Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
16. feb 2009

Mima prosim ta ak sa ti podari zistit nieco o tom danovom bonuse co sa pytala pp daj prosim vediet, to by celkom zaujimalo aj mna ci mam ist na urad prace pytat si potvrdenie.. aj ked vlastne mne rodicak chodil cely rok, tak neviem

mimi.k
16. feb 2009

Letu., ja s ním doslova bojujem. Vypne sa ako luk, potom mi ujde, musím ho naháňať, no strašná zábava...ale von sa teší, tak nechápem, prečo to robí...

zuzana76
autor
16. feb 2009

no maly prave zalahol

peti, aved nikto nevravi,ze si jesitna, ale ked si sa cely vikend neukazala, ani dnes rano, a to,ze je mala chora mi ej luto, zapal spojiviek je hnusny, tiez som ho mala par krat, veru a davaj pozor, nech sa poriadne odhlieni a nedostane zapal pluc, ja som ho ako dieta mala 2x a teda moja mama bola tiez zodpovedna a starala sa o mna poriadne.

letuskah
16. feb 2009

alebo sa zvali na zem ako hnila hruska, pozname 😝 tiez sa tesi ale ja kym ho doobliekam uz nemam chut chodit povonku, len som nervna 😝

bilushka
16. feb 2009

Mima ved ja presne to iste, potom som bola este aj na psa nasrata, ze co na neho nedaval pozor 😀
A ake kusky si si doviezla tento krat?

mima07
16. feb 2009

peti a ty si kedy nastupila do roboty?

mima07
16. feb 2009

bilu nechcem si tu pohnevat cele osadenstvo malemu su nakupila za 160 libier no zasluzi si to vobec 😀 😀 😀 hodim ti na skype ak chces ale pre ostatne ak chcete nieco kupovat tak poradim som kukala aj tie babske veci a niektore su ovela krajsie ako na nete a niektore su teda hrozne

peta28
16. feb 2009

Mima 1.10.08

bilushka
16. feb 2009

Mima a to si len v Nexte nakupovala, ci aj v inych?
A ty mas tie overaliky 18-24 mes. z Tesca a su mu akurat?
Ja nemyslim bodynka, ale overal na spanie.

HM nema taketo vacsie?
Ci to uz asi len vrch a spodok zvlast, co?

mima07
16. feb 2009

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...
mame tento klobuk aj tie plavacie kratase a kupila som mu boxerky na leto ked budeme skusat nocnik 😀

letuskah
16. feb 2009

som bola kuk a tie nase overaly su tiez 18-24 a uz su take tesne, hlavne okolo nozky mu to nedopnem 😀 ale uz mu davam pyzamka klasicke, vrch zapravim inak ho najdem rano vyzleceneho a spi

letuskah
16. feb 2009

mima to som obzerala, sa mi to paci 🙂

bilushka
16. feb 2009

Mna Next uz tiez par krat sklamal ked som objednavala z MMB podla fotky, teraz mi prisla naposledy ta ich opickova ciapocka, ze velkost na 3-5 rokov a malemu z nej trsia usi, to bude mat na jar 😖

mimi.k
16. feb 2009

Bilushka, nám sú ešte dobré aj tie Tesco 12-18. Síce už len chvíľu, občas dávam už aj tie väčšie...
Z HM máme aj č.92, ale to je ešte dosť veľké...to máme taký Spidermanovský overal, ale ten bol zasa drahší a nemá "ponožky"...nohy sú ukončené takou manžetou, takže treba dať aj ponožky, ak nedávaš holé nohy.

mima07
16. feb 2009

peti to si si mala dat aspon by ti vratili dan ale to bolo treba podat do 15 ak si crnknes na mzdove tak by ti to mohli zobrat je to len na nich ak ti to nezoberu tak si urob danove priznanie sama

bilu pre maleho len v nexte a tie overaly na spanie mam a su mu akurat matejovi budu male a po inych som nekukala ja uz mam nachystane pyzama co som si minule nakupila a bodynka su mu este dobre tie 18-24
chcela som pozriet aj hm ale tam sa mi postastilo vojst do dvoch a jedno bolo len pre zenske na troch poschodiach a to druhe tiez nemalo pre deti veci

mima07
16. feb 2009

bilu v nexte su vsetky ciapky tak ze trcia usi oni to maju len na image tam chodia deti bez capic 😀 😀 ale vsetky mali vlasy 😀 😀 😀

peta28
16. feb 2009

Mima a to potrebujem z uradu prace, ze? aby som vedela kam mam muza este dnes poslat..

mimi.k
16. feb 2009

Včera sme sa s mm bavili, že kam dať 2% z dane...a on mi s veľmi vážnou tvárou povedal, že by to dal najradšej na prevádzku servera Modrý koník 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kto vie prečo? 😀

mima07
16. feb 2009

peti to ti daju tam odkial vyplacaju rodicovsky to sa nejako inak vola nejaka socialka

bilushka
16. feb 2009

Mimi, no tvoj manzel by mal byt vyhlaseny za svateho 😀 😀 😀 😀

Mima, tak to mam potom spravne ciapku na image 😀

mimi.k
16. feb 2009

Bilu., hej hej, to vieš 😀 málem svatej 😀 😀

bilushka
16. feb 2009

Vecer sa pripojim na skype a posles mi tie vecicky co si kupila, teraz idem upratovat, predsa len je "trosku" vidiet, ze tu bol chlap tyzden sam 😀

mimi.k
16. feb 2009

Si vieš predstaviť, ako sa potom rehotal, že aký je vtipný 😀 😉

Idem, majte sa.. 😉

letuskah
16. feb 2009

rodicak vyplacaju z uradu prace a soc veci, odbor socialnych veci, zo socialnej positovne sla materska...

ja som z mmb kupila jeansy 86 ale to je na nejake tintitko tenucke, nie pre moje baculate dietatko 😝

letuskah
16. feb 2009

idem aj ja, majte sa

mima07
16. feb 2009

a zabudla som na hudobnu som dieta neprihlasila kedze ja mam hudobny hluch a moje dieta nenavidi akukolvek organizovanu cinnost

letuskah
16. feb 2009

baby co davate detom proti nadche myslim ze kubko ju ma, lebo sa zobudil s plnym nosom, zatial bez teploty ale tipujem ze do vecera mu stupne

lenkamt
16. feb 2009

ešte spia 😕

aj nám su overaly na spanie z tesca 18-24m tesné, hlavne okolo nožičiek 😅

Letu - sinupret a ja už pri prvých príznakoch kvapkám nasivin alebo mar 😉

retaux
16. feb 2009

Ahojte!

My sme boli hodinu vonku. Ja vás obdivujem, že viete byť s deťmi doma celý deň. Ja musím ísť s malou von aspoň na hodinu (za hocijakého počasia), lebo mám pocit, že doma by som zošedivela 😅 🤐

Lenka: To Nestlé Lucke chutí, ale ona spapá a vypije hocičo.

Peti, Bilu: nech sa vám drobci vyliečia.

retaux
16. feb 2009

My máme na spanie overal 12-18 mesiacov a ešte sú nám trochu dlhé nohy 😀 To mám ešte čas kupovať 18-24. A ja už dávam aj normálne pyžamo a bez ponožiek.