Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
16. dec 2009

letu majú ju aj v jednote aj v dráčiku 🙂 za 2,90 či ako 🙂

letuskah
16. dec 2009

peti sak jasne ze nie, to ako ten ten parfem co stoji 3,02 a za postovne by som dala 4...

kati musim kuk este lebo v jednom draciku mali len taku humusne kriklavo ruzovu a jednotu tu nemam 😔 ale MUSIM ju kupit aj keby som cele mesto hore nohami prevratila 😀

katika1
16. dec 2009

letu ked nie, tak ti pošlem, tu ich je fest vela a všetky farby 😉

zuzana76
autor
16. dec 2009

ahojte
na man zase idu tie krce, dnes som chodila po doktoroch, takze tak

ale snazims a vsugerovat ze som ok

retaux
16. dec 2009

Ahojte!
Lucka už minulé vianoce tiež pekne vnímala všetko, tešila sa z darčekov a pamätá si, ale len veľmi málo a najmä to, že Ježiško jej doniesol trojkolku. 🙂 Ale teraz to bude ešte lepšie asi, lebo híka nad každým stromčekom v meste a teší sa zo svetielok...

Peťa: perfektný je ten rolák.

katika1
16. dec 2009

zuzi, všetkým nám niečo je 😝

katika1
16. dec 2009

5a malá je aká zlatá jasličkárka 🙂

peta28
16. dec 2009

Baby dala som sem zopar fotiek z Mikulasa v jaslickach,ak by ste si chceli mrk..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

peta28
16. dec 2009

Diik Kati 😉 si este rychlejsia ako ja.. z toho zmensovania ma skoro piclo, uz som sem davno nedavala fotky

zuzana76
autor
16. dec 2009

peti, mala je zlata v jaslickach 🙂

zuzana76
autor
16. dec 2009

to tu nikoho nie je? baby kde ste 😀

asi vsetky vypekate, ci co, alebo zhanate darceky na poslednu chvilu

maji4
16. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

peti malá je podarená a strašne ale strašne s mi páči to že su detičky v tých tvojich jasliach poobliekané rovnako?? 😵 😵 také sú podarené 😵 😵

Lilianka je už úplne OK tak sa vytešujem zajtra pôjdeme aj von 😵 😵 😵

maji4
16. dec 2009

Let a čo sople už ste úplne fit??

lenkamt
16. dec 2009

jeej Timka aká jasličkárka, tie rovnošaty sú bombové 🙂

mne je už lepšie, tak dúfam že ma zas o 3 nezobudí tlak za okom 😝

a u nás krásne nasnežilo, deti sa tešili, ja už menej, lebo ma nebaví súkať do auta tri deti, zapnúť, a potom odhrabávať komplet auto 😝

Zuzi - nepečieme, nezháňame, ja zajtra idem ešte na veľký nákup do tesca /potraviny/ piatok , sobota doupratujem, v nedeľu ideme "našúľať" nepečené zákusky, pondelok mi príde skrinka do obývky, tak premiestňujeme nábytok + idem ku kozmetičke, v utorok príde sedačka +idem ku kaderníčke, v stredu finish a vianoce môžu začať 😀 ešte by som chcela ísť odviezť auto do umyvárky len to nemám kde napasovať 😀

maji4
16. dec 2009

Leni jej ha aký program 😅 😅

ja už len pobaliť darčeky a finish 😅 😅 😅

lenia tie nepečené šúlance su aké ??

maji4
16. dec 2009

niečo by sa asi patrilo domou k mame doniesť nejaký zákusok ved ona sa chúďa vždy trápi a ja nikdy nič nenapečiem rada by som tento rok niečo... 😔

lenkamt
16. dec 2009

ale to kadejaké:
medová cigara - to je práškový cukor, med a čokoláda, to ušúľame také cigarety, polovicu každej zabalíme do alobalu tak to vyzerá ako cigary 😀
kokosové guľky - pozná každý
griláž - pozná každý
gaštanové hubky - z gaštanového pyre a neviem čoho
kokosový snehuliaci - kokos, salko

no a to si kadečo namiešame a "šúľame" 😀

maji4
16. dec 2009

aj ja chcem šúúúúlať 😅 😅 😅

lenkamt
16. dec 2009

a čo???? 😀

maji4
16. dec 2009

lenka tie cigari asi spravím ďakujem a akú čokoládu hornú??alebo môžem dať aj mikulášov? mám ju roztopiť alebo mastrúhať??

