Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
4. feb 2010

aj mne sa to uz zda cudne, tiez by som asi isla k doktorovi , ono to moze byt len nejaka blbost, hlava moze bolievat z chrbtice, oci, alebo tlaku, alebo len nerovnovaha mineralov v tele

letuskah
4. feb 2010

pridavam sa ku Katke, k lekarovi!

katika1
4. feb 2010

zuzi ked si napísala to s tou kolou, bolo mi to hned jasné 😉

lenkamt
4. feb 2010

no veď pôjdem, už len kvôli tomu že ked mi je zle tak vás tu nemá kto buzerovať 😅 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

katika, no teda a mne vobec nie 😀

jemine a este som sa naliala vinom, ale moja sprostost, ale ja som fakt neverila

katika1
4. feb 2010

chod! si na to dozriem!

zuzana76
autor
4. feb 2010

ale ked vidim kolu v obchode uz sa mi zbiehaju slinky aj teraz 😀 😀

katika1
4. feb 2010

zuziiii do 5tt nie je babatko spojené s matkou krvou.. mi vravel gyndoš 😉 takže si mohla 🙂

zuzana76
autor
4. feb 2010

no ja neviem ci to u mna nebol uz 6 tt 😒

zuzana76
autor
4. feb 2010

teda podla PM, podla sona este asi nie, asi len ten 5 tt

zuzana76
autor
4. feb 2010

esteze to mam trochu posunute

letuskah
4. feb 2010

ja som sa tiez medzicasom pripila ginom a to som tusila ze by som nemala ale prave na to som sa spoliehala ze este babo nebolo spojene so mnou inak sodoma gomora 😝

lenkamt
4. feb 2010

bože čo som ja všetko popila a pofajčila 🤐 🤐 🤐 ale u nás to zjavne zanechalo následky 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

babule, vy sa ukazujete svojim detom nahe? sme mali v snazilkach taku debatu, ja sa priamo nevystavujem, ale ked sa prezliekam a pride , tak ma vidi, alebo aj WC mi niekedy otvori, alebo do sprchy vbehne

ale niektore to povazuju za tabu aj u malych deti

ja neviem, iste pred pubertakom sa nebudem premavat naha, ale teraz podla mna este v pohode, nie?

zuzana76
autor
4. feb 2010

jaaaaaaaaj letu ty si mala tu damsku jazdu, nie? byvale spoluziacky, ci kolegyne 😀

leni 😀

katika1
4. feb 2010

😕 no ja pred ním chodím nahá a pravidelne ked sa sprchujem sa na mna kuká a usmieva 😀 no ale ved zo mna vyšiel 😀
ked bude mať 15 už to nebudem robiť 😀

letuskah
4. feb 2010

zuzi mne to do nejakeho casu nevadilo, akoze nepromenadujem sa pred nim ale uplne bezne bolo ze som sa sprchovala a Kubko si navlacil do kupelne hracky a hral sa ale teraz uz mi to vadi, tiez ked mi vbehne do kupelne tak ma vidi a postupne sa nauci ze sa to nesmie robit, teda podla mna. tabu to podla mna nie je ved ked zena dojci 2-3 rocne dieta tak ju vidi ciastocne nahu, ale zas to asi netreba prehanat, ja myslim ze kazdy to ma tak zariadene ako bol od mala nauceny. nasi sa nikdy po byte npremavali nahi a ani my tak nerobime

zuzana76
autor
4. feb 2010

ved aj ja si myslim,ze teraz je to este normalne

niektorym sa to nezdalo normalne 😕

ked bude aj Patko vacsi, tak sa uz asi budem hanbit, to si uz neviem predstavit, ale teraz? mi to pride ok

letuskah
4. feb 2010

zuzi to uz som vedela, tak som nechlastala ale na 3 krale sme s MM popijali 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

tak ja si nepamatam zeby som videla otca naheho, ale mamu hej

lenkamt
4. feb 2010

naše bežne komentujú kto má veľké cicky a kto malé - ja mám veľké aby ste vedeli 😀
aj na wecko mi chodia a raz do mesiaca komentujú že mám plienku 😝 😀
u nás to doma nikdy tabu nebolo tak ja sa tiež nehanbím a nemyslím si te sa budem 😅

zuzana76
autor
4. feb 2010

letu, ahaaaaaaaa 😀 , no vy ste tusim splodili enjako okolo vianoc 😀

mne to zatial nevadi, ved donedavna som Patka este dojcila a tiez ked budem mat druhe babatko, tak mu dovolim pozerat sa ako papa, mna moja mama vymkla z izby, brata kojila a ja som bola za dverami a dobijala som sa, ziarlila som strasne, taku chybu neurobim, doteraz si to pamatam

zuzana76
autor
4. feb 2010

leni, ale ty mas dievky, ale podla mna syn to je ine

zuzana76
autor
4. feb 2010

teda neskor, teraz este v pohode

katika1
4. feb 2010

moja sestra sa učila na psychologii, že je dobré, ked vidí matku aj otca nahých.. neviem už prečo, ale mi dokonca kázala nezahalovať sa pred ním.. nech to berie ako prirodzenú súčasť života a ked mu to bude nepríjemné, prestane

inak ja som aj otca vídavala a prišlo mi to normálne a ked sa mi zdalo, že už to nie je vhodné, nešla som do kupelne ked sa kúpal.. ale sama som si to určila

letuskah
4. feb 2010

zuzi tak to hej, to by som ani ja neurobila, sak Kubko bude chciet vediet co sa deje

zuzi na stedry vecer 😀
mne zas vbehne na zachod a uz si sa vycikala? ukaz utriem ti ritku 😀 😀 😀

lenkamt
4. feb 2010

naše kukajú aj na chlapa, ani ja som nemala problém kukať na ocina.....

katika1
4. feb 2010

a moj raz mesačne povie tatinovi, že maminka má krvičku v gatkách 😀 😀 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

no ja si otca fakt nepamatam, toho som videla naheho len asi ako velmi malinka, neskor uz nie

letu, to je krasne,ze na stedry den, ja neviem kedy sme my splodili

zuzana76
autor
4. feb 2010

tak vlozku aj patko vola plienka 😀