Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
24. apr 2009

lejla super ze uz ste zdravi, neboj to znovu navykanie bude podla mna zakazdym lepsie a lepsie, hlavne zelam malo slz 😉
deichman skusim, dakujem za tip 🙂

lejla77
24. apr 2009

letu:
mali tam aj platenky vselijake - okolo 5 EUR - aj som vahala a teraz lutujem, ze som ich nezobrala. Boli pekne.

bilushka
24. apr 2009

Ahojte,
Bailey dakujem v mene muza za blahozelanie 😵

Letu, to tricko mame aj my, si ho mozeme na stretku zvolit ako povinnu rovnosatu, velmi je dobre, take hrube, kvalitne. Klobucik som inak zaregistrovala, ze pises, ze dostali nove, ja uz som malemu kupila v Cechach jeden a este mi ma buduci tyzden prist satka z MMB, tak to snad aj staci, kedze nic nema rad tak ci tak na hlave.

Neviem akej kvality su platenky v Deichmane, ale ja som malemu kupila v Madarsku ze len tak do piesku nemusi nicit Adidasy take obyc. platenky za stovku a vydrzali nam tyzden a potom sa postupne zacali parat a rozpadavat, takze odvtedy sa riadim heslom, ze nie som taka bohata, aby som kupovala lacne veci, lebo topanky na tyzden-aj ked stali na nase stovku, je trosku velka blbost.

Korpus zaujima aj mna, mohla by sa tu Retaux ukazat a hlavne: co je s tym nahradnym terminom, kedy to bude???

peta28
24. apr 2009

cauko cauko , pracujem ako vcelicka a uz sa teda velmi tesim na vikend.
Lejla super ze uz ste fit, dnes boli rano 2 deticky v jaslickach + Timka ktoru som doniesla dnes dost neskoro ked uz ranajkovali, tak o chvilku pre nu utekam, nech tam nie je chudatenko v piatok tak dlho.

Bilu uz je svagrina s nererkou doma z porodnice, nemali ziadne problemy, ma kopec mieka, mala spi , ale ved ona uz je skusena mama, pri druhom je to urcite ine ako pri prvom.. aspon si myslim. Trosku to boli take zvlastne pocity pre mna na tej navsteve, neviem to vysvetlit, ale ked sa na to prostredie pozera clovek z druhej strany.. no zvlastne. Ale tak nevako som sa rozhodla ze este jedno dieta chcem, urcite nie v najblizsej dobe, bohuzial nebudeme mat maly vekovy rozdiel medzi detmi, ale do 40 - tky to chcem stihnut.

Letu ja som tiez mala problem s platenkami, lebo som presne hladala take to piesku a kupila som u nas na sidlisku v takej sto rocnej obuve a rovno dva pary, jedny za 200 skk a druhe okolo 300 skk a su uplne perfektne obe. Ale to mas urcite od ruky, lebo to je v Ruzinove. Ja by som ziadne Adidasky do piesku nekupila, lebo zas je sice pravda ze niekedy sa neoplati kupovat lacne veci, ale zas aby som vyhodila peniaze len za znacku, tak tiez taka bohata nie som.
Buduci tyzdne uz ideme do toho Madarska, tak sa tesim, konecne aspon zmena prostredia, aj ked s malou to nejaky extra relax nebude.
Meg drzim place na skusky

😉

letuskah
24. apr 2009

caute
peti dik za tip ale to mam ozaj daleko
bola som kuk v deichmane a mali tam jedny super platenky za 9,95 ale male tak zajtra chcem ist do auparku ci nemaju vacsie, idem na samostatny vylet po obchodoch sa tesim, preleziem kazdy jeden 😵 😵 😵 uz som davno nebola takto sama 😵

chlap si dnes kupil bicykel a chce kupit aj sedacku ze bude Kubka navlacat, som zvedava... ale peti sa ta chcem spytat aku ste to vtedy kupovali ci mate v plane? a mate aj helmu pre TImku?

Kubko dnes cely den zdravil By den 😵 aj ked sme odchadzali tak povedal By den 😵 a predvcerom vecr zas na vsetky strany daval Bu noc a pri papani obcas povie Bu chut 😵 😵 😵 😵 predsalen moja snaha o vychovu celkom nebola marna 😵

letuskah
24. apr 2009

peti sedacku som uz nasla 😉

baileysa
24. apr 2009

gretka sa zas vsetkym zdravi cau 😅 najradsej dochodcom 😅

baileysa
24. apr 2009

meg, drzim palce na skusku 😉

my mame zajtra bazar v mc, tak som zvedava, ci dakdo dojde kupovat 😨

maji4
24. apr 2009

Ahojte tak vidím ,že dnes to už bolo lepšie 🙂 🙂 možno sa predsa len zachránime 🙂 😉 😉

Lenka už príd!!!

Let naša sa zasa zdravý ,že dobíííí a keď odchádza tak dovíííí alebo cau a niekedy ju napadne aj nadar-nazdar 😵 😵

Lejla neboj on si rýchlo zvykne 😉 😉

maji4
24. apr 2009

Biluškinmu manželovi aj ja prajem všetko NAJLEPšIE 😉

maji4
24. apr 2009

u nás sa pozerá hokej a panelák som musela kukať na PC 😖 ale čo už narobím od včera ma muž upozorňuje ,že je hokej aby som od neho nič nechcela -vraj ani stredu 😠 😠 😅 😅

letuskah
24. apr 2009

jej ale vas tu je 😀 ja som sa uz isla lucit a co to nevidim

maji4
24. apr 2009

Let prepáč aj by som sa bola ozvala len sme boli objednané až na 10.30 a bolo 11.45 ked som dorazila domou a rýchlo dala Lilušku spať a ešte bola aj kosa som vymrzla ....

