take obdobia ze ked sa to kazi tak sa to kazi, ale bude lepsie, ved po kazdej burke vyjde vzdy slniecko a nemysli na to kedy otehotnies a ci to ma byt majovciatko, junovciatko, ale julovciatko. Ved ono pride kedy bude vhodna doba 😉

Meg na teba som myslela ze ako sa mate na dovolenke a myslela som si ze budes este dlhsie, ved si tusim spominala ze manzel ide s prestavnami cca na mesiac, co nie?
Este som ta chcela poprosit raz si tu davala recept na taku rychlu hraskovu polievku co Natalke chuti, mohla by si ho sem este raz hodit? Mne to ostalo v starom compe ktory sa mi zavirusoval.

Nika Linka je strasne vydarana a vtom bazene vyzera fakt nejaka velka, kolko meria a vazi?

peta28
17. aug 2009

Letu vy ste mali kolko tych oslav? 😝 Este si Kubko zvykne na to sfukovanie sviecok a budes musiat tortu piect kazdy tyzden 😀

peta28
17. aug 2009

Maji drzim palce aby ste uz mali vsrtko v poriadku 😉

meganik
17. aug 2009

Ahojte...vcera sme isli neskoro spat a rano nas az moc skoro zobudili motorkari, co sa tu najnovsie nahanaju pod oknami 😠

Peti recept:
350g hrasku
1/2 l vody
2 caj.lyzicky vegety
1 struk cesnaku
maggi korenie
zasmazka
sol

Hrasok dame varit s vegetou, ked je hrasok makky pridame pretlac. cesnak+ maggi a varime dalej do rozvarenia, ked je to hotove dame zasmazku a dosolime. Nakoniec polievku rozmixujeme ponor. mixerom. Ja tam este dorobim krupic. halusky a papame 😉

Peti mm mal ist na mesiac, zatial to vyzeralo tak, ze ho tam az tak nepotrebovali, takze sa dohodol s konatelmi, ze bude zatial v BA a hned ako sa situacia zmeni pocestuje naspat, takze sme doma...potom mozno pojdeme opat s nim, celkom sa nam pacilo, aspon bola zmena.

Idem balit, ideme sa kupat asi zas do Mederu 😎

a dakujeme za pochvaly fotiek, zatial su na fb...sem na mk neviem, ci ich dam, odradzaju ma spehosi 🤐 pa

Nika fotky kraaaasne a torta vyzerala super 🙂

lejla77
17. aug 2009

Ahojte 🙂

bai, nika:
krasna torticka 🙂
Kocky, vy ste ake pekarky. Normalne mam traumu z tych vasich toriet. Aj ja chcem taku nejaku peknucku. Ale ja som neni taka sikovna a mne sa s tym nechce piplat. Neviem, ako to poriesim s tortou. 😔

peta:
znami sa vracali v sobotu z Talianska, nebrali si nic, len pivo 😀 a nejake sackove polievky. Väcsinou tam jedli pizzu a kroasanty. Len hovorili, ze chlieb je tam dost drahy, tak ten si zoberte. Ze 1 kus vychadza na 100 Sk. 😕 A jedno pivo tiez cca 3 eura. Oni boli v Bibione.

nika07
17. aug 2009

kočky dik,

Peti Linda je taký štuplík, to len na tej fotke vyzerá akási veľká 😀 😵

peta28
17. aug 2009

100 sk za chleba???? to je nejake divne, nie?
tak budeme kupovat bagety 😉 ved chlieb si na tyzden aj tak nevezmes.

letuskah
17. aug 2009

caute
tak mimi stretko super, Lilianka je kocka a o mame ani nehovorim 🙂 a sme poklabosili a odvelili sa domov
jasne ze moje dieta islo zase spat hladne lebo sme este natrafili na deti pred barakom tak sme museli pockat na hromadny odchod...

peti ani nehovor, mali byt dve, jedna u svokrovcov a jedna u nasich ale muzova teta sa asi potrebovala vytiahnut alebo zvyraznit, neviem tak silou mocou aj ona zorganizovala. co uz, sak v novembri moze fukat, to bude dooost sviecok 😝 😝 😝

letuskah
17. aug 2009

nika Kubko na tu bazenovu cumakal asi 15 minut a nemohla som ani PC vypnut, sa mu hrozitansky pacila a furt opakoval ze bojka dejcatko v bazeniku 😀

nika07
17. aug 2009

letu, zlatý je 😉 posielame božteky 😀

mima07
17. aug 2009

cauko
fotky som nepozerala necham az na doma ako bombonik
nasa torta bola suprova hotel sa vytiahol len zase asi kila pojdu hore

nika07
17. aug 2009

mima takže ste spokojný?

mima07
17. aug 2009

nika ano konecne alex zobral na milost aj more takze super a predvcerom prisli slovaci s 2 rocnou dcerou tak sa mam s kym klebetit aj ked alex sa s malou nehra

nika07
17. aug 2009

ked sa nepodobá na Lindu, tak sa ani nečudujem 😀

letuskah
17. aug 2009

nika 😀 😀 😀

lenkamt
17. aug 2009

Bailey - tak v stredu, ale spravili by sme to tak, že o 14 beriem deti z postieľky sadáme do auta a prídeme, u vás im dám jesť a pôjdeme von alebo čo a okolo 18 by sme šli domov 😉 aspoň sa všetky tri cez obed vyspia, lebo u nás už asi kočíkové spanie nehrozí 😒

letuskah
17. aug 2009

baby ako sa varia slivkove gule? lebo prva varka vyzera ako vsetko len nie slivkova gula 😝

lenkamt
17. aug 2009

Letu a aké si robila - so zemiakového cesta????

letuskah
17. aug 2009

hej zo zemiakoveho

lenkamt
17. aug 2009

a čo sa stalo????? 😅 rozsypali sa či čô? ono sa to varí len kým to nevypláva na povrch, ale ja robievam iba z takého cesta že hrubá múka, mlieko, vajce 🤐

letuskah
17. aug 2009

no nepootvarali sa mi aj ked trochu stavy vytieklo ale vyzeraju s prepacenim ako grcka 😝 pekne vyplavali a podla chuti sa zda ze cesto je uvarene len ta estetika sa u nas nezastavila 😝 😝 😝 nabuduce skusim tvoje cesto

lenkamt
17. aug 2009

Letu - ibaže to sa stáva aj mne 😀 to bude tým že je to ovocie šťavnaté, možno treba tie slivky najprv obaliť v múke alebo čo 😖 toto ani ja neviem 😀