Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
12. nov 2009

Kati si to pekne zoradila tie fotky , ale podoba sa Risko na seba 😉

mimi.k
12. nov 2009

Ahojte,

tak oslava s Bilushkou perfektná, som si normálne oddýchla, aj keď chlapci boli...no, nie najlepší 😉
A dostala som knihu s príznačným názvom "Žena na pokraji nervového zrútenia"...páči sa mi už len pre ten výstižný názov 😀 😀 😀

Dnes sme boli na dielničkách a Adamko vydržal maľovať celý čas, čo sme tam boli. Ani sa nešiel šmyknúť, ani hrať...síce farby vo vlasoch, za ušami, na oblečení, ale teším sa, že ho to tak bavilo 😵

Dnes som strašne lenivá, nič sa mi nechce, málokedy mám také dni, vždy sa prekonám. Dnes som urobila len základné minimum...hlavne, že žehlenia zasa celá kopa 😒

Letu., skoré uzdravenie 😉

Fotky krásne a Peti, podľa mňa to nezrušili, keď dávajú upútavky, len musíme baby zistiť, že kedy to pôjde, nech to nezmeškáme 🙂

Tá žienka, čo ste tu riešili....ja tomu jednoducho nerozumiem...a asi ani nikdy nepochopím takéto pochody 😔

katika1
12. nov 2009

leni wow 😲

baby mne je velmi lúto za Riškom takým drobcom 😔 ja dúfam, že druhé si budem trochu viac užívať, lebo pri nom som stále chcela, aby bol už väčší..
iba teraz si to užívam naplno.. 😔

lenkamt
12. nov 2009

Kati - ja som si práveže užívala Verču a teraz som furt čakala kedy budú sedieť, kedy budú chodiť, kedy budú rozprávať.... 😅
ja miminko tak na návšteve pomojkať a ísť, doma by som chcela rovno dvojročné deti 😀

katika1
12. nov 2009

peťuš dík. mne sa zdá taký iný.. on bol takééé krááásne bábo 😔 nieže by teraz nebol krásny, ale už nie je babo 😅 😀

katika1
12. nov 2009

leni lebo Verča bola ukážková a teraz máš dvojky a aj to sú občas besné 😀 asi preto si si ju viac užila 🙂

lenkamt
12. nov 2009

asi 😀

peta28
12. nov 2009

no uz to nie su babatka, ani dojcata tie nase deti, ani batolata.. co vlastne su teraz?

katika1
12. nov 2009

frackovia 😀 😀 😀

lenkamt
12. nov 2009

do troch rokov batolata a potom predškoláci, nie?

katika1
12. nov 2009

ano lenúšik ano 😉

peta28
12. nov 2009

aha tak batolata, to je este vlastne ako babatko 😝

lenkamt
12. nov 2009

frackovia 😀

lenkamt
12. nov 2009

lúčim sa , práve som zistila že dnes mám začať brať antibaby a doma nemám ani jedno balenie 😅 takže utekám do lekárne 😅

katika1
12. nov 2009

leni nechoood.. bude Miško 😉 😀

mishelin
12. nov 2009

caute tak som nakukla a uz to tam citam staci sa na nu pozret a uz vidno ze to je volaka p..a ...uplne tak vyzera 😝

letuskah
12. nov 2009

tak som si precitala prvu stranu tej temy plus vase komentare tak viac ani nemusim...

stale mi je na h... som myslela ze dnes bude lepsie ale zatial mam oapcny nazor, takato chora som snad bola naposledy na zakladke. myslite ze si mozem dat paralen aj ked nemam horucku?

a dakujem za priania, dufam ze pomozu 😔

letuskah
12. nov 2009

leni este mi posli obvod krku bab plis

zuzana76
autor
12. nov 2009

ahojte

neskor docitam, teraz tu mam svokru na navsteve, tak nechcem byt neslusna, len mi nedalo nezareagovat, ja somtu temu citala uz vcera a dnes som co to docitala

Biluska to zhrnula uplne presne

ja len jeden dotaz, nevie si vazit co ma, co by ine zeny dali za to mat 2 zdrave deti a este aj z oboch pohlavi a ona da jedno rodicom, nechapem, ako keby to boli stenata aj to bez nejakeho rodokmena, ze ich tak rozdava, lebo ludia si este aj tie stenata zvyknu viac vazit 🙄 😠 ☹

rozumela by som tomu, keby bola nejaka chorlava, zze by fakt uz takmer mreli od biedy, ze namaju co dat detom jest, ale takto, nemam slov, normalne mi mozog zastal stat

mimi.k
12. nov 2009

Letuskah, podľa mňa Paralen môžeš, nie je len od teploty, ale aj od bolesti.

