Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
19. aug 2009

😀 😀 😀

idem chystať veci do rk, len neviem ako idem budiť deti lebo zaspali až 12.40 😔

bilushka
19. aug 2009

Ahojte zienky,
zelam vam krasne stretko v RK a aj vam ho trocha zavidim, lebo by som hned vyobjimala cele zenske osadenstvo, co tam bude-velke aj male 😉

Ako pisala Mimi, tak cele dni travime podla mojho gusta, teda viac menej spolu, menej sa asi tesia miestne podniky, ale nahodou ked sme boli predvecrom na kofole tak sefko z restiky vytiahol tu tabulu kde sa pise denne menu a dal detom kriedy, nech si tam idu kreslit a pritom podla mna chalosi boli celkom dobri vtedy 😕 a vcera ako pisala Mimi ze sme boli nakupovat zeleninu a Adamko tam zacal vyhadzovat cibulu z kosikov a Matejko palicou mlatit do paradajok...no ale aj ten predavac to zvladol so ctou, len podla mna fakt nejake dva roky nebude chciet o dietati ani pocut 😀 😀 😀

Bailey, vy musite byt super partia vo vasom MC, tak nejako som si to aj ja predstavovala, celkom vazne uvazujem ze s tym u nas seknem, lebo intrig, ohovarania a podrazov si uzijem dost aj o rok v praci, nebudem sa teraz rozculovat 🤐

Peti, tvoja lekarka ma v podstate pravdu s tou vakcinou, ze az o pol roka vam ju pichne, ale zase na druhej strane by som jej ja povedala, ze je jedno, ci to lezi v chladnicke v lekarni alebo u mna doma, no ona samozrejme netusi, preco to ty teraz chces, tak snad aj o pol roka budes mat take stastie ako teraz ked sme to tak super vymakli...

lejla77
19. aug 2009

peta:
hej, presne na tom to postavim - porušenie zmluvy. A hej pisala som jej. Ale bola taka nerozhodna, ze ked sa tam boli pozriet, tak sa jej tam pacilo. Tak som jej to vysvetlila. A ze uz nema chut tam davat malu.

bilushka
19. aug 2009

Lejli, ako pokracujes s hladanim novej prace?
Ja som bola pred dvomi dnami na Profesii a strasna bieda 😔

lejla77
19. aug 2009

bilu:
hej, pozeram kazdy den... Ale nic moc, chceli by 10 jazykov a plat 500 EUR. 😠 No hladam, snad sa nieco casom podari. Do dvoch firiem som poslala zivotopis, ale ani ma nezavolali. Asi ich odradila moja poziadavka na plat. Ale schvalne to tam pisem, lebo sa mi teraz nechce behat po pohovoroch, kde mi ponuknu smiesny plat. Mam aj ine zabavky.

letuskah
19. aug 2009

lejla kludne to posli tej riaditelke, ono ani tak nejde o to ci to ona akceptuje ale ak by nahodou od teba vymahali tu pokutu tak mas tento list resp dorucenku a oni by to mali zapisat do prijatej posty, datum, odosielatela aj predmet listu.
bilush si nam krasne vylicila co mimi len tak jemne naznacila 😀 chalani su zda sa dobra partia 😀
maji a na tom kupku ste boli?

letuskah
19. aug 2009

mimi ahaaaaa nalepky zbieram aj ja, som myslela ze daco speci o com neviem a MUSIM sa pripojit 😀 😀 😀 😀

letuskah
19. aug 2009

ale to je hrozne tie jasle ked si to tak clovek uvedomi co vsetko sa mohlo stat len preto ze nemaju kvalitny personal...

inak Peta niekde kusok od Jaskovho radu je statna skolka kam chodi ta mladsia neter a svagrina si ju velmi pochvaluje, o volakej Malej ulici mi hovorila...skusim zistit ak by ste prip bud rok chceli zmenit

slavenas
19. aug 2009

Ahojte , tak v nedeľu v noci sme sa vrátili dovce. 🙂

Baby som sa snažila Vás prečítať popri ostatnej činnosťou okolo dieťaťa a domácnosti a trvalo mi to skoro 2dni. 😨 😨
Vaneska mi mala v pondelok večer teplotu 39,2 z ničoho nič a z ničoho nič aj prešla – nechápem , takže sa pripájam aj písomne až dnes.

Na dovolenke bolo super, Vaneske sa more náramne páčilo „plávala“ výlučne s tatinom, no čo asi som na jej gusto nie dobrý plavec alebo čo? 😅 😅 Nejaké foto hodím ale asi až na budúci týždeň, lebo sme foťák zabudli v nedeľu u našich.

