Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
27. aug 2009

to malo byť nepraj si ma! 😅

letuskah
27. aug 2009

maji ona je Paulinka 😀 Karolinka je susedka mojich rodicov 😀
a budem sa nadejat ze sa Lili na to nezobudi 😅

maji4
27. aug 2009

let ved sa mi zdalo ,že som ju nejako inak oslovovala 😀 😀

lenkamt
27. aug 2009

fotky:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Besenova#

takže sa hláste na stretko v bešeňovej 😀 a berieme aj Paulínku aj Karolínku 😀

letuskah
27. aug 2009

leni a kolko ta besenova stoji? mne muz tvrdil ze 15 eur na jedneho 😕

maji4
27. aug 2009

leni no toto vidieť ,že vám bolo dobreeeeee super všetky baby sté suprové a kráááásne 😵 😵

letuskah
27. aug 2009

a to maju co za plazy? to sa mi paci 😀 😀 😀

maji4
27. aug 2009

aj ja som na ne kukala že by živé 😀

lenkamt
27. aug 2009

to fotila Verča 😀 vieš tie jej umelecké fotky kvietkov, sošiek a koláčov 😀

deti zadara, aj Verča, dospelí celý deň 12e. u nás tu tepliciach maličký aquapark a len 3hodiny stoja 13e 😝

akurát som pozerala ubytko 🤐 no dovidopo tie ceny 😝

maji4
27. aug 2009

leni ale na tej 3 fotke majú nejakého krokodíla 😲

lenkamt
27. aug 2009

jáááááááj to sme im aj s tou žabou/ na poslednej fotke/ kúpili v turecku, ony sú na žaby, ibaže mali iba jednu, tak druhá vyfasla krokoša, na dovolenke boli v pohode a dnes obidve revali pre kapku 😠 😀

maji4
27. aug 2009

joj ozaj ty musíš takéto veci riešiť dvojmo 😔 🤐 😅

bilushka
27. aug 2009

Caute,
tak Mima sa k tomu dievcatku co nosi v brusku este stale nechce prihlasit, hm hm hm.
Leni, ty to budes vediet aj tak posledna, lebo ked sa tu prerokovavala minule Mish tak si nas tu zavadzala od zaciatku, ze ved to nemusite hned hovorit na tehotenstvoooo a pod. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Leni, mne prosim ta mozes doniest tie Sunar kupony, ked prides do Blavy vtedy staci, nemusis mi posielat.
Nam je ta satka tiez mala a od veci 😠

Ret, ked chces, ja ti kupim v Rakusku to mlieko aj za 9 € alebo ked je v akcii aj za 8 €, tam to povodne tolko stoji, co si ta kamoska na tebe prihadzuje, ci odkial ti to nosi?

Tym odpovedam Slavke na otazku, ci pijeme UM-tak ano.

Idem este kuknut fotky z Besenovej, my ideme o dva tyzdne do Vyhni, tak sa uz tiez tesim na zmenu a Leni kolko stoji ubytko v Besenovej, ked hovoris ze brutalne ceny?

zuzana76
autor
27. aug 2009

ahojteee

leni, fotky su krasne a ty super vyzeras

zuzana76
autor
27. aug 2009

aj my pijeme Sunar, ten od 24 mesiacov

bilushka
27. aug 2009

Uz som aj ja dopozerala fotky, Leni tebe tak dvojky spali v kociku, tak to su dobre-kolko potiahli?

Vyzera to tam vyborne, tak kedy davame stretko tam? 😕

Ozi dnes mi prisli prachy Lenka, dik.

lenkamt
28. aug 2009

no čaute 🙂

Bilu neuveríš, ale spáva sa mi dobre aj keď neviem o čo ide 😀 verím že Mima nám to v správny čas prezradí 🙂
ok kupony donesiem, ibaže mi to predtým aspoň 5x pripomeň 😀

spali 1,5hodiny a to som ich už viac menej budila 😅 ubytko okolo 200e na noc podľa izby 🤐 takže 2týždňová dovolenka ako all inclusive v turecku 🤐 😝 na budúci týždeň má byť tiež pekne , tak by sme šli ešte raz, kedže máme ocka doma 🤐

a dík za pochvaly 🙂

retaux
28. aug 2009

Ahojte!
Lenka: krásne, letné, pohodové fotky. Normálne má človek chuť sa niekam vyvaliť do bazéna 🙂

Bilu: to nie je kamoška. Ja to mlieko objednávam cez net vždy. A je to z Nemecka alebo Rakúska, lebo to nie je slovenská krabica. A to to veľké 900g tam tak stojí? 😕 Teda to sú dobré rozdiely. Aj 2+ je tam za takú cenu? To by som potom zobrala. Ale tá baba povedala, že 2+ nevie doniesť také lacné.

