Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
1. apr 2009

ved ty mas este casu habadej, ja by som chcela aj tento rok, keby to vyslo 😵

ale clovek mieni, pan boh meni, tak uvidime

katika1
1. apr 2009

no neviem.. pochybujem 😔

katika1
1. apr 2009

ved chvalabohu, že ja mám ešte času 😀

lenkamt
1. apr 2009

odpadnem 😀 že Katika tu svieti 😀

tak sa lieč moja, už moja a sexuj moja 😀 no a Pusinke prajeme ľahký pôrod, potom chceme fotky šteniatok 😉 už som aj rozmýšľala že ako bude Rišiakom gratulovať k meninám keď tu nechodíš, máš šťastie 😀 no a Verča sa stále vypytuje kedy ku vám pôjde na prázdniny 😕 😅 😔

Zuzi - ja ti ako podpredseda dávam pochvalu že si upozornila Katiku na časté absencie 😀

inak Verča nevyhrala nič 🙄 🙂 a boli sme 1,5h vonku, tak som normálne že unavená 😀

mima07
1. apr 2009

tu nikto? vsetci mate stredu? 😲 😀
tak nic mozno sa tu zajtra niekto ukaze
dobru noc

retaux
2. apr 2009

Ahojte!
Ja len že včera večer bola Lucka umrnčaná a zase plakala, že ju bolí očko - celý deň jej odtiaľ tiekli slzy a na večer akoby aj hnis 😒 Tak som jej zmerala teplotu a mala 39 po odrátaní. Ešte nikdy nemala ani len 38 a teraz takto zhurta. Dala som jej sirup, tak jej to tú teplotu zrazilo. Tak dnes ideme k doktorke. Celé to očko má úplne karpavé.
Peťa: nemali ste to aj vy prednedávnom, že keď Timka bola chorá, mala niečo s očkami?

Katika: Pusinka nech má ľahký pôrod 😉

zuzana76
autor
2. apr 2009

ahojteee

ret, chudatko lucinka, taketo trapenie, zase tie ocka, drzim palce, nech jej da lekarka spravnu liecbu ☹

peta28
2. apr 2009

Ret ☹ to mi je luto. Ano Timka mala zapalene ocka , ale to mala zo zapalu priedusiek ze jej to vyrazilo az do ociek, vsetko mala upchate od hlienov. Drzim palce nech ste coskoro fit.

letuskah
2. apr 2009

ahojte
ret moje male chudatko, zase s tymi ockami nieco ma 😔

baby stretko super, poklabosili sme, ja som sa brutalne prezrala ze mi bolo v noci zle, to sa mi teda uz davno nestalo... ale inak super 😵 😵 😵

a pracka nam zase neperie, uz som tot u vcera spominala ale dala som jej este sancu a nic, mna porazi, ked mame vyvalit dalsich eur na opravu tak neviem...

letuskah
2. apr 2009

chcelo tam byt 100 eur

katika1
2. apr 2009

ahojte 😀 zas tu svieti Katika.. som sa dnes vys... na školu a ostala som s Rišiačikom doma
Pusinke chlap zle vypočítal termín.. rodí až o týžden 😀 😀 😀
Lenka, pošli ju kedykolvek, rada ju tu budem mať 😵 aj dvojky ak chceš.. budeš mať veget 😀 a ja blázninec 🤐 no ale ked som minule zvládla sestrine tri deti a Riška naraz zvládnem všetko 😀

katika1
2. apr 2009

ret chuda Lucinka 😔
inak moje dieťa neviem čo za mániu má, ale denne zje aj pol balíka hrozienok.. a to každý den si pýta.. asi mu chýba nejaký vitamín, alebo čo.. nemože mu to uškodiť?

katika1
2. apr 2009

tu to žijeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

retaux
2. apr 2009

Tak sme už doma. Lucka má vraj trochu aj hrdielko zapálené a dostali sme masť do oka. Ja už mám tých mastí a kvapiek do oka toľko, že by som si mohla založiť očnú lekáreň 😒
Lucka teraz nechce nič jesť, ani včera nejedla poriadne a ani dnes 😢

Kati: ja si myslím, že od hrozienok sa mu nemôže nič stať. A určite ho tá mánia o chvíľku prejde.

katika1
2. apr 2009

ret a vám pamycon nepomohol?
inak nám naj pomohlo aloe vera.. dali sme na vatu a utierali mu s tým oko a to mu hho vyliečilo
no snád mu hrozienka neuškodia
ešte má mliečkovú maniu.. denne aj liter.. dvesto na posedenie vypije 😝

retaux
2. apr 2009

My už sme dávno pamycon nemali, už dlhšie nemala soplíky. Teraz len máme vytierať prevarenou vodou alebo harmančekom a natierať masťou.

baileysa
2. apr 2009

ahojte,

baby, ja mam taky tyzden, ze az 😝 normalne, ze som utahana z toho vsetkeho 😝
dnes som bola neplanovane u zubarky, sa jej uvolnil termin, takze MOJE ZUBY SU READY 😉 😀 😀 😀 uz iba psychicky sa musim nastelovat, davam si pol roka 😅

leni, ja som ta neodignorovala, ja som tu nebola, to sa nevola odignorovat 😉 no a idem kuk diar 😉 tesim sa.

ret, chudatenko lucka, snad to nebudu tie jacmene, ale len jej ten virus z hrdielka udrel na ocko a snad to rychlo prejde... chudatko
ja som uz aj chcela cumel zobrat malej, ale som ho jeden den odlozila a na dlasie dni ho ostrazito strazi, ze kedy jej ho zoberiem, takze ho zuzle ovela viac ako predtym 😒 ale tusim ju svrbia zas nejake zuby, lebo hryzie a tak... a dnes tiez aj vonku vypytovala dudu, aj v mc minule, proste nechapem...

