Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
9. sep 2009

idem si dať na obed kukuricu 😀

mne sa tááááááák nechce variť - dám si potom ešte s dvojkami cestoviny 😀 ich polievka ma neláka 😀

retaux
9. sep 2009

Ahojte!
Ďakujem za gratulácie, ale my dnes nemáme výročie 😀 😀 😀 😀 My sme mali 17.6.

Gratulujem Majke a Slavenas k ich výročiu 😉 😀

Lenka: šikulky ste so sestrou. Ja by som sa neodvážila maľovať priamo na stenu. Preto som Lucke robila Amálku zo samolepkovej tapety. A doplnila som ju nálepkami.

slavenas
9. sep 2009

ret dik, a vieš že sa mi zdalo že sme ti už tento rok gratulovali !!! 😀 😀

meganik
9. sep 2009

letu dik za info...nejako sa stracam na tom fb, pridavaju si ma aj ludia z roboty, ktorym moc nechcem ukazovat sukromne fotky 😒 tak riesim dilemu, ale vecer sa pohram s tym utajenim fotoalbumov

slavi pekny pas 🙂

a gratulujem vsetkym vyrociacim...patricne to oslavte 🙂

my sme klop-klop konecne zdravi, ale dneska ma nasr...jedna mamina na ihrisku, maly sople huste zelene a ona zahlasi, ze zo skolky ich poslali prec, ze maly je chory tak prisli aspon na ihrisko 😠 no tak som zbalila Natalku a isli sme prec...tak ja uz neviem, ci som ja nenormalna alebo precitlivela alebo co 🙄 😔

a zas mi tu vyhrava sused...cakam kedy mi zobudi malu 😢 este rok musim vydrzat tento teror a potom zdrhame dakde na pustatinu bez susedov

meganik
9. sep 2009

a vcera mi moje dieta dalo prvykrat pusu na usta 😵 aby ste tomu rozumeli, Natalka sa rada mojka, ale pusinky nechce davat-dovoli jedine mne a muzovi, aby sme jej pobozkali celo, ked chceme pusu...no a vcera mi dal muz pusu a Natali sa na nas tak zapozerala a potom dobehla a povedala aj Bubi maminini a dostala som boztek 😵

meganik
9. sep 2009

no a tretim prispevkom koncim...baby kedy dame nejake stretko 😕

meganik
9. sep 2009

jej letu ty si hlavicka 🙂 som to skusala, zablokovala som pristup k fotkam na fb mojmu muzovi a jemu sa moje albumy vobec neukazu 😎 dakujem, dakujem...dilemu si vyriesila za mna, pekny den...ideme k nasim

baileysa
9. sep 2009

ahojte, 🙂

gratulujem k vyrociam 🙂

chorusikom prajem, nech to rychlo prejde...

zuzi, nerob si prosim starosti a nic mi neposielaj, sak si mi uz poslala kupon na hami pred nejakym tym rokom 😅 😀

leni, zajtra idem do banoviec nad bebravou, tak by som sa podvecer mohla zastavit, len ti dam tu ponozku a misku, budete doma? 😕
izbicka aj kastroliky pekne, my sme dako tento tyzden nestihli, tiez som jej chcela dat ostrihat ofinu 😔

zajtra idem aj s malou do tych banoviec na trening pre mc, cesta mi navigacia ukazuje 2,5 hodiny 😒 ale sa tesim, sa nam tam postaraju o deti a my budeme pracovat 😅

gretka je von so starkou, tak ja sa idem pustit do mojej cinnosti pocitacovej, uz nech je to hotove 😖

baileysa
9. sep 2009

meg, na fb si mozes vytvarat aj skupiny tych priatelov (napr. rodina, priatelia, znami, robota atd.) a tiez sa tam a zadat, ze komu sa fotky ale aj statusy tusim mozu zobrazovat 😉

maji4
9. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂

Ret no vidíš a ja som bola v to ,že vy máte rovnako výročie ako my 😔 😅

bao štastnú cestu Vám prajem a aby to Gretuška v pohode zvládla 😉

To nám k našim trvá cesta necelú hodinu a ona len vreští ,že dole dole ale je pravda ,že keď šoférujem ja tak nevymýšľa, to asi len preto lebo keď som pri nej tak si viacej v aute dovoľuje....

maji4
9. sep 2009

meg také matky by som aj ja vraždila 😠 😠 😠 😠

baileysa
9. sep 2009

maji, dakujem 🙂 sama som zvedava, ako mi vydrzi v aute...

meg, mne raz taka prisla do mc, som sa jej pytala, ci je mala zdrava, a ona ze hej, ze ma len sopel z alergie... dievcatko potom tak kaslalo, bolo vidno, ze to zadrziava, ze jej povedali, aby nekaslala, tak sa jej pytam, ci aj kasel ma z alergie... a mala, ze ona nema alergiu, ze je chora, ze ani do skolky pre to nesla!!!!! 😠 a matka aj s otcom ju dotrepali do mc, nech im ju postrazime a sli daco vybavovat, chapete??? a ja tam s gretkou, ... akoze no comment niektori rodicia 🙄

lenkamt
9. sep 2009

ahojte.

