Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
27. nov 2009

Ahojte!
My budeme asi chorí 😢 Lucke tečie z nosa, ale len taký priesvitný soplík a od rána mi vykrikuje, že chce grckať a už dvakrát ju prehnalo 😢 a je takáááááááááááá umrnčaná.

Mikuláš nefunguje ani u nás, stále sa pýta, čo jej donesie, ale žeby poslúchala, tak to nie 😖 Tiež to berie ako samozrejmosť, že jej musí niečo doniesť. Darmo ja vysvetľujem, že nosí len dobrým deťom.

katika1
27. nov 2009

bilu si čítala Nový čas? 😀

retaux
27. nov 2009

Lucka si už tiež sadne sama na nočník, vyzlečie pančuchy, nohavičky. Ale potom už nič. Obliecť sa naspäť nevie.

nika07
27. nov 2009

bilu nie si sama aj ja, už zasa kričí, mami
a mám pocit, že zliezla z postele a hrá sa 😠

katika1
27. nov 2009

wow že oblečú 😕 moj sa vie len vyzliecť celý, ale obliecť veru nie 😕 no chlap 😀

lenkamt
27. nov 2009

Ret - tak jej hneď nasaď fenistil a kvapky do nosa, na noc daj kľudne panadol 😉 proste ako pri chrípke 😉 nás to už 2x obchádzalo ale včas som zasiahla 🤐

bilushka
27. nov 2009

Leni 😲
Si ma uviela normalne do rozpakov, ze co robim zle 😒
Moj maximalne ponozky si da dole, ale ze obliect pancuchy alebo gate, to je dalekooooooooooo.

Kati, hej Novy cas. 😀

Ret, snad jej nic nebude, ked ma len priesvitne tie sopliky.

katika1
27. nov 2009

bilu nič si z toho nerob, to len Lenka je lenivec, ona vždy chcela naučiť detiská samostatnosti..nepamatáš ako sa tu rozhorčovala, ked si trojmesačné nevedeli samé držať flašku? 😀 😀 😀

lenkamt
27. nov 2009

Bilu - ale moje to musia vedieť lebo nevedia povedať že to mám spraviť ja 😀 Lucia sa naučila povedať maminka krmit, tak ju krmim, Lenka to povedať nevie tak sa krmi sama 😀
veď ti píšem že verču som obsluhovala do 6rokov 😀 každé decko je iné to vôbec nejde o naše postupy pri výchove 😉

lenkamt
27. nov 2009

fakt Kati 😀 to s tými fľaškami ma vytáča aj teraz po dvoch rokoch 😀

dnes ideme s ivkou a paličkom do mexickej reštiky, zajtra idem žúrovať - v minisukni 😀 😀 😀 krásny víkend pred nami 😵

nika07
27. nov 2009

zasa sa niekto má, že lenka 😀 😀 😀

retaux
27. nov 2009

Leni: kvapky som už dávala včera, hneď ako začala mať soplík. Fenistil ani doma nemám 😅 😔 Ja som v tomto biedna mater. A veru už som myslela na to, že večer jej dám Panadol. Ale na tú hnačku nič? Smecta na to nezaberá? Len neviem, či by mi ju vypila 😒

bilushka
27. nov 2009

Leni, ty mas na to vynikajuce zhodnotenie vzdy 😉 😀

Ale my sme aj tak celkovo pozadu, co tu bezala u vasich deti pred pol rokom Bambulkovska mania, tak moj ju iba vcera zobral na milost, ze teda idem sa sustredit a kuknem si to a jasne, ze sa mu to zapacilo, tak ideme aj my napalovat 😀

nika07
27. nov 2009

bilu, našej sa bambuľka nepáči 😅

retaux
27. nov 2009

Bilu: podľa mňa to ani nie je o tom, či je niektoré dieťa pozadu - Lucke sa nikdy moc nepáčili kreslené rozprávky (krtka nepozeráva doteraz, len Mickey Mouse sa jej páči), ale Bambuľku pozeráva odmalička. A všetky takéto, kde hrajú deti sa jej páčia. Dokonca ona vydrží sedieť a pozerať prírodopisný film o zvieratkách, ale nie večerníček 😀

