Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
8. okt 2009

Kati - to si počkám ku vám do baru 😀

Zuzi - no sinupret, nosné kvapky a odsávať alebo vyfukovať, dobre rozpúšťa solmucol, ja kupujem také sáčky - prášok čo sa rozrábajú vo vode a chutí to ako džúsik 😉

pupaviena
8. okt 2009

ahojtem vidim, ze riesite serblikovanie, nasa mala to teda zvladla cele komplet ored dvoma mesiacmi, velmi nam pomohlo lucenie sa s vysledkom, vsetko vyklopime do zachodika a velmi intenzivne tomu kyvame....ja mam obe deti levikov, jedno ma 4 a teda jedno 2 aj daco...

zuzana76
autor
8. okt 2009

leni, sinupret mu davam, odsavam, ak neprejde budem davat aj ten solmucol

uz mam hlieny aj ja a aj muza boli hrdlo, ale pivo si teda dnes vecer neodpustil 😠

zuzana76
autor
8. okt 2009

pupaviena, u nas lucenie moc nezabralo, nezabralo ani to,ze nakrmime zachod, len to hasicske auto 😀 , alebo dozrel konecne

lenkamt
8. okt 2009

Pupaviena vitaj 🙂

Zuzi - aj u nás je pivo liek na všetko 😠

pupaviena
8. okt 2009

dakujem

zuzana76
autor
8. okt 2009

pupaviena, ved napis nieco o sebe, o detickach, mala je asi narodena koncom augusta, vsak? uz si k nam niekedy pisala?

peta28
8. okt 2009

Maji som rada ze nie som sama.. ale mne sa tie kabelky nejako same zbieraju a ja kedze ich nevynosim su vsetky ako nove.. teda iba take naj oblubenejsie su horsie. Ja ich skladujem v perinaku, a vymienam ich na leto a zimu, ale jasne ze ani sama nemam prehlad co mam a muz je na nervy. Rovnaka situacia s topankami.. ale tie skladujem na povale.

No a kuchynku uz mame doma.. teda je v garazi, takze desiatu muzovi zajtra urobim. Boze a taky zavazok som si dala ze mala dostane na Vianoce len to co som mala vymyslene a uz mam 3 veci navyse a to je len okober.

Zuzi ale ked si objednas cez net mas to v mnohych pripadoch daleko lacnejsie ako ked to kupis v obchde aj ked zaplatis postovne a mne velmi vyhovuje ze to mozem vratit ked to nie je podla mojich predstav. Na televizore sme usetrili 5000 sk a doniesli nam ho az domov...

Maji tu je link na ten Beta glucan:

http://www.vitalsupport.sk/Beta-Glucan-detsky-s...

Ja uz mam tiez naspodku tak idem pomaly kupit druhy.

katika1
8. okt 2009

pupav ahoj
aj my sme sa lúčili s výsledkom 😀 😀 😀

pupaviena
8. okt 2009

no pisla som do inych tem, mala je 17.8.

lenkamt
8. okt 2009

baby ja idem k telke zaspať pri reklame 😀 dobrú noc 😔

pupaviena
8. okt 2009

a je to neuveritelna opica a anajnovsie rastom slovnej zasoby aj celkom slusna zalobaba 🤐

zuzana76
autor
8. okt 2009

peti, ved ja viem, aj my sme tak TV kupili, dokonca az o 9000 sk lacnejsie 😨

aj ja uz mam vymyslenych par veci pre patka, ale povedala som si,ze dostane jeden vacsi darcek - nejaky domcek so zariadenim aj figurkami, alebo take lego z ktoreho sa da domcek postavit

a potom nejake drobnosti k tomu- to este neviem, ale to len zo 2-3 male hracky k tomu

zatial som mu nic nekupila

ale teeraz prednedavnom dostal ako bolestne - taky pruzinkovy futbal, drevene amgneticke pismenka a taku tabulu s magnetickymi hasicmi a na autosalone dostal jedno auticko a vcera druhe od tatina zo sluzobnej cesty

pupaviena
8. okt 2009

katika:
a my mame tiez riska, to je lev 4 rocny

zuzana76
autor
8. okt 2009

aj moj je zalobaba 😀

zuzana76
autor
8. okt 2009

leni, dobru noc

pupaviena
8. okt 2009

tak pre dnesok dobru noc, nase male zoo nas dnes zlikvidovalo opat 😖

zuzana76
autor
8. okt 2009

dobruu noc, aj ja uz idem

katika1
8. okt 2009

pupav ved som kukala, aké krásne mená majú Tvoje deti.. najma ten starší 😀

bilushka
8. okt 2009

Caute turbominacky,
este som nakukla ze ako pokracuje kabelkova mania, lebo ja uz som aj mamu presviedcala nech do toho ide s nami a ona ze takto cez net nie a ze ona mozno ani nepotrebuje, ale este ju spracujem do konca vikendu, slubujem 😀

Ja uz som teda presvedcena, Katika s tebou tiez pocitame a z teba Peti ja raz umrem, ze Vero moda z Danska, to tiez ked nabuduce budes objednavat, tak daj vediet 😀 😀 😀

No si ma pobavila strasne 😀

Ja som bola co sa tyka objednavania cez net dlho konzerva, ale prave vy ste ma nakopli-Peta a Lenka a fakt nelutujem, lebo celu zimnu supravu som malemu takto zadovazila a pritom som bola vo vsetkych blavackych shoppingoch a plus este aj v tom Rakusku a nakoniec mu objednam bundu z MMB,
no chapete 🙄