Zuzka, ešte som sa nepoďakovala za prianie, takže ďakujem 😉

Ja som si chvíľu zdriemla a dosť mi to pomohlo...idem sa venovať Adamkovi, a potom ešte s mm do nejakého špecializovaného obchodu potrebujeme ísť...tak sa majte 😉

bilushka
12. nov 2009

Letu, skore uzdravenie, pekne sa liec a uzivaj si, ze ti maleho vasi vzali 😉
Podla mna si tiez mozes dat Paralen.

Ja som na seba taka nastvana, dva mesiace viem o tom, ze tu v jednom MC otvaraju taky 3-mesacny kurz pre deticky ze "Rozpravkovo"-to je akoze priprava deti na skolku, tam sa hraju, cvicia...skratka ako v skolke, len je to na par hodin, uz som sa tesila, co si porobim, ako pobeham obchody, kym tam maly bude a uz je to plne, dalsi kurz sa otvara az v januari ☹

maji4
12. nov 2009

AHojte

Tak aj ja som si prečítala tú téhu a mám dosť baby mne to pripadá ako keby ešte ked bola tehotná slúbila tomu svoju že bude mať len syna a tak sa rozhodla ,že druhé dá starkým ...a ako to myslela tým ,že mama má dôležitú prácu tak potom kto je s tým dievčatkom??fakt nechápem takéto rozhodnutie ale je mi z toho zle ako napísala Zuzka nevie si vážiť čo má ....

Let paralen si kludne daj 😉 😉

biluš ved kde si doteraz vyčkala tak vyčkaj ešte do januára 😉 😉 ale viem si predstaviť ,že ta to se.ie keď si s tým počítala.A poriadne sa vyspi z tej opice 😀

frackovia 😀 😀

A ako som už tu viackrát spomínala ja by som nechcela aby bola Lilianka zasa bábo 😝 😝 dosť som si užila to plačlivé obdobie 😝 😝 teraz je to super mám taký pocit ,že až teraz sa začína ta materská dovolenka 😀

slavenas
12. nov 2009

my sme došli len teraz dnu z vonka , kupila som malej v lidli redukciu na WC za 3,50 tak sa teším lebo je super .

bilu ja sa už 2 týždne chystám zavolať na taký kurz čo tu otvorili , nejaká hudobná a pod., že či nemajú ešte volné miesto a stále zabudnem alebo to odkladám aj dnes si mi to pripomenula až ty, ale zajtra už musím .

zuzi ozaj tebe som zabudla povedať že od vtedy čo sme sa vtedy stretli tak Vaneska ked zbadá nejakého chlapčeka alebo len obrázok nejakého chlapčeka tak vždy že .. Paťko , taká je zlatá ked povie to ťťť

k tej pizde už nemám slov a vôbec si nezaslúži aby to tie baby tam rozoberali 😠

zuzana76
autor
12. nov 2009

slavi a patko zase stale spomina Vanesku a aj vie, ktore auticko si mu dala a ked sa ho pytali ze kto mu ho dal, tak povedal - teta Slivka 😀 , tak som ho opravila,ze teta Slavka a uz vie,ze si Slavka 😀

slavenas
12. nov 2009

zlatý, že Slivka 😀 😀 😀

maji4
12. nov 2009

Slivka je super 😅 😅 som sa zasiamla doteraz som čítala tú tému a fakt si nezaslúži...ale Paťko mi popravil náladu s tou Slivkou 😅 😅 😀 😀 Zuzi bočinkaj ho a že Ďakujem 😉

slavenas
12. nov 2009

som to povedala mužovi , že slivka a on že "Toto nevymyslíš, to je život " 😀 😀 a zábava.

katika1
12. nov 2009

no čaute slivky 😀
my sme sa dnes dozvedeli, že tu v dedine mame aj mladežnícke centrum, je tam aj kútik pre detičky 🙂
a ma jedna baba zastavila na ulici, že ma pozná z kona 😅 to som tu asi nejak často, že ma takto spoznávajú 😅 😀

nika07
12. nov 2009

Ahojte,

slavi super prezývka 😀

kati už tie fotky išli, su super 😀

nika07
12. nov 2009

baby práve som pozerala tu temu čo sme dnes komentovali 😀 je uzamknutá a pozrela som fotky, pridala tam nové, ale ona a on /hlavne on/ vyzeraju otrasne 😝