Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. feb 2010

a práve nastal ten správny čas ísť sa venovať deťom - úplne holé s čiapkami na hlavách a rukavicami na rukách zahlásili že idú von 😝 😀

nika07
12. feb 2010

bilu ja sa z teba asi poštím 😀

letuskah
12. feb 2010

bilu teda nezavidim vam tie cesty, u nas je to nastastie v pohode 😎 a neskusali ste nejake homeo? dake su na cestovanie co treba cmulat kazdu hodinu, nieco ako kinedril

kto sa prida k pizza party???? 😀 😀 😀

bilushka
12. feb 2010

Raznici je skvely napad, aj ja spravim, Nika urob aj ty 😉

nika07
12. feb 2010

ražniči no môže byť 😎

letuskah
12. feb 2010

leni ake mile 😀 😀 😀
no idem sa aj ja venovat a varit lebo ani len ta sackova polievka sa sama neuvari 😀 caute

peta28
12. feb 2010

Baby mam dotaz

Chcela by som opat po roku dat malu nafotit.. nechcem nic extra, len boli sme ked mala pol roka a rok a pol.. tak znova nech mame nejaku pamiatku. Pisala som ten fotografke co bola Slavka a Meg , ale ani neodpisala, asi je velmi zaneprazdnena.. boli sme v jednom atelieri a tem ma ovalil sumou 100 eur len za cd s neretusovanymi fotkami+ vyvolanie + retus + neviem co este

Nemate nejaky tip? Nechem dat vela penazi, len par profesionalnych zaberov ..

slavenas
12. feb 2010

peti kedy si jej písala , dávno ... lebo jej to trošku dlho trvá ale myslím že odpíše

slavenas
12. feb 2010

peti ja mám ešte túto baby , ale neviem ani koľko stojí ani ako fotí ale tie fotky čo má na stránke vyzerajú ok
http://zable.sk/

peta28
12. feb 2010

Slavka minuly piatok
tak jej skusim zavolat
uz nechem ist to tej peknejfotky.. foti sice pekne, ale uz sme boli 2 roky po sebe, tak nech mame zmenu.. ona tusim fotila za cca 1000 - 1500 skk aj s fotkami aj s cd kde uz boli fotky upravene, to bola tka normalna suma

nika07
12. feb 2010

Peti zavolaj jej, aspoň budeš vedieť termín, lebo už objednáva až na apríl, máj, ale možn osa niečo najde 😉

zuzana76
autor
12. feb 2010

tak ja som desiatovala sackovu polievku Ze zahradky - hribovu 😀 , celkom dobra, mala som az 3 taniere 😀

Bilu, ved aj mne je to smiesne

My sme sa hrali na Otika a pana Pavka z vesnicko ma strediskova 😀

peta28
12. feb 2010

skusim este tuto zable.. dik za tip, ja som tusim videla tento banner ale stale som si myslela ze je niekde mimo BA.. a asi ona nema atelier..co?

nika07
12. feb 2010

zuzi super zábava 😀 , samozrejme ty si bola Otík

katika1
12. feb 2010

čaute 😎
ja som bola u zubárky 😝
spravili sme s Riškom krásny Valentínsky pozdrav pre tatinka - kúpila som malému farby na malovanie rukami (mali v akcoške v Lidli) a tak sme mu namalovali pohladnicu 😵 super sú tie farby, lebo sa dajú zmyť jednoducho a aj zo šiat 😵

Jáj a prišli obe sedačky čo som objednala a zdajú sa mi super! Boli fest lacné, ale krásne a aj kvalitné sa mi celkom zdajú 😕

A ešte som chcela, či sa niekto (najmä Nika a Mima) nechystáte cez víkend do Galandie? My sa tam asi pojdeme okúpať v nedelu 🙂

lenkamt
12. feb 2010

Kati - hoď linky na sedačky, a prečo dve??? 😕

naše ešte vymýšľajú že nechcú ísť spať 😝

mima07
12. feb 2010

caute
alex je chory viroza vcera aj grcal ☹
sa tu rehlim na tom co ste popisali
katika ja by som do galandie nesla segra hovorila ze pocula od gyndosov ze maju zenske problemy co boli tam 😠 ale to bolo pred 1/2 rokom
inak mne sa tam nepaci maju tam na moj vkus studenu vodu a maly mi ked sme tam jediny raz boli ochorel

zuzana76
autor
12. feb 2010

nika, omyl, ja s bruchom Pan Pavek a patko si na usi zavesil ponozky akoze ma sluchatka a bol otik 😀

zuzana76
autor
12. feb 2010

😀 a v ruke mal rohlik

lenkamt
12. feb 2010

Zuzi - máte lepšie hry ako my 😀

Mima - tak prajeme skoré uzdravenie 😉 o tých gyn. problémoch som aj ja počula že to ženy majú z väčšiny aquaparkov 😕 😝

slavenas
12. feb 2010

kati tiež chcem link na lacné a pekné sedačky , lebo by sme potrebovali vymeniť

zuzi vy ste aký kreatívny

peti ja neviem či má ale mňa upútalo aj to že dojde za nami , som myslela na nejaký park alebo tak , že by mohli byť pekné foto

katika1
12. feb 2010

ja veru mávam gynekologické problémy, ale mávam ich zo všade.. takže sa tomu nevyhnem asi ani teraz 😝

leni dve, lebo aj z mojej, čo mám v aute vyrástol a z rišovho auta si švagor zobral romerku - bola jeho a teraz majú milion detí.

a http://www.obchodik.net/products/zooty-meteor-m... túto do mojho a túto do druhého auta http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/3-1-autos...

slavenas
12. feb 2010

tak ja som totál blondína ja som myslela sedačky do obývačky 😅 😅 😅 😅 mi vyfučalo z hlavy že si zháňala a autosedačky

lenkamt
12. feb 2010

a bola by si taká dobrá a premerala tú zootku - koľko má najširšia časť? díkes 🙂

katika1
12. feb 2010

ja som inak varila špagety a pečiem štrudlu

a malý vykrikuje z postielky, že sa bojí uja a ujo má okuliare 😔 ja už fakt začínam veriť, že vidí duchov, alebo čo 😔

katika1
12. feb 2010

leni bola, ale má ju mm v robote, takže až večer- ale vošla tam moja riť 😀

lenkamt
12. feb 2010

Slávka - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si skoro cvrkla

Kati - tak nezabudni, ja si to musím premerať do auta, aby konečne Verča mala viac ako 20cm miesta 😅

zuzana76
autor
12. feb 2010

Kati, aj nas maly mal maniu u mojej maminy v hurbanove ze vo vitrine videl cierneho uja a kazdemu to aj rozpraval a mamina,ze no este to povedz dedovi,ze baba ma v skrini cierneho uja a bude 😀

lenkamt
12. feb 2010

to by som sa aj ja bála o čom to tie deti točia. Kati nepôjdeš s ním k psychologičke? on je neskutočne vnímavý a snáď by ti poradila nejaké ťahy aby ho určité veci nestresovali 🤐

katika1
12. feb 2010

hej, chcela by som s ním ísť k psychologičke.. len či z neho dačo dostane neviem, ked je taký malý. Ale on sa STALE bojí. Aj cez den rozpráva že sa niekoho bojí, hocikedy pri hre, pri prechádze. Vždy.