Super fotky ste dali z osláv , detičky sú pekrásne a aj torty ktoré ste upiekli alebo inak zadovážili sú super , ja idem na to vo štvrtok večer tak dúfam že sa mi podarí. 😉

Moje dieťa mi tu spí v takom hluku že by zobudil aj slona, nejaký susedia vrtajú ale tak že mám pocit že o chvíľu mi spadne strop na hlavu, ale asi ten jej spánok dlho trvať nebude. 😔 😔

letuskah
19. aug 2009

slavi vitaj spet, super ze sa vam pacilo a klobuk dole ze si to vsetko zvladla precitat, ja nezvladam po troch dnoch absenmcie citat nieto viac dni 😝

slavenas
19. aug 2009

lenke a baily prajem príjemné stretko, čo určite bude 😉 😉

bilu Vám s mimi je super že ste tak blízko, tiež tu mám takú susedu ale má teraz druhé malé bábo tak je to trochu iné ako to bolo pred tým.

slavenas
19. aug 2009

letu sa so mňa stáva asi závisláčka alebo čo, ale nadalo mi to

lejla77
19. aug 2009

letu:
hej, napisem urcite.

slavenas
19. aug 2009

letu som pozabudla , prejem ti všetko naj k meninám 🙂 🙂

slavenas
19. aug 2009

... včerajším 😉

letuskah
19. aug 2009

slavi dakujem 🙂

mishelin
19. aug 2009

caute ja som len taku vsuvku prisla dat ze si zalozili temu LVICATKA 2009 😅 asi sa inspirovali

maji4
19. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂 krpec hajinká 😉

Let nie nebola som ale zajtra by som už chcela no uvidím aká bude Lili ráno, lebo dnes ledva vydržala do 11-nástej vonku čo sa už hrabala domkou spinkať mi vravela celou cestou, a zajtra to kupko otvárajú až o 10 tej tak neviem čo do 10-tej robiť 😅 😅

Slavi jej no vitaj späť , sm rada ,že sa Veneske na dovolenke páčilo 😵 😵 a to plávanie neber tak tragicky aspoň si sa mohla vyvalovať na pláži 😵 😵 teším na fotky 😵 😵

Lenka a Bai tak čo aké bolo stretko??

mimi.k
19. aug 2009

Slavi, vitaj späť 😉 na fotky sa tešíme...

My sme dnes s Bilushkou začali diétny režim - dali sme si super sladké kapučínko s koláčikom, potom sme boli na kofole a zavŕšili sme to zmrzlinou 😀 😀 😀
A áno, je nám supeeer 😉 😎
Aj malí chaloši sa dnes už celkom fajn spolu hrali, asi dospievajú alebo čo 😀 😵

A tiež som zvedavá, ako bolo v RK a na referencie, ako rastie bruško 😵

baileysa
19. aug 2009

ahojte,

aj ja cakam na referencie z rk 😎 😀 😀 😀 ale nie... bolo uplne super, strasne rychlo to preletelo, lenkine deti su uzasne, vsetky tri, verca ma super vysvedcko, vyrobila gretke krasnu knizku k 2. narodeninam, sikulka 😵 a lenka s luckou vedia krasne behat, tusim mi doma rastie sportove drevo, ked ich porovnam 😅 a vedia sa krasne naraz pokakat, to bolo vyvrcholenie na zaver 🙂 😀
lenka a sexica vyzeraju dobre, az prilis 😉 a ja taka velryba popri nich 😔

baileysa
19. aug 2009

slavi, super, ze ste sa mali dobre a ked vanes chcela plavat iba s ockom, tak si si aspon oddychla, nie? 🙂

bilush, mimi, zavidim, ze ste tak blizko, ze mozte byt kazdy den spolu 😉

misheli, idem pohladat linky na nase magnetkove knizka, dnes nam jedna pribudla 😉

http://www.martinus.sk/?uItem=42591

http://www.martinus.sk/?uItem=69936

http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...

a su super, najma druha a tretia, v tej prvej su tie magnetky slabsie...

lenkamt
19. aug 2009

bolo super ako vždy, Grétka je krásna a teda už to nie je to tiché dievčatko z minulosti 😀 tvrdo si ide za svojím 😀 Bai je krásna - zachvíľu hodím foto, asi to bude fakt Vinko 🙂

lenkamt
19. aug 2009

http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Stretka#...

a pokakali sa aj včera na martinskom stretku, takže sa už asi nejdem na koňovi chváliť že sme bez plienok 🤐 😀 v piatok máme dvojičkovské stretko tak idú v plienkach , hviezdy 😅

baileysa
19. aug 2009

kde mate dvojickove stretko?

mimi.k
19. aug 2009

Teeeda, aké ste kočky 😉
Bai., veď ešte ani nie je veľmi vidieť, že si tehuuu 😵
A detičky krásne, ako vždy 😵

maji4
19. aug 2009

kek baby vidieť ,že bolo super aké ste tam všetky vysmiate 😉 🙂 🙂 🙂
A bai ved skoro vôbec som tvoje bruško nevidela. ako to opisuješ som čakala veščie a ty ukážeš toto mini 😉

letuskah
19. aug 2009

stretko chvali a stretkarky velke aj male kocice, ste mali babsku jazdu 🙂

mimi, bilu to je super ze mozte takto spolu "kocikovat" si pametam ked kubko este v kociku len lezal ze som sama ako pako kruzila po sidlisku dva krat denne a pripadala si ako tajtrlik, takto vo dvojici je to milion krat lepsie, prajem vam to 😉

maji4
19. aug 2009

tam malo byť jej baby... 😔

lenkamt
19. aug 2009

aj mne príde Bailey strašne chudá 😉 človek si myslí že tehu, tak bude už bruchatá a na nej to vôbec nevidno 😉

dvojičkovské bude tu v mt, jedni chlapci jednovaječní z ba tú majú starkú a druhí tiež z ba tu majú prababku, kedže tu budú naraz tak sa stretneme 🙂 konečne čisto chlapská záležitosť pre moje dievky 😀

maji4
19. aug 2009

lenka tak si to užite 😉 😉