Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
16. nov 2009

ahojte 🙂

gratulujem Mmem 😵 😵 😵

aj som si myslela že sa Bailey ukáže až keď Monika porodí 😔 som zvedavá či sa teraz ozve zase až keď ona pordí 😔 a pritom tu tak veľmi chýba 😔

ja som dnes mala na sebe super bundu, ale cena 198E 😝 😝 😝 a kúpila som si snehule v Johnovi G, mali len 39, takže pomocou hrubých ponožiek sa môžem aj lyžovať 😀 ale 38 boli zas natesno, akurát na silonkové ponožky 😅

zuzana76
autor
16. nov 2009

ahojte

aj ja gratulujem Mmem - nech je maly zdravy a pekne pribera a rastie a spinka, takze nakoniec urychlovacie procedury zabrali 😀

my sme boli cely den prec, u mojho brata, strazil patka a ja som bola doobeda na ocnom a potom sme zostali u brachu, tam sme sa najedli, patko tam aj zaspal, moj brat sa teda nezda, on ho normalne uspal 😅 😕

peti, tych plysakov ani my nechceme, patko ma 2 ks a vobec ziadny zaujem

zuzana76
autor
17. nov 2009

ahojte, tu dnes nikoho 😕

ja som poumyvala dvojo okien, poprala zaclony, muz vyvesal- to som pridelila jemu, nech nezahala 😀

pozerame akurat cernych Baronov

ozaj a co mi poradite?
rozmyslame , nad darcekom pre nas, ci to Dolce Gusto - aleb iny kavovar alebo radsej Domacu pekarnicku, celkom sme sa napacmali na to, tak nevieme co radsej kupit

mishelin
17. nov 2009

ahojte,teda to fakt nikoho nikde 😕 ani jednej okrem zuzky a mna 😕 ja tu cumim cely den...ja by som si asi na tvojom mieste domacu pekarnicku...kebyze ide o mna tak ani jedno 😅 lebo nepeciem nic a kavu nemam pre koho robit 😅

katika1
17. nov 2009

ahojte 🙂 my sme boli v Lc 🙂
Bilu my máme tú helikoptéru, čo sa dá rozmontovať, raz to mali za 1 euro 😅 v nejakej hyper super akcii 😀
tak som mu to kúpila a hráva sa s tým 🙂

Mmem gratulujeeeeem k Timkovi 😵 má podobné miery ako mal Riško 😵
Bai super, že si sa ozvala 😵

katika1
17. nov 2009

zuzi dolce využijete častejšie 😉 podla mna 😅

maji4
17. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

mmem GRATULUJEM ku zdravému a krásnemu chlapčekovi 😵 😵 😵

My sme od nedele boli u našich a dnes večer sme sa vrátili bolo super 😵 😵 a na moje počudovanie Lilianka tam vôbec neochorela lebo fakt takmer zakaždým si odtial donesieme nejaké hnusné sople.Tak sa teším ako malé decko 😵 😵

Let super že už je lepšie a hlavne že vieš čo ti bolo 😉 😉

maji4
17. nov 2009

Zuzi k tým chlapom sa ani ja nevyjadrujem lebo presne ako píše Let až asi pred rokom a pol to na neho tak prišlo že ozaj ved ja už mám dcéru a som tato 😔 😔 takže nevyjadrujem sa 😔

maji4
17. nov 2009

Zuzi asi by ste to nemali tak siliť lebo fakt my pred svadbou sme sa snažili ...potom mi zistili ten prolaktín som rok brala lieky a okolo tohovšeliaké vyšetrenia... a sme si povedali ,že pôjdeme cez leto na svadobnú cestu ,že bábo ešte odložíme a puf cez leto som potom už rodila 😅 😅

katika1
18. nov 2009

Ahojte 🙂 kde ste???

peta28
18. nov 2009

Slavka, peniazky prisli dakujem.

katika1
18. nov 2009

jeeejda, čo máte dnes všetky? 😕

kuknite 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

peta28
18. nov 2009

ja som tu Kati obcas, ale nikto nikde.. hlava ma boli od rana ako kona, den som zacala hned Valetolom, ale uplne sa motam ako po opici

katika1
18. nov 2009

peťa 😲 ja som to mala včera .. a dnes nič 😕 neviem čo to má byť
ešte som aj zvracala 😝

peta28
18. nov 2009

asi nejaky blby tlak.. ale zle som zaspala pri telke a potom som sisla o polnosi osprchovat, po jednej som pozerala ordinaciu a uz o 3.00 ma mala budila, ledva som ju uspala a uz zvonil budik.. taka som divna ze este aj ked som parkovala tak som tukla do auta za mnou, ale len o naraznik taky tuk .. vobec nic sa nastalo nastastie

Leni peniazky prisli za sprchu dik 😉

katika1
18. nov 2009

peťa 😝 blbé
aj mne to prišlo ako tlak 😝

retaux
18. nov 2009

Ahojte!
Nejako je tu prázdno včera aj dnes. Vonku je inak super počasie, takže sa asi všetky vetráte s detičkami, kým neudrú mrazy.

retaux
18. nov 2009

A zase je tu novinka pre tie, ktoré sa chystajú byť tehotné:
http://zena.atlas.sk/test-ktory-rozozna-pohlavi...

bilushka
18. nov 2009

Ahojte,
veru je tu pusto, aj u nas je pekne, ako na jar, tak som umyla aspon jedno okno.

