Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
28. máj 2009

chuda 1x spadne a to poriadne pofúkaj jej to za nás...

maji4
28. máj 2009

Let chuda vy sa rýchlo vyzdravte , aby ste boli do pondelkajšieho stretka fit ...., si to teraz užiješ keď si na neho sama 😒 😒

lenkamt
28. máj 2009

Letu - 😢 chúďa to čo? zuby?

Maji - dík 🙂 netvári sa žeby ju to nejako trápilo, práve ma tu obhadzuje loptou 😀 baby dosvedčia že je divá za troch - lucia postrach ulice 😀

maji4
28. máj 2009

leni samozrejme ,že musí byť divá ved má ešte 2 sestri a musí nejako upútať pozornosť 😅 😅 alebo ,že yb to mala po maminke 😅 😅

lenkamt
28. máj 2009

čo si? ja som tichá a hanblivá 😀 ju máme za nášho vytúženého Miška 😀

akože spali dnes 2x30min a nevyzerajú žeby sa zberali 😅

Verča má zajtra vystúpenie k mdd, organizuje to Hečko, tancujú tam tanček + robia "krovie" Marii čírovej na búrku 😵

zuzana76
autor
28. máj 2009

maji, tak urob kuracie prsia na nivovej omacke s cestovinou, ty nie si tehu, tak to mozes 🙂

zuzana76
autor
28. máj 2009

letu, skore uzdravenie

lenkamt
28. máj 2009

na toto:
http://www.kedykam.sk/article/1000602773/najkra...

Maji - alebo urob to čo som radila minule Letu 😉

maji4
28. máj 2009

leni to som už robila a mám chuť na niečo zvláštne lebo stále varím 5 vecí dokolečka a môj muž už krúti očami ,že zasa kura včera a dnes sme mali zapekanú brokolicu a zajtra zasa kura 😝 😝

maji4
28. máj 2009

leni ,že držím palce aby sa jej všetko vydarilo 🙂 🙂

a o tom tichom a poslušnom dievčatku pomlčím 😅 😅 že Leni 😅 😅 😅 😀 😀

Zuzi nemám doma nivu 😔 ale mám tam nejakú tehlu+ por

zuzana76
autor
28. máj 2009

leni, pekne fotky a ta tretia je Ada? 😕

maji4
28. máj 2009

Ozaj Leni a ked bude Veronika robiť tie vlni za Máriou Čírovou tak jej povec ako si ty robila vlny okolo tiče na stole 😀 😀 😀

lenkamt
28. máj 2009

áno Aďa 🙂

idem uložiť deti

zuzana76
autor
28. máj 2009

tak urob zapekane kuracie prsia s porom a na to syr nastruhat a k tomu pecene zemiaky, ak mas vajcia aj mlieko alebo smotanu mozes zaliat besamelom, ak nie, tak bez toho, alebo plnene kuracie prsia, urobis take tasticky a naplnis syrom a porom, ktory predtym predvaris trochu

maji4
28. máj 2009

zuzi to druhé-teda to plnené je pre man nereálne ale to prvé ma zaujíma ak by sa to chcelo tak hod recept aj smotanu mám aj vajíčko mám aj mlieko mám....vopred ĎAKUEJM 😉

zuzana76
autor
28. máj 2009

alebo len klasika urobis kuracie rezne na prirodno a z poru a syru plus smotany urobis taku omacku, ktoru tie rezne polejes, nech su stavnate a k tomu tiez opekane zemiaky

maji4
28. máj 2009

a tú omáčku orobím ako ked by som robila tie rezne na prírodno???Prosím recept uložím si dakujem

zuzana76
autor
28. máj 2009

do misy z jenskeho skla, simaxu si das trochu oