Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
17. dec 2009

ja by som to tiež mixla + by som dala hubový bujon, nech je to sila 😀

mne je zle idem si dať ibáč a poležť trochen 😝

peta28
17. dec 2009

Dik Zuzi za recept, ukladam si to

Leni ved demenovku stiahol polovicu flasky .. on ma chudak stale nieco pred Vianocami, pred dvoma rokmi bol tak seknuty ze po stedrej veceri sme utekali an pohotovost a bol na inzufkach a 1 sviatok vianocny, on ma vzdy blbe tie sviatky , tak snad si to tento rok uz vycerpal

bilushka
17. dec 2009

Peti, este som ti chcela napisat ze ten tvoj rolak je krasny, aku velkost si si objednala, mne by trebalo asi aj XL-nech to zase nemam nad pupok...potom napis, aka je to kvalita a ci si spokojna.

zuzana76
autor
17. dec 2009

ja mam zase rada ked su tam kusky tych hub, ale samozrejme kazdy podla chuti

inak najlahsia hubova omacka, kupite hubovu polievku v prasku a zvarite so smotanou a mate hotovo, ta ma fakt vyraznu hubovu chut, ale je to same Ecko zase a glutaman

bilushka
17. dec 2009

Leni, aj Mimi mala tento tyzden zase migrenu, ale sa vas to drzi ☹
To znamena, ze som sa nadarmo ozrala na jej narodky, ved som stale pila na jej zdravie a nepomohlo.

zuzana76
autor
17. dec 2009

hej je aj hubovy bujon, mozete dat ten, ale ja kupujem tie Natur bujony od Vitany, tam nedavaju take svinstva, ako glutaman a tak a z tejto rady nie je hubovy bujon, teda nevidela som

slavenas
17. dec 2009

kedy mala mimi narodky , ako to že fb nezahlásil ?

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilu a na mna isli zase v utorok tie krce, vcera som anbehla dokine, bola som na neurologii, dnes to nechcem zakriknut

bilushka
17. dec 2009

Ja davam hubovy, lebo tuto omacku malemu aj tak nedavam, ale inak tiez varim s tymi natur bujonmi, alebo kupujem bio. No a nam velkym stale vravim ze to uz moze byt po tych mekacoch a glutamanovych cinach plus minus jedno 😅

zuzana76
autor
17. dec 2009

takze vidim, ze sme viaceri taki postihnuti ,ze akurat ked idu sviatky, tak sa na ns vsetko vali

bilushka
17. dec 2009

Slavusik zlatusik uz davno mala, ale zle mi je este aj teraz, ked si na tu oslavu spomeniem 😀 😀 😀

Zuzi, ty si mala zase to trpnutie?

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilu, to mas pravdu 😀 , ze takeho KFC sa najem, ale bujon zasadne Bio 😀 😀

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilu, zase 😖

letuskah
17. dec 2009

ja cakam ci si muz daku pliagu nedoneise, on urcite ochorie ked dojde vpiatok 😝

Peti ale vy ste aj minuly rok daco mali pred sviatkami, tusim vtedy Timka tak vracavala v noci nie?

zuzana76
autor
17. dec 2009

to mam tu tetanu, beriem magne B6

letuskah
17. dec 2009

mne tie natur bujony nechutia, som to kupila na skusku ale fuj, ja radsej Ecka a glutamany

peta28
17. dec 2009

Bilu vzala som M, lebo len to mala k odberu hned, ja som tiez zvedava, lebo sa mi velmi pacilo aj toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7174153

tak jed ten jedne bude ok, tak si niekedy objednam po sviatkoch aj tento...

slavenas
17. dec 2009

jáááj a ja že si tiež dám na zdravie 😅 😅

slavenas
17. dec 2009

peti mne sa páčia aj tie predlžené čo má tá baba na stránke

bilushka
17. dec 2009

Mne sa velmi pacia tieto japonkse modely, aj nohavice, dokonca uz aj overal pre seba som tam mala vyhliadnuty, ale stale vaham, lebo oni su take utlucke na tych fotkach, my tiez sice nie sme bachry, ale mam pocit, ze mi to ostane na prsiach a zase mi z toho bude trcat brucho...

Ty si s nou dohodnuta, ze ked ti to nebude sediet, tak to mozes vratit?

peta28
17. dec 2009

ja som chcela povodne L-ko, lebo tiez som si myslela ze je to na nejake japonky, ale teta pisala ze to je vsetko v nenatiahnutom stave, tka sa to snad natiahne.
Bilu to som sa snou nedohadovala, ved ked mi to sediet nebude, tak to asi nebude taky problem predat, ked si ho uz kupovalo 33 bab, ja sa vzdy na vrateni dohodnem len pri nohaviciach, lebo to je u mna problem kupit, tricka su vacsinou ok . Aj ked si uz fakt nepamatam kedy som si ja nieco pre seba na mmb kupila, mozno v lete naposledy saty od tej kildy

peta28
17. dec 2009

hej Letu, my mame take vzdy nestastne tieto sviatky zdravotne.. neviem ci to preto ze sa clovek len nahana cely rok a potom si to vsetko vyzeries pred volnom a ked uz mozes odychovat tak sa namiesto toho len liecis

zuzana76
autor
17. dec 2009

idem oddychovat, pa zatial

maji4
17. dec 2009

Ahojte 😉

Linkduška je krásna na fotkách a aj jej braček 😵 😵

let aspoň máš zážitok neviem ale ja by som to tak neprežívala ale ty celkovo máš rada vtáky 😉

biluš ja si myslím ,že to je len nejaké obdobie že nechce spať...asi treba len vydržať a určite mu už večer o 7 nedovoľ aby si zdriemol 😉

baby a dnes som robila tie klbká sú fantastické fakt budem musieť ešte jedny urobiť lebo nič iné s mužom aj s Liliankou nerobíme len ujedáme a tak dobre vonia tou škoricou normálne cítiť že idú Vianoce 😵 😵

my sme tiež dnes nemali nejaký extra obed Lilianak som urobila zeleninovú polievku ktorú som ja dojedla.

zajtra neviem v špajzy mám patizon a neviem čo s ním som vyhrabala nejaký recept so špagetami tak uvidím.

bilushka
17. dec 2009

Milaciky, nemate prosim vas ulozenu tu Norikinu cesnakovu polievku, nejako ju neviem na MMB najst ☹

nika07
17. dec 2009
nika07
18. dec 2009

Dobré ránko 😉

bilushka
18. dec 2009

Dobre rano,
Nika-dakujem za receptik.

Dnes u nas -6 C 😲

Lenka, podaj hlasenie, si chora?

katika1
18. dec 2009

Ahojte, ja som bola o 7mej u dr. na krv 😝 a teraz by som spala ako babatko 😅

zuzana76
autor
18. dec 2009

ahojte

ja idem teraz za chvilu endokrinologovi po vysledky