Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
15. okt 2009

Kati, so mnou, hej 😀 😀 😀 😀
Ktore zelene si chcela ty?
Ja som jej vobec neodpisovala uz a ona mi stale zavalovala schranku svojimi nazormi, ze ona by teda synovi take kupila a pod.
Ak si kamoska, tak jej napis, ze su podla teba dievcenske, nech sa uz uplne zosype 😀

katika1
15. okt 2009

ok 😀
tie zeleno hnedé.. také ako s kvietkom, ale iná farba
ja som ich fakt milovala.. a mne by ten kvietok pod gatami nevadil, ale hanbila by som sa ho vyzuť niekde 😅

bilushka
15. okt 2009

Ja asi nakoniec tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6840824

lebo do tychto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6684952
si ho neviem predstavit snurovat dva krat denne 😝

peta28
15. okt 2009

Bilu podla mna sa na teba Matejko podoba, on je taky mix aj teba aj muza, ale ved on sa este pomeni 😉

Na tej jednej fotke ma este Timka lekvar na puse od palacinky 😅

A tie cizmicky celkom nie su podla mojho gusta, za tu cenu najdem uz aj kozene, ked teda priplatim este nejake 2 stovky tak urcite a ja musim mat na nejake viazanie, najlepsie ten suchy zips, tu by som sa bala ze ta nozka jej bude behat

zuzana76
autor
15. okt 2009

dajte mi sem link na tie s kvetinkou, chcem vidiet ake su 😀

bilushka
15. okt 2009

Peti, pozerala som tu Timku aj ja, ze ani som si vcera nevsimla, ze by bola vyhadzana okolo ust a to je lekvar 😀
Ale to sa k detom hodi, krasna je, len som jej tiez musela na vsetkych fotkach retusovat oci, ja s tym mam vecne problem u seba...

meganik
15. okt 2009

ahojte..tak my uz spinkame

zavidim vsetkym, kt. deticky same zaspavaju, lebo nasa nezaspi bez toho, ze by bol niekto pri nej a nepohojdaval ju 😒 no a kedze spavame vdaka susedovi v obyvke, aj tak ju nemozem nechat spavat samu, aby mi nahodou nespadla zo sedacky..a aby toho nebolo malo, tak v case spanku ani nemozem nic robit, varit, upratovat a pod. kedze jej nemozem zavret dvere, tak by som ju hned zobudila 😒 co uz

bilu, majka, peti deticky su prenadherne, Timka aka krasna okana, take sladke dievcatko 😵 no a maminy fesandy

no a mm nakoniec na vikend nejde na vychod, lebo uz nestiha prezut gumy...a jasne, ze podla svokry som ho ja ukecala, takze aby ste vedeli ja uz mozem najnovsie aj za vycinanie pocasia 😝

zuzka tak Patko ma inu vydrz, ked cez den nespi a vecer hodi spavat pomerne neskoro

peta28
15. okt 2009

hej lekvar lebo potom ako si dala tu palacinku do ust tak s plnou pusou utekala prec a az potom som si to vsimla a utekala som za nou

meganik
15. okt 2009

no mne sa tie topanocky s kvetinkou pacia, ale pridu mi dievcenske, takze by som ich skor kupila pre dievca

a aj mne prisiel katalog z quelle, ale ja mam zakaz objednavat oblecenie, lebo az na jednu vynimku som zatial vsetko oblecenie musela vratit

meganik
15. okt 2009

ret jeeej tak ti zavidim, ze uz to mas vsetko za sebou-teda skolu, ja uz len z vyplazenym jazykom ...obcas sa donutim sadnut nad poznamky 😝 ale vyzeras super, a aj mala je zlata...a ten uces, to uz je ten novy 😕

peta28
15. okt 2009

meg ja sa pridavam k zavistlivym , lebo Timka absolutne nevie zaspat sama, cez vikend sa na to kolkokrat aj vykaslem na poobedne spanie ked ani po 45 minutach nespi a ja uz 3 x medzitym zadriemem

slavenas
15. okt 2009

meg tak ja si zasa neviem predstaviť kedy by som robila ked nie vtedy ked malá spí 🙂 , ja pri nej vôbec ale vôbec nič nespravím v kuse chce aby som bola pri nej .
a super že budeš mať muža doma, a svokra je... 😝

slavenas
15. okt 2009

tak mi sme už hore a ja som vôbec nežehlila .

meganik
15. okt 2009

no tak aspon, ze nemam sama doma zavislacika pri zaspavani, ze peti 🤐

slavi vsetko robim, ked je doma mm..pri malej len upratujem a obcas varim, ale ona mi chce vo vsetkom pomahat a ja sa bojim, ze sa obari alebo tak pod.

