Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
28. aug 2009

jej baily super, my sme tam raz boli zo skoly na duchovnom cviceni a tiez sme sa zastavili

my budeme oslavovat v nedelu narodky mojo muzika -34 rokov 🙂

baileysa
28. aug 2009

my chodime kazdy rok, uz ideme asi 5.krat, neboli sme len v roku 2007, sak ano 😀

zuzi, muzikovi vsetko najlepsie a prijemnu oslavu... aky darcek si mu vymyslela?

letuskah
28. aug 2009

akoze 1,5 novinky, 1 novinka je praca, 1 novinka je dievcatko v brusku a 0,5 novinky je pol uvazku takze 2,5 dohromady 😀 😀 😀

Kubko sa dnes totalne vyjasil v piesku, plaval tam a potom sa zahrabavali s detmi, esteze nam dnes pustili teplu vodu...a potom este doma tancoval nieco na sposob indianskeho tanca okolo ohna, totalne sa spotil, zjedol cely tanier cestovin, vypil asi 15 litrov vody a teraz sa odmaca vo vani 😀 celkom uspesny den 😵 😵 😵

letuskah
28. aug 2009

zuzi vsetko naj, darcek aj mna zaujima 🙂 a hlavne ake menu budes varit

baileysa
28. aug 2009

aha, ja ze pol uvazku je iba pol novinky 😀 😀 😀
a okolo coho tancoval kubko indiansky tanec okolo ohna?? 😕 😀

mima07
28. aug 2009

cauko
som rada ze je zabava 😀 len pri vasich kombinaciach na nieco zabudate a potom vam to nesedi 😕

mima07
28. aug 2009

zuzi vsetko najlepsie a darcek zaujima aj mna
ja som vcera bola v padorfe a kupila som muzovi 2 kosele ale som ich oprala asi som si ich mohla nechat ako darcek

lenkamt
28. aug 2009

Mimuš ty nás pletieš, mne sa nad tým ani nechce uvažovať, lebo je to strašne komplikované 😀

letuskah
28. aug 2009

bai okolo seba sameho 😀
http://www.bratislavskygasparko.sk/index.php/Ho... sem chcem zajtra ist

baileysa
28. aug 2009

jeeeej, letush, to vyzera super 😉 ja som bola vcera kupovat listky do divadla pre mna a kamosky a gretka cely den len o divadle tocila, normalne sa skoro rozrevala, ked som jej povedala, ze to maminka pojde, takze ked k nam pride divadlo pre deti, isto pojdeme skusit, ci uz vydrzi 😵

mima, nam sedi vsetko, len ty asi budes musiet zmenit tie novinky, aby to tebe sedelo 😅 😀 😀 😀

mima07
28. aug 2009

bai 😀 😀 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

baily, ze darcek 😀

no my teda asi nie sme vobec romanticki, lebo my si darceky nedavame, teraz si kupime skrinu do destkej 😀 a to bude darcek

menu som nevymyslela, lebo pozveme svokrovcov do restauracie, lebo ja chcem ochutnat nejake morske prisery, ku ktorym som sa v spanielsku vobec nedostala 😒 , peto nas chce zobrat do piestan do nejakej rybarskej basty, ci ako sa to vola

chceli sme ist do tych Benatok, to by mal ako darcek, ale nejdeme, je nejaky unaveny, nechce sa mu a ked si predstavime s krpcom tu dlhu cestu, tak sme sa vykaslali na to a pojdeme do ikei, tam mame vyhliadnutu jednu skrinu pre patka do detskej izby za 430 eur, tusim

takze som vas asi sklamala, ale my si fakt nedavame ziadne darceky, teda okrem kvetin, alebo nejakej cokolady

dakujem za muza, odovzdam mu gratulacie 🙂

lenkamt
28. aug 2009

Zuzi - ani my, ja mám tento rok chipákov, som mu to bez sexu normálne dnes povedala a nenamietal 😀 ale išiel do vane tak asi niečo očakáva 😀

Bai - my sme tu mali celý týždeň scénickú žatvu a boli aj divadielka v meste, ale ja som sa teda s dvojičkami neodvážila, snáď budúci rok, a kremnické gagy budú u nás v nedeľu, to končí celá sláva, tak ak nebude pršať pôjdeme to omrk 🙂

zuzana76
autor
28. aug 2009

navyse, keby ste poznali mojho narocneho muza, ktoremu sa nepacia dokonca ani veci co si on sam pokupi a da si ich raz na seba, tak ja sa neodvazim mu kupit ani ponozky, este aj na tych by nasiel iste nejaku chybu 😀 , ale inak je mily a zabavny, toto mame od zaciatku nasho vztahu vyjasnene, ze proste od seba nic neocakavame, ked mam sviatok ja, tak ma proste vezme do obchodu a ja si vyberiem co sa mi paci a ked ma sviatok on, tak si kupi nieco sam, kedze je uz tym zivitelom rodiny 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

a ked mame spolocne nejaky sviatok, napr vyrocie sobasa, co bude 9.10. uz 10 rokov co sme svoji, tak ideme bud do divadla, na veceru, dostanem bud kvety 😀 alebo cokoladu a aj on do mna a vybavene

