Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
20. aug 2009

Ale kaslem na nu, je to nejaky divny rozmer, vsak to by som musela matrac objednat na mieru + doprava, kupim niekde v BA

zuzana76
autor
20. aug 2009

peti, vdaka, citim sa lepsie

skoro sme uz aj letenky zase do malagy kupili v nedelu, bola akcia, ale potom sme zavahali a nemame nic 😀 a ten dalsi termin co bola akcia dlhsie, tak nemozem ist, lebo mame stretavku z gymnazia po 15 rokoch a uz som aj zaplatila a aj sa tesim na spoluziakov 😀 , pride aj triedna a 25 ludi zvysnych asi 6-7 nepride, lebo ziju v zahranici

zuzana76
autor
20. aug 2009

mame to 26.9. , som zvedava, niektorych som fakt nevidela tych 15 rokov

lenkamt
20. aug 2009

Zuzi, najprv stretávka potom malaga 😀 a užiješ si obidve akcie 🙂

letuskah
20. aug 2009

caute my tiez do 8,30 s mliecnou prestavkou o 6,00 a zaspal o 12,30 v pohode len teraz sa zobudil s placom tak neviem 😕 😕 😕

lenkamt
20. aug 2009

mne zaspali 12.35 a 12.45 takže pohoda, ak sa nezobudia samé tak pred 15 budím aby nešli spať neskôr ako o 21, to by som fakt nezvládla 😀

letuskah
20. aug 2009

tak nic my sme dospali 😠 😠 😠 este to skusim o 14 a ked nie tak ma porazi 😠

letuskah
20. aug 2009

maji a vy ste nakoniec kupili tu plastelinu? ma to prave napadlo lebo som musela kubkovi vybrat...

katika1
20. aug 2009

😲 niekto založil temu levíčatká 2009 .. drzosť nevídaná 😀

letuskah
20. aug 2009

mne sa to s tou temou strasne ale strasne pletie 😀

len oni maju ozaj levicatka kdetko my mame aj panny 😀

a moje decko si zacina zvykat, zase spi na gauci....

slavenas
20. aug 2009

ahojteee

dakujem za privítanie

kukla som foto a tie naše severanky sú všetky také kočky hmm 🙂 🙂 😉

Peti vy kedy idete na tú dovolenku? To s tým uštipnutím , zvláštne že akurát na bradavky a ešte obe ... 😔

Bilu ranné vstávanie a ešte aj chystanie do školky si ani ja neviem predstaviť, lebo my sme tiež taký spachtoši ... to ale bude 😝 😝 .... radšej na to ešte teraz nemyslím .

Zuzi vitaj

a musím pochváliť svoje dieťatko , lebo konečne vzalo na milosť nočník a pekne sa cez deň pýta cikať a kakať tak mám radooosť 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale nebolo to len tak samé od seba som jej na radu lenky dávala a potom sľubovala, že ked to bude robiť do nočníka tak dostane cucu (rozumej niečo sladké – nemala som lentilky ) no a teraz si malá stále po tom vypytuje cucu .... 😕 😕 toľko sladkostí nemala ešte niky ako v poslednej dobe a to je dávam len také maličkosti , no ale zasa je to cez deň úplne bez nehody . 😨 😨

peta28
20. aug 2009

Slavka ideme uz zajtra.. uz mam kako z balenia, lebo neznasam 😠

mishelin
20. aug 2009

caute baby,kati akurat som to asi vcera pisala ze sa niekto inspiroval 😝 😀

inak aj my zijeme,a uz neviem co 😅 vsetko po starom,akurat ze aj cez noc sme uz bez plienky ale mne to teda nejak nevyhovuje lebo sa prebere a pyta sa na nocnik tak okrem ineho musim vstavat este aj kvoli tomuto 😝 😨 cez den ok,ale radsej keby vnoci cikal do oplienky ale ked voooobec nechce da si ju dole a povie ze uz mu ju nemam davat a kopne do nej 😅 no a az prilis vela papuluje jemu sa teda tie usta nezavru od rana do vecer,dakedy mi chybaju casy kedn ic nevravel 😅