ALE vo štvrtok idem zas a ak bude pekne tak môžme 😉 😉

maji4
24. apr 2009

let zajtra ti prajem príííjemné obchodíííkovanie 😉 uži si to!

letuskah
24. apr 2009

maji neboj nehnevam sa 😉 to ja len tak
stvrtok je fajn, ved sa dohodneme den predtym
u nas je tiez hokej tak mam aspon pokoj od stredy 😀

letuskah
24. apr 2009

maji dakujem 🙂

bilushka
24. apr 2009

Baby, tak mna ten zub tak boli, ze v nedelu ideme k nasim, aby som v pondelok mohla ist k tomu zubarovi a ostanem tam uz cely tyzden, tak ja na stretko nepridem, ale dufam, ze aspon vy sa stretnete, ved aspon Majka jedna+druha a Letu, musime to uz rozhybat, minule leto sme sa videli skoro kazdy tyzden a teraz to nejako viazne...

Maji, ako to vyzera v tom Harmony, co vam vravia, lepsi sa to, dokedy este budete chodit?
Tiez to mas dost daleko 😒
A dakujeme za blahozelanie. 😉

Na Bailey uz radsej ani nebudem reagovat, lebo organizovat este aj cez vikend nieco...no poklona.
Posli mi to, na com slapes 😀 😀 😀

bilushka
24. apr 2009

U nas su meniny s kamosmi, tak mam tiez pokoj od stredy 😀 😀 😀
A nikdy by mi nenapadlo, ze idealny vecer je, ked maly spi, muz isiel na pivo a ja mam v telke Krausa 😅 🤐 😀

letuskah
24. apr 2009

bilu no to musis byt zle na tom s tym zubom,, nech ti to daju do poriadku...

mali by sme sa stretnut si myslim, je to viac nez nutne, takze streda alebo utorok? prezidentska zahrada alebo niekde inde? doobeda alebo poobede? ak doobeda tak ja aj na strkovec dobehnem

letuskah
24. apr 2009

bilu ja som milovala tyzdne ked muz robil poobedne a chodil o 23,00 domov, decko spalo od 20,00 a ja som mala tri hodiny pokoooooooooooj, no ale dobre casy skoncili 😀 ale zas vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, teraz mi tu doobedia nevyspava a neobchenduje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bilushka
24. apr 2009

Letu, zrazu ked ja nejdem aka si akcna a prisposobiva 😠 😠 😀 😀 😀 😀

Este som vam zabudla hodit dalsi link od toho blogera, co minule pisal o Christovej:
Tak toto je tiez dobra sleha:
http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/191451/Fashio...

maji4
24. apr 2009

biluš nevime v júni ideme na kontrolu ale netuším či je to lepšie alebo nie sa priznám ,že doma s nou cvičím len ked ma to napadne možno raz za týždeň a tam chodím teda mala by som tam chodiť každý týždeň ale skoro vždy niečo raz odcestovaný potom chorý...tak v piemere to vychádza že tam chodím 2x do mesiaca a už som na to prišla prečo tam musím stále chodiť lebo sme s Liliankou strašne sympatické tej cvičitelke čo nás objednáva 😒 😠 ved aj si riadne pokecáme ona ma tiež dievčatko už 3 ročné a s Lili majú vela spoločné tiež to je taký malý čertík neposedný no ale ved ktoré dieťa nie 😉

A či to pomáha tak netuším .........bruško má rovnaké ako pred tým 😒

maji4
24. apr 2009

Biluš ja milujem také večeri 🙂 🙂 uži si to!!

letuskah
24. apr 2009

sak na doobedie som so strkovcom suhlasila a niekto to musi vziat do ruk ked si teraz indisponovana chapes 😎

maji4
24. apr 2009

no konečne po 5 mesiacoch som pridala fotky 😵 😵 tak kukajte 😵 😵

maji4
24. apr 2009

ja môže v utorok doobeda kľudne aj na štrkovci 😉 😉 alebo u mňa na raňajkách(teda rannej káve) a potom hromadné presunutie sem k nám na ihrisko 😵 😵 už nám konečne dokončili ihrisko pri fontáne pre zuzanu tak teraz chodím len tam mám to 20 metrov 😵 😵

letuskah
24. apr 2009

ja chcem tiez nove ihrisku u nas je to katastrofalne, polamate, povytrhane zo zeme a podobne

bilus som si precitala ten clanok, dobry je ten chlap 😀

letuskah
24. apr 2009

maji kukla som fotky a Lili je zlata, sa mi na teba podoba len neviem cim 🙂

maji4
24. apr 2009

Let ďakujem s tými ihriskami to u nás vyzeralo podobne ešte ich aj kopec takých je ved len toto prerábali skoro trištvrte roka 😠 😠
Let že by očami???????? 😉

maji4
24. apr 2009

ozaj ešte ma napadla historka z rána :takže dnes ráno keď som sa vážila Lilianaka ešte pila mlieko v postieľke a ako som tak stála na váhe tak malá ukazuje na moje prsia ,že FUJ 😖 😅 som skoro odpadla tak som jej povedala ,že no počkaj aj ty raz budeš kojiť ... 😀 😀