lenkamt
27. nov 2009

ale tú sukňu musim prehodnotiť:
1. nemôžem tancovať na podiu pri tyči
2. čo ak mi nachladnú rodidlá, to bude na stretku nepríjemné 😝

bilushka
27. nov 2009

Leni, to idete ty s MM a Ivka s Palickom?
Na zurovanie v minisukni neviem ci by ma niekto prehovoril, vidno ze riadne nepijes, ja uz by som po druhom pohari zabudla drzat pri sebe nohy 😀 Po tretom by mi bolo jedno, ze cely pajzel vidi moje gatky, aj keby to boli kvietkovane bombardaky 😀
Ja uz vobec nic nevydrzim 😔

Mne mama kupila akoze na Mikulasa nadkolienky, este som ich nevidela, iba mi to hovorila do telefonu, tak som jej hned vysvetlila, ze to sa uz predsa nenosi, to som nosila ked som chodila na gympel, ale po precitani life stylovych casakov som zistila, ze sa to teda nosi (som dopadla, mama mi musi vraviet, co je IN) a este potrebujem aj stucne, ked su taky hit sezony, ale to uz vobec neviem k comu by som si dala-ako topanky myslim-aky typ??? 😕

retaux
27. nov 2009

Bilu: tak choď len v tých nadkolienkach a s ničím nekombinuj. 😀

lenkamt
27. nov 2009

hej my s dvojičkami 😀 a oni dvaja.

k štucniam preca kecky 😀

bilushka
27. nov 2009

Ret, nas presne tak isto, bud hrana rozpravka s realnymi postavami, alebo potom take "zrozumitelne" rozpravky ako Pat a Mat, alebo tie tulene co chodia na Jim Jame.

bilushka
27. nov 2009

A Verca kde bude?
K stucniam som prave ze videla len stekle na obrazkoch, tak ma to odradilo 😀

lenkamt
27. nov 2009

Verča je u kámošky zo školy, ony majú také piatky raz ona u nás raz ona u nich 😉

katika1
27. nov 2009

ale tú sukňu musim prehodnotiť:
1. nemôžem tancovať na podiu pri tyči
2. čo ak mi nachladnú rodidlá, to bude na stretku nepríjemné
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja umieram.. lenka, milujem Ťa 😀 😀 😀 😀 😀

píšeme si na fore pre mamičky a detičky a tento príspevok fakt nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
27. nov 2009

neviem čo sú štucne a neviem, čo sú kecky 🤐 😔 😝 😀

retaux
27. nov 2009

Aj ja som si už musela vygúgliť, čo sú kecky. A štucne poznám len vďaka futbalovým koreňom mužovej rodiny 😀

lenkamt
27. nov 2009

Kati ty si trubka.

ja to viem len preto že Verča to musí mať, kecky sú také veľké tenisky s rozviazanými šnúrkami a štucne sú také akože podkolienky nazbierkané. no proste moja 16kg 9ročná dcéra s nohami ako hokejky je v tom úžasná 😀

katika1
27. nov 2009

lenka prečo 😲 to fakt nemalo chybu 😀

lenkamt
27. nov 2009

mne práve prišiel muž 😕 tento týždeň už 2x v neočakávanom čase 😠 drzáň 😠

lenkamt
27. nov 2009

tak ja idem umyť riad a budiť deti, papa

letuskah
27. nov 2009

baby ja tu placem nad vami, bilu stucne ti ustrikujem 😀 a nekombinuj, ako pise Ret 😀

Leni ja chcem tvoje baby
Bilu neboj moj tiez len ponozky a mne tiez mama zvestuje co je in a co nie, ja nemam prehlad 😔