Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
5. mar 2009

bilu nie zobrali sme nakoniec acer..mal vacsiu ramku a tak pod..ja sa do toho moc nevyznam..hlavne, ze sa nebijeme s mm a hlavne s Natalkou o pc..lebo uz to doslo tak daleko, ze sme si k pc nemohli ani sadnut, furt nas vyhanala zo stlicky a chcela tam sediet len ona..toto zatial nepozna, tak okolo notebooku len chodi a obzera si ho, ale zatial pri nom nechcie sediet a o to nam islo..lebo ja uz som v casovom sklze aj s diplomovkou kvoly krpatej..lebo v noci uz toho moc nenapisem 😠 😉 🙂

ale ten net obchod som odporucila komu som mohla, lebo je to super, velky vyber, hned k odberu, super ceny a pod 😉 no esteze ta mame 😵

skoda..som vam potvorky chcela trochu zbit, ale ked sa neda tak co uz 🙄

no mala je hore...uz mi tu dupe za ritou..tak ideme ustlat postel..lebo to je teraz jej najnovsia zaluba..istielat hned ako vstane 🙂

a vieme dalsie slovko..ucime ju spievat kohutik jarabi a ona povie sice namiesto kohutik- kotik, ale povie 😵 😵 😵

meganik
5. mar 2009

no my sme kupovali kidibo lizatka, ale nasej Natalke ked nieco zachuti, tak by to jedla od rana do vecera..takze sa ich tak prejedla az tak, ze teraz, ked ich nahodou babka donesie..tak ich Natali uteka hned hodit do kosa 😀

letuskah
5. mar 2009

baby co ja mam robit s deckom doma? som chcela ist von ale v tom dazdi sa bojim ze mi ten chrbat zase ochrnie lebo to nemam este 100%

dakujeme za pochvali

slavenas
5. mar 2009

letu my ako sme teraz kôli tomu kašlu boli doma tak som mužovi povedala že máme asi málo hračiek 😅 😅 lebo už som jednoducho nevedela s čím sa máme zabaviť 😔 , najväčší úspech malo asi kreslenie ...

meganik
5. mar 2009

letu nasa sa zabavi s balonom 😉 ale este aj teraz dakujem jeziskovi u nasich, ze jej doniesol domcek s loptickami..ona si do toho domceka nasklada vsetky hracky a tam si s nimi vykecava 🙂

letuskah
5. mar 2009

dieta si naslo zabavu, vypytalo si plastelinu s formickami, u nas kreslenie vzdy dopadne tak ze pcha ceruzky alebo voskovky do skrutiek na stole a robi "srob, srob" a polame tuhy a potom sa plazi po koberci a hlada tie zlomene tuhy, ked najde tak cely stastny pobehuje a vykrikuje tuha tuha, takze kreslenie asi tolko

peta28
5. mar 2009

Bilu boze co to mate?? Hlavna vec ze ti nejprv doktorka povie ze mas dieta nervaka a ze z toho grca.. a teraz by ho posielala na vysetrenia. co to neurobila hned?? ste mohli mat pokoj.

Baby ja som taka rada ze som sa vratila do prace, ak by som ostala dlhsie doma, tak nemam asi sa vratit kde a cele moje usilie je v prdeli.Mam rada svoju robotu a nerada by som o nu prisla. Ideme prepustat a ja sa mam rozhodnut do konca mesiaca ze koho.. takze to nemozem nikomu povedat a mam si vybrat z 3 kolegyn.. tak mi je na grc z toho

peta28
5. mar 2009

Maji tie syrove tycinky maju v Bille na Zahradnickej, su to tusim najblizsie potraviny ktore mas pri dome 😉

peta28
5. mar 2009

Letu maly je zlatuckyyy, krasne saticky pre babiku si usila, sukula velika 😉
A kde sa da kupit plastelina s formickami?? Take este nemame a jasne ze take potrebujeme 😀

letuskah
5. mar 2009

peta no to neni ktovie co, kamoska tiez bola v tej situacii ze musela jednu z dvoch podriadenych prepustit a teda mala nocne mory z toho

ta plastelina je play-doh su tam tri kelimky kazda inej farby a more roznych formiciek, akurat ze je to velmi jemne parfemovane, skoro to necitit ale mne sa z toho plni nos 😝 myslim ze timka by sa s tym viac vyhrala ako kubko, urcite jej to kupte 😉

peta28
5. mar 2009

a kde sa to da kupit?

