Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
31. mar 2009

jaj, ja som myslela, že so sebou chodíš 😔 a pomáha to

maji4
31. mar 2009

nika asi hej má trošku menšie to bruško a viacej posilnené svalstvo 😎

nika07
31. mar 2009

tak super 😉

letuskah
31. mar 2009

cauet
my sme boli vonku, normalne asi 5 matiek a snad 100 deti sme tam boli, Kubko jasne musel oskusat kazdy kocik, motorku, vsetko ale najviac sa mu pacilo choditko fisher price, take babo co sa uci chodit ho tam malo a on mu ho trhal z ruk a ked babo spadlo a mama ho mojkala tak to moje decko, oci ako orol, hned utekalo ku choditku a futasilo s nim prec 😀

inak dnes som mu dala na hranie gombiky aby vydrzal a spal az po obede a to je bomba zabava, kludne by som mohla ist do kina a ani by na to neprisiel... sice su gombiky po celom byte ale ta zabava

bai super co si nasla, to som prehliadla 😀 a fajn ze je nozicka v poriadku, Gretka to rychlo rozchodi 🙂

Leni dievcata su svetove, pri takych fotkach si tak v duch poviem ze ktovie ci aj my budeme strihat vlasy 😀

a uz neviem co som chcela, idem sa najest a pohladat gombiky 😝

letuskah
31. mar 2009

maji to s tym cvicenim sa ti podarilo 😅 hlavne ze vas preobjednala a to je super ze vidis zmeny, ze tam nechodite zbytocne, ak ten tyzden budeme v BA mohli by sme sa zase stretnut nie?

maji4
31. mar 2009

let jasné ,že sa možme 😉 😉 a ako ti muž robí tento týžden???

letuskah
31. mar 2009

maji uz robi 8-16 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mozem chodit chlastat kazdy den 😀 😀 😀

maji4
31. mar 2009

let ty si ma prekukla a čo tak zajtra večer isť chlastať 😀 😀

letuskah
31. mar 2009

sak ja som vedela na co narazas 😀 😀 😀 mozme kludne zajtra

maji4
31. mar 2009

let a tie gombíky super nápad a nepchá ich do úst???

maji4
31. mar 2009

let super ak sa nič nevyskytne tak zajtra sa vidíme o 18-tej pred tescom 😉 😉 kto sa pridá??????????

nika07
31. mar 2009

baby sa máte 😀

maji4
31. mar 2009

nika pridáš sa?????či ZASA nemôžeš??? ☹ ☹

letuskah
31. mar 2009

maji ok 🙂 zatial ich nepcha ale odlozim ich kym spi a dam az zajtra aby to tak skoro neokukal

letuskah
31. mar 2009

inak este som chcela k tomu facebooku ze nic na internete nie je bezpecne a udaje ktore cez internet posielame alebo ukladame kamkolvek mozu byt zneuzite, je len na nas co sme ochotni poskytnut, takze aj na fb sa treba pozerat ako na zdroj zneuzitia udajov a dat tam len to minimum

maji4
31. mar 2009

leni som zabudla a to s tým bratrancovím synom strašné ☹ ☹ 😢 😢 😢 a kolko má rokov???

nika07
31. mar 2009

maji, no jedine s dieťaťom na chrbte ☹

maji4
31. mar 2009

nika a keby si prišla neskôr okolo 8 mej???

