Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

tintinka
3. dec 2009

a lego je sice drahe, ale je na nom super to, ze potom ked vyrastu uz mozu dostavat to normalne a vsetky kocky, aj duplo aj klasicke do seba pasuju, takze je to hracka na dlho

katika1
3. dec 2009

to máš pravdu

peta28
3. dec 2009

Kati, co ja viem ja takto na takom malom babatku este nevidim pobobu..

katika1
3. dec 2009

ale ty si už dlho ani nevidela Riška 🙂

katika1
3. dec 2009

tinka kukám tvoje detičky - malý je taký tmavý, nie? a malá modrooká a svetlá? sila 😀 to mi dáva nádej, že nemusi byť všetky deti po mojom mužovi, ale možu mať niečo aj zo mna 😀

tintinka
3. dec 2009

nie, to sa mozno len tak zda..tomi ma hnede oci, ale nie je tmavy..spinavy blond je...a kika zatial vyzera na modrooku

katika1
3. dec 2009

ale sú krásny!
ako si si zvykla, že si mala najprv syna, potom dceru? Je to rozdiel?

tintinka
3. dec 2009

dakujem. aj ja som z nich hotova 🙂) no teraz by som malu len paradila, aj ked som si povedala, ze nebudem vela kupovat, sak mame veci po tomim..ale da sa to? 😉 asi je to rozdiel..hlavne prve dni, kym som si zvykla prebalovat, to chlapca som mohla utriet akym smerom som chcela..tu treba davat vacsi pozor 😀 a v spravani zatial velky rozdiel nevidim, asi len ked mala niekedy tak hystericky skrikne, to len my zeny tak vieme 😀 😀

katika1
3. dec 2009

😵 ale je to krásne! Máš to úplne ideálne.. starší chlapček a mladšie dievčatko.. to som aj ja vždy chcela 😵

ale si neviem teraz predstaviť mať dievčatko.. mne sú tie ružové vecičky a bábiky také cudzie teraz 😅

lenkamt
3. dec 2009

my sme zdravé 🙂 už aj normálne jedia 🙂 ivka si dala včera slivovicu aby ju to nedraplo 😀 takže si dajte tiež 😀

Kati - mne sa to dievčatko nepodobá 🤐 nechcem ju uraziť , ale Riško je 100x krajší 🤐

Lejla - tak to "poteší" 😝

my tiež väčšinou pijeme len vodu alebo čaj, sem tam džúsik - aj teraz beriem také krabičkové, ale pijú málo tak 2-3dcl denne 😔

katika1
3. dec 2009

leni ja si dám hrušku, možem? 😀
Rišulko je pre mna najkrajší na svete tiež, to máš pravdu 😵 ale podla men je krásna 🙂
inak je to Riškova sesternica 🙂 a ten chlap, čo ju drží na rukách (nie ten ujo) je Rišov brat 🙂

lenkamt
3. dec 2009

Rišov brat je veľmi "jedlý" 😀 , jasné že je krásna, ale Riško je krajší, lebo je aj po tebe 😉 mám u teba drink? 😀

daj si hrušku 😉 😀 ja si idem dať ouzo 😀

katika1
3. dec 2009

trubka 😀
máš veru aj dva drinky u mňa 😀

Rišo je jedlý viac 😉 😀

lenkamt
3. dec 2009

hej? no neviem, musela by som porovnať 😀 zajtra preberieme 😉 😀

deti zaspali, idem aj ja. inak na nervy, dnes som ich musela budiť o 8, čoraz dlhšie chcú spať ráno a potom sa im to posúva tak že by šli spať až o 23 😝 , takže teraz budím o 14, aby o tej 21 zaspali 😅 strašný systém 😝 však nech spia ako verča od 21-9 a od 12-16, nie? 😀

katika1
3. dec 2009

Preberieme pri gine 😀
leni sa vám nejako posunulo zaspávanie.. si pamatám ešte 19.30 😕

lejla77
3. dec 2009

Ahojte
Tak muz mi volal, baterka to asi nebude. Po robote ideme odtiahnut auto. Slak ma trafi. Esteze zajtra nejdeme s vami, nemali by sme ako 😖