tak a uz nic...jaaj bai diky za linky 😉 a si ozaj kocka ani ti moc brusko nevidno ale to urcite aj tie veci robia,ale aj tak mas take min,mne sa to uz pekne rozrastlo.leni aj ty si kocka aj tvoje deti 🙂

no a peti teda aj keby ze tu postel vezmes muz teraz robi len v lipt.mikulasi a vyzera to tak ze aj nadalej bude,skoda ze nie ste niektora odtial hned by som bola na noclahu 😀 😅

caute

maji4
20. aug 2009

Ahojte tak dnes sme sa boli s Lili doobeda kúpať a kedže som tam bola sama tak 2 hodinky nám bohate stačilo 😉 😉 lebo Lili bola minútu vonku a ostatok vo vode a zasa stále dokola vkuse by bola len vo vode až mala fialové peri ako tam bola dlho 😅 ale radosť mala riadnu 😵 😵 😵

Peti my sme vlani išli o 12-tej v noci a boli sme tam ráno o 7-mej a tento rok sme išli už o 9 večer ale to len kôli tým zápcham čo tam mali na hranici a prišli sme o 6 ráno takže tiež v pohode.
Ja si myslím ,že kludne vám stačí ísť o tej 1-2 v noci tých 7 hodín určite počítajte na cestu aj s prestávkami 😉
A to s tým poštípaní je fakt divné a kedy prosím ťa ked spala sa jej vyhrnulo pyžamko alebo kedy??

Mish tak vy ste už aj v noci bez plienky tak to teda je superrrr chválim Paťka ako si rýchlo zvykol fakt šikulka 😉 😉

Slavenas super že si Vaneska pekne zvykla na nočník aj napriek tomu že ju podplácaš 😉 😉 ved treba nejako začať 😉

Let nie nekúpila lebo ked sme my prišli v stredu tak sme išli do dráčika potom v sobotu doobeda a tam ju nemali tak si Lili vybrala velkého plyšáka no tak to ale ved ochvílku sú vianoce 😉 😉

A zajtra idem k alergičke s malou a potom ideme na ten havrix no tak som zvedavá už ju týždeň pripravujem ,že pani doktorka jej pichne injekciu ako ona pichá krtkovi...a že ju bude počúvať ako ona počúva....no tak zdá sa ,že rozumie ale určite nevie čo ju naozaj čaká 😔 😔 Aj sa teší a kriší že chce isť doktorke na injekciu 😅 😅

maji4
20. aug 2009

ja sa strašne desím toho ranného zhonu keď pôjde Lili do škôlky a ja do roboty...normálne už teraz niekedy keď si na to spomeniem tak cítim malí krč v bruchu... 😒

Peti super ,ž si tie polievočky zohnala musím aj ja pokukať my keď sme sa o to zaujímali v júni tak nikde nič 😠

letuskah
20. aug 2009

Peti tak pohodove balenie, vybornu cestu a super dovolenku prajeme 🙂

Maji tesi sa k dr? no toto, pekne ju pripravujes, sikulka 🙂 🙂 🙂

ja som preto nesla spet do prace co som bola na 125% presvedcena ze idem, lebo ked som si predstavila ranny zhon a to ze vecer Kubka ani neuvidim tak som hned cukla...

a dnes som mala nie poklad ale postihnutie doma, decko mi zaspalo o 15 na gauci, o 16 sa sam zobudil, pocural gauc a rozreval, reval s prestavkami snad az do vecera, dohromady nic nejedol a len mi pilil usi, nervy a vsetko... tak som zvedava co zajtra.... dnes som bola na obesenie vecer.
ale sme sa boli zabavit v ikei a kupili sme mu stolik a dve stolicky tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maji4
20. aug 2009

