Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
24. aug 2009

tak radsej, ked nemas chlapa doma 😅 a prideme tiez tak poobede, tak uz bude verca zo skoly doma, uloh snad v septembri nebudu mat vela, ci? a wii sa chuda nebude moct hrat, ked dojdeme my, tak nedojdete zase vy? 😅 😀

lenkamt
24. aug 2009

nyje, by ti povedala Lucka 😉

kriste Lenin tu stále z postieľky vykrikuje Mamíííííííí, no nebolo to lepšie keď mlčali? 😀

no on bude doma až do 8.9. lebo 7.9. ideme na onko 😝

baileysa
24. aug 2009

😀 😀 😀
ani u nas sa nespi, som jej bola pustit take to premietanie na stenu 😉

tak ok, dojdeme my, hej... by ti povedala gretka 😀
tak dojdeme az potom 8.9... nacvicime este nejake slovicka 😀

lenkamt
24. aug 2009

ok nauč ju frázy:

Sestrička poď ideme sa hrať a necháme maminku čítať tú dôležitú knižku. alebo
Maminka nemusiš vstávať zo stoličky, pekne seď pri pc, my sa o seba postaráme 😀

baileysa
24. aug 2009

😀 😀 😀 😀
to sa aj mne tusim zide 😀 😀 😀 od zajtra tvrdy trening 😀 😀

lenkamt
24. aug 2009

no veď.

idem prepisovať Verčine príbehy do pc, potom bude h2o alebo špionky 😀 tak sa zatiaľ majte 🙂

maji4
24. aug 2009

tak to je dobré aj ja začnem Lilianku učiť tieto vety a snáď sa podla nich bude aj správať 😀 😀

letuskah
24. aug 2009

caute
Maji budeme drzat palce nech to nic nie je 😉

Leni to su velmii uzitocne vety 😀 ja by som to aj Kubka naucila ale koho bude tahat za rucku 😕

a u nas lego fici, ked sa mu nieco nedari alebo sa rozpadne tak rozmeta vsetko lego po celej izbe a strasne sa zlosti, dnes rozhanal lego na auticku, takze lego islo vysoko na policku lebo sa nechcelo uz hrat s Kubkom, a par dni tam ostane.
straaaaaaaaasne zly je posledne dni, dnes kym sme sa von dostali tak mal 5 zachvatov zlosti, vzdy dosil urevany za mnou ze pekne vyreval utriet sopel a ked som mu povedala ze este sa neukludnil tak spustil znovu. fuj nechcem take 😝
snad zajtra bude lepsie...

no ale palim prec aby som nebola zase obvinena, caute

retaux
25. aug 2009

Dobré ráno!
Ďakujem vám všetkým 🙂

A musím pochváliť Lucku, že je cez deň už úplne bez plienok, krásne sa pýta, za posledného 2,5 týždňa vôbec nehoda a predtým len 2x. 🙂 Teraz sa ešte musíme zbaviť nočných plienok. A ďalšia novinka je, že si krásne spieva pesničky sama. A je ich dosť. Taká je pri tom milená. 😵

mishelin
25. aug 2009

ahojte,super vety 😀
letu-ti poviem ze moj je v poslednej dobe tiez strasne zly len skreci ale on zacne revat a doslova pistat a usta fialove a nik mu nic nerobi zacne vyblakovt po mne hadzat sa no uzas 😔 😝 ja ho nechapem on cim dalej tym je horsi,ak to pojde takto dalej tak sa zdiviem a vzd len na rucky na rucky....aj vecer zachvat zurivosti muz vravi zbi ho uz lebo to neni mozne co robi 😝 tak dostal...minule som uz aj varechu zobrala do ruk ale mi usiel 😅
budem rada ked sa ta jeho zloba trosinku ukludni lebo me je potom zle zle zle na brucho mam krce 😝
no dost bolo staznmosti aj tak mi nik nepomoze,neporadi 😀 😀

ideme sa kupat lebo nam je zimaaaaa 😀 😝 mi tu mame uz jesen v tychto kopcoch 😠

tak zatim

a ret super ze vam to ide bez plienok,my sme uz aj cez noc bez ale dnes sa mi 1x pocikal ale to hned rano tesne pred zobudenim,a vravi mi idem rychlo po handru poutierame a uz budem cikat len do nocnicka 😵