bilushka
5. mar 2009

Meg, tak to som rada, ze ste nakoniec vybrali a si spokojna, ja mam odtial aj tasku na notebook, samozrejme ze tu ruzovu so slimakmi 😀 😀 😀

Letu, nas robi presne to iste ked kreslime 😀
On sa uz ani nechce hravat s hrackarskym naradim, ale len s naozajstnym srobovakom a tiez vsetko opravuje.

Peti, ona mi ani teraz nejako neodporucala ist na vysetrenia s malym, lebo ked som jej popisovala situacie kedy vracia (za normalneho stavu, nie teraz, ked je chory), tak je presvedcena, ze to je v afekte, aj Mima mi to inak povedala vtedy ked sme isli v aute ku Katike a maly sa dovracal, ze tol uplne nazorny priklad ako chce na seba uputat pozornost a tak vracal, lebo je fakt, ze ani tolko nereval, ako hned hodil sablu.
Lenze mna ako zufalu matku nepresvedcia a chcem mat skratka pocit, ze ked kefujem ten obgrcany koberec, tak som spravila vsetko pre to, aby som vypatrala pravu pricinu.

No a to prepustanie teda nezavidim, aj im to musis povedat ty, ci iba rozhodnes, ktora pojde prec?

letuskah
5. mar 2009

peta my sme to dostali na vianoce pod strom ale myslim ze v hrackarstvach a v papiernictvach taky ch lepsich to budu mat

bilu svokrinej volakej znamej syn ma grcanie z placu, ze akonahla sa len trochu rozplace tak grca, on uz ma dakych 5 rokov a na svoj vek je strasne chudy kvoli tomu a maju hrozny problem ho dat spat alebo cokolvek urobit co sa mu len trochu nemusi pacit, mudr ich potom poslala k psychologovi detskemu ale ako to dopadlo uz neviem, musim sa jej nabuduce opytat. no ja dufam ze sa to u vas vyriesi skor, oni na to dost dlabali, resp pediatricka lebo on to mal od babatka a az ked bol moc chudy tak s tym daco robili...
tak nech rychlo vyzdraviete a nech vam tie vysetrenia ukazu nieco co sa da riesit. hlavne ze mas teraz dr ktora je ochotna konat

letuskah
5. mar 2009

inak kubko dostal len v nedelu svoje vlastne naradie takze zatial sa bavi s nim ale na srobovanie su najlepsie ceruzky, tam niet konkurencie 😔

bilushka
5. mar 2009

Letu, to fakt? 😲
Boze ved to ani v skolke ho nechat, nikde...

No ved paradox mojej starej lekarky, ze za pol roka nas nebola schopna odhlasit zo svojej evidencie 🙄
Ze opakovane ziadali o maleho kartu a ignoracia 🙄
Tak mam ist za nou ja osobne...

letuskah
5. mar 2009

to je super, to si nechcem predstavit tu starostlivost ked s kartou ma problemy, no ozaj dobre ze si presla k inej

bilushka
5. mar 2009

Letu a nemas nahodou link na vase naradie, my mame taky lacak z Dracika a nejako skoro ho to prestalo bavit.

