Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
22. máj 2009

letuš asi ste jediný už len moji rodičia majú DVD prehávače 2 😅 😅

ALe nie ved pokým ti to nechýba tak načo ti to je ved keď si chcieš niečo pozrieť máš PC 😉 😉

maji4
22. máj 2009

Letuš hej tam to je super , lenže my tam chodíme len cez víkend a vtedy to tam je straaaaaaaaaaaaaaaašne natrieskané 😔 😔

mima07
23. máj 2009

cauko
ospravedlnujem sa za neozyvanie ale boli sme na 2 dnovom vylete 😀 😀 😀
bolo super foto neskor len dom mi nikto neupratal 😠 😀
letu my mame dvd prehravac ale ja ho obcas pouziem ked si chcem pustit cd takze keby sme ho nemali nevadi
k otazke turecka mm chodil na vecere v trojstvrtovych gatoch ale mal ta´m aj jedny dlhe ale to iba keby mu bolo chladno 😀 ja som chodila vseliako ale je pravda ze niektore zenske tam sa nahodili ja s ottkom sme potom mali z toho zabavu 😀 😀
baily nepoviem kedy ideme ale dozvies sa ja to nemozem verejne vyhlasit ale skorej ako ty 😀 😀 😀
aspon v niecom musim byt prva ked s nocnikom sa mi to nepodari 😀 😀 😀

lenkamt
23. máj 2009

Mima - 😀 😀 😀 , tak to idete už budúci týždeň??? chcem vedieť kam 😠 tak hoď aspoň ip ty tajnostkárka 😉

a my dnes 3nehody/každá, ale Lucka kakla len do nočníka, čo ja považujem za neskutočný pokrok 🙂

no a verejne sa ospravedlňujem moje milovanej Katuške, že som sa jej nemohla venovať 😔

mima07
23. máj 2009

lenka no kam asi 😀 😀 do turecka 😀 😀 😀

lenkamt
23. máj 2009

hotel chcem vedieť 😉

letuskah
23. máj 2009

caute
leni som si spomenula ze si hadzala fotku s gumakmi v prevadzke, takze dakujem ale aj tak nieeeeeeeee
a zas letim obliat kolac cokoladou, zajtra mame party 😀

mima07
23. máj 2009

pridala som fotky tak kuk

lenkamt
23. máj 2009

Mima - Alex je kráááááááááááásny, fakt vydarený chlapček 🙂

Letu - 😀 oki, uzatváram tému gumáky 😀 akýýýýýý koláááááááááč aj ja ceeeeeeeeeeem 😀

nika07
23. máj 2009

Ahojte,

mima malý je suprový, tuším vyrástol, už som ho dávno nevidela ☹

my sme dnes mali pracovnú sobotu, čistili sme bazén, tada mm ja s Lindou sme sa iba pozerali 😀

zajtra by som chcela ísť pozrieť na Červený kameň, ale asi tam bude nátresk ☹

mima07
23. máj 2009

lenka, nika dakujem
idem na panske 😝 este stale nemam doupratovane 😠

mishelin
23. máj 2009

caute,som len na skok...
mima-alex je super,a je taky chutnucky na tch fotkach 🙂

no u nas je novinak,hadajte aka 🙄
ze uz 3 vecer sa tesne pred vybratim z vane vykaka do vody a zakrici ze pite 🙄 akoze do pi... 🙄 dobre nie 🙄 😅

peta28
23. máj 2009

Mima Alex je fesacisko, uz je z neho riadny chlap. Kde ste boli na vylete??

Baby myslite si ze som vadna, ked mi prekaza, ze:

1. Svokra si neustale od Timky vynucuje aby jej ukazovala ako velmi ju lubi (musi sa k nej pritulit), vypytuje sa jej ze ci Timka lubi babinu a ze koho ludi najviac na svete (spravna odpoved je babina) a absolutne jej nevadi ze tam som.. no vtedy mam take nervy si ani neviete predstavit
Minule sa vyjadrila ze tie jej prve dve vnucata su citovo chladne (podla mojh nazoru si ale 18 a 15 rocne vnucata o nej myslia ze je trha a preto tam vobec nechodia lebo sa k nim sprava ako k skolkarom) tak sa bojim aby si to nejako nechcela vynahradit na Timke

2. Svokra stale hovori Timke ze maminka sa bude hnevat.. ke si napriklad zaspini tricko, rozhadze hracky, alebo ina kravina. Ja sa pre taketo banalitity vobec nehnevam a nerada by som aby Timka mala pocit ze sa musi bat ze sa budem hnevat.