mishelin
25. aug 2009

a katika vcera sme auto poskladali a kukal kukal kym sa nerozreval od strachu 😀 a vravi ze dobrec vypnime a odlozme nazad do krabice 😀 😀
a ozaj uz ked sa tu tak vyzivam baby ak budeet vediet nejake stranky alebo na mmb nejaky kobercek detsky dajte linky,nemusi byt velky ja potrebujem lôen taky maly stvorcek 😉

mishelin
25. aug 2009

teda dnes este nik 😕 no to som si vsimla ze ked ja posledna daco napisem nik sa neozve 😀 😅 😨

mishelin
25. aug 2009

no to je fakt cudne ze tu nik neprisiel od rana ved to neni vas zvyk ja uz ozaj nebudem prispievat ked ste sa ma tak nalakali 😨 😔

slucka
25. aug 2009

ahojte baby, som tu dlho nebola, dufam, ze sa na mna este pamatate 🙂))) len tak narychlo som prebehla o com je rec ale aj tak sa chcem opytat ako svoje deticky oducate od plienok. Ta moja cica nema ani v pate, ze by bolo dobre aspon zamnaukat, ze sa nieco udialo ☹(

nika07
25. aug 2009

Ahojte,

ret aj ja sa pripájam ku gratulácii, teraz môžeš relaxovať 😉

my tiež už nemáme plienky, iba na noc, ale vstáva riadne precikaná, takže ešte neskúšam bezplienkové spanie,

slucka, ja som malej proste cez deň prestala dávať plienku, a kupila som jej nohavičky s princeznami a som jej vravela, že nesmie ocikať princeznu a nejako to išlo samé 🙂

lenka včera davali v telke, že v MT vypadol 1,5 ročný chlapček z balkona, hruza

nika07
25. aug 2009

Maji už ste doma , tak ako ste dopadli

bilushka
25. aug 2009

Ahojte,
tak som prisa kuknut, ci uz vieme co je s Lili a Majka sa nehlasi, tak nas nenatahuj, dnes ste mali ist na tie Kramare s uzlinkou, nie? Tak cakam, ze napsies, ze to nic nebolo...

Samozrejme blahozelam Retaux k zmaknutym statniciam, vychutnavaj si ten opojny pocit radosti a snad uz aj rodina a muz ta ocenili, po vsetkych tych tvrdeniach z predchadzajucich neuspechov 😉

My uz mame listky na Chippakov, baby 🤐 😀 😀 😀 😀

Kati, preto som sa pytala, lebo u nas som videla podobny model auticka len to bola formula, ale bolo to urobene ze dieta sa samo posuva nohami a moj XXL syn tam bol natlaceny ze sa nevedel pohnut z miesta, ale ked to mate na baterku, tak to ide samo, tak ti prajem pevne nervy ked ho budes nahanat 😀

Od vcera uz teda nie som clenkou v tom nasom MC, takze tak som dopadla, ale zrusenie bolo na moju ziadost, na jednej strane mi fakt odlahlo a na druhej strane citim stale sklamanie, ako to vsetko dopadlo.

No a nechcem byt pesimisticka, ale uz je pomaly ale isto po lete, na vikend zase hlasia dazd a aj Ilko dnes v telerane hovoril, ze tropicke dni uz skoncili, vcera ked sme boli s Mimikovcami do osmej vonku tak uz nam aj zima bolo, deti sme naobliekali a my v kratkych trickach sme premrzli.

Mimi neznasam, lebo mi vcera doniesla take orieskove trubicky a neviem to prestat jest 😠

bilushka
25. aug 2009

Nika, my presne to iste, ani neviem ako som ho oducila, fakt nemam nejaku zarucenu fintu, len skusat, motivovat, my sme na zaciatku cikali do hrncekov a pod. a teraz uz ani nepamatam kedy sme mali nehodu, ale na spanie tiez plienka musi byt a aj to sa budi ze ma kolko krat az pyzamko mokre ako je precikany.

nika07
25. aug 2009

Bilu niekedy treba aj rázne rozhodnutie urobiť 😉

ale aj tak je ešte celkom slušné počasie, a bolo aj dosť horúcich dní, aj ked ja teplo neznášam ☹ 🙂

nika07
25. aug 2009
letuskah
25. aug 2009

caute
hej aj tu uz citit jesen, cez den na slnku je teplo ale v tieni a ked fuci je chladno, musim decku nakupit tricka s dlhym rukavom...

Mish si sa normalne utrhla 😀 😀 😀 to s tymi zachvatmi neries, nechaj ho tak, nevsimaj si a on polavi, bude ich menej a kratsie. Ja Kubka odnesiem do izby, poviem ze ked sa vyreve a ukludni nech za mnou pride a on pride po chvili a povie ze sa pekne vyreval. len vcera to trvalo kym sa ozaj ukludnil ale zase uz dlho taky zachvat nemal tak sa musel asi vyzlostit alebo co, dnes uz bol relativne znesitelny.

a mam tu neterku tak je sranda, rano obaja zaliezli do stanu a ja som mala klud 😵 😵 😵

a Maji tak ako ste dopadli? dufam ze tam este necakate 😕 😕 😕

mimi.k
25. aug 2009

Ahojte,

tak som všetko zasa prečítala a už ani neviem, na čo reagovať. 😀

Maji, dúfam, že bude všetko v poriadku...

Ret., blahoželááááám k štátniciam, si šikulka, už môžeš len snažilkovať 😉

Bilushka, že sú dobré? Veď zlé by som Ti nedoniesla 😀 😉

Ja sa k plienkam nevyjadrujem, my stále nič. Ale vieme nové písmená 😀

letuskah
25. aug 2009

nika to vyzera dobre 😕
my este mame kde tu nehodu ale to vacsinou vonku ked si deti vymyslia nejaku super hru tak vtedy nema kedy mysliet na nejake prizemnosti a nocna plienka este asi nehrozi lebo tiez byva pol tonova rano a to som sa tesila ze kupim len 30kusove balenie tych gatkovych plienok ze to bude bohato stacit a uz sa mina a decko furt nic tak musim kupit dalsie...

mimi.k
25. aug 2009

Ja momentálne zháňam a pozerám na nete kúpeľne a spol., ale to nič z toho, asi to musíme naozaj len všetko obehať...na obrázku je všetko nejaké podobné či čo... 😅

letuskah
25. aug 2009

my tu mame takeho majoveho chlapceka a ten tiez nechce ani za svet do nocnika ani nikam, ja si myslim ze niektore deti s tym prastia zo dna na den a nebudu sa ani ucit len zacnu zrazu curat do nocnika prip rovno do zachoda...

letuskah
25. aug 2009

mimi to obehajte aby ste nekupili macku vo vreci

retaux
25. aug 2009

My sme sa tiež tak od plienok odučili - prestala som jej ich dávať a hotovo, najskôr ju vôbec netrápilo, že je mokrá a ciká a kaká do gatiek, ale potom úplne zo dňa na deň sa začala pýtať. Jeden deň sa ešte pocikávala a druhý deň ráno sa vypýtala, že ide cikať a odvtedy sa už stále pýta.
A plienku v noci má tiež riadne plnú.

Letu: presne tak isto riešim záchvaty aj ja. Odnesiem ju do postieľky a už o chvíľku vykrikuje takým totálne zaliečavým hláskom: "maminka" 😀

bilushka
25. aug 2009

Mimi, v ramci prechadzky s kocikom mozeme vybehnut do toho kupelnoveho co som ti vravela, ze je tu pri nas:
http://www.albadesign.sk/
Omrknes a ked sa ti bude pacit, tak pojdes na istotu s Miskom este raz 😉

My sme este po ceste z ihriska dnes stupili ZASE !!!! do psieho hovna, ja uz som na tych psickarov taka nabrusena, malemu ked sa nahodou chce aj v parku kakat tak to po nom zbieram a oni si po svojich cokloch nevedia spravit poriadky! Tak to smrdi vzdy ze ked to umyvam ma normalne natahuje 😝

letuskah
25. aug 2009

bilu budete mat stastia na rozdavanie, ale nas...re to riadne, taketo one u nas umyva muz lebo ja by som sa povracala 😝 😝 😝

bilushka
25. aug 2009

Mimi nasla som vam z tej zdravotackej sady len jedno kladivko u nas, kolko ste toho zabudli? 😕
Trubicky su fantasticke, mnam.