Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
10. okt 2009

neviete mi povedat, ktora znacka ma este stranku online ako Bata? Humanic som nenasla, este pozriem Deichman

lenkamt
10. okt 2009

deichman nemá 😝 a keď som bola u nás v piatok, tak mali len tie modré snehulky z min roka a drahé elephanty, tie som ani nekukala 😝

ja počkám na Peťu nech sa mi vyjadrí a možno v pondelok objednám 😀

maji4
10. okt 2009

Leni dík ja aj tak budem musieť niečo ešte pokukať ale ked sme boli dnes v tej komunistickej obuvi tak vytiahol tie od protetiky fakt krásne ale neviem ich nikde nájsť na nete 😖 😖

lenkamt
10. okt 2009

môj muž to nezvládol psychicky, vypol telku a šiel sa kúpať 😕 😕 😕 tak idem teda pozerať niečo ja 😀
papa

maji4
10. okt 2009

Leni ja "musím"kukať lebo mi bude muž kývať 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji, vidis, protetika, len ked ja som nemala dobre skusenosti s tymi sandalkami od nich, tak neviem ci kupit cizmicky take

ja si pozeram nejake sexi pancuchy 😵 potrebujem nejake tyrkysove, fialove a zlte

zuzana76
autor
10. okt 2009

a dnes som myslela na vsetky bratislavcanky, boli sme v Avione, tak som pozerala ci niekoho nezbadam a nikoho

maji4
10. okt 2009

zuzi tak to nerieš ked si nemala dobré skúsenosti...ja si pamätám ako Paťko padal... ☹

zuzana76
autor
10. okt 2009

skoda,ze som nemobilna a nemozem prist cez tyzden do blavy ☹ , len v soboty obcas chodime na nakupy

maji4
10. okt 2009

Zuzi mohla si dať vedieť sme nevedeli čo budeme robiť tak som umývala okná... 😝

maji4
10. okt 2009

takéto richterky sme mali vlani http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6828523

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji, ved nemam na teba ani kontakt, ale to vies s mojim muzom, to sme rychlo sup sup, za 3 hodiny bolo nakupene a svihali sme domov po patka ale ten zaspal u svoorvcov , tak tam uz zostal aj spat

a muz bol nervozny, lebo citujem " on nema co nosit" je horsi ako zena niekedy 😀 a pritom ma plnu skrinu habov ale nevytriedi to, len hovori,ze to uz nemoze nosit a ze mu je nieco male a nieco velke a nieco rozgajdane, no tazke s nim, to by som musela ist bez neho, mozno raz tak spravime, ked sa bude dat vam, ze on nech si nakupuje a my prideme s patkom a mozeme sa stretnut s vami

zuzana76
autor
10. okt 2009

tie su naozaj krasne a aj cena dobra

maji4
10. okt 2009

zuzi noooo to by bolo super 😉 😉 aj môj muž stále tak behá ,že si nemá čo obliecť 😅 😅

zuzana76
autor
10. okt 2009

tak su rovnaki, on je vazne horsi ako ja

pritom nerad nakupuje, neznasa skusanie, on by potreboval stylistu, co by mu vybral veci, nasiel spravnu velkost, vsetko napasoval, zladil a muz by len zacvakal, no najradsej by ani necvakal, keby nemusel 😀

maji4
10. okt 2009

zuzi presne ako ten môj 😀 😀

maji4
10. okt 2009

a hlavne to posledné ,že by najradšej ani necvakal 😀 😀 😀

zuzana76
autor
10. okt 2009

este mi niekedy aj patka ofrfle,ze co som mu kupila, lebo som mu kupila vetrovku cherokee za 8 euro a hned,ze jaka otrasna, pritom je uplne nromalna, modro-zeleno-biela, ale nosi ju, lebo som mu povedala,ze teda nech chodi on po obchodoch a moze patka obliekat on. samozrejme ked som mu kupila zateplene gate z Takka za 17 euro , a k tomu v HM pulover za 15 euro a dnes som ho tak obliekla, tak sa mu hned pacil,ze aky frajer, ale ved nemoze mat vsetko za takmer 20 eur, kazdy kus oblecenia

zuzana76
autor
10. okt 2009

a dnes som si kupila medovozlty rolak, rozhodovala som sa medzi 3 farbami - tento zlty, modry a fialovy, ale fialove veci uz mam, modre tiez a zlte este nemam, tak to vyhrala zlta a muz hned- a sivy nemaju? tebe sa najviac siva hodi, - no urciteeee, sivu mys by chcel zo mna, ten rolak co mam na tej foto v albume sa mu mimochodom vobec nepacil a mne velmi, ja neviem, podla mna sa mi hodia zive farby a nie sedive a cierne, tak neviem ci ziarli a preto chce aby som si take kupovala, alebo ma nejaky cudny vkus

maji4
10. okt 2009

Zuzi aspoň podla fotiek sa ti 100% hodia žiarivé farby 😉 😉

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji aj ja si myslim, hoci mam aj sivu vo svojom satniku, ale jeden max. dva sive kusky stacia si myslim 😉 a treba ju kombinovat s niecim farebnym

maji4
10. okt 2009

Ja mám v šatníku strašne vela tmavej teda nie kôli tomu ,že by sa mi pestré farby nehodili ale kôli postave som si zakrývala opticky to svoje nechutné brucho 😝 😝

zuzana76
autor
10. okt 2009

ja mam rada zelenu,hnedu, tyrkysovu, alebo taku prijemnu modru, nie kralovsku, taku kriklavu modru, potom este zltu, fialovu a aj cervenu, samozrejme aj ciernu a aj bielu na kombinovanie k tomu a peta vravela,ze si schudla, takze cierna uz nebude treba

inak aj ja zacinam mat brucho a to nemam nejako vela kilov, ale proste sa to uklada tam kde nema, asi budem trochu cvicit

maji4
10. okt 2009

zuzi ale vieš ja mám komplex lebo ja som takáto nebývala teda pred otehotnením a stále mi na mne niečo vadí, takže čierna ešte dlho ostane 😔

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji, prosim ta, na fotkach vyzeras vyborne, naozaj , ja som zase mavala komplexy aka som chuda, jedneho casu som mala 43 kg, vsetko na mne viselo, to som skoro uz v detskom mohla nakupovat, lebo take ze cislo 34 mavali len obcas, a este ma aj mama deptala,ze som ako vyserek 😀 , no a vidis potom objavili tu anemiu, par rokov po tom a teraz som celkom ok 52 kg

zuzana76
autor
10. okt 2009

ale ja som sa aj fyzicky necitila dobre taka chuda, ako mucha, strasne slaba

zuzana76
autor
10. okt 2009

no, prehrali sme, muz ma depku 😀

maji4
10. okt 2009

zuzi 52 je môj sen dosiahnuť bože boli časi keď som mala 45-48 😔 😔 to už asi nebude nikdy ale vieš ja som sa vtedy tak dobre a sexi cítila 😝 😔 🤐

maji4
10. okt 2009

no a môj muž príde domou nasratý ,že načo sa tam terigal keď prehrali a.....a ešte som aj vymrzol bože ako keby som ho počula 😅 😅

maji4
10. okt 2009

Zuzi dík za kompliment 😉