Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
10. mar 2010

leni takze si nesla snimi ku dokt?tak hadam zajtra bude este lepsie 😉
zuzka-som rada ze je vsetko ok,a ty si taka zlata ako sa tesis 😵 😵 ja som to druhe tehu az tak neprezivala ako prve,lebo som vedela ze co a ako 😅 ale zle mi bolo rovnako ako v prvom 😝 uvidime mozno tretie bude uplne bez grcacky 😀 😅 jasne ze len sranda 😎

zuzana76
autor
10. mar 2010

mish, no pre mna to prve bolo samy stres, tak som si to az tak velmi enuzila a teraz sa tesim asi este viac 😅

ideme von na chvilu a do obchodu

lenkamt
10. mar 2010

Mish - no nešla som, ak sa to do piatku nezlepší tak pôjdem, ona by minimálne lenke picla atb, na ňu sú všetci takí opatrní, že mi to ide niekedy na nervy 😔

ale už mi tu z toho hrabe, som zvyknutá chodiť s nimi kadetade a teraz to neskutočne pomaly ide 😝 v piatok našťastie príde chlap už doobeda a bude doba aj v pondelok 🙂 takže budem trajdať zase 😅 😀

bilushka
10. mar 2010

Leni-kadernicku mam o piatej, od rana sa kukam v zrkadle, ze ved to nemam teraz az take zle a ze co mi tam vlastne chce robit 😀

Ja som dnes totalne od veci, nejako na mna dolahol ten ksicht moj zase 😢
Uz som si kukla v kalendari, ze od januara si ma lekari podavaju a skusaju na mne triky a mna uz to vsetko boli a stipe a uz som stratila vsetku trpezlivost a hlavne vieru, ze niekedy to bude OK zase ☹

Katka je uz dufam tiez ze tehotna 😵

bilushka
10. mar 2010

Slavka, ty mas vyjadrovanie tiez, tiez, tiez a ja uz, uz, uz 😠 😝

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - ☹ ti verím že máš nerva z toho, nejaká očistná kúra by nezabrala? akože piť 5l zeleného čaju denne a tak? alebo solárko??? ja som dnes volala ku kožnej a že výsledky teda ešte nie sú a niekedy to trvá aj 3mesiace 😝

ja stále píšem - inak, inak, inak 😝 a v poslednej dobe my teda robí riadny problém s/z, i/y 😝

bilushka
10. mar 2010

ano, Leni, teraz si napisala, ze robi mY problem 😀 zlatusik moj 😵

Zeleny caj nemozem, lebo ze obsahuje fluor-na ten mam ze vraj alergiu, zistili zo zubnej pasty 😖
Dalej neviem co este, solarko a slnko vseobecne by mi urcite pomohli.

bilushka
10. mar 2010

Co ty mas mat ake vysledky z kozneho zase?
My sme tu ako spolok syfilisu pomaly 😀 😀 😀

lenkamt
10. mar 2010

preboha, to mám z tej piňacolady k obedu 😀 😀 😀

ja mám doma to tvárové solárko od phylipsu /tak toto fakt neviem ako sa píše/ a keď je najhoršie vyťahuje túto účinnú zbraň, a ani to veľa nestálo 😉

lenkamt
10. mar 2010

no však mi brali krv na helicobactera, aby zistili pôvod mojej puberty 😅

bilushka
10. mar 2010

Leni, hod link, nemyslis horske slnko?

zuzana76
autor
10. mar 2010

biluska, tak to ti verim,ze ta to trapi a tvoj ocino ti nevie nejako pomoct? ja neviem ci to nemoze byt nieco vnutorne

inak na precistenie je dobry zihlavovy caj, ten sa moze pit tusim len 10 dni mozno 2 tyzdne a potom musi byt pauza

bilushka
10. mar 2010

Zuzi, nevie, tiez je z toho nestastny 😒

Zihlavu by som mohla vyskusat, ale to sa vseobecne musi upravit aj strava, nie len caj pit, ci ako 😕

bilushka
10. mar 2010

Lenka, vidim, ze pojem nebolo to drahe je relativny, ja ze to bude okolo 500 korun 😀 😀 😀