Inak s tym vracanim neviem ci to nemoze byt aj dedicne 😕
Mama mi stale spomina ze my aj s brachom cele detstvo sme pregrcali, niekedy ked sme boli vacsi aj tajne, ze sme pozrali vela sladkosti a aby to nasi nezistili, tak sme chodili vracat na zachod, aj ze sme pohltali slaninu, bolo nam z nej tazko, isli si odgrcnut a ficali dalej, ziadne ze bolesti brucha 😅

slavenas
5. mar 2009

bože baby pozrite toto je strešné ☹
http://noviny.joj.sk/krimi/5-3-2009/clanok/trag...

slavenas
5. mar 2009
lenkamt
5. mar 2009

takže:

Bilu - preboha to čo máte? 😕 posielame pusinky, aj keď nie moc zdravé 😅 mínusku beriem 😀

Bailey - tak Ivka šla až tým neskôr, inak tajomstvo - dnes má rande - šla do kina až do za 😕 to len aby si ma zas nesprdla že nevieš o jej súkromnom živote 😀

ďakujem za info o tyčinkách - pôjdem kuk do bily 🙂

Peti - no super 😖 nezávidím a fakt dobre že si sa vrátila 🙂

baileysa
5. mar 2009

kamoska rodiiiiiiiiiiii 😵 normalne som z toho na makko 😅 uz som vytriedila veci, akurat jej ich periem, tiez bude mat dievcatko 😵 no hotova som 😅

leni, dik za info, lebo potom vies ako som v soku, ked neviem a sa opytam a sa dozviem daku novinku 😅 😀

slavi, ja nad tym od rana rozmyslam, ze to je riadne smutne ☹ som zvedava, ci aj daco zverejnia, ze preco 😔

bilush, tak to som zvedava, ako dopadnes 😨 ved podla zakona ti ona ma poslat k novemu dr 😒 to bude riadna trubka 😠

peta, aj im to budes musiet povedat? 😕

baileysa
5. mar 2009

leni, a na co isli? ci oni su tiez v takom stadiu ako my, ze im je to jedno 😕 😀

letuskah
5. mar 2009

peti toto mame http://www.zlacnene.sk/detail/play-doh-modelova...

bilu neviem najst na nete to nase naradie ale je to bosch kupene v tesku a je tam pilka, srobovak, kluc, kombinacky a meter a je k tomu taka laadvinka kam sa to da zavesit, ale myslim ze ci take alebo onake dopadne to ako vsetky hracky, skor ked budu vacsi sa s tym zahraju

lenkamt
5. mar 2009

neviem, to mi bonzla dnes mamina 😀

adulak
5. mar 2009

cafko

letu, pekne fotecky. kubko aky monter 😀 😀 😀

leni, kidiboo tycinky som kupovala v tescu. aj tie lizatka. mala ich ma radsej ako tycinky 😅 tie mi nechce vobec jest

bilu, to co mate za pliagu zas? 🙄 a ta vasa ex doky vam tu kartu da? lebo ja ked som isla k druhemu gynekologovi, tak ta moja fuchtla mi ju odmietla dat, ze ona ju mu posle...a nastastie aj tak bolo 😉

adulak
5. mar 2009

a zabudla som....

bilu, hod mi link na ten hotel co tam mate ist. dikes 🙂
ale asi som si uz vybrala tie kaskady. celkom fajn to tam je urobene 😵

letuskah
5. mar 2009

oni su povinni spravit vypis z karty alebo kopie, dat ju ako taku nemusia

maji4
5. mar 2009

Ahojte tak my sme dnes aj vonku boli doobeda na ihrisku len čo som prišla o 11 domou začalo pršať tak sme to fajn stihli 😉 😉 a poobede sme sa boli hrať u kamaráta Tobilasa o 3 týždne starší a tí drobci sa stále pusinkovali objímali no frajeri čo vám poviem 😵 😵

maji4
5. mar 2009

Bai a Lenka uzdravte sa čo najrýchlejšie 😉 😉

slavenas
5. mar 2009

tu nikto nie je ??? 😕 😕 ja nemám ešte doma muža , tak som myslela že pokecam ... tak dobrúúú 😉