v skratke:
Bailey - jasné že prídte, môžte u nás aj prespať, spravíme si babský večer 😉

deti sú stále uveličené z macka a furt chodia a hladkajú ho že macko puk 😀

a verča na tu otravuje že má v izbe lienku a bojí sa jej 😀 čas na vraždu???? 😀

maji4
9. sep 2009

leni bodaj by neboli z PUKa uveličené ved je kráááááááááááááááásny 😵 😵

maji4
9. sep 2009

a už sa tešujem ,že aj my budeme takú radosť vyrábať Lilianke ešte raz dakujeme 😵

maji4
9. sep 2009

no a mne sa napúšťa voda do vane idem sa po 2 rokoch okúpať a budem tam neskutočne dlho sa teším ako malé decko 😅

baileysa
9. sep 2009

maji, to budes mat pekne vyrocie 😀

leni, ok, prideme, len spat nebudeme, v piatok idem do poradne s drobcekom 😵

lenkamt
9. sep 2009

daj mi vedieť asi o koľkej aby sme sa pohybovali okolo domu 😉

letuskah
9. sep 2009

caute
meg nemas za co, som rada ze ti to pomohlo vyriesit dilemu, staci ked si narobis skupiny z kontaktov a zablokujes to celej jedne skupine 😉 natali zlata 🙂 mne Kubko da pusku na lice a to je taka mokra oslintana ale strasne nezne sa pritom tvari 😵 😵 😵

to s tymi chorymi detmi je asi vsade tak, aj u nas na ihrisku vacsinou chodime tie iste mamicky co sme na materskej a raz za cas pride nejaka co poznam z videnia a ze decko je chore tak sa prisli hrat von 😠 nechapem... ja by som ostala doma s nim alebo sla tam kde viem ze nebudu deti...

bai tak stastnu cestu, ale hadam to nebude trvat tak dlho 😕

maji strasne hnusne ti tu vanu zavidim, ja som si napustila asi len raz na jar ked bol Kubko u nasich na vikend.... ale tiez sa tesim ze ked ho odstahujeme do izbicky tak budem prat kedy mi na um pride a o kupani ani nehovorim 😵 😵 😵 😵 😵

letuskah
9. sep 2009

leni ked sa potrebujete zbavit lienky staci povedat poslem Kubka potom ho posles na vikend k Bailisovcom na nauku samostatnej hry 😀 naposledy ked mal kubko lienku v ruke otrhal jej nozicky a potom kridelka.... 😔 ale dnes jednnu nasiel, muz mu ju dal na rucku, ona mu uletela a kubko ju s radostnym vyskanim nahanal, potom sme museli hladat dalsiu 😀

baileysa
9. sep 2009

cinknem ti, ked pojdem odtial, to este bude dake dve hodiny ku vam 😉

letush, aj ja dufam, ze to nebude tolko 😔

retaux
10. sep 2009

Ahojte!
Baily: tak šťastnú cestu, aby vám to rýchlo ubiehalo 😉

Meganik: ani Lucka neznáša, keď sa jej čo i len dotkne niekto cudzí, ale zato k nám sa rada túli a aj sa nechá bozkávať a už aj sama dáva pusinky 😵 😵 😵 Je to také krásne, spraví pri tom také "cmuk" 😵 A navyše mi teraz aj často hovorí Lúbim ťa 😵

Ja som sa včera dala ostrihať nakrátko 😅 Keď ma zbadal MM, bol tesne pred infarktom, ale už sa s tým nedalo nič urobiť 😀 Podľa neho vraj vyzerám ako dôchodkyňa 😠 😠 Neviem ako k tomu došiel a radšej som sa ani nepýtala.

lenkamt
10. sep 2009

ahojte 🙂

Ret - hooooooooooooooď fotku, som zvedaváááááááááááá, chlapi tomu nerozumejú môj mne tiež furt vraví že ma melír robí starou 😀

baby potrebujem toto z kiky: http://www.kika.sk/katalóg/m/deti-študenti/hrač... kto sa podujme???? 😀

naše keď sa spýtam koho ľúbiš: Lenka - maminky 😢 Lucka - kotko 😀

retaux
10. sep 2009

Našu zase ocko naučil povedať na otázku koho ľúbiš - ocinka a ako veeeeeeeelmi 😀

No, snáď sa dopracujem aj k fotke. Potom pridám. Pôvodne som chcela úplne iný účes, ale vraj z mojich vlasov sa to nedá, lebo sa veľmi vlnia 😒 Tak ma len ostrihala podľa nej, že čo sa mi asi bude hodiť.

retaux
10. sep 2009

Chcela som tento účes, čo má Audrey na titulke
http://lesk.cas.sk/eva/

lenkamt
10. sep 2009

po tom maminky malo byť toto 😀

retaux
10. sep 2009

😀

lenkamt
10. sep 2009

no a aký máš?????, Luci okamžite hoď foto, lebo ma roztrhe 😀 toto je lepšie ako že kto je tehu? 😀

retaux
10. sep 2009

😀 Vraj niečo na spôsob mikáda, ale na to treba tiež rovné 😀 takže mám akési čudné kučeravé mikádo 😀

katika1
10. sep 2009

čaute čaute 🙂