Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
17. mar 2010

Ale nenamotavaj ma Lenka, ved nemam ani kde spat.
Toto mam uz od detsva, ze v kazdej riti doslova musim byt strcena, kde sa nieco deje, celkom je mi nepochopitelne, ze ste vy po odrieknuti mojej ucasti nezrusili cele stretko 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
17. mar 2010

Dobre, zajtra sa najdeme na fb, kto chce 😉
Dobru noc, sucharky.

mima07
17. mar 2010

leni neklam idu aj neskor napr.18,35

nika07
17. mar 2010

Bilu vidíš to, mima si bude ešte aj z autoparku vyberať 😀 😀 😀

lenkamt
17. mar 2010

Bilusha - však u nás v apartmáne 😉

ja už teda tiež idem 😔

mima07
17. mar 2010

leni chod lebo uz nevidis sak aj do brezna idu priame spoje 😀 😀
bilu napis ako si to predstavujes spoje hladam ja 😀 😀

slavenas
17. mar 2010

dobre ste to tu zatiaľ vymysleli , som s Vami spokojná 😉 😉 😀 takže bilu v piatok ideš s nikou alebo mimou a v sobotu ťa hodíme (peťo 😀 ) autom niekam odkiaľ budeš mať priamy spoj do Ba 🙂 🙂

lenkamt
17. mar 2010

Mima v kúpelni mi to došlo, šla som tam znova a našla 😀 ale skoro 5 hodín v autobuse? však ju zoberte aspon tam 😉

a už fakt idem 😀

slavenas
17. mar 2010

ved to je super že 5 hodín aspon sa poriadne vyspí po prebdenej noci 😀

nika07
17. mar 2010

idem spať, dobrú všetkým 😉

slavenas
17. mar 2010

nechodte spať ...

bilushka
17. mar 2010

Slavka, ja diskutujem s MM o tom stretku, strasne som sa namotala aspon na ten jeden vecer

bilushka
17. mar 2010

Ved uvidime baby podla situacie, ako bude malemu a ci mu vobec nieco bude...

slavenas
17. mar 2010

ten jeden večer je super nápad podľa mňa , sa tešííííííím, musí to tak byť ďalšie sklamanie by som neprežila .... a že kde budeš spať ? Ved oni tam majú 1 posteľové izby voľné tak to nie je problém

slavenas
17. mar 2010

a čo vraví na to Juraj ?

bilushka
17. mar 2010

Vidis, ved este jednopostelove su volne...
Slavka, ty si taka pokusitelka 😠
Len mne je tazko si to teraz dohadovat, lebo ak mu nic nebude tak od nervov tam pojdem na cely vikend sama, ak mu bude len tak lahko ako Adamkovi, tak pojdem tiez v pohode aspon na jeden vecer, ale ked bude mat horucku, tak chcem s nim byt 😔

Neznasam kiahne, uz mam o nich nastudovane vsetko z linkov co ste tu pohadzali, mozem ist o tom prednasat na Karlovu univerzitu 😀

bilushka
17. mar 2010

Slavi, ze keby to bola kombinacia ze tam ma niekto zoberie a naspat priamym busom, tak nech idem aspon na jeden vecer, on je zase v tomto zlaty, uz vcera mi vravel, nech nic nerusim a idem sama, len ja na 3 noci nechcem.

slavenas
17. mar 2010

využijem tvoje získané vedomosti v budúcnosti 😀 😀

rezervovať môžeš aspoň na tú jednu noc ved sa nič neplatí tak ked zrušíš aj deň pred tým 😉

slavenas
17. mar 2010

zlatý, 🙂 že pozdravujem

bilushka
17. mar 2010

Tak zajtra tam zavolam, nasu izbu dam tvojmu brachovi a mne si rezervnem jednopostelku a uvidi sa, ako nakoniec dopadneme.

slavenas
17. mar 2010

super 😉

mimi.k
17. mar 2010

Teeeeda, ja že si tu prečítam jeden riadok a tu pár strán 😀

Ja som sa bola po dvoch dňoch sama vyvetrať, tak už mi je lepšie. 🙂

Bilushka, tak ten Tanno stál 6,35e.
Peti, ako často si to natierala Timke? A ako? Ja som to dala na vatovú tyčinku a tak. Potom si čakala kým to zaschne a až potom obliekala alebo ako?
Koniec kiahňového spravodajstva 😉 😀 😎

A čo je s tou Ivkou? 😀

Inak na babybazare som našla inzerát baby, ktorá si odo mňa kúpila Nike súpravičku a predstavte si, že normálka ponosili a predáva za tú istú cenu, ako mala minimálne pred pol rokom odo mňa 😅 sranda.

mishelin
19. mar 2010

caute tak ja som teda ztohot vol 😅

maji4
19. mar 2010

Ahojte takže 1x v novej verzii takže Vás tu všetky pozývam a podme píšme!!

my sme dnes boli na tom 2 havrixe Lilianka revala o dušu aj doktorka bola prekvapená že sa rozrevala už len keď ju uvidela ...a hovorila že čo sa s tebou porobilo ved ty si sa vždy na nás tak tešila 😕 no pravdu povediac prekvapená som bola aj ja 🙄

Mish ako sa máte už ste zdravý??

bilushka
19. mar 2010

No mne sa to teda vobec nepaci 🙄

maji4
19. mar 2010

ešte niečo vyskušam

maji4
19. mar 2010

jej to je super ,že sa daju aj fotky sem priamo dávať 😵 😵

a ešte zabudli pridať grcajúceh smajla 😀 😀

maji4
19. mar 2010

mne sa to celkom páči 😉 len si treba asi zvyknúť 😉 😉

zuzana76
autor
19. mar 2010

ahojte

ja som uz predtym pozerala novu verziu v betaverzii, takze som uz trochu zvyknuta.

Dnes mi prisiel balik z Otta, to tricko za tych 7 eur a tie saty, tak to vraciam, tricko by este aj uslo, ale kvoli bruchu ho uz neviem poriadne vyskusat, teraz sa mi zda male, no ale to nie je relevantne, kedze brucho uz vykuka a navyze ten material je taky umely, ze , ked sa hned spotim a budem mat mokre skvrny pdo pazuchou 🙄 , takze nist a tie saty su bavlnene, ale totalne tenka latka, priesvitne, handrovite a ze 20 eur, za to by som dala tak 10 a jedine na plaz a pod tym mat plavky , ale na bezne nosenie nie.

bilushka
19. mar 2010

Zuzi, co ja viem reakcie bab na veci z Otta, tak sa uplne zhoduju s tvojim opisom, ale nevadi, vyskusala si a budes vediet, skoda len toho postovneho...