Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
3. mar 2010
letuskah
3. mar 2010

mimi hej ja som nad tym davnejsie uvazovala, urcite sa to oplati mat pri refluxe alebo ked byva dietatko casto chore 😉

idem ja cosi porobit lebo som hnila, od kedy som tehotna tak som lemra lemrava, hroza 😔

mimi.k
3. mar 2010

Letu, mne by sa to bolo hodilo aj pri Adamkovi, lebo síce nemal diagnostikovaný reflux, ale do roka vygrckával stravu aj 3 hodiny po jedle...

mimi.k
3. mar 2010

Idem aj ja niečo porobiť, majte sa...

slavenas
3. mar 2010

tak vy pomaly odchádzate a ja som len teraz nakukla

ja len že mimi , tiež malej podkladám matrac normálne má pod ním taký veľký vankúš lebo ona tiež neznesie pod hlavou , má to tak vlastne stále odkedy sme tiež mali laryngitídu.

slavenas
3. mar 2010

booože , tiež, tiež, tiež ... ja už strácam slovnú zásobu 😅 😅 😅

bilushka
3. mar 2010

Ocakavam spontanne vyznania teraz 😀

O co ide?
Volala som do Myta-izby su este volne pre Mimu-dokonca aj apartman....a my nemusime platit ziadnu zalohu, ze je to rezervovane, nemame sa bat 😵

Takze cakaaaaaaaaaam-najma nevdacne stretkarky, samozrejme 😀

slavenas
3. mar 2010

biluška a k čomu chceš vyjadrenia od nás ... 😕 ?, mne napísali do mailu že izbu máme rezervovanú a mám čakať že nás budú kontaktovať ohľadom zaplatenia zálohy... ja ju platiť nasilu nebudem 😅 ved len super že nechcú ....
No a k tým voľným izbám mimáááá???

slavenas
3. mar 2010

a samozrejme veľké DAKUJEME že si volala a takto to objasnila 😀 😀 😀 😀

bilushka
3. mar 2010

Slavka, no jasne, uznania sa od teba nedockam 😠
Volala som len za tu zalohu, lebo pre mna je tiez lepsie, ked neplatime dopredu a teda keby nam nahodou do toho prisli tie kiahne, ci by sme platili aj storno poplatky a tak...a ked som uz mala tetu na drate, tak som sa opytala aj na volne izby, este ze mi to napadlo, chapete vcera ze Mime vravela, ze su volne uz len 1-postelove a dnes mi zacala menovat ako jasne, dvojpostelova extra, apartman 🙄
Mime som uz volala, tak si to sla hned rezervnut, tak nas je uz 5 rodin, tvoj Petko bude mat radost 😀

mima07
3. mar 2010

tak ja len rychlo
DAKUJEM kto ste bombardovali myto Mam REZERvaciu 😉 😉 😉

zuzana76
autor
3. mar 2010

ja som doteraz obedovala, 3x polievka s 2 celymi kuracimi stehnami a tanier orechovych slizov 😝

uz len keby som si pospat mohla a je to idealne 😀

slavenas
3. mar 2010

janíííí ved som vyslovila slová vďaky 😉 😉 😉 😉

bilushka
3. mar 2010

Ale Slafka, ved sranda, ne?

Zuzi, to ty tolko zjes? 😲
A kde sa ti to uklada, do vlasov? 😕

zuzana76
autor
3. mar 2010

bilu, no ved ja jem vela, len na to nevyzeram 😀 , neviem kam sa to uklada, ale vitaminy mi aj tak furt chybaju, ja aj kebyze kona zjem, tak mam z toho len minimum 😠

zuzana76
autor
3. mar 2010

a volala som sestre od gynekologa ,ze ako AFp a este stale nemaju vysledky,ze v labaku chybaju nejake sety a nemozu krv vysetrovat ci co, ze ju zamrazuju, tak fasa, to sa kedy dozviem vysledok? hlavne,ze uz vacsina bab to v 18 tt ma, na to nie je ziadny termin dokedy to musia urobit?

slavenas
3. mar 2010

bilu 🙂 ved jasnééé , ja chápem 😀 😀

mima super tešíme sa 🙂

zuzi 😨 😨 😨 dobreee 🙂

bilushka
3. mar 2010

Toto nase zdravotnictvo-na zaplakanie ☹

bilushka
3. mar 2010

Inak aj ja jem vela, ale tri taniere polievky a dve kuracie nohy by som teda nezvladla a moj chlap asi tiez nie 😀 😀 😀

zuzana76
autor
3. mar 2010

tak mozem este trpnut ktovie dokedy, sak nech to tedy ani nerobia, ked nemaju sety 😀

zuzana76
autor
3. mar 2010

bilu 😀 , ale ved polievka to je len stava so slizami, to cezo mna pretecie ani neviem ako 😀

a jedno cele stehno zjedol aj patko, tak co by som ja 2 nezjedla? 😀

zuzana76
autor
3. mar 2010

no, len dnes spraskame 5 l polievky, tak zajtra mozem zase varit, to mam tak rada, ja musim varit aj ked sa mi nechce, mi to proste zjeme za jeden den, ja neviem navarit na viac dni ani nahodou

zuzana76
autor
3. mar 2010

my to zjeme 🙄 , hrubica

bilushka
3. mar 2010

Zuzi, tak to je radost varit pre takych stravnikov, ja zase neznasam ked navarim a nepoje sa to a ja sa tym musim potom pol tyzdna tlacit 😝

