Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
26. mar 2009

bilu 😀 😀 😀 no nepomohla, ale aspon som odpovedala 😀

uz iba raz sa vyspime 😀 som zvedava, ani ja uz neverim,ze niekedy pride jar

zuzana76
autor
26. mar 2009

inak ani ja si neviem predstavit maleho bez plienky, tiez sa mi zda, ze ta plienka k nemu patri, ved co budem robit, ked uz nebudem musiet prebalovat? a co si kupim za usetrene peniaze za plienky? 😀 😀

bilushka
26. mar 2009

Zuzi, tvoj muz to vyriesi zase nejakym oblekom 😀

Mimi, zabudla som na tu rustinuuuu, moj ide zase zajtra s Microsoftom na nejaku akciu,
tak budem pre zmenu sama ja ☹

zuzana76
autor
26. mar 2009

bilu, no ani nehovor 😠 , ale ked ja si vzdy poviem, ze teraz sa mi ani neoplati velmi do oblecka investovat, ved na prechadzku idem v rifliach a nejakom tricku, mam aj nieco elegantne, keby bolo treba, tak sa vzdy zrieknem nakupov na seba, teda skoro vzdy 🙂 , ale uz aby sa mi vydavala sestra, lebo chcem nejake krasne saty, tak nech si ich mam aj kam obliect 😀

mimi.k
26. mar 2009

Bilushka, to sme sa dopracovali, takéto romantické večery 😀 😅 😉

Zuzka, aký oblek si kúpil? My sme minule nejaké pozerali, ale sme nekúpili. Naposledy som mu kúpila v PL 😉 aj s

zuzana76
autor
26. mar 2009

prave jem taky tvarohovy dezert visnovy, mnam

bilushka
26. mar 2009

Zuzi, ved aj ja si z rovnakeho dovodu svadby teraz vyberam spolocenske a tiez to bude asi prva a posledna akcia, kam si ich dam...no ked uz aj ta Katika zrusila svoju svadbu, mohla som ich prevetrat este aj tam.

mimi.k
26. mar 2009

malo tam byť "aj s vestou za dve tisky" 😀

bilushka
26. mar 2009

Mimi, oblek za dve tisicky? 😲

Zuzi, mlc o jedeni!!!!

Inak Mimi kde ste kupili tu Frutapuru cuckaciu, maly to zblajzol na jeden sup.
Zase nieco extra musi mat, hlavne ze vyzivy od mamy mi stoja nedotknute v skrinke 😠

zuzana76
autor
26. mar 2009

v Auparku znacka Bernhardt, v predajni Prostejov, neviem ako sa vola presne. taky tmavo sivy s tenkymi hnedymi a bledosivymi pasikmi, hned mu padol do oka a predavacky sa okolo neho zlietli ako vcely na med , si iste pomysleli,ze chudak chlap, treba mu poradit, ale hlavne ,ze sa mu paci, on je strasne nespokojny typ, co sa oblecenia paci a aj ked si nieco kupi, tak na druhy den skuma, ci to je dobre a ci mu to sedi, tak som zvedava, ze ci tento oblek sa mu bude aj nadalej pacit

zuzana76
autor
26. mar 2009

niekedy sa mu smejem, ze mnohe veci co si kupi, sa mu po case nepacia a ze ci ja sa mu este stale pacim ? a ze vraj ano 😀

bilu, lenze ja vobec neviem kedy bude ta svadba, lebo sestra ked pride teraz na SK este to len zacne vybavovat, takze asi az na buduci rok

zuzana76
autor
26. mar 2009

a ked ziadna svadba nebude, tak si take krasne saty kupim aj tak a budem sa v nich promenadovat doma 😀

mimi.k
26. mar 2009

Bilushka, áno, ten čo mal včera, ak si si všimla, keď prišiel z práce - normálny trendy oblek 😉
Kupujem to v Rakúsku - je to balené po 4 kusy v takej papierovej krabičke (zn. Milupa)...aj mne sa to páči, hlavne v našom prípade, že keď to nedoje, zatvorím a má na neskôr... 🙂

zuzana76
autor
26. mar 2009

sa mate, ked vasi muzi chcu s vami chodit po nakupoch a este ze do Polska, to by moj muz neprezil, strasne nerad nakupuje a nic si nevie vybrat, jemu by sa zisiel nejaky stylista, co by mu vybral saty a za neho obehal obchody

mimi.k
26. mar 2009

Zuzka, môj nakupuje radšej ako ja 😅 ale v tomto prípade som ho pomerala a kúpila mu sama. Samozrejme, že som sa netrafila (len skoro 😀 ), ale vymenili nám to bez problémov...nohavice mu vtedy nesadli.