Tak sa Zuzi nenechaj aj ty prehovarat, ved vynosis aj fialovu kabelku s cizmickami v ramci nedelnych obliekaciek 😉 😀

bilushka
8. okt 2009

Leni, ze zrela zena 😀 😀 😀 😀
Tak som sa zasmiala a mozem ist do postele 😉

peta28
9. okt 2009

Bilu a dolezita informacia: vcera som bola na Mileticke vramci obeda, lebo mi to nedalo a obehla som vsetkych kabwlkovych cinanov a ani jeden nemal taketo kabelky. Takze pohoda, ziadna ciganka ich nosit nebude lebo to by ma nasralo.
Idem si dat kafe, do kelu tak ja mam dnes dlhu smenu ze som do 18.00 a ani jedna moja kolegyna ktore robia do 16.00 tu este nie je.. nechapem a to este ja aj decko do skolky odnesiem .. dnes to bol horor, muslea som pouzit vsetky moje predvedcovacie maniere aby som ju obliekla, ale uz som mnou vo vnutri trieslo. Nakoniec som jej muslea natiahnut gumaky na pyzamo ze moze ist clapkat do vody ked sa necha obliect a umyt, tak sa nechala prehovorit.. samozreje pomohol aj Tom a Jerry a tusim so v tom strese nechala aj balkon otvoreny.. co uz aspon budeme mat pekne vyvetrane..

Mimi tebe som chcla napisat, ze ja kupujem okrem Babylove utierok aj tie Lidlovske, ale nie to male balenie ale tie s klasicky rozmerom, stoja 38 sk a fakt su vyborne, podla mna este lespei ako z DM. Maju 2 druhy na citlivu pokozku a normalne a fakt su dobre. Raz som vyskusala aj plienky z Lidla ale tie mi mala precikala, tak to nic. No a prasok na pranie ten Lidlovsky Formil bol v tom teste na druhom mieste este lepsie ako Ariel. Takze ked dominam do mam doma, tak ho vyskusam.

peta28
9. okt 2009

Bilu a ja si internet neviem vynachvalit, lebo ja nemam na nic cas.. akoze chodit po obchodoch.. kedy? S malou? S muzom? Nemam na to nervy, iba fakt v nutnych pripadoch ,ale ja vela veci nakupim skor nahodou ked to neplanujem a potom ako keby som nasla. Objednavam vsetko knizky, cdcka, handry a skoro sme objednali aj postel ale tu sme nakoniec objednali v obchode. Inac dobra haluz ze mame postel objhednanu a za posledny tyzden si Timka zmyslela ze ona je babatko a bude spat v postielke a sama tam vlezie a spi celu noc.. akoze aj vyse roka dozadu spavala so mnou vo velkej posteli a zrazu chce byt v postielke, tak to ju nemozme ani zlikvidovat.. 🙄

lenkamt
9. okt 2009

ahojte 🙂

nechápem čo vás zaráža na zrelej žene 😀

ja som kabelky ukazovala aj Ivke pravdaže a tiež je nalomená 😀 takéto kabelky sme obzerali v turecku v jednom obchode a veru ivka si tam aj jednu vykšeftila z 40e na 25e 😀 ale jej povedal že len kvôli tomu že je taká pekná 😀

volali mi zo školy, že či pustím Verču do prahy na 3dni - dostala za odmenu výlet od juniorklubu za aktívne prispievanie do časopisov 😵 no toto, to decko sa tým fakt raz bude živiť 😅

peta28
9. okt 2009

jaj no a samozrejme som zabudla na parfumy ktore sa v obchode vobec neoplatia kupit

peta28
9. okt 2009

super Leni a pustis ju, nie?

zuzana76
autor
9. okt 2009

ahojtee

teda peta, ty aka akcna, aj ja som chcela pobehat cinanov, ci ich nahodou niekto nebude mat take podobne, ale to asi az zajtra - a ani nie tak cinanov, ale nejake obchody s kabelkami ci ich nebudu mat tam nahodou v Centro aj v Mlynoch je Bagger - kabelovy obchod, tak tam kuknem, a ci maju nieco podoben a kolko to stoji, nech mam aspon pri objednavani pocit, ze ako dobre som nakupila a o kolko lacnejsie, dufam,ze v obchode bude nieco taketo stat aspon tych 40 eur 😀

ja som si zase nakupila vacsinou v soboty, na seba aj patka, ked je patko u svokrovcov a my mame volno

ja som objednavala len tie prve vianoce, ked som sa fakt nemohla dostat od par mesacneho patka do obchodu

lenkamt
9. okt 2009

jasné že hej, len či ona bude chcieť ísť, s cudzími ľuďmi na tri dni 😅

zuzana76
autor
9. okt 2009

inak parfumy to som pocula, ja teraz este mam nieco, sice to nie su ziadne pafumy, nieco z Aonu asi take 3-rocne dobre smradlave 😀 a sladke, peto to neznasa a este Mexx, tak ked to vyuzivam, tak som si povedala,ze si objednam nejaky fakt normalny drahy parfum, ved zachvilu 40-tka na krku a ja som este nikdy nic take nemala 😀

inak ja som bola zvyknuta fungovat nizkonakladovo 😀 , nasi nas mali 3 deti, bola som holt skromne vychovana , ale uz sa kazim, dievcata mate na mna zly vplyv 😀

lenkamt
9. okt 2009

Zuzi - 😀 no neviem, či za to môžme my, ja som tu radila za cikanie a kakanie lentilky/kinder čokoládky a ty hneď že hasičské auto 😀

parfum som si aj ja objednala raz, ten čo som vedela ako vonia, už ho mám tri roky, nejako sa nemám čas parfumovať 😀