Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
3. mar 2009

tak sa stretni 😉

naše sú pažravé vrhajú sa aj po hnusnom kalciovom sirupe 😀

retaux
3. mar 2009

Ahojte!

Pekne som vás prečítala s čokoládou v puse 😠 až som prišla k Majkinmu príspevku, že schudla 11 kg 😲 Normálne mi tá čokoláda v ústach zhorkla 😀 Ja tiež stále len priberám. Už sa budem asi gúľať 🙄

Peťa: Je to asi o prístupe všetko. Moja sestra tiež učí v škôlke a to by jej aj samej došlo, keby je nová, že sa má rodičom predstaviť. Ani by jej to nikto nemusel hovoriť. Ale niektorí ľudia...

Baily: závidím masáž. Ešte som nikdy nebola, aj keby som rada išla.

Letu: ja som na tom často ako ty - tiež ma často sekne a mám zablokovaný chrbát 😝

adulak
3. mar 2009

lenka, chudata deticky ☹ nech sa skoro vyliecia. a asi ma zabujes 😅 nikde nemusis s topankami chodit. vcera som bola u kamosky a jedny cizmicky mi pozicala. ale moooc mooooc dakujem za ochotku 😀 😎 martinske cierne deti urcite vynosia a neohrdnu ako my 😉 😝

mimi, pekna fotecka a hod este nejake, nech sa pokochame. to vy chodievate do hotela kaskady na dovolenku?

meganik, ano tvoju natalku som myslela v tom casaku 😉

bai, ja by som tiez chcela masaz. vsetko ma boli a som ako mechom prastena 😔

sa tesim na tu tyzdennu dovcu s mm. len este sme si nevybrali, ze kam. som mu posielala aj linky co ste sem pohadzali, ale samozreme je kedy vyberat? 🙄 zas sa odtrepal do roboty, tak to asi zostane na mne.

adulak
3. mar 2009

maji, ze -11kg 😲 pekne si sa rozsupla. ja som pribrala 14 😝

a tiez zerem teraz cokoladu 😝

retaux
3. mar 2009

Adulak: ja keby chcem ísť na dovolenku (vždy to tak bolo) si musím všetko vybaviť sama. MM sa o také veci vôbec nestará.

K fotkám: Mne sa tiež páčia viac fotky v prírode ako v ateliéri. Zdajú sa mi také veselšie.

retaux
3. mar 2009

Adulak: ale ty máš povolené priberať 🙂 Dokonca prikázané 😀

adulak
3. mar 2009

ret, dufam, ze nebude hundrat, ze co som to vybrala. ale aby nepovadal, tak mu dam na vyber z 2 hotelov 😝 😀 a nejako nenapadne ho natlacim do mojho vyberu....sak vies..chlapska jesitnost 🙄

retaux
3. mar 2009

Viem 😀 No MM by si už nedovolil hundrať. By som ho hneď uzemnila, že keď sa nestaral, tak nech si užíva to, čo som vybrala ja a keď chce niečo iné, nech nabudúce vyberie on.

adulak
3. mar 2009

ret, ale nemusim to prehanat 😀 uz som zjedla celu cokoladu 😅 ale ja si skratka nemozem pomoct...mne asi chyba cukor alebo co 😒 jeden by dostal aj cukrovku keby tolko zozral co ja 😅 😔

adulak
3. mar 2009

baby, dnes je posledny den tej akcie na happy foto?

retaux
3. mar 2009

Ja neviem.

A už padám aj niečo urobiť, lebo tu len kysnem pred PC 😔

letuskah
3. mar 2009

ret a ako to riesis s malou? lebo som dnes totalne vyradena a ccely den sama s malym ani von neviem ako pojdeme 😨

lni skoro sa vyliecte, nech va lieky zaberu aspon ze tie tvoje dievky papaju lieky ako lentilky 😉

ja sa napchavam v poslednom case ako smetny kos a stale mam rovnaku vahu, nechapem, len sa obavam ze ked sa to pohne tak to bude nezastavitelne 😅

adulak
3. mar 2009

ret, ja som stihla nieco porobit doobeda. dedko zobral ameli von a mala som cas upratat

letu, vidim, ze podla tvojich fotiek si mozes dovolit jest co chces. si myslim, ze to nebude mat nejaky negativny ucinok 😉

retaux
3. mar 2009

Letu: väčšinou sa snažím obmedziť dvíhanie na minimum a všetky činnosti mi trvajú 3x dlhšie ako inokedy a keď je to už vrchol, tak zanesiem malú k našim alebo si dám tabletku Dorsiflex. Tá na mňa pôsobí zázračne a zablokovaný chrbát mi uvoľní. Len sa bojím, že raz príde aj to, že už ani tab. nepomôže 😅 🤐

lenkamt
3. mar 2009

Adulak - tak fajn aspoň nebudem stresovať 😉

a ja som obidva razy pribrala 22kg a dobre je 😀 tak nestresuj a dopraj mimču sladkosti 🙂

adulak
3. mar 2009

baby. jedna otazocka. ako vam spia deti v postielkach? ameli tam vobec nevie spat. obmedzuju ju tie tyce a stale mrnci 😅

adulak
3. mar 2009

leni, vsak mas aj deti chore a este by si sa aj trepala na postu 🙂
pri dvojkach si pribrala len 22kg?

adulak
3. mar 2009

len aby nemalo cukrovku z tolkeho sladkeho 😒

lenkamt
3. mar 2009

Adulak - áno, tak ako pri Verči 🙂 ale po pôrode som mala iba +5 takže ostatok boli ony a voda. po Verči mi zostalo oveľa viac "sadla" 😀

letuskah
3. mar 2009

ste ma nakazili a otvorila som si aj ja cokoladu 😝
dorsiflex som neskusala a asi ani nebudem, musim zacat cvicit a plavat a od chlapa som na valnetina dostala masaze tak sa tam musim objednat

peta28
3. mar 2009

Adulak , Timka spi so mnou v posteli, muz na gauci a uz frfle lebo je totalne dolamany. Som sa s nim predvcerom vymenila a uz sa mu nedivim. Takze ideme kupovat tretiu velku postel a definitivne rusime postielku ktora nam sluzi len an to , ze mame na nej prebalovaciu dosku.

Maji .. wau.. od dnes rotana.. s chlebom to bude tazsie, ten asi nevynecham, to si neviem predstavit ranajky.

Kupila som malej beta glukan na imunitu. Poznate to niektora? Mi to chvalila lekarnicka ze to kupuju, tak uvidime..

letuskah
3. mar 2009

my spime v postielke a v pohode, mreze mu chrania holy zivot kedze tam robi v noci kotrmelce 😝

slavenas
3. mar 2009

ja mám tiež tú rotanu ale mna z nej pichá v boku 😠 😠

tiež spíme v postieľke ale dosť sa v noci trieska o paličky , lenže chcem ju nechať dokiaľ sa bude dať lebo ked ju dám do normálnej posteli si neviem predstaviť naše zaspávanie , zaspáva sama a ona sa ešte prehadzuje a podobne... a si myslím že ked ju dám do takej posteli tak určite za mnou dofrčííí. 😒 😒

lenkamt
3. mar 2009

tak už sme hore, beriem späť pažravosť na lieky - Lenka 1/2 atb vypľula - asi jej to už ide na nervy že furt do nej niečo lejem 😅

a spíme tiež v postieľkach - teda zaspávame - Lucia sa pravidelne o 3.00 zobudí a ide ku nám. ale tiež sa bojím toho že v normálnej posteli nebudú chcieť zaspať samé a budú zdrhať 😠
Verča spávala s nami, tiež nám bola postieľka na dve veci 😀

peta28
3. mar 2009

no to s tymi liekami nazavidim.. to bol u nas horor a stale som nenasla nejaky trik ako lieky do dietata napchat bez toho aby som ostala totalne hotova.
Citala som v jednej mudrej 20 rocnej knihe ze dieta treba zabalit do plachty aby nemohlo hybat rukami.. ale u nas to nepomoze ani to, lebo mala ma tolko sily ze ju ani dvaja neudrzime a ked nechce tak aj tak vsetko vypluje.

retaux
3. mar 2009

Lucka tiež spáva v postieľke sama a tiež sa bojím, žeby mi z veľkej postele ušla 😀 Ešte nikdy nespala v posteli s nami, odkedy ju nekojím.

Peťa: ja dávam sirup imunoglukán. A keby si ju muž posadí na kolená a drží jej ruky a ty by si jej jednou rukou chytila nos a druhou dala tabletky 😕 Viem, že je to drastické, ale možno by zjedla 😅
My sme ešte asi tabletky nepapali, tak neviem... Tento sirup spapá, asi jej chutí a ten predtým nechcela, tak som jej ho zamiešala vždy do jogurtu a zjedla.

letuskah
3. mar 2009

peti ked nevypluje tak vygrca, my sme tak raz kubkovi dali nasilu nurofn sirup a cely sa pogrcal, takze to asi ozaj treba najst zakazdym novu fintu

baby moje dieta sa uz 15 minut zabava vyskrutkovavanim listy v kuchyni, sa mu to podarilo a teraz presiel do obyvacky 😝

peta28
3. mar 2009

Ret neexistuje sposob ako dat Timke lieky, skusali sme vsetko, po dobrom , po zlom, hrou a jedine ze ja jej drzim ruky, muz si na nu obkrocmo sadne a striekackou jej to strakne dozadu do hrdla, a tak to musi prehltnut, ale aj tak polovoci vypluje.
A odkedy ma stvorky zuby take silne tak ani to nie je jednoduche, lebo do striekacky zakusne

peta28
3. mar 2009

Letu preto ja uz na znizenie horicky len cipky a aj to uz zacina byt boj.
mam dve flasky nurofenu ktore sme dostali na predpis a mozem ich vyhodit do kosa.
Sirup na kasel ked mame tak to len do caju, tak to ju trosku oklamem, aj ked v caji to nema taky ucinok ako keby to zjedla bez toho, ale co uz narobim.
Teraz ked mala zapalene oci tak sme mali antibiotika aj v kvapkach do oci a to sa mi podarilo nakvapkat mozno 3x, potom uz nic. Takze nasa 7 dnova liecba bola uplne o nicom,

maji4
3. mar 2009

Ahojte

peti raňajky bez pečiva alebo chleba v pohode normálne raňajkujem jogurt+ tie fit sucháre a v pohode 😉 😉

slaves keď budeš pravidelne dýchať a nebudeš rozprávať rpi cvičení tak ta pichať v boku nebude 😉 😉