Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
23. feb 2010

No ake ste poslusne ovecky moje, ze ste priklusali, ked som vas zavolala 😵

Ja som zabudla reagovat na polovicu Lenkinych sprav-tak zalohu odo mna nepytali este tiez a na zelezo som ja v tehu pila tu cviklovu stavu, co ti Zuzka pise, ale to je taky grc, ze Lenke kupim tonu lentiliek, ak to bude chciet pit, ale ked papa takto vsetko je fakt divne, ze ma toho zeleza malo, asi fakt plati, ze ked uz ta lekari zacnu skumat, tak uz sa od nich nevymotas, stale ti nieco najdu, ved kto vie, ako maju nase deti krvny obraz v poriadku, ked napr. mojmu malemu ho este nikto nikdy nekontroloval...

Lenka je velka kocka, fakt to ma dobre a este je aj pekne namalovana, teraz mi pise spravu, ze to ju v salone malovali, akoze fasa si pisat cez kona aj telefon, este podme na skype a facebook 😀 😀 😀

retaux
23. feb 2010

Katika: 😀

Lenka: čakáme...

Slavenas: už aby bola jar, lebo tieto večné sopľovačky a kašľovačky dokola sú na nervy 😖 😠

lenkamt
23. feb 2010

Vanes - zlatá 😵

Bilu - ona to má asi po mne, ja som tiež furt anemická 😝 ale mám doma lieky že acidovolan a tam je aj kyselina listová - ale je to až od 3rokov 😅

bilushka
23. feb 2010

Mish, prosim ta, nepretahuj mu to nasilu, natrhnes mu predkozku, bude mu potom krvacat a mokvat, nenechaj sa zvyklat dedinskymi starodavnymi recami, ani mojmu to este nejde...

Leni, tak super, ze si spokojna a budes to nosit, ja sice tiez, ale tiez mam zaver, ze za tie prachy je to predrazene, musime si vymysliet novy sposob robenia radosti ako objednavanie oblecenia z Ameriky 😀

Mami, myslis hacky je supeeeeeer 😀 😀 😀 😀
Aj nas tak rozprava, ze vynechava R v slovach, to je zlatucke 🙂

lenkamt
23. feb 2010

čakajte, lebo mám neskutočne pomalý olympus master 😀

ale kaderníčka zlatá, mladučká baba a len čo ma zbadala tak vraví že ten melír spraví tak že niektoré vlasy mi dá tak na hnedomedeno aby boli odlesky 😕 a ostatné blond, presne tak som to chcela, a potom že ako ostriháme aj ja že teda niečo podobné čo mám len kratšie a boky viac prestrihať, no tak nakoniec mi to spravila tak ako som si to predstavovala 😕 sme si asi sadli, a za všetko +obočko+maľovka 25e 😕

retaux
23. feb 2010

Lucka R nevynecháva, vie ho povedať, ale na moje veľké počudovanie, nevie povedať L. To sa jej nedarí ani za svet. 😕

retaux
23. feb 2010

Leni: to je super cena. Asi ešte nezistila, koľko môže pýtať. 😀

lenkamt
23. feb 2010

Ret - to je normálne kadernícky salon s kozmetikou sú tam tri kaderníčky a jedna kozmetikča, normálne že na úrovni uvarili mi čaj, no prekvapená som riadne 🤐

slavenas
23. feb 2010

leni tak spokojnosť 😉 , mne tiež kaderníčka-kamoška ktorej som chodila v Ba robila taký melír že dvojfarebný jedna blond a druhá medená , či taká nejaká ale pekná, tiež to super vyzeralo a bola som vždy spokojná , no a tá cena supeeeer že 25 euri 😕 😕 🙂

katika1
23. feb 2010

lena naval už fotku!!!!