Kati, skoda, ze si tie bundicky hodila az teraz, su peknucke, ale my uz mame dve na zimu, tak dalsiu nepotrebujem.

Zuzi, domacu pekarnicku ma MM tiez lame uz asi druhe alebo tretie Vianoce, ale zatial odolavam, ked u nas je to tak, ze modlika a prosi ako to bude jeho parketa a nakoniec popri vsetkych cinnostiach co tu makam ako fredka by som este aj chleba musela piect 🙄 A este aj knedle by domace urcite chcel a podobne, tak zatial ho ukecavam, ze nemame na to miesto.

Zajtra mi pride nalepka co som objednala malemu do izby, Leni ako sa to lepi, nie je to moc tazke, nevznikaju tam bublinky?

peta28
18. nov 2009

Baby a mate niektora fritezu? Ja nam tym prudko rozmyslam, ze rezne a tak , karfiol to by bola rychlovka, len stale sa neviem rozhodnut, lebo odradza ma to mnozstvo spotrebovane oleja, aj ked kolegyna vravi ze ho vymienaju raz za pol roka

bilushka
18. nov 2009

Retaux, ja uz som o tom teste citala v niektorej Mame a ja, tusim uz v 10 tt. sa da zistit pohlavie, ale to nie je nic pre teba, ked sa chces nechat prekvapit 😉

peta28
18. nov 2009

Bilu pekaren nechcem ani ja.. zas tolko miesta ani nemame a zas mne tak nevadi kupovat chleba a mam stale iny

retaux
18. nov 2009

To veru nie je pre mňa. A ja by som za to asi toľko peňazí nevyhodila 😝

Naši majú fritéru, ale je zatvorená v komore snáď odkedy ju kúpili. Vôbec ju nepoužívajú 😀

bilushka
18. nov 2009

Peti, my nemame, lebo u nas muz vyprazane nema rad a ani by to moc nemal jest, ale ked prideme k nasim, tak si tam stale robim syr a hranolky a karfiol, co si to neviem do sytosti uzit 😀

Dobra je ta, co ma Adulak-od Tefalu Actifry, to je aj zdrave a vraj aj chutne, tam ide minimum oleja, ale zase je to aj ina palka 😒 Tusim aj Lenka spominala, ze by ju chcela na Vianoce.

peta28
18. nov 2009

mozno to je len zvyk, ale my nemame v kuchyni okno tak preto skoro vobec nevyprazam kvoli smradu, len fakt take rychlovky,ale niekedy by som si taky snicel dala

peta28
18. nov 2009

hranolky to si urobim aj v trube, skor mozno ten syr, rezen a karfiol z casu na cas, file a tak

bilushka
18. nov 2009

Ved presne Peti, teraz uz take fantasticke chleby pecu priamo v obchode, ze este teply chlieb ked si zoberiem u nich, tak nemam motivaciu mat pekarnicku doma a stale chlapovi hovorim, ze kym som na materskej, tak mu aj kazdy den budem v ramci prechadzky chodit kupovat teply chlieb-nastastie sa tejto vety nechytil a nepozaduje to odo mna 😀

No ale tieto Vianoce si dalsiu rarohu vymyslel, ze chce-sifonovu flasu 🙄

peta28
18. nov 2009

150 eur stoji som nasla..

zuzana76
autor
18. nov 2009

ahojte

peti, ta friteza hmmm, ja som zasadne proti, samy prepaleny tuk, aj sa aj tak snazim co najmenej vysmazat, hoci na take hranolky by to bodlo, ale ako sa poznam, tak by som nevedela tam nechat ten olej pol roka, co ti ja viem, nasi maju a pouzivaju len zriadka kedy, ale zase ked robis nejaku velku oslavu, tak je to fakt dobry pomocnik, len potom ta to mozno bude lakat robit vyparazane castejsie, a tak budete jest castejsie nezdrave veci

bilu, mne by to nevadilo, ved maju funkcie aj na odlozenie startu , takze vecer by som nahadzala suroviny , nastavila pecenie a rano by bol chlebik hotovy, zase az taka velka priprava to nie je. A praveze by som chcela robit aj domace knedle 🙂

ret, aj ja som uz o tom pocula, da sa to z krvi, ta tvoja stranka mi nesla nacitat, ale je tu o tom aj tema

bilushka
18. nov 2009

Peti, ale hranolky z fritezy su lepsie ako z truby, aspon mne chutia take nasiaknute tukom 😝