nocnikovanie: ja som jej na doma zobrala postupne plienku, najprv som ju nechavala, ze vzdy ked sa vycikala, tak som ju nechavala chvilu bez plienky, postupne som predlzovala intervaly... teraz je na doma bez plienky, ale ked ideme von alebo niekam, tak jej dam plienku... a tiez, ked som ju dala bez plienky (normalne som jej dala gatky, pancuchy, teplaky, prala som trochen viac, ale to len chvilu), tak zo zaciatku sa pocikala tak, ze take cvrky, ze len tak trosku, podla mna ako bola naucena do plienky cikat kedykolvek ju potlacilo, tak si cikla, a postupne zacala cikat viac na raz... takze teraz cika asi dvakrat doobeda, ako kedy, niekedy viac... na spanie jej davam plienku, a poobede zas bez plienky.

kati, pusine rychly bezproblemovy porod 😉

maji4
2. apr 2009

Ahojte 😉 😉

Som dosýtosti vyvenčená 😵 😵 takže stretko super 😉 😉 ppppppoohovárali sme všetkých a všetko 😅 😅

A dnes je vonku fakt krááááásne sme boli vonku od 9-do 11,30 takže super sa vybehala na slniečku 😵 😵

Ret chudiatko už zasa 😔 😔 😢 😢

katka Pusinke prajeme príjemný a ľahký pôrod 😎

letuskah
2. apr 2009

my sme tiez boli vonku a je teplucko, kubkovi som normalne vyzliekla bundicku a bol len v pulovri, to som ani vo sne uz nedufala ze mu ju budem moct dat dole 😕
a kedze sme skysli na piesku tak je vsetko spinave este stastie ze piesok sa da oprasit lebo teraz nevyperiem ani prd a najsuper je ze som prala pulovre doobeda na 30 stupnoch a ta pracka to musela zohriat viac lebo jeden modry pustil farbu a Kubkov biely sal uz nie je biely a moj cerveny pulover je flakaty, taka som napalena a este s tym mam robotu lebo to musim rucne doprat a baj baj chrbat 😠 😠 ☹

maji4
2. apr 2009

let tá práčka ma mrzí 😠 😠 ☹ ☹ opatrne s tým chrbátom 😎

katika1
2. apr 2009

do riti! Bola som vyvenčiť Pusinu, kým malý spí a zrazil ju bicykel! Také mám nervy
Tetka sa kukala inde nie pred seba a kričala som, že pozor pes, ale srala na to a prešla jej po nohách, ale bojím sa, že aj udrela do brucha 😔 nič jej nie je zatiaľ, len zapišťala a trasie sa, ale ona sa trasie skoro vždy
Do pip.. máme ju tri roky a nič a teraz ked je pár dní pred porodom..
ona je teraz taká šuchta, ako si ťahá bruško za sebou-je pomalá a nevie vyskočiť ani na schody, tak ju musíme všade vykladať
Moja zlatučká 😔
My sme neboli vonku, ideme o tretej na ihrisko!

letuskah
2. apr 2009

kati tak hadam bude v poriadku, hlavne sa musela zlaknut ☹

mima07
2. apr 2009

cauko
katika to co bola za p... 😠 no budes ju musiet pozorovat snad bude ok a kolko caka stenietok?
ret rychlo sa vyliecte
let moja pracka tiez perie iba ked sa jej chce 😠

katika1
2. apr 2009

mima neviem zajtra asi pojdeme na uzv.. podla mna 2-3 🙂

katika1
2. apr 2009

ale ma nasrala tá ženská, že keby aspon povedala pardon, alebo mu alebo bu a nič.. prešla po nej a šla dalej.. pi..
snažím sa zistiť, či kopú, ale také 100gramové velmi asi neucítim, čo? 😀

Kde je Bratová? Práve sa tam rokuje o založení funclubu pre nu 😀 alebo radšej matematický krúžok? 😲

katika1
2. apr 2009

tam akože na fb

retaux
2. apr 2009

Prosím vás, potrebujem rýchlo radu. Lucka teraz poobede spala a normálne ju dusí, ale ja neviem čo. Neviem to presne opísať, ona sa snaží nadýchnuť nosom, nejde jej to a potom sa rozkašle a stále kvôli tomu plače. Doktorka tam už určite nebude. Čo by som jej mala na to dať? ☹
Doktorka mi povedala, že keď začne kašľať alebo viac zachrípne, tak kalciový sirup, ale ja neviem čo ju dusí. To akoby mala plný nos, ale soplíky nemá. Teda nevidieť žiadne, netečú.

letuskah
2. apr 2009

ret ja ti teda neviem poradit ale akoby mala upchaty nostek, kalciovy sirup je ked kasle a pri tych laryngitidnych zachvatoch 😕

letuskah
2. apr 2009

ret a nemoze ju tak boliet hrdielko ze pri nadychovani si to podrazdi a potom sa rozkasle? to je jedine co ma napada.

baby ja mam byt o tretej u kolegyni a dieta este spinka, a ani nejedol tak kym sa vytrepeme....

retaux
2. apr 2009

No veď práve, že ten sirup je, keď kašle a na hrdlo. Nehovorí, že ju bolí hrdlo, ale zato skoro stále mrnká, že ju bolí očko. Ja neviem, čo ju dusí.