zuzana76
autor
10. mar 2010

ved si nieco nastuduj,ze ako, ja neviem presne ako, inak ja tusim zihlavu nesmiem, lebo zase znizuje vapnik alebo zelezo ci co 😕 , ale na vlasy si to asi budem davat

aj tu na Mk je tema, Ocistenie organizmu, alebo tak nejako

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - ja jem normálne akurát si dám denne liter žihľavového čaju, po 5 dňoch začnem striedať - repík, harmanček, žihľava, urologický, prieduškový, proste všetko zelené 😉 a fakt mi to pomáha 😉

bilushka
10. mar 2010

Tak to by som este zvladla, ako pise Lenka, lebo neviem si predstavit u seba ze ocistna kura na nejakych klickoch a strukoch, tak hovorite, ze ked zalejem mekaca litrom zihlavy, tak je to v poradecku, hej 😀 😀 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Este mi napiste, co mam povedat kadernicke, ako ma ma ostrihat, ked ste take kreativne dnes 🙂

lenkamt
10. mar 2010

hej 😀 😀 😀 mňam mekáč, baby do mýta mi musíte bezpodmienečne doniesť 😅 😀

bilushka
10. mar 2010

Leni, ja sa do Myta tesim, ze sa stavime niekde na salasi na halusky a ty zase mekac 😀

lenkamt
10. mar 2010

Bilu kaderníčky sa spýtaj na názor že čo by ti ona poradila a potom to nejako dajte dohromady s tvojou predstavou, - ibaže ty asi nevieš čo chceš, že? 😕 😅

inak baby spia od 11.45 - tie sú fakt choré, chúďatká moje 😔

mishelin
10. mar 2010

caute...leni nech si len oddychnu,choroba je blud 😖
moj starsi preistotou este nespi,a chori je uz dobre 2 tyzdne neprestava nejak..ale asi to vyzera tak ze potiahne az do vecera,comu by som sa tesila,lebo zalahne o 20.00...
bilu ja som zvedaav na tvoj novy uces,hrozne 😵

mishelin
10. mar 2010

este som sa cchela opytat ked bdte kupovat teraz botasky ked skonci zima a papuce do skolky ake cislo?len orientacne 😅 26?ci uz 27? 😅

mishelin
10. mar 2010

no nic idem daco robit,zmizli ste ako gafre

bilushka
10. mar 2010

Leni, ved to ze neviem, ja viem ze chcem objem, preto som chcela ist na tu objemovu trvalu k nej, ale uz do telefonu mi povedala, ze ak mam jemne vlasy, ze mi to neodporuca, ze skor dobry strih, tak dnes budu tazke rokovania, urcite mi bude vraviet, nech si dam ofinu, len ja si na nu neviem zvyknut 😒

Mish, blaznis, ze 27? My mame teraz tenisky na cvicenie 24 a zimne topanky o cislo vacsie ked som mu kupovala 25 su mu stale volne...
Ale jemu celkovo rastie velmi pomaly noha, lebo zimne cizmy z minuleho roka este stale obuje 😅

Dvojky riadne tahaju a ze sa im da tak dlho lezat, nedusi ich na kasel?

lenkamt
10. mar 2010

ja som tu, ibaže už som asi fakt úplne blbá - 30min som hľadala ako je otvorené pasové v piatok 😝

lenkamt
10. mar 2010

kašlú zo spánku.

my máme zimné 24 a vytiahla som z jesene tenisky 23 - prekvapivo sú im dobré 😕

trvalú si nedávaj, fak nech ťa nejako pekne ostrihá, štica by ti šla, taká šikmá 😉

mishelin
10. mar 2010

jaj tak ja neviem pootm moj ma jedny topanky ze 26 a su mu ok na 25 vravui ze ho bolia prsty zeby klamal 😕

zuzana76
autor
10. mar 2010

mish, aj my mame velkost 24 a zimne 25, takze ja budem kupovat jarne asi 25 a mozno letne 26

bilu, neviem ako mas vlasy teraz a ci sa ti hodi ofinka, nevyskusas? ani neviem aku mas kvalitu vlasov, ak sa ti velmi krutia, tak ofinak nei je dobry napad, ja sa vzdy davam do postupna