Myslite si ze to mam nechat tak, alebo pri najblizsej prilezitosti poziadat svokru aby si tym prestala?

katika1
24. máj 2009

čaute kočky.. hlásim sa, že žijem, len neviem dokedy.. už som totálka na nervy! Z učenia a nestíhačiek.. a malý už cíti, že sa mu málo venujem teraz, tak stále kričí, nie maminka nie učiť 😔 viete ako mi to je lúto? 😔

Nečítam dozadu, takže sa nemám k čomu vyjadriť, len Peťa - podľa mojho názoru si to príliš všímaš, lebo ju neznášaš.. Podľa mna kašli na to a nevšímaj si to. Nechaj každého nech sa správa k Timke, tak ako chce.. Oni sú už dosť veľký na to, aby rozlišovali, že toto je mama, tu sa správam takto, tamto je babka a ked jej možem skákať po hlave, tak budem. Aj Riško skáče babke po hlave, ale doma je dobručký..
Takže podla mna sú to také malichernosti, že nerieš..

mima07
24. máj 2009

cauko
katika uz vydrz za chvilu to mas za sebou
peti kasli na svokru ja by som si to nevsimala sak nie je s nou kazdy den a timka si za chvilu urobi nazor

mima07
24. máj 2009

peti boli sme v slavkove u brna a kedze tam mal muz svoj program tak ja som si vybehla do zoo v brne

lenkamt
24. máj 2009

ahojte 🙂

Kati - drž sa a podaj info, kedy máme na teba myslieť 😉

Peti - tú jednotku by som nechala tak, to robia všetky staré mamy, ale na tú dvojku by som ju upozornila, keď ti to nevadí, tak jej nemá čo hovoriť že hej, to by vadilo aj mne 🙄

no a ja mám krámy že 😝 celý deň len ležím, nočníkovanie som nechala na chlapa, deti bolo do 8.30 v nočnej plienke, potom do 10.00 sa 4xpocikali 1x sa Lenka pokakala, takže im dal plienky a pohoda, nie? 😠 😠 😠 veci nahádzal na zem v kúpelni, lebo vaňa bola asi ďaleko 😠 😠 😠 nech už ide do trenčína, lebo ho zabijem 🙄

Mish - 😀 😀 😀 som skoro oprskla monitor polievkou 😀 😀 😀

baileysa
24. máj 2009

ahojky, ahojky,

my mame za sebou perne dni, v piatok sme boli v polsku na nakup pred dofcou, malej som kupila tie adidy, normalne v nich odisla z obchodu ani za svet dat dole, tak nam predavac zabalil do krabice stare topanky 😅 a dovtedy ani za nic nechcela ziadne sandalky vyskusat, uplne hysacila 🙄 sme mali take nervy, lebo v prvom obchode samozrejme zacala plakat, ze chce ist von, tak uz bolo po nakupoch v pohode, tak sme si uzili 🙄 ale tieto sandlaky jej zdvihli naladu a uz potom v pohode, neviem po kom to ma 😅 😀 tak normalne rozmyslam, ze ci uz akoze prejavuje svoj nazor, ked jej chcem nieco vyskusat, ze sa jej to nepaci a nechce to 😕

vcera som bola v mt, na festival zdraveho zivotneho stylu alias ezoterick dni, tak som si kupila tize nejake drobnosti, tak sa vytesujem.
leni, to mne sa ospravedlnujes, ze si sa mi nemohla venovat? lebo ak mne, tak mne sa nemas preco ospravdelnovat, ved som sa ozvala na poslednu chvilu, ci nemas cas, tak to je jasne, ze si nemusela mat cas, takze vklidku, milujem ta aj nadalej 😉

a vecer sme vcera boli este na grilovacke, ja som sla s malou okolo pol 9 domov a tasler sa nevratil doteraz 🙄 este ho niekto chcete? 🙄 normalne neviem, ci mam zavolat do nemocnice ci tam nie je alebo co?