ani darceky pod stromcek si nedavame, ale tento rok som dostala novy PC a ja som nemala pre neho nic ☹ , lebo ved sme si povedali, ze ta prerabka kuchyne a novy nabytok, sedacka do obyvacky bude nas spolocny vianocny darcek, no ale prekvapil ma. Ale teda ja by som mu koselu kupit nemohla, to by mi ofrflal, ale ked ideme na nejaky vacsi nakup, tak je rad, ked som pri nom a ohodnotim ho, co si kupuje ako v tom vyzera, ale sama si teda netrufam mu kupit

zuzana76
autor
28. aug 2009

leni 😀

moj kuka nejaku chobotinu v telke

ozaj, inak susik, by uz mala mat babo, neviete nikto, co je s nou?

baileysa
28. aug 2009

ja kym som nemala gretku a teda som mala cas 😀 tak som bola prebornik v darcekoch pre mojho muza 🙂 som sa vyzivala v tom, ze mozem vymyslat a vzdy sa mi aj podarilo vymysliet a najst nieco, co sa mu pacilo a potesilo ho, teda sa aspon tak tvaril 😅 😀 ale teraz... 😔 uplne ze nula bodov... ale za to žnem zasadene ovocie, lebo on mi dava uzasne darceky 😵 prvy darcek od neho na vianoce som dostala pocitacovu hru 😅 tak odvtedy obrovsky posun 😉 🙂

leni, neviem, ci tam bude daco este v nedelu, my sme chceli na cely vikend ist, ze aj s ubytkom, ale som to prehodnotila, ze sa nam neoplati platit ubytko, takze ideme v noci domov 😅
skoda, ze nejdete zajtra ☹

lenkamt
28. aug 2009

fakt 😨 snáď Mmem bude vedieť 🙂

idem asi aj ja do tej vane 😀

baileysa
28. aug 2009

leni, ok, za 10 minut uz budes zase tu, nie? 😀 😀 😀

lenkamt
28. aug 2009

10min sprcha, takže za 15 😀

baileysa
28. aug 2009

😀 😀 😀 😀 umrem z teba 😀 😀 😀

lenkamt
28. aug 2009

trubka, šak zo života 😀

ešte som tu, lebo naše sa zbláznilo do kolobežiek, furt kradnú deťom pred panelákom a aj hodinu chodia po chodníkoch a tlačia ich popri sebe 😀 tak obzerám takéto čosi:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3732227

baileysa
28. aug 2009

😀 😀 😀

to im vyrzi, tento rok budu tlacit, buduci snad uz aj sa vozit... ja uz nekupujem nic, na jar buduceho roka bicyklik 🙂

zuzana76
autor
28. aug 2009

ja teraz tiez uz nemam cas vymyslat a keby nebol taky narocny, on je niekedy horsi ako zena 😀

ale nevadi mi to, lebo nevyzaduje odo mna tie darceky, ak napriklad nestiham upratat, tak mi pomoze, aj tortu napecie 😀 , obcas aj navari

leni 😀

lenkamt
28. aug 2009

aj ja som tak chcela, ale zase na narodky nedostali žiadne veľké dary, peniaze čo dostali išlo na oblečko a obuv 😖 tak im možno kúpime 😵

no a aj ja mám novinku, ale si ju nechám pre seba 😀 ak budete chcieť tak z nej budete mať úžitok aj vy 😉
hádajte???? 😀 ja idem sexovať 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

leni, ty zahada 😀

zeby segra cakala babo? 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

my musime ako darcek pod stromcek zohnat co anjvacsie hasicske auto, ktore aj huka, toto sme dostali za ulohu od synatora, uz o tom rozprava aj dobre 2-3 mesiace, ze co chce na vianoce, on si normalne pamata na tieto vianoce, ze sme mali stromcek a ze sa davaju darceky, tak normalne si zelal,ze co chce

retaux
28. aug 2009

Ahojte!
Zuzi: no čo bola si na jarmoku? My sme prišli až neskoro večer domov 😝 Totálne som vyšťavená a zmordovaná 😝

A u nás je to s vecami pre muža tak, že ja sprostá vyberiem, donesiem domov, on odskúša a keď sedí, tak nechám a keď nie, tak chodím vymieňať. 🙄 On je strašný leňoch. Ja som si ho tak nejak vycvičila, že mu kupujem totálne všetko, on ani zadkom nemusí pohnúť.

baileysa
28. aug 2009

huuuuuuura, dalsia zahada na vecer 😀
takze ked budeme chciet, budeme mat aj my uzitok? 😨 uz viem, uz vies recept na tu domacu potahovaciu hmotu na torty, vsak som uhadla??? 😀 😀 😀

zuzana76
autor
28. aug 2009

ret bola, ale len na chvilu, asi polhodinku, patko sa bral stale domov, tak sme isli a potom uz aj muz dosiel domov, tak sa hrali doma, moj syn nejako nerad chodi von sa hrat, on je taky domased, a ak ideme von, tak jedine co ho zaujme su parkoviska plne aut