zuzana76
autor
26. mar 2009

aha, tak to klobuk dolu, ja by som mojmu nemohla kupit ani ponozky, aj tie by mi ofrflal, takze to ma tazke chudak, vsetko si musi zhanat sam 😀

zuzana76
autor
26. mar 2009

idem ja spat, vidim,ze uz asi spite, alebo pozerate Mafstory 😀

tak dobru noc

letuskah
26. mar 2009

tak ja sa este pripajam z muzovho lebo mi preinstalovava system, totalne mi to zblblo ani net nesiel 😠

mimi keby som si mohla vbrat kupelnu tak urcite mozaikove kachlicky v tyrkysovo modrych odtienoch alebo zelenych, take morske farby, nieco svieze vesele, bialu urcite nie lebo som na nu tak trochu alergicka

a zistili sme dalsiu potrevinu z ktrej ma kubko ekzemy, a to mlieko od milupy co sme si daliv rakusku na skusku kupit, dnes sme mu dali vecer radsej obyc polotucne prevarene mlieko a rano dame tiez lebo nemame uz sunar

tak a odchadzam do vecnych lovist,dobru noc a peta ozvyte sa ako sa vam dari

peta28
26. mar 2009

Cauko cauko. Tak sa hlasim takto vecer, lebo moji dvaja uz spia a ja som si este zapla pocitac, ze ho idem opravit a nic som nevyriesila. Nejako mi zmizli z plochy vsetky ikonky a ostalo mi cela biala plocha a nidke nemozem najst kde sa to prestavi. Muz ma zabije ked na to pride.. teraz neviem ci za to mozem ja, alebo mala ked mi to nieco tukala.

No uz sa mame lepsie, utorok a streda boli asi najhorsie dni, dnes uz ma chrasticky vsad vacsie mensie, tmavsie, svetlejsie ale uz je to ovela lepsie. Uz len sem tam najdem nejaku zahnisanu, tak snad uz je vsetko vonku co malo byt vonku. Najhorsie boli asi tie vo vlasoch, lebo to sa mi nedalo velmi natierat a ako to Timku svrbelo tak si trhala vlasy.. teraz by som fakt ocenila aby ich mala kratsie..

Necitala som vas , ale dufam ze su vsetky deticky aj mamicky zdrave, buduci tyzden pri kavicke v praci vsetko docitam 😉

peta28
26. mar 2009

Tak som predsa len jednu strenu precitala.
Bai to mi je luto, dufam ze to bude s Gretkinou nozickov v poriadku, ale asi by som skocila na RTG pre istotu ked to neprejde.. nikdy nevies
Bilu ja davam Betaglucan a to je od 12 mesiacov, 1 lyzicka denne, lekaranicka vrevela ze to maminky velmi kupuju a chvalia si to. Je to jedina medicina ktoru mala spapa bez mucenia a dobrovolne, lebo je to vlastne sladucky sirup. Ret to dava aj Lucke a ze odvtedy nemaju problem s jacmenmi. Odkedy to davam malej zatial sme sople nemali (aj ked tym netvrdim ze len vdaka sirupu, to musim dlhsie pozorovat)

http://www.vitalsupport.sk/Beta-Glucan-detsky-s...

zuzana76
autor
27. mar 2009

ahojteee

prvaaaaaaaa 😀 😀

peti, super, ze sa mate uz lepsie, ved aspon uz budete mat za tym, ja som kiahne este nemala, takze s najvacsou pravdepodobnostou ich chytim od vlastnych deti ☹ a dospeli to vraj znasaju velmi zle 😝

zuzana76
autor
27. mar 2009

a prisla som uz do styku s kiahnami, dokonca moji dvaja surodenci ich mali a mna davala mamina sa s nimi naschavl hrat, nech to dostanem a nist 😀 takze mozem teraz cakat 😒

lenkamt
27. mar 2009

ahojte 🙂

my zas 5.40 😝 asi nám to zostane 😅

aj ja som bola so všetkými čo mali kiahne a ništ 😖 tak čakám teraz s dvojičkami 😀 aj keď ksicht mám stále akoby s kiahňami 😀

Bai - chúďatko Grétka, snáď to nič nebude, Lucka minule hneď ráno blbo stúpila na ten cvok v pyžamku a tiež asi hodinu nechcela chodiť a plačkala... potom bola v pohode, daj vedieť že čo