peta28
15. okt 2009

meg ale ja si vzdy poviem ze ked uz cez den je v jaslickach tak vecer aspon mame cas pre seba, tak mi to tak nevadi, aj ked tiez su dni ked by som potrebovala upratat, navarit rychlo a neviem co a potom to robim o polnoci vsetko.

meganik
15. okt 2009

peti ved to je jasne, ze ste si vzacne...aj ja hoci som unavena jak kon, co cez den vymyslam rozny program a aktivity pre Natalku a popritom este robim milion inych veci, ale vecer ked uz sme v posteli, tak tie chvile mam najradsej...ona vtedy tak natahuje cas, aby nemusela ist spat a vtedy si chce citat, spieva nam, chce sa mojkat alebo si len tak vlezie ku mne pod paplon a hladka ma po lici s tou mini rukou 😵

lenze ja co neurobim poobede, ked pride muz, tak uz potom v noci neurobim...ja sa potrebujem vyspat, lebo potom som zla

zuzana76
autor
15. okt 2009

no tak u nas je strasna nuda, muz este nie je doma, len teraz niekedy odchadza domov, takze doma bude o nieco vyse hodinky

maly kuka na JOJ plus Pali vam to a cital pismenka, ked naskakovali, to je pre neho super zabava, aspon par minut som mala klud, skoda,ze som to nezachytila od zaciatku, len koniec sme stihli

mishelin
15. okt 2009

baby caute,dnes mi ocna vystavila ten papier na ktorom stoji,ze doporucuje ukoncenie gravidity CS,nebude problem stym u kekjarov ze neni napisane ze INDIKUJEM?viete ze oni si len povedia ze ved len doporucuje cize nemusime ho isto robit 😒

zuzana76
autor
15. okt 2009

mish podla mna nie, ved aj ked pisu ze co mas uzivat tak napisu, ze - doporucujem uzivat ....

mishelin
15. okt 2009

aha,diky zuz snad to bude tak... 😒

mishelin
15. okt 2009

a sme nakoniec malemu topky v deichamne za 22 eur a celkom schopne na leoky,nam tu stacia na dedine zasnezenej co mi ide bohov na nervy a v bb nic 🙄 a tu kyda nonstop fuuj a na vianoce bude bez snehu 🙄 a uz dva dni mi je straasne zle vcera som sa zgrcala ako na zaciatku tehu 😝

mima07
15. okt 2009

mish ak su normalni doktori tak ten papier budu akceptovat 😉 len aby si to stihla to si nieco pojedla alebo uz to za chvilu bude 😲

katika1
15. okt 2009

mish možno pojdeš rodiť, ked ti je zle 😕

mishelin
15. okt 2009

no mima prave toho sa obavam ze oni nie su normalny 😔 😅 preto uvazujem ze bud pojdem znova do BB alebo do SNV paneboze to clovek dnes uz nema spolah na lekarov normalne sim usis vyberat lebo ku kazdemu iny pristup kto nstrci viac jasne ze milsi 😝
neviem mima dufam ze to len zo stravy...

mima07
15. okt 2009

mish a mas vybaveneho porodnika ci odrodis u toho kto ma sluzbu?

mishelin
15. okt 2009

praveze nemam a u nas v br uz som kadejake nazory pocula,aj dobre aj zke tak ja neviem 😔

mima07
15. okt 2009

vybaveny by bol dobry iba preto ze by ti na rovinu povedal ze co ako ale ja by som na tvojom mieste skocila s tym papierom do porodnice a opytala sa ze ako sa to robi ci ta vopred objednaju a tak a mozno aj podla toho si vyberies nemocnicu kde ti ten cisarak spravia

mishelin
15. okt 2009

mima to je dobry napad a postup 🙂 😉

lenkamt
15. okt 2009

ahojte 🙂 fakt som zaspala, ale osprostená som stále 😀

baby krásne fotky, blavácke stretko milučké - maminy kočky a deti úžasné, jasné že Matejko je mix vás dvoch, toho Jani neodškriepiš 😉
no a Ret aká kočka 😵 😵 😵 veľmi ti ten nový učes pristane, vyzeráš mladšie podľa mňa 🙂

Mish - podľa mňa tiež rodíš už 🤐 tak šup šup, lebo ak sa ti pôrod rozbehne, cs ti nikto nespraví 🤐

mishelin
15. okt 2009

ale baby nestrast,to este nei podla mna... 😅 to by bol asi iny priebeh 😅