mima, tak musis kazde rano nam dat hlasenie, ze ste este nesli, aby sme si mohli vsimnut, kedy zdrhnes 😉 a teda prijemny pobyt uz dopredu, kedze neviem, kedy pojdete 😉
ja som baby kukala na mapu a rhodos je tiez co by kamenom dohodil od turecka, no nie je to riadna nahoda, ze nas tolko skonci v tych dovolenkovych koncinach? 😎

letush, my tiez nemame klasicky dvd prehravas, dvd pozerame na xboxe 😉 ani crocsy nemam pre malu, ja mam, ale iny model, dam link, snad sa ti budu viac pacit 😀
http://shop.crocs.com/pc-454-4-sueded-alice.asp...

katika, myslime na teba, drzime prsty a prajeme hlavu plnu spravnych myslienok, teda ze ta presne napadne, co sa ta pytaju 😉

peta, ja by som to tiez neriesila, pretoze pri povahe tvojej svokry to bud bude robit za tvojim chrbtom alebo malej bude hovorit, ze maminka nechce, aby ti babinka hovorila, ze sa maminka hneva a podobne, z coho budes mat este vacsie nervy 😔 svokra sa nezmeni, ked jej nieco povies... ak ti to moc vadi, ze to nevies prekusnut, tak povedz muzovi, nech sa jej to pokusi vysvetlit, ze preco nechces, aby jej to hovorila, napr. moja mama tiez gretke hovori, ze maminka s ocinkom by sa hnevali alebo ze to a to sme zakazali, ale su spolu malu, takze neriesim... ked chces, aby ti to nevadilo, musis zmenit tvoj postoj, nic ine sa bohuzial robit neda...

baileysa
24. máj 2009

my na dofcu vlastne odchadzame uz teraz v piatok, lebo uz pojdeme na vikend do ba, aby sme to potom nemali vela na jeden den, ja pojdem v sobotu do brna na tu rozlucku so slobodou kamoske, normalne som vahala ci ist, a nechat gretku s mm v ba, ci to zvladnu, no ale vzhladom na najnvsi vyvoj, teda ze sa este nevratil domov z akcie, IDEM 😀 😀 😀 😀
a kedze letime az v utorok rano, nedame dake stretko v ba na den deti???? urcite budu dake akcie, tak by sme mohli niekam vyrazit, co vy na to???? 🙂

baileysa
24. máj 2009

mima, to zoo vyzera suprovo pre deti 🙂 a alex fakt narastol, uz mame teda velkacov doma 😵

baileysa
24. máj 2009

slavenas, dufam, ze sa uz mate lepsie, ze uz vam to preslo.

a k nocnikovaniu: my sme boli uz aj v polsku bez plienky 😵 normalne sa mala aj v aute pytala, tak sme zastali a cikala niekde na travicku, tak som happy, plienky som mala pre istotu zo sebou 😉
ja nocnik nenosim, chodime na zachod, neviem, ci mam brat tu redukciu, ale asi nie, vonku bude cikat na travicku a zoberiem take jednorazove vlhcene utierky na zachod z dm, aj doma ich pouzivam, tak jej bude zachod tym utierat, este mam aj take papierove koliecka ci ovaly, co sa daju na misu, ze sa ta doska zakryje, tak aj to beriem.

baileysa
24. máj 2009

zistila som, ze neviem najst malej karticku poistenca, tak to musim ist vybavit zajtra, este som chcela stihnut ockovat tu zlatcku, tak uvidim, co mi dr povie...

aktualny stav dovolenkovej lekarnicky:
pre gretku
nurofen sirup
panadol baby cipky
diazepam
dettol - sprej na rany
fenistil kvapky
propolis - namiesto fenistil gelu
stodal alebo sinupret
zinnat - atb
pamycon - nerozriedeny
hylak forte
kulisek
smecta
repellent - off
do zastrcky biolit
octanova mast

pre nas:
panadol
panthenol
efrin - kvapky do oci
reasec - na hnacku
framykoin
oftalmoframykoin

este mi chyba panthenol pre malu,

napada vas este nieco????

zuzana76
autor
24. máj 2009

ahojteeeee

baily, vdaka za lekarnicku, hned si to aj skopcim niekam 😀

pozdravujem vas vsetky, dlho som tu nebola

sestra uz odisla dnes domov, strasne mi budu chybat, ale ved o 2 mesiace v juli sa znova hadam uvidime, my pojdeme tam na ten krst., budem krstna mama a krstny otec bude svagrov kamarat- moj muz ziarlil ale, ked mi ho segra ukazala na fotkach, tak sa mi zacal smiat. 😀 Ma 50 rokov a vyzera ako sedivy dedko.

idem pozmensovat fotky a dam sem nejake.