zuzana76
autor
28. aug 2009

dobre ranko zlaticka

vcera gynda, vsetko ok, ale stery budem mat az o 2 tyzdne, dufam,ze dopadnu dobre, bojim sa

ozik a viete co bol ten pupak co som tam mala, co som vam raz pisala? normalka hnisavy 😀 😀

mi to zase prepichoval,ako minule to prso a vytlacil, ale mne sa to nedalo, lebo to bolo strasne hlboko, sa mi ta mazova zlaza zapalila

retaux
28. aug 2009

Zuzi: nejdeš dnes na Klokočinský jarmok? Ja tam budem poobede určite. Idem do NR.

lenkamt
28. aug 2009

Zuzi, kedže si sa prihlásila na sunar ako druhá, vybavíme u Bai ak ho ešte má 😉

idem žehliť 😝 variť 😝 potom k doktorke dohodnúť termín na krv s Lenkou, kvôli železu 😝 a potom najhnusnejšia časť dňa - na nákupy, Verči treba tenisky a tak 😝

zuzana76
autor
28. aug 2009

ret, pridem , a o kolkej? to byva tam oproti kostolu, nie?

leni a co vybavis, ja som nejako encitala vsetko a ze najhnusnejsia cast nakupy 😀

lenkamt
28. aug 2009

no ten zľavový kupon na sunar 😉 to máš -100sk na krabicu , myslím 😉

retaux
28. aug 2009

Ja ešte neviem o koľkej tam budem, lebo chcem ešte kadečo povybavovať v NR. Skôr asi oproti Bille na tej lúke a tam sú také schody, tam býva pódium.

zuzana76
autor
28. aug 2009

leni, aha, dobre, ved ak bude, tak privitam

inak v Tescu som kupila minule za 7,80 eura jednu krabicu, v DM byva nromalne ked nie je zlava za 9.90 eura, tusim a este v jednej lekarni tu v Kauflande maju za 7,80 eura

retaux aha, no ved tam som myslela, ved to najdem a vraj to zacina o 16.00

bilushka
28. aug 2009

Cafte,
Leni tak to je vazne palka a to sa neda zohnat v Besenovej a okoli nic lacnejsie?
Urcite su tam aj nejake penziony a pod. v okoli za normalnu cenu, my teraz o dva tyzdne co ideme do tych Vyhni, tak maju tiez taky hotel lepsi v okoli, my ideme do penzionu kde maju teraz akciu 4 noci za 109€ plus masaz zdarma tak dufam, ze to nebude nejaka diera.

Ret, umele mlieka ja od zaciatku kupujem tam, nechapem preco to tam maju take lacne, alebo vplyvom reklamy u nas je to predrazene??? Tieto Nestle Bifidus pijeme vycsinou aj my, ja kupujem vzdy to UM co maju v akcii lebo malemu je to jedno, okrem Hami stiahne vsetko. A tiez neviem, preco u nas su aj tie mlieka od dvoch rokov, tak som to nikde nevidela, vsade maju len 1+. By ma celkom zaujimalo, kde to kupuje ona, lebo podla mna to ma este za lacnejsie, lebo kvoli euru-dvom by s tym neobchodovala.

Zuzi, tak nech ti vysledky z gyndy dopadnu lepsie ako mne 😉
A teba to prso nebolelo pred tym, si necitila, ze tam mas zapal?
Len si prisla na kontrolu a on to zbadal, ci ako?

bilushka
28. aug 2009

Baby, napiste mi recept na nejaky jednoduchy kolac bublaninoveho typu, babovky som sa uz prejedla, pernik sme uz tento tyzden mali a na bublanibu nemam chut, nieco taketo:
http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=2968&k=10
Len to mi nepripada moc chutne, mozno keby som tam dala este hrozienka alebo co do toho cesta.
A tie mlete orechy nemam, cim to mam nahradit-Ret, please help 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

bilu, teraz som to mala dolu, nie na prsniku tu vyrazku, som to sem pisala este niekedy v aprili,ze to tam mam, no ale nesla som k lekarovi, lebo najskor som si myslela,ze to zmizne samo, potom tam nebol lekar, potom v juni som mala ten zachvat a bola som rada,ze som, potom ochorel maly, potom sme boli na dovolenke a potom mal dovolenku doki. Takze uz konecne soms a tam dostavila, ja som len citila,ze mi ta hrcka rastie, bola to ako taka gulicka a uz ma to svrbelo, som sa aj bala,ze ci to nie je nieco infekcne, lebo sa mi to urobilo po tom wellness v madarsku, ale nastastie len hnisavy pupak 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

ale minule som to mala na tom prsniku - absces

letuskah
28. aug 2009

caute
zuzi ty sa teda nabehas k tym lekarom, hlavne nech mas len priaznive vysledky aj u toho gyndosa 😉

baby moje dieta sa vie trojkolkovat, slohol jednemu dievcatku trojkolku a pomalicky sam prisiel na to co s tym treba robit az sa pekne vozil hore dole po ulici, tak asi ideme zhanat trojkolku 😀