Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
31. okt 2009

tak ja som nasla zrejme vitaza na tohtorocnu stedru veceru

http://www.kankan.sk/recepty/recepty/r65_steak-...

dnes sme nakupili v metre steaky z tuniaka, tak najskor vyskusame my dvaja, ako to chuti a ak to bude dobre, tak toto je ono

letuskah
31. okt 2009

caute
nase zahadne teploty pokracuju, zuzi on uz tu 6.chorobu mal, teda myslim si, lebo mal raz tri dni vysoke horucky a ked klesli tak sa totalne vyhadzal a o dva-tri dni vyrazky zmizli. tak neviem, svagrina mi vravela ze moze byt nejaky virus s ktorym telo bojuje a bud to prejde takymito teplotami alebo to vypukne, no ved uvidime...

ten recept vyzera super, ja som raz davno nieco podobne robila ale v mojom podani to bola grcka a tuniakove steaky su svetove, mne to hrozne chuti.

ret podla mna druhe tehu je horsie aj preto lebo uz vies co ta caka a zrejme to ta zena inak vnima ako prve, no ale nestresuj sa takymi vecami, tes sa na babo 😉

zuzana76
autor
31. okt 2009

letu, mne to prave teraz pripravuje manzel, tak som zvedava ake to bude v jeho podani 😀 , patko je odpratany u svokrovcov, tak mame romantikus vecer 😀

juj tak sa cim skor vyliecte, nech je Kubko zdravy 😒

mmem_
31. okt 2009

ahojte pekny vecer

dakujeme za priania k meninam 🙂

dokonca sa mi celkom aj podarila torta, autickova tak potom hodim fotky ked ich konecne stiahnem.

vsetkym chorusikom skore uzdravenie,

zuzi uzite si romantikus vecer

ret: dr ma pravdu, ja znasam teda to druhe tehu horsie fyzicky a psychicky asi tiez, ale neda sa nic robit treba vydrzat 😀 , a ja hlasim zatial 15kg plus, no ked to takto pojde dalej .....

a tasku mam uz zhruba pobalenu tak uz len cakam na tie kontrakcie 😀 alebo nejake podobne znamenie 😀

mmem_
31. okt 2009

mish:zo srdca zavidim ze uz mas po sekcii,zachvilku pojdete domov, tak nech sa dari 😉

peta28
1. nov 2009

Baby tak mam odpoved z Mlynarky. Rozhodnite sa ci tu Mikulas party berieme, alebo ci si to urobime svojpomocne:

Čo sa týka mikulášskej party pre detičky=10.-EUR/dieťa v cene je zahrnuté:
- 1 x jazda na poníkovi,
- 1x balíček,
- Mikulášska párty,
- zákusok.

No a tie zlavy su takto:
7% zľavu vieme poskytnúť s ceny ubytovanie, nie zo stravy
- 7% z wellness balíčkov (z pôvodnej ceny balíčka, nie akciovej!!). Cize Leni pre teba je uz ta akciaova cena na vikend rodina konecna.. 🙂

peta28
1. nov 2009

No a baby co mame tie dvojlozkovu izbu s polpenziou tak ked to tak pocitam viac sa nam oplati si vziat tento wellness vikend v akcii ako dvojku s polpenziou bez masaze

Wellness VÍKEND
• 2x ubytovanie v 2-postelovej izbe s polpenziou (piatok- nedela)
• vstup do bazéna a saunového sveta
• 1x klasická masáž ciast. (20min)
• 1x rašelinový zábal (15min)
• 1x billiard 1 hod. (2 osoby)
+ prezúvky, kúpací plášt pocas pobytu na zapožicanie
+ malá  aša vína z regionálnej produkcie

- 20% AKCIA
akciová cena:
76,80 € / 2313,70 Sk

lebo izba by potom bola 2 x 42 (minus 7 percent) + 4 x 11 polpenzia

tak mi dajte vediet kto chce wellness balikek
dik

peta28
1. nov 2009

no tak horeuvedene beriem spat.. ta cena je na osobu a nie na izbu.. pardoooon
prepacte 🙄

bilushka
1. nov 2009

Ahojte,
tak Peti ja neviem, ale najskor nas nalakaju, ako sa deti budu moct vozit cely cas na ponikovi a teraz si ho daju iba ako sucast mikulasskej akcie, aj to iba ze 1 jazda 😕
Mne sa 10 Eur zda byt vela za jedno dieta, lebo taku Lenku co tam pojde so vsetkymi detmi to
vyjde na tisicku akoze? 😕

A my by sme chceli asi plnu penziu, musim sa poradit este s muzom aj o tom wellnesse, ale napr. raselinovy zabal je taka blbost, to sme mali v balicku aj teraz pred tyzdnom ked sme boli v Jasnej a to ti polozia vrece s teplou raselinou na nejake miesto na chrbate, kde ta najviac boli a lezis tam pod balvanom stvrt hodiny-to mna osobne nebavilo.

bilushka
1. nov 2009

Simkovi este dodatocne zelam vsetko najlepsie k meninam, Slavuske aj tu vsetko dobre k narodkam a chorkacom malym a velkym skore uzdravenie, to som zvedava, co sa vykluje z tych Kubovych teplot-snad uz mu teraz nic nie je 😉

mima07
1. nov 2009

caute
no mne sa to zda dost drahe 😠
peti a nespravili by nam kalkulaciu len na ponika? sak balicky si spravime same a party nie je problem urobit aj na niektorej izbe sak deti tomu nerozumeju

bilushka
1. nov 2009

Tak som rada, ze nie som sama, co sa mi to zda byt moc...
No ja by som chcela aj Mikulasa, len moje dieta sa ho bude urcite bat...tak ja neviem, ale ked vacsina budete chciet celu mikulassku akciu co oni navrhli, tak ja sa prisposobim a zaplatim to tiez.

mima07
1. nov 2009

inak ja nemam problem zaplatit ale naco tam dali aj balicek trubky sak ten sme nechceli

mima07
1. nov 2009

bilu mame rovnake pochody ja som tiez myslela na lenku 😀

bilushka
1. nov 2009

Prave kukam cennik masazi, tak ked bude cas a nalada, ja si ju objednam priamo na mieste, uz od 8€ su ceny a deci vina stoji pol eura, celkom sa mi to pozdava 😀

bilushka
1. nov 2009

Vy pridete vsetci az v piatok po praci, ja chcem ukecat muza, nech si zoberie dovolenku, ze by sme prisli tak po druhej ako sa da uz ubytovat...aby maly spal po ceste.

mima07
1. nov 2009

no my rozhodne az po praci ☹ ak sa nam tam podari byt do 19 budem rada

letuskah
1. nov 2009

caute
tak moj chlap vravi ye to nie je moc za dieta ale balickz sme vraveli ye si spravime aj ked asi budu na jedne dieta stat dost no a ten ponik ak mal byt cely vikend a bude len jeden den to je skoda, ono moje dieta na neho urcite nevylezie ako ho poznam ale kukat by sa kukal.
my nevie ako prideme ale tiez asi az po praci kym savymotame...

jA si tu partry predstavujem tak, ze dojde mikulas, pobavi deti, rozda balicky a dake pesnicky sa pustia. geneticky je dane ze moje dieta si balicek nebude ciet prebrat, a bude sa ho bat ale ved za skusku to stoji, ja som sa ho ako decko bala na dakej podobnej mikulasiade a brat nemal problem vybrat balicky aj pre vsetky deti 😀

a k tym teplotam, v noci ani dnes uz nemal, aj lepsie spi teraz poobede tak uvidime, este s nim nepojdeme von, len na cintorin vybehneme. uvidim kedsa zobudxi.

letuskah
1. nov 2009

mmem ja som vcera na teba myslela ze ti naordinujem povinnost kazdy den podavat hlasenie o stave 🙂

peta28
1. nov 2009

Ja tam zajtra este zavolam, to som len skopirovaal co mi poslali do mailu. Pani do telefonu mi najprv vravela ze nam prinesu ponika na vikend a tiez som prekvapena ze nam ho supli akoze do Mikulasa.
Balicky som im vravela ze tiez si urobime same.
Osobne tiez si myslim ze je 10 eur dost.. cely tyzden som cakala co vyrobia aku ponuku, ked neboli schopni to poslat, ved sme chceli len chlapika co by prisiel detom urobit hu hu hu
vybavim zajtra

peta28
1. nov 2009

no ale aj moj muz vravi ze to nie je moc 10 eur, ja si myslim ze Verca by neplatila, ja som hlasila len 10 dvojrocnych deticiek, vsak to je blbost aby platila

peta28
1. nov 2009

no a este si myslim ze oni to s tym ponikom mysleli tak ze tam asi bude, len ho osedlaju asi len raz a povozia deti, vsak to by bola tiez blbost aby ten ponik vozil deti po jednom kedy ktore chce..

lenkamt
1. nov 2009

ahojte 🙂

ja som nad poníkom rozmýšľala, že je to predsa len málo jeden kôň na 10detí 😀 u nás je totižto málo aj jeden kôň na dve deti 😅 prispôsobím sa väčšíne, ale trvám na tom aby aj Verča mala balíček.
ak budú balíčky robiť oni tak dúfam že tam dajú len to čo im odsúhlasíme.

a Peti prosím ťa napíš mi teda konečnú sumu pre mňa, tú akciu čo som chcela a polpenzia pre mňa, Ivku a polovičnú ak sa dá pre Verču, dvojičky ak som dobre pochopila majú všetko zadarmo.

a som nejaká zvírusovaná, kašlem a soplím 😖 chlap bol doma len včera, dnes už zase šiel do kamenice nad cirochou, dúfam že nedonesie nejakú prasaciu chrípku 😅

nika07
1. nov 2009

pekný večer prajem,

Peta IP

nika07
1. nov 2009

ja neviem, ale mne sa nezdá ta suma veľká, ale ak sa rozhodnete inak, tak sa prispôsobím 😉

zuzana76
autor
1. nov 2009

ahojteee

moj muz odchadza akurat do francuzska

mne sa 10 eur tiez zda dost , pretoze ani nevieme co do tych balickov akoze daju, ja by som balicek radsej urobila sama a tiez ponik je pre nas bezpredmetny asi, lebo Patko sa boji aj kolotocov, takze on na ponika asi ani nesadne, ale som na tom tak ako Biluska, ak to budete chciet viacere, tak sa prisposobime a zaplatime si aj my

no ale teda hned sa toho chytili, ze mikulasska akcia a chcu sa na tom nabalit

nika07
1. nov 2009

zuzi, tak manželovi prajeme šťastnú cestu 😉

bilushka
1. nov 2009

No aj moj muz povedal, ze kde zijem, ze 10 € nie je vela, tak nakoniec som tu za najvacsiu zgrglosku 😕 😀 😀 😀
Ale Verca musi mat tiez balicek, to je jasne, ved aj Nikusin Matej mozno bude chciet, tak aj jemu treba asi nachystat, Nika vyjadri sa...

bilushka
1. nov 2009

Vsetci chlapi vam odchadzaju prec, aj moj uz povedal ze sa tesi na zajtra do prace, ze je z nas nervozny, neviem co sa mu znevidelo, ved on nezvykne mavat na konci vikendu taketo stavy, asi sme moc neposluchali 😀

letuskah
1. nov 2009

moj cestuje zajtra rano 😝