Ten vrtulnik s legom mame aj my doma - maly sa s nim vobec nehra. Dostal na narodky v lete od svokry.

lenkamt
3. dec 2009

Kati - ale vtedy vstávali 5.30 😀 takže teraz to majú celé posunuté 😉

my sme tu mali opravára el. rúry, jasné že deti odfajčili termostat, ako s tým stále potrebovali krútiť 😝 a prvé čo potom povedali ockovi do telefonu bolo že tu bol ujo 😀

katika1
3. dec 2009

😀 😀 😀 tak mal muž radosť 😀

lenkamt
3. dec 2009

muž je zvyknutý, tu keď zazvoní telefon alebo niekto zaklepe tak hneď kričia že ujo 😀 dokonca minule keď prišiel domov tak naňho kričali že hurá ujo 😀 celé sú domýlené s tých pánskych návštev 😀

lenkamt
3. dec 2009

s tých 😝 a minule že my povedala 😝 vypustite ma medzi ľudí, pomooooooooooooooooooc 😀

slavenas
3. dec 2009

ahojte

5 x čítam čo si to lenka napísala a až na 6 som pochopila ..... tak ani ja asi nie som ok 😅 😀

babyyy už zajtra 😉 😉 😀

lenkamt
3. dec 2009

😀 😀 😀 to sa chcem vidieť za polroka, už nebudem vedieť ani rozprávať nič iné len nechajte, nechytajte, nebite sa 😀

ale , ideme chodiť do mc na farbičkovo, každú druhú stredu, super tak aspoň nejaká činnosť, toto sedenie doma ma zabíja. my kým sa najeme a oblečieme tak je tma 😝

slavenas
3. dec 2009

leni my to isté , takže teraz chodievame von doobedu a poobede sme doma alebo ideme do mc ak je otvorené

slavenas
3. dec 2009

ja som nočník nechcela brať lebo malá v pohode ide aj na wc a teraz neviem asi vezmem aj ja.

maji4
3. dec 2009

Ahojte takže baby zajtra Vám prajem štastnú cestu a zo srdca vám prajem perfektné stretko 😵 😵

joj tak by som išla s vami 🙄 a po tom včerajšku ako som videla ako Lilianka sama krásne plávala ešte viac by som chcela ísť 🙄 🙄 ale čo už narobím 🤐 🙄 ☹

niekto tu spomínal že lego duplo a lego normálne pasuje spolu do seba??ak máte niekto doma oboje prosím vyskúšajte 😉 😉

maji4
3. dec 2009

tintinka máš krásne deťúrence 😵 😵 😵 😵

maji4
3. dec 2009

Katka ničo na tom dievčatku je podobné trošku sa mi podobajú ale fakt len trošku 😉

maji4
3. dec 2009

Lejla to je aká smola s tým autom 😠 😠

maji4
3. dec 2009

Leni super ,že to bolo len také jednodňové 😉 síce to nastraší riadne ale ešte šťastie ,že to dopadlo tak ako to dopadlo 😉 😉

My pijeme len vodu keď jej urobím čajík ani za svet nechce len si stále pýta vodičku a jej je jedno môže byť aj teplá 🙄

maji4
3. dec 2009

Let neboj nabudúce ked pôjdeme tak to bude zasa o niečo kratšie to prehováranie 😉

Lilianka dnes sa chcela zasa isť s Jakubkom kúpať a najlepšie ja na tom že mi povedala že pôjde len s tetou a Jakubkom a mamina ostane doma že radšej pôjde s tetou 🙄 🙄 tak teraz neviem čo si mám o tom myslieť 😅