Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
4. mar 2010

ok, idem zmazať, bo je to ukradnuté zo strechy 😅

nika07
4. mar 2010

to je dôležité,

mne sa páči tá prvá 🙂

lenkamt
4. mar 2010

Mimi - ešte sa k vám vtierkneme pre inšpirácie 😀

zuzana76
autor
4. mar 2010

tak ja idem varit este len teraz, ale zemiaky mam uz uvarene a robim len granadir, mnam

mne sa tiez paci ta prva kuchyna

bilu, tak uz si spat, to sa cudujem ze chcel sediet vonku, moj chce ist stale so mnou.

nika07
4. mar 2010

mimi a kde vlastne máte postavené 😅

bilushka
4. mar 2010

To ma Ivka super chlapa, ze tak uvazuje, ale ved ona si ho zasluzi, ona je tiez zlaticko 😵

lenkamt
4. mar 2010

ako keby ani moja sestra nebola, si zabudla dodať 😀

nika07
4. mar 2010

baby ja idem zajtra na pohreb do BA ☹ , zomrela mi sesternica 😢

mimi.k
4. mar 2010

Lenka, kľudne, bud. víkend už môžete, som sama, mm ide do toho Rakúska na lyžovačku, tak možno príde aj Bilu...
Nika...pri Žiline...

lenkamt
4. mar 2010

Nika, to mi je ľúto 😔

bilushka
4. mar 2010

Mimi, nevolaj ju, dotiahne tu svoju matersku skolku nevychovanu urcite 😀 😀 😀

mimi.k
4. mar 2010

Lenka, nejde mi to dať do PC, pošlem Ti mms.

retaux
4. mar 2010

Ahojte!
Bilu: teda, ja ťa obdivujem, ako to dokážeš vydržať. Mne vypaľovali dusíkom takú vyrážku na ruke ešte keď som bola decko, ale neviem si to predstaviť na tvári 😖

Lucka sa niekedy u lekárov bojí a niekedy nie, ale väčšinou keď idem ja, tak si dá vysvetliť, že jej nič robiť nebudú, ale keby sa zatne, tak si ju tiež viem predstaviť ako by sedela v čakárni 😀 A keby ju to nebaví, ona by si aj sama zaklopala na dvere, že chce ísť za mnou 😅

Aj ja chcem tulipány... 😵

nika07
4. mar 2010

to viem, je to v rámci Žiliny či nejaká časť

bilushka
4. mar 2010

Nika, tak to ma mrzi, uprimnu sustrast...

nika07
4. mar 2010

Ďakujem ☹

lenkamt
4. mar 2010

Mimi - budúci týždeň idú asi do nitry na výstavu, Bilu neboj prišli by sme na večer s fľaštičkou a bez detí 😀

retaux
4. mar 2010

Majka: tu je ten Dom mora
http://www.haus-des-meeres.at/

bilushka
4. mar 2010

No to je ina rec, Lenka 😀 😀 😀 😀
Ale nie, ved sa dohodnite nejako, ja teda este neviem co my, kedze MM isiel vecer na pivo, sme to nestihli skonzultovat...

lenkamt
4. mar 2010

Mimi - kráááááááááááááááááááááááááááááása, ešte aj lustre nad stolom máš také ako chce ona 😀 jej to ukážem keď mi dovezie Verču, zruší aj výstavu v nitre, a okopíruje ti kuchyňu 😅 😀

bilushka
4. mar 2010

Mimi posli aj mne, ja to vzdy iba v telefone vidim, tak chcem aj ja velkoplosnu foto 😀

lenkamt
4. mar 2010

Majka má všetko tak ako chce Ivka, akurát že Paličko chce namiesto zelenej modrú 😅 som ho nainfikovala asi keď maľoval tú mojú stenu 😀

lenkamt
4. mar 2010

a odkedy ste v za???? 😕

nika07
4. mar 2010

potom daj vedieť ako sa Lucke páčilo

retaux
4. mar 2010

A budúci týždeň je výstava nábytku v NR? Ja chodím každý rok a aj by som tento rok nejako zabudla 😅 Teda, neviem, čo tam chodím stále okukávať, keďže do bytu nemám za čo kupovať a dom nám tiež nehrozí 😀 Ale chodím tam rada.

lenkamt
4. mar 2010

Ret - 9-14.3, ja som tam bola asi 3x, tiež ma to baví. teraz by som sa im aj vtierkla, ale potom pôjdu k Paličkovmu bratovi do topoľčian a tam budú aj spať 😅

mimi.k
4. mar 2010

Nika, pri Žiline, Rosina sa to volá...do 10 min. si autom v centre mesta. 😉

Lenka, prvýkrát sme tam spali na Valentína, zatiaľ je to naše víkendové sídlo 😀
Ale ak myslíš ten bud. týždeň, tak ja som tam od štvrtka večera do pondelka. S Bilu. ešte dohodneme, kedy sa pripojí, alebo pôjde rovno so mnou. 😉
My sme vás už včera spomínali...že by sme sa mohli stretnúť..

bilushka
4. mar 2010

Ret, ale toto je asi menej koncentrovany ako na bradavice, alebo neviem-mne bradavice nikdy nerobili, ale mna to fakt moc neboli, len ten prvy krat, ked som to mala take zive, ze mi to az do krvi robil to bol brutus, dnes uz pohodicka, aj ked slzy mi vyhrkli, ale to len tak mimovolne, nie ze by som plakala od bolesti...
Skor to hnusne vyzera ☹

Leni, mali sme ist na vikend, ale Mimi ide od stvrtka do pon. lebo ma lekarov a ja teda este neviem.

lenkamt
4. mar 2010

Ret - ten morský dom vyzerá fajne 😵

mimi.k
4. mar 2010

Nika, úprimnú sústrasť 😔

Bilushka, žiaľ mám len to v mobile, neviem to nejako dostať do PC, musím poprosiť večer mm.

Inak zasa som sa tu pozabudla...