Uz mi zabrala tabletka, ako mi je zrazu fajn 😵

baileysa
3. mar 2010

ahojte 😵

u nas klud na oboch frontoch, tak vas idem pozdravit... 🙂

dakujem vam krasne, ze ste na mna mysleli v piatok a aj za gratulacie, isto mi to v piatok pomohlo, prebehlo to hladko, komisia bola zlata, len som bola kusok stresovana, ked som nabehla po 3 rokoch doma na materskej a mesiaci totalnej izolacie doma s novorodencom, a tam 9 odpredu aj odzadu titulovanych hlav... 😕 😅 ale myslim, ze zohladnili moje rpzpolozenie, lebo samozrejme som neskor zacinala, lebo samozrejme som este musela kojit a samozrejme mi do kancelarie nabehol skolitel 😅 😀 ale je to za nami chvalabohu... sa tesim ako blcha... 😵 😀

no a zinka ma dnes mesiac 😕 aj vam to tak leti??? 😕 😕 😕 a uz aj place... 😖 tak som zvedava, kolko stihnem napisat, alebo potom dopisem...

lenkamt
3. mar 2010

VELMI PEKNE ĎAKUJEM BILU 😀 😀 😀
je skvelá, skvelá, skvelá 😀

my sme boli pre Verču a teraz nevieme že čo, von nechceli byť 😅

Zuzi - mne výsledky afp povedali až v 20tt, jasné že boli zlé, ak by som šla na amnio tak by výsledky boli až v 26tt a to už neviem čo by som riešila však v 26tt sa rodia životaschopné deti 😖 proste systém 😝

lenkamt
3. mar 2010

jéééééééééj Zinuške prajeme všetko najlepšie.

Bai - rozmýšľala si že by ste prišli na skok do toho mýta??? 😉

a kedy môžem prísť, ja by som sama bez detí, aspoň by som ti niečo pomohla 😉 a konečne doniesla knihy 😀 😔

retaux
3. mar 2010

Ahojte!
Dnes nejako nič nestíham a navyše Lucka spala poobede málo 😠

Ďakujem za odpovede na tú Viedeň. My by sme chceli ísť v piatok do toho Domu mora, ale keďže my moc za hranice nechodíme, tak sa normálne bojím, či tam nepoblúdime alebo tak. Poviem MM, nech radšej kúpi diaľničnú známku, aby sme ešte náhodou nezablúdili aj cestou do Viedne na vedľajších cestách. Ale ako nás poznám, tak my poblúdime už v BA 😅

Ja som tu asi najhoršia mater zo všetkých, ja vždy čakám, kedy Lucka keď má sople prestane sopliť, aj keď kašle, tak ju väčšinou nechávam tak, len keď má horúčku, tak idem k dr. 😅 Dúfam, že týmto svojím prístupom nič nepokazím. Aj von chodíme stále a za každého počasia aj keď kašle a soplí (okrem dní, keď má horúčku), len sa vyhýbame ostatným deťom.

Jéj, Baily, super že sa aj ukážeš. Určite to teraz nie je jednoduché. A teda mne sa vôbec nezdá, že to je už mesiac, čo si rodila 😲 Ten čas letí neuveriteľne. 😢

bilushka
3. mar 2010

Jej, Bailey, gratulujem aj ja Zinuske, ze mesiac 😅

Ja som aj na Mish myslela, ved to sme rovno pri Brezne, to nas tiez moze prist kuknut.

Moj je uz tiez hore, ani zemiaky sa mi nestacili dopiect, slabu hodinu spal 😖

baileysa
3. mar 2010

tak som spat, len neviem na ako dlho 😅 este nemame system totalne ziadny 😔

dikeska za gratulacie pre zinku, odkazem 🙂

do toho myta neviem, kolko je to leni od vas km? dost je to este narocne pre nas teraz s dvomi detmi... zinka zatial v aute vydrzi, place len ked stojime 😅 ale neviem, dost by to bolo pre nu asi vyrusenie, keby sme sli... uz ten piatok bol celkom narocny... uvidime, ved sa mozme aj den predtym rozhodnut 😉 🙂

v sobotu sme gretke konecne postavili tu postel, som s nou veeeeelmi spokojna, strasne sa mi paci to prevedenie, az na to, ze je tym padom izba strasne malicka 😕 a vyzera ako sklad 😠 normalne som bola rozcarovana, kolko tam uz je veci 😒 a kedze este ziadne poriadne skrine, tak je to vsetko von povykladane a vyzera to hrozne...

leni, a kedy by si dosla kuk? mne je to v podstate jedno, len vo stvrtok mame hudobku s gretkou, inak som free 🙂

a nech uz je jar, lebo toto je pre mna gramblavu katastrofa, ked mam obliect seba, gretku, zinu a vygulat sa von 😔 obdivujem MMEM a MISH, ze celu zimu takto zvladli s detickami...
to ze obdivujeme vsetky lenku, ako to zvlada, je jasne 😉 😀