Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
10. feb 2010

ja som to tu mala ako podmaz k riešeniu stretka a teda veľa z toho neviem 😀

letuskah
10. feb 2010

mne sa mm priznal ze mi to zatajil ze bola 😠 😠 😠

letuskah
10. feb 2010

inak kubko mal dnes maminkovske rano, kym som bola na tom ekg tak ani cikat ani vysmrkat ani mliecko od tata nechcel a ja som az o 9,30 prisla tak na mna so vsetkym cakal ale poobede ked pride mm domov tak sa na neho zavesi a hraju sa v izbicke, tak sa tesim

maji4
10. feb 2010

let určite pozeral fotbal ,že ??lebo aj man môj vyhnal na PC lebo chcem pozerať 😅 😅

čo ja vieč čo tam všetko bolo ale bolo to super 😵 celkovo tá prvá časť bola velmi pekne spracovaná 😉 😉

peta28
10. feb 2010

Maji ano dobre si to pochopila, aj ja som to takto davala, mala to pila ako dzusik, lebo je to ako pomarancovy dzus

S tym uradom to je ais tak, ze ak by mala zacala chodit do skolky, to by som uz nemala narok na rodicak a ak by som ho nadalej poberala a oni by na o dosli tak by som ten neopravnene priznany rodicak musela vratit, ale teraz ho mam opravneny, ide len o to ze som nenahlasila zmenu jasli tak pokutu mi nemaju aku dat.. no neviem asi tam zavolam zajtra, nech viem na com som, Mozno bude stacit vypisat len nejake tlacivo

Letu drzim palce nech sa ti ten tlak upravi, v tehotenstve to nie je ziadna sranda, ani vysoky, ani nizky. Ale hlavne to chce asi vela kludu. Muz ti chodi este stale do Nemecka, alebo uz je doma a pomaha ti?

lenkamt
10. feb 2010

inak baby čobejová aká kostra 😕 😕 😕 a napichaná botoxom 😠

letuskah
10. feb 2010

nepozeral futbal ale daku gebuzinu na discovery, tam davaju take koniny a on to vsetko pozera a este ten mega dabing do toho mna to strasne rozculuje 😝 on neni moc na futbal skor hokej a formule

lenkamt
10. feb 2010

Letu - aj u nás stále discovery, ja keď vidím toho debila žrať veveričky tak ma šľak triafa 😀

katika1
10. feb 2010

ja som to tiež mala ako podmaz.. a bolo tam, že Polnišová povedala ryšavému, že je tehotná.. lucia a michal im robia svadbu 😀 a kronerovi došla tá bývala, čo s nou ma dieťa a nevedel o tom.. viac neviem 😀
idem dať spať juniora, tak snad sa debata pohne nejakým smerom 😝

letuskah
10. feb 2010

Peta teraz je doma ale o nejake dva tyzdne hrozi nemecko zas 😠 on to uplne odmietnut nemoze lebo by sa tym v praci odpisal takze robi ustupky 😝

no nic musim ist hladat bobra lebo ho nevedia najst, caute zatial

peta28
10. feb 2010

Ja som tiez pozerala ordinaciu a uz ma teda dost serie ten Michal a Lucia a ta Zuza, vsak nech sa rozhodnu konecne ze kto s kym, lebo raz tak raz tak. Lucia pali za riaditelom ked ju on uz nechce a ked ju chce tak zas chce Michala a potom co davali tie dalsie ukazky, tak ze ho Zuza zvedie a ta sa tma zosype.. tak co chce? Neviem ci to funguje aj v realnom zivote tak ci by to niekto takto tahal na dve strany

katika1
10. feb 2010

hej videla som čobejku v časáku a bola riaaadne schudnutá 🙂

maji4
10. feb 2010

Peti o zbohom ako nejaký džusik... ☹ ☹ tak to budeme mať obrovský problém ☹ lilianka len vodu, vodu ,vodu nič viac ani len neochutná nič iné.... 😝 no som zvedavá ako budeme zajtra bojovať 😝

bilushka
10. feb 2010

Letu, no tvojho chlapa fakt len prizabit, mas pravdu 😀 😀 😀

Baby, ved kludne chodte do tych Dudiniec, my aj tak na jar pojdeme este do Patiniec na pobyt, tak my nejako extra nepotrebujeme vypadnut a Leni, ty si mala Dudince pripravene ako rodinny vylet a nakoniec sa to zvrtlo na stretko, takze v poho, neriadte sa nami.