maji4
16. dec 2009

a predstav si že ja kokosové gulky nepoznám to sa ako robí

maji4
16. dec 2009

lenka ved cigary 😀 😀 dnes je streda môžem šuuuulať ojojoooooooooooooooooj 😀

lenkamt
16. dec 2009

zajtra ti hodím recepty, guľky klasika, nadrvené piškoty, hrozienka v rume, malinový sirup, kokos, čokoláda, proste čo dom dal a zostalo po pečení - vypracuješ hmotu aby sa dali tvarovať guľky , nagúľať obaliť v kokose/orechoch a šupnúť do košíčka 😉

na tie cigarety a ostatok má recepty doma mamina, čokoláda dam ide na varenie, zajtra hodím receptúry 😉

idem variť krupicu a uložiť deti, paaaaaaaaaaa

maji4
16. dec 2009

Leni ti cigari už nemusíš našla som na MMB a nebudem ich robiť ,sa mi nepáči ten nedôstojný tvar 😅 to radšej tie kokosové gulky . už som si napísala čo treba kúpiť tak zajtra nabehnem do obchodu 😉

maji4
16. dec 2009

Baby toto može byť super už ste ich robili??http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3117#diskuse
taká malá otázočka ja som fakt laik ohladne pečenia chcem sa opýtať ten puding sa uvarí s tým vajíčkom alebo nechápem tam je napísané vypracovať cesto 😔 tak ako...ja som teda talent 😔 🤐

maji4
16. dec 2009

ahá už som tomu receptu pochopila som sa jej pýtala vraj je všetko sypke. 😵 tak vyskúšam asi to zajtra skočím do obchodu a pozajtra vyskúšam 😵 😵

letuskah
16. dec 2009

maji sople ma este stale ale menej a take zastavene ze kde tu sa mu to da vysmrkat, ale neriesim aj sused ich ma a neriesia tak ani ja 😅
Zuzi tak relaxuj nech ta to prejde rychlo 😔
Leni ty taky tak...
mna vcera bolela hlava ale oproti takej migrene nic moc a dnes mi dosla navsteva 😝 ja by som radsej zase 14 mesiacov bez 😔
a napiekli sme druhu varku medovnikov ale podla ineho receptu a su brutalne tvrde, decko tu chodilo ze fuj ake hnusne a za chvilu vykrikovalo maminka esteeeeeeee 😅 ja mam taky zly vplyv na mojho syna, to fuj hnusne ma odo mna, ano napokon vsetky "nadavky" 😔 😔 😔 😔 😔

Peti Timka zlata a ma tam tusim dvojnika, ten chlapcek(sa mi vidi) vyzera ako jej kopia, a tie rovnosaty su uzasne, to museli dlho kombinovat ale vyzeraju ako male medvediky 😵 😵 😵

Kati, dakujem, ja este vybehnem v sobotu do obchodu ked bude chlap doma a by som ti potom dala vediet, ale len ak tam budes mat cestu a cas

letuskah
16. dec 2009

a nemam pobalene darcekyyyyyyy 😝
bola som dnes pre gate z quelle, som si objednala podsite, totalny ale totalny humus a smejd, daco strasne a este aj strih prisernacky takze im to pekne krasne poputuje spat a zase raz som zasponzorovala postu 😠 😠 😠 mne bud nepride nic alebo smejd 😠 uz nikdy nikdy nikdy sa nedam zlanarit 😝
ale prisla mi aj jedna knizka co som si chcela dat pod stromcek tak si ju mozno dam uz dnes vecer 😀

peta28
16. dec 2009

Letu ta dvojnicka to je nasa najlepsia kamoska Sofinka.. Timka je z nej uplne hotova, len Sofinka Sofinka.
Skoda ze tie fotky su take male, vacsie su krajsie, ale sem sa nedaju take velke dat.

Dopozerala osm modre z neba, tak som si zas poplakala. Musela som si zapnut a dobit este baterku na notebooku, lebo zajra ideme po praci este do Viedne na vianocny vecierok a hovadsky sa mi tam chce ist, ked sa tam dotrepeme v case najvacsej zapchy vo Viedni o siedmej vecer a to uz sa vsetky rakuske Gertrudy a Joergovia budu trepat domov, tak to akurat dojeme zvysky a mozme ist domov.. ja neviem, nemozem si zvyknut na tuto nespolocensku rakusku naturu, niekedy fakt ledva odzdravia a mam pocit ze pre nich sme len ubohi slovenski kolegovia a pritom co sa vzdelania a praxe tyka tak nesiahaju ani po kolena. Polovica z nich neovlada okrem svojej rodnej nemciny ziadny dalsi svetovy jazyk co nechapem..

Letu ty mas fakt smolu na to Quelle, ja som bola so vsetkym co prislo spokojna, teda boli to vacsinou panske veci, ale viac menej vsetko sadlo, posielala som spat len jeden pulover ktory bol mame maly, ale bol velmi pekny. Najviac som spokojna s vecami z Bonprixu a navyse preto ze mi sedi u nich velkost 34 (maju vsetko o cislo vasie) 😀

S Timkou sme dnes piekli linecke kolieska, polovicu cesta som vyhodila, lebo mala len sypala a sypala muku a ked uz som mala vykrojene kolaciky tak mi to toho este zatlacila dalsiu formicku, tak som znova valkala a dookola.. alen nevadi, bola hrozne zlata, poslusna, aj ked muku sme mali hadam v celej kuchyni a Timka este aj vo vlasoch. Hned ako prisiel tato domov, tak mu isla ponukat aby ochutnal co sme napiekli.

peta28
16. dec 2009

Letu ani ja nemam noc pobalene a nemam este kupeny ani papier a zrejme aj 20 metrov mi bude malo ked chcem zabalit tu kuchynku pre malu a aj trojkolku