mima07
31. mar 2009

cauko
dakujem za pochvalu alex je dost vysoky takze dociahne a aspon chvilu nemusim striehnut co robi inak za nim stale lietam ako utrhnuty plagat 😀 a to ja uz takmer vsetko prehliadam to moja segra je uz z neho cela sediva ked vidi co stvara 😀 😀
letu leni deticky krasne
letu tak ked budem chciet mat pokoj asi ho na chvilu zavriem na zachod a necham mu tam toaletak 😀
inak maly si zrovna vcera zobral toaletak ale uz tam bolo len trochu a tiez narobil dobry bordel

letuskah
31. mar 2009

mima ale to si kup taky ten velky kotuc co byva na hajzloch v obchodakoch lebo to je za 3 sekundy rozmotane, dost bol Kubko sklamany ze je to take kratke a pritom to bola nova rolka

maji4
31. mar 2009

no dnes pala hodinu a pol takže sa teším ,že som si oddýchla tak čafte 😉 večer sa možno zastavím 😉

letuskah
31. mar 2009

maji cau a uzi si ju 😵

peta28
31. mar 2009

Lejla vsak ten trifed si niekde objednaj, aj Timke ho predpisali, je ot dost silne na kasel a najma ak Stanka aj napina z kasla. Mucosolvan je nanic, nam nikdy nezabral, este Solmucol je dobry.

lenkamt
31. mar 2009

ešte spíme 🙂

Maji - má 12 ☹ ja len dúfam, že dopadne tak dobre ako my 😔

Peti - ako ste vy dopadli s nočníkovaním??? už máte len nohavičky cez deň? lebo mne Lucia dnes každú chvíľu sadala na nočník a nechce mať plienku 😖 tak sa bojím že keď jej ju budem dávať pokazím tým celú jej snahu 😅

lenkamt
31. mar 2009

no a konečne som kukla fotky - Alex a Kubko sú podarení 🙂

Lejla - solmucol je fakt dobrý, nám hlieny vždy do 3dní rozpustil 😉

lenkamt
31. mar 2009

a už sme hore 🙂

mmem_
31. mar 2009

ahojte

baby chapem tu tabulku spravne? to metricke cislovanie znamena - skutocnu velkost nohy v cm?

http://www.rak-obuv.sk/sizes.php?gr=1&mat=0

mmem_
31. mar 2009

a este len tak mimo

malemu sme zimne boty kupili od znacky essi a ja vytesena ze to ma certifikat, a oni to tam davaju neopravnene, doslova tam supli nejaku zirafu a ked to nepoznas tak si myslis ze si kupila certifikovanu obuv 😠, ja som to tiez nepoznala,
inak su fakt super,nepremocili sa ani raz, teple su, aj v nich dobre chodil, aj pekne su, len ma stve ze ta obuv takto klame ludi, vypyta si prachy ako za certifikovanu obuv a pritom to certifikat nema 😖, lebo 200-300 korun je dost velky rozdiel

http://www.budulinek.eu/zdravotne_nezavadna_det...

lenkamt
31. mar 2009

Mmem mne sa zdá že každý má svoje číslovanie, lebo tu je to úplne inak
http://www.topanocky.sk/?show=advice

a keď sme s Bai zháňali v pl topánočky tak niektoré boli dobré 22 a niektoré 23 😖

ideme papať, počkáme na Verču a hor sa zase von 🙂

peta28
31. mar 2009

tak my konecne spime, mame uplne pretoto cely rezim. boli sme poobede 1 x vonku, mala sa tak tsila, ked som jej povedala ze ideme von, tak uz si doniesla boty a bundu.. a este za mnou krici aj sajik maminka, aj capu.. tak sme sa rychlo vymotali a ja stale pozeram ze Timi aka mala ti je ta ciapka, ze za 2 tyzdne jej nejako narastla hlavicka, stale som jej ju tahala dole na uska, lebo jej vyskakovala hore. Prisli sme domov a ja jej dam dole zu ciepku a ona v nej mala rukavice.. no nie som ja krava? A hovorim Timi ty si mala rukavicky v ciapke, A taka bola zlata, ze noooooo...

Leni mala ma gatky len doma, ked ideme von tak jej davam plienku, predsa len je zima a nechcem aby prechladka keby si nahodu cvrkla a neviem kde by som ju davala cuat. S kakanim sme zatial 100 % uspesne do zachoda, cikanie tak na 80, este sa stane ze v zapale hry zabudne a potom za mnou chodi ze mokro mokro