Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
11. nov 2009

nika myslela som nie zlu carodejnicu, ale ako vesticu dobru 😉

nika07
11. nov 2009

peta 😀 😀 😀

zuzana76
autor
11. nov 2009

ahojte

my sme vstavali o 9.30

asi uvarim paprikas s cestovinou a znova rajcinovu polievku, na nic ine momentalne nemam suroviny a nechce sa mi vyliezt von do obchodu

nika,ja som varievala malemu z mineralky, mne chutila, ale to bolo z Lucky, alebo Drobceka , z tych dojcenskych vod, ale pokial myslis nejaku Santovku alebo Budis, tak to som neskusala

zuzana76
autor
11. nov 2009

bilu, ty mas tusim talent na hladanie najdrahsich veci 😀 , ze rohoz za 75 eur 😕

katika1
11. nov 2009

mmem ani ja som nebola 😀 ale odzadu to šlo 😀

katika1
11. nov 2009

ja dnes varím zapekaný karfiol 🙂

nika07
11. nov 2009

zuzi to som varievala aj ja,ved ešte počkám či to neopravia, potom sa rozhodnem 😕

zuzana76
autor
11. nov 2009

ja som nasla tie predlozky kupelnove len bambusove

zuzana76
autor
11. nov 2009

a digi ramika digi klucenka super napady pre otca 😀 , tomu tiez nikdy neviem,ze co mam kupit 😀

bilushka
11. nov 2009

Zuzi, hod mi prosim ta link, ci si nasla tie iste ako ja 😉

mimi.k
11. nov 2009

Ahojte,

počasie stále o ničom.

Mmem, ďakujem, ja som mala narodky už minulý týždeň 5 teho. 🙂 Ale dnes ešte prídu Bilushkovci, tak sa tešííím 😉
A strašne držím prsty pri pôrode. 😉

Ten rámik je fakt dobrý tip 😀

katika1
11. nov 2009

takéto ako dala zuzka v tom jysku majú..

slavenas
11. nov 2009

ahojte mne včera celý deň nešiel net , mala som absťák

sranda, ale my sme sa tiež rozhodli kupiť digi fotorámik na vianoce naším aj svokre , lebo sa stále sťažujú že nemajú aktuále fotky malej tak takto im ich budeme aktualizovať

dnes som sa mala stretnúť s babou čo sme boli spolu v pôrodnici a malá jej ochorela tak sme to odložili, teraz vôbec netuším čo budeme robiť ked sa Vanes vyspí, kedže vonku je také otrasné počasie 😖

slavenas
11. nov 2009

kati ozaj ako s tým drevom , u koho to zložili ... 😕 😕

katika1
11. nov 2009

slav dojdi do Zámkov 😉 😀
zložili ho vo vedlajšej ulici u chlapíka, čo sa volá presne ako mm 😕 😲

kočky dnes o pol 4 som sa zobudila úplne v šoku, že moje dieťatko ani nepíplo, ani sa ku mne netrepalo, ani nič a on spal v polosede - hlavu mal na mojej posteli a telo na svojej 🙄 - jeho je o 15cm nižšia. No a on tak ticho dýchal a vobec sa nehýbal, že som s ním začala triasť a aj tak sa nepohol, tak som ho zobudila, lebo už som chytila paniku, že sa mu niečo stalo 😔 fuuuj ako som sa bála 😔

nika07
11. nov 2009

Kati aj mne sa to už stalo, dokonca som prišla malej do izby a ona mala otvorené oči a spala, som myslela, že skolabujem, možno ich otvorila, ked som tam prišla ,neviem

aj manželku tu istú 😀

lenkamt
11. nov 2009

tak som bola zistiť že meno priezvisko si ma nepridal do priateľov a idem sklamaná spať, nič iné ma v tomto počasí nenapadá. prádlo na žehlenie bude schnúť asi do vianoc 😝

katika1
11. nov 2009

lenka ani mna.. 🙄 akože hanba 🙄 😀
nika to je hrozné, že? fuj to je strach 😔
manželku snád nie.. ale má kučeravú blondínu vraj😀

slavenas
11. nov 2009

no to poznám ten fuj pocit .., tiež som sa už tak zobudila a počúvala že či malá dýcha a stres a panika keď som nič nepočula .
kati ďakujem za pozvanie 🙂 🙂 😉 ale niekedy inokedy, teraz som lenivá na také "dlhé" trate

bilushka
11. nov 2009

Pojdem pozriet do toho Jysku teda este.

Ja som uz bola v banke a na poste malemu pre budnu.
Objednala som mu od baby, co robi pre H&M objednavky, lebo v obchodoch sa uz nedala zohnat, tak som spokojna, uplne nova este s visackou za 20€.

Meno Priezvisko si vas ani neprida, uz mi to vcera rozpraval, lebo on tam chce mat len svojich priatelov s ktorymi je aj stale v realnom zivote v kontakte, lebo ze on nema zenske uvazovanie , ze potrebuje mat co najviac priatelov na svojej stene ako napriklad ja 🙄

katika1
11. nov 2009

no tak, že mu dík 🙄 😝

bilushka
11. nov 2009

Kati, co si to tak beries, ani ja nie som s tvojim chlapom na fb kamaratka a netrapi ma to 😉

katika1
11. nov 2009

ja si to neberiem koza 😀 ale moj by si ťa pridal.. to len on neposiela žiadosti 🙂

peta28
11. nov 2009

Tu som napriklad nasle 1+1 zadarmo

http://www.megafoto.sk/Coby/digitalny-ramcek-7

peta28
11. nov 2009

a teraz kde zistim ci je tam uz aj ta karta, ha?? lebo bez tej karty je to dost, nie?

katika1
11. nov 2009

peťa je veru.. ved ani karta nie je najlacnejšia 😝

bilushka
11. nov 2009

Kati, jasne ze by si ma pridal, ked mu to pridavas ty 😀 😀 😀

Pisala si uz tej babe na MMB?
Co si vlastne od nej chcela, tiez sedak, ci aj prehoz?

Ten moj prehoz nebude taky lacny nakoniec-dnes mi pisala, ze sme sa asi nepochopili, ked si precitala moj detailny opis, ako by som si to predstavovala-lebo ze ona myslela, ze mi spravi len tu vrchnu cast a vobec mi ho nepodsije, teda keby som ho otocila, tak je vidno nitky, spoje vsetko...to zase az tak nesetrim, tak som jej povedala, nech mi aj na spodnu cast nasije latku, uz nemusi patchworkovo, ale nech je to podsite, tak sa zmenila samozrejme aj cena, ale nie nejako dramaticky, co som si pozerala prehozy ktore sa mi pacili, tak stali tak isto, okolo tych 40€, aj tento teraz tak vyjde.

Ja ramik nechavam uplne na chlapa, lebo jeho kolega kupil minuly rok rodicom a nie je s nim spokojny, lebo je tam male rozlisenie, tak tie fotky pekne nevyniknu, preto sa ja do toho ani nepustam, nech vyberie nieco on.

bilushka
11. nov 2009

Peti, to je dobra palka, to by sa fakt oplatilo iba keby sa to kupilo napoly, lebo 3 tisicky sa mi zdaju byt za to vela.