Letuš veru teší sa uvidíme čo bude robiť zajtra 😅

A aj my sme dnes popoludní mali niečo podobné doma čo ty len, mrnkala a mrnkala...dokolečka dokola 😖

Let super ja sa už tiež tak teším keď budem Lili kupovať veci do izbičky 😵 😵

baileysa
20. aug 2009

ahojme 🙂

zuzi, stretavku zavidim 🙂 😵 a bude potom aj vylet, este pridu akcie, neboj 🙂

leni, ano, nasla som aj tu misticku, takze sa dakedy dostavim, normalne dobra zamienka 😀 este treba doniest aj mobil pre neterku z mt, takze vidim do ruzovo 😀 😉

slavi, gratulujem k nocnikovaniu 🙂

mish, no ved ale ty uz mas narok na velke brusko 😉 a ja som blizko mikulasa 😎 a gratulujem patkovi k beuplienkovym nociam, u nas zatial nehrozi, ja sa do toho pustim az v januari, ked aj tak budem vstavat kazde 3 hodiny 😀 😀

no ja si tiez neviem predstavit, ako budeme vstavat na presny cas 😅 ale ked sa bude musiet, bude sa musiet, najhorsie bude v zime, v tej tme, a este aj babusit 🙄

letush, neboj, zajtra kubko vstane donoveho dna, a bude vam zas dobre spolu 😉 gratulujem k novemu nabytku 🙂

peta, uzite si dovolenku, kopec slniecka a vody, oddychnite si 😉

lenkamt
20. aug 2009

ahojme.

boli sme so segrou na opekačke:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

takže deti padli a spia 😀

Slavka gratulujeme k nočníkovaniu 🙂

Mish - teda vy ste akí šikovní že už bez plienky aj na noc 😨 🙂

Peti - tak príjemné balenie a najsamlepšiu dovolenku 🙂

lenkamt
20. aug 2009

Bai - no ja dúfam, že ku nám budeš chodiť aj bez zámienok, inak všímaj ako Verča všade na fotkách číta 😀 som na ňu patrične pyšná 🙂

maji4
20. aug 2009

lenka jej aká si omladnutá na tých fotkách a baby su ako vždy svetové 😵 😵
A som si pekne pospomínala na Radavu 😵 😵 🙂 🙂

baileysa
20. aug 2009

leni, ok 😉 inak na tych fotkach vyzeras uplne inak ako vcera 😕 a boze, zas to musim zopakovat, ivkin priatel je hoooooooodne sympatikus 😅 a este musim verejne pochvalit vercu, ze vcera, kedze si mohla vybrat nieco na vylete, tak si vybrala tri knizky 😵 😵 super je 😉

lenkamt
20. aug 2009

Maji - to bude tou čelenkou asi 😀 že nemám ofinu 😀 ja som tam naschvál hodila aj tie fotky z radavy, nech sa už konečne aj vy chcete stretnúť 😀

Bai- som žena viacerých tvárí, to sa tešte na fotky z chipákov, domina nr.1 😀

maji4
20. aug 2009

No takže sa lučim a idem sa venovať keďže bola včera streda 😅

lenkamt
20. aug 2009

Maji - tak si to uži 🙂

ja mávam stredy len cez víkend 😀 a teda tento víkend sa musím snažiť , lebo idem predhodiť výlet do ba 😀

baileysa
20. aug 2009

leni 😀 😀 😀 a ake teda idete mat listky? s dalekohladom ci bez? 😀

maji, uzi si 😉

lenkamt
20. aug 2009

s 😀 lebo nám ide čisto o chlastačku, takže nás nejaký krásavci vlastne nezaujímajú 😀

baileysa
20. aug 2009

aha, tak sme mohli ist na katikinu svadbu, bolo by nas viac 🤐 😀 😀

lenkamt
20. aug 2009

však pôjdeme 🤐

zase mám jetix H2o, tak musím končiť 😀 dobrú noc 🙂

baileysa
20. aug 2009

boze, tie tvoje serialy 😀 dobru 😉