bilushka
23. feb 2010

Ze 25 evry 😲
Ja uz som volala do toho super kyber luxusneho salonu, kam som chcela ist ja a to, co som chcela uz nerobia 😠
Tam 25e stoji asi iba umytie vlasov 😀
Pridem do MT k sikovnej kadernicke, vyfotim Kontura v akcii a budem ho potom vydierat, ze to uverejnim, nech mi da prachy a za to zaplatim kadernicku a este nam aj na vino zvysi 😀 😀 😀

lenkamt
23. feb 2010

😀 😀 😀

Kati ja sa znažím, ibaže debil pc 😠 😀

katika1
23. feb 2010

ja si neviem predstaviť tú tvoju farbu.. neviem ako vyzetá blond a medená, ale páči sa mi ako to znie 😀

zuzana76
autor
23. feb 2010

mish, ja si nepamatam ci to patkovi zahnisalo, ale myslim,ze nie, nejaku reakciu asi aml, ale hnisave tusim nie

kati, maly podareny, ze hladkaj mi pipika, odo mna chcel, aby som mu ho vybozkavala, ked sme boli u tej urologicky a nasilu mu ho pretiahla a bolelo ho to 😀

bilu, mne sa to ako grc nezdalo, mne ta stava chuti

leni, to s tym jablkom som pocula aj ja, ale neviem sa mi to zda take divne, mne by to jablko tak nechutilo
hej na dobru absorbciu zeleza je potrebna aj kyselina listova a aj vitamin C , takze skus malej nejako podavat, pripadne prekonzultuj s doktorkou

a ja som si prave nieco objednala z bonprixu, teda jednu tuniku velkost 38, tak som zvedava aka handra pride, je to take volnejsie,ze hadam aj na brusko sa to bude dat
a aj patkovi som tielka a dvojo gati

katika1
23. feb 2010

http://www.palzoo.net/file/pic/user/JenniferAni...
ja by som si prosila také vlasy, aj farbu 😔

bilushka
23. feb 2010

Zuzi, ty ale myslis tu cviklovo-jablkovu stavu?
Lebo ja som pila cistu cviklovu a to som si musela drzat nos, aby som necitila tu hnusnu chut, mne to nechutilo vobec.

To oklincovane jablko bezne papa Mimi.k a srandovne to vyzera, ked to ma v kuchyni nachystane 🙂

zuzana76
autor
23. feb 2010

kati, mne sa ta farba ani velmi nepaci, ved ty mas dobru, co spekulujes, na kazdej fotke vzyeras ako modelka

zuzana76
autor
23. feb 2010

bilu, jaj, hej, ja som myslela tu cviklovo-jablkovu, tak aj cviklova by sa dala vypit, ale uz az take chutne by to asi nebolo

lenkamt
23. feb 2010

no dala som ale nevidno to dobre, musíte sa prísť pozrieť osobne 😀

katika1
23. feb 2010

haha oklincované jablko som videla u mimi 😀
a cviklovú štavu lúbim 😅

bilushka
23. feb 2010

Anistonka ma krasne vlasy, to ja ale nemozem kukat tuto kategoriu 😔

zuzana76
autor
23. feb 2010

bilu, fakt? 😕 , ja som si vzdy myslela,ze to oklincovanie ani nefunguje, ale nema to jablko ptoom taku hnusnu zelezovu chut?

zuzana76
autor
23. feb 2010

a tie klince nehrdzaveju? 😀

katika1
23. feb 2010

zuzi, mne sa zdám divná s touto farbou a mám chuť meniť ju 😔 už ju mám dávno 😝

lenka, krásne vlasy!!!! aj celá ty!

veru anistonka má úúúžasné vlasy.. no ale aj ja by som mala, keby sa mi o ne staral tím kaderníkov vkuse 😝

lenkamt
23. feb 2010

a konečne si všimnite moje vyrážky 😀 vidno to aj cez kilo makeupu 😝

zuzana76
autor
23. feb 2010

ja neviem, mne sa ta anistonka nepaci, teda konkretne tato fotka, inak je dobra na jej vek

bilushka
23. feb 2010

Zuzi, hrdzaveju, ja som to nikdy nejedla a Majka vravi, ze najdivnejsie je na tom, ako to vyzera, inak ze chut uplne v pohode, jej to tusim ten bylinkar poradil.

Baby, vy tu vsetky take vystajlovane vymalovane fotky hadzete ze si pripadam pri vas ako najvacsia suchta.

lenkamt
23. feb 2010

muž mi nadáva že vyzerám staršie 😠

a šiel sa aj on ostirhať a ako vliezol do vane tak mu lucka vraví - máš pekného pipíka 😀 😀 😀

ideme do nayu kúpiť nový strihací strojček a žehličku 🙂 tak zatiaľ papa

retaux
23. feb 2010

Leni: super. Fešanda si. Mne sa ten melír veľmi páči. 😉

katika1
23. feb 2010

leni fakt super farba.. porozmýšlam aj ja nad nou 😅 😀