Adulak, bahozelam k Olivii, Nadherne meno ste vybrali a zelam vam vela vela zdravia obom a skore uzdravenie tebe 😵

zuzana76
autor
24. máj 2009

baily a nemozes este pripisat co sa na co pouziva? ja vacsinu tych liekov pre dieta nepoznam

baileysa
24. máj 2009

zuzi, jasne, skusim:
nurofen sirup ... proti bolesti a na teplotu
panadol baby cipky ... na teplotu
diazepam ... proti febrilnym krcom pri vysokej horucke
dettol - sprej na rany ... dezinfekcia ran, ktora nestipe
fenistil kvapky ... na podrazdene sliznice pri alergii alebo kasli
propolis - namiesto fenistil gelu ... toto chcem, kde nas nahodou nieco ustipne
stodal alebo sinupret ... sirup od kasla
zinnat - atb ...antibiotika
pamycon - nerozriedeny .... antibioticke kvapky do nosa
hylak forte ... kvapky pri crevnych problemoch
kulisek ... roztok pri hnackach proti dehydratacii, je tam glukoza a mineraly
smecta ... pri vracani
repellent - off
do zastrcky biolit
octanova mast ... na vyvrtnutie

skoda, ze uz segra odisla, ako nakoniec dopadla ta choroba jej malej?

zuzana76
autor
24. máj 2009

baily, nakoniec celkom dobre, sice mala mala este obcas hnacku, ale to asi aj zato,ze sestra sa nestrazi co poje a potom malu nakoji, ale sa mi zda, ze tu mala aj celkom pribrala a narastla, ale hned ako pridu domov, tak pojdu lekarke, nech malu odvazia a budu riesit dalej zavadzanie prikrmov.

mohla tu este zostat tie 2 tyzdne, ale v podstate doma maju vacsie pohodlie a hlavne lekarku a aj sa sestra bala cesty domov sama s malou, tak jej celkom dobre padlo,ze sa vrati so svagrom.

dakujem ze doplnenie k liekom, aj ja si uz idem chystat lkekarnicku pomaly

zuzana76
autor
24. máj 2009

ja si este doriesim lekarov a potom mozem aj my vyrazit na dovolenku 😀

zajtra mam ocneho, brrrr, dufam,ze mi enbude merat ocny tlak, este mi to nerobila a strasne sa toho bojim
1.6. endokrinologia Nitra
4.6. zubarka
1.7. endokrinologia Lubochna, budem blizko vas dievcence, baily a lenka 😀

zuzana76
autor
24. máj 2009

potom v auguste este hematologia, ale to je pohodicka, brat krv by mi mohli aj kazdy den 😀

este by sa zisla aj gynekologicka prehliadka, ale to asi tiez az v auguste

zuzana76
autor
24. máj 2009

jaj a este sa chsytam ku

1. kadernicke na farbenie vlasov a podstrihnutie
2.kozmeticke na depilaciu, brrrr, toto mozno nie a budem pokracovat v holeni 😀
3. nechty a pedikura

uz beriem tu kyselinu listovu co ste mi poradili, peta a lenka, plus este B 6, Fe, Zinok, Vitamin E

a presla som na prirodnu kozmetiku Weleda a Lavera a pijem obcas zihlavovy caj na precistenie

musim byt kocka, lebo muz poznamenal, ked videl sestrine fotky, ze tie spanielky vyzeraju fakt ako z telenoviel 😀 , ze on si cely cas myslel, ze to sa v tych telenovelach tak prehana, ale nakoniec usudil,ze neprehanaju, takmer kazda ma silikony plus ine operacie / vyoperovane rebra, korekcie nosa, liposukcie, pery, atd...../o takych kozmetickych ukonoch ako gelove nechty, farbenie, depilacia nehovoriac, ale sestra povedala,ze z blizka aj tak svoj vek nepopru, ze na fotkach este oklamu oko a 45-rocna vyzera ako 30-tnicka, ale zblizka to vraj aj tak rozpoznat, teda ja tak nechcem vyzerat, ale zase nechcem prist ani ako strasidlo, vyzeram ako seda mys podla mna, najviac potrebuju moje vlasy a nechty, vlasy mam slabe a bez farby a nechty sa mi lamu

baileysa
24. máj 2009

zuzi, tak 1. jula dame stretko??? len ja mozem iba doobeda, poobede idem do tn 😒