Peti, ja neviem co s tym uradom a nemozu na to spatne dojst, aby si fakt z toho nemala nejaky postih ako pise Majka.

zuzana76
autor
10. feb 2010

letu aj u nas ide stale discovery, alebo sport 😅

peta28
10. feb 2010

hej citala som o Cobejovej ze chodila na nejaky pristroj ktory ju schudil.. tiez chcem dat to brucho a stehna prec. ale ako? prestala som zrat rano kolace a kazde rano mam musli ale brucho je tam stale

maji4
10. feb 2010

u nás ide len šport 😠 😠

bilushka
10. feb 2010

Maji a pojdes zajtra na kontrolu, ci az v piatok?

peta28
10. feb 2010

Zajtra tam zavolam.. prinajhorsom si vymyslim ze som to poslala postou a neprislo to, alebo co.. ved to je len pol roka to este nie je taka katastrofa.. muzovi to ani nemozem povedat lebo by ma prizabil, on je na takeho uradovacky haklivy, vsetky papiere musia byt tip top a ja som taky bordelar
No idem sa osprchovat, Timka slubila ze bude pekne pozerat Lolka a Bokka.. muz este nie je doma.

Inac ta farba vobec nejde z tvaricky umyt.. este stale ma cerveny flak okolo ust a modry okolo oci.. ked to do zajtra nedam dole, tak mi budu volat z jasli ze ma nejaku chorobu a nakazi im deti.. uz som minula skoro cele pletove mlieko 🙄

lenkamt
10. feb 2010

idem spať, ja chcem ísť s vami niekam, ja už ani rodinný víkend nechcem 😔 😢 sa nevieme dohodnúť na jednom sprostom ubytku 😠

a kuk na fb naše výtvory, strašne ich to bavilo 🙂

maji4
10. feb 2010

biluš zajtra tam je lekárka poobede tak rozmýšľam ,že až v piatok lebo v piatok mám aj muža doma tak pôjdeme spolu, ešte skúsim ten solmucol a uvidím ale každopádne najneskôr v piatok 😉

peta28
10. feb 2010

Maji ja by som potom asi skor skusila ten hedelix, lebo to je len prirodne a velmi sladucke. Aky je to kasel vlhky, alebo suchy?

maji4
10. feb 2010

tak cez den trošku vykašliava čiže mokrý ale v noci ju drhne 😔

maji4
10. feb 2010

sakra hedelix nemám doma 😔 🙄

katika1
10. feb 2010

bilu ale tu šlo o stretko, nie o vypadnutie.. ale ok.
chodte do toho mýta..kvoli mne ste začali vymýšlať. My nemáme tolko prostriedkov na to, takže na výber nemám.
a už ma nebaví táto téma 😝 končím s nou.

nika07
10. feb 2010

Čaute,

tak chodte do tých Dudiniec, my asi pôjdeme do toho Mýta, ☹

Maji rýchle uzdravenie Lilianke

Letu aj ja som bola na internom ked som bola tehu,

a Cobejova chodila chodnúť jedného centra v Pezinku, hned po pôrode

slavenas
10. feb 2010

babyyyyy toto čo robíte 😨 😨 😨 😨 sakra tak dajme stretko inokedy nie cez veľkú noc , nikto si nebude účtovať veľkonočné príplatky, sa stretneme a bude nám fajn . 😵 😵 😵 a možno sa pridajú aj ostatné

lenkamt
11. feb 2010

ahojte.

Kati ja neviem či som debil alebo čo ale celú noc mi to nedalo spať a dudince vychádza veľlá noc 139 osoba čiže 280 eur spolu a z mýta mi odpísali na typ vašej rodiny toto:
2 dosp.os. + dieta 2 roky
Velkonocny balicek á 129,-eur
- ubytovanie s polpenziou na 3 noci v 1/2lozkovej izbe Extra/wc,s,moznost 1pristelky/
- 3 x ranajky
- 3 x chutna 3chodova vecera
- Velkonocne sladke prekvapenie
- 1 x masaz podla vlastneho vyberu s Velkonocnou zlavou 20% /neplati na thajsku, havajsku a bankovanie
- 2 x vstup do wellnes na 2 hodiny
- 1 x na vyber 1/2hodina bowling alebo 1/2hodina squash/plati na izbu/
- 1 x na vyber 1 hodina biliard alebo 1 hodina stolny tenis/plati na izbu/
- neobmedzeny vstup do bazena
- parkovne
- WIFI internet

+ v pripade potreby detska postielka gratis

Miestny poplatok á 0,66,-eur/os./noc

Spolu:129,- x 2 os. = 258,-eur + Mp = 261,96,-eur

-dietatko do 6 r. ma ubytovanie a ranajky gratis

takže ešte o 20eur menej, či nie???

fakt ma to mrzí že sa nevieme dohodnúť 😖

Slávka - neboj niekam pôjdeme 😀

letuskah
11. feb 2010

caute
my noc OK, teda Kubko prespal v pohode len mna to hrdlo tak bolelo ze som spat nevedela 😠 nemozem sa ani nicim nadopovat 😝

Nika a aj si lezala ci len na kontroly si chodila?

nika07
11. feb 2010

Dobré ránko,

let ja som chodila iba na kontroly, len u mna to bolo aj pre vek 😉

my sme dnes hore od 6,00 😠 😔