Peti - tak super že je to na ústupe

Maji - krava, čo ju do toho 😠 dobre si jej povedala

Bilu - skús mu dať nočník do vane 😉 a pusti vodu, snáď sa vyciká, potom mu daj lentilku vychváľ a snáď si zvykne 😉 toť môj postup pri Verči. ale dvojičky na to kašľú, spýtam sa ich - kde ideme kakať? ukážu mi na nočník, tak sa im poviem keď sa vám bude chcieť kakať tak si tam sadkajte a ony krútia hlavou že nie 😀

lenkamt
27. mar 2009

u nás je stále sneh, takže na jar to nevyzerá 😀

dnes príde kolega, ideme robiť objednávku pneumatík do nemecka, lebo ide v utorok a ja som v pondelok v bb 😖 ak by ste mali záujem o LACNÉ LETNÉ PNEUMATIKY - dajte mi vedieť, hneď by vám ich zložil tam kde treba 😉

inak za prvé tri mesiace som si týmto privyrobila 200€, tak celkom fajn, nie? aspoň na plienky 😀

mmem_
27. mar 2009

ahojte;)

bai: to je blbe s tou nozickou nech sa jej polepsi,ja by som asi vybehla za DR nech sa na to pozrie alebo popripade nejaky RTG ;(

Imunoglukan: ja ho davam odkedy sme sa nevedeli vystrabit z toho zapalu priedusiek, som si nevsimla ze az od 3 rokov,ale poradila mi ho kamoska a jej mala tiez nema 3 roky.Tak neviem.A ona si dost da pozor na to co sa ma a co nie, a uz mame asi len na 2 dni takze to uz je teraz jedno 😀 skusim ten betaglukan

Bilu: a ty si minule pisala ze pangasius je bordel? to fakt? ja som kupila 4 balenia mali akciu v interspari za 45 czk 😀

a este som zabudla pochvalit fotky a poblahozelat oslavencom z minuleho tyzdna 😝 😀

lejla77
27. mar 2009

Ahojte 🙂

Tak mne vcera volali z jasli, ze mam prist pre Stanka, lebo strasne kasle. Tak som s nim utekala k lekarke, ale povedala, ze priedusky nie su chytene - dala mu len nejaky sirup (tusim Trinad, ktory mimochodom neviem zohnat) a do nosa Bamicon (alebo take nieco ... zevraj Framykoin len sa to vola inac). Tak som bola aj rada, lekarka povedala, ze nemusi antibiotika a ze podla nej (uvidime ako cez vikend), ze bude moct Stanko ist do jasli.

lenkamt:
my budeme tiez potrebovat letne pneu - co stoja a ake su a kedy by boli?

peta:
tak som rada, ze sa vam to uz lepsi - uz to bude len lepsie a lepsie. 😉 Drzim palceky. 😎

mmem:
aj my davame Imunoglukan - dr. povedala, ze mozme.

lenkamt
27. mar 2009

Lejla - napíš mi rozmer - pošlem ti do Ip ponuku, boli by v stredu 😉

tie kvapky budú asi pamycon - atb do nošteka 😉

ja už som aj vysávala - lebo piškóty sa musia rozsypať a popučiť inak by im nechutili 😝 😀

suzanne
27. mar 2009

ahojte 🙂

snad si nas este pamatate 😉 dllho som tu nebola ...

mame sa fajn, len vela roboty, v praci aj na dome, ale ten dom uz mame viac-menej hotovy, uz len zavesy musime dat usit (dnes ideme pre latku). dnes aj koberce budeme mat konecne v obyvacke tak tesim 😉

mimi citala som ze hladas inspiraciu na kupelnu, my sme ju robili minuly rok a som strasne spokojna, velmi dobre sa tam citim, je to cele kremovej farby (cast mozaika) + dreveny nabytok, fakt super, take wellness.
a druhu mame do oranzova (zladene s bledou-kremovou), to sa mi tiez velmi paci lebo su to teple farby.
(ak chces poslem foto)

bailey aj my sme mali cca pred 2 tyzdnami problem s nozickou. z nicoho nic zacal krivat, raz po obednom spanku, fakt sme nevedeli ci spadol ci sa udrel v postielke ale postupne to preslo. tak sme si mysleli ze mal krc asi. ale potom ako chvilku sedel (kukal telku) tak znovu a to sme sa uz vyplasili a na dalsi den sli k dr. a poslala ho na sono a tam ze vsetko ok. ale nam sa zdalo ze to bolo z klbika to krivanie, nie clenok. bol vtedy aj prechladnuty tak mozno z toho, nejaky zapal. ale chodit chcel aj tak, takze ho to moc nebolelo resp. vedel si najst sposob ako chodit aby to nebolelo (krival). a odvtedy nic... dufam ze aj vam to prejde 😉

a este som postrehla ze timka ma kiahne tak nech sa rychlo vylieci 😉

a inak nas skolkar sa ma super, od pondelka zacina cele dni (doteraz len doobeda tam byval)

pozrela som aj nejake fotky, deticky krasne 😵

zuzana76
autor
27. mar 2009

zuzi, presne taka kupelka ze kremova farba + dreveny nabytok sa pacila aj mne 😵

a jasne ze si pamatame

lenkamt
27. mar 2009

Zuzi - potom chceme aj fotky obývky, ale nie o pol roka , hej? 😀

mne sa páči tento štýl:
http://www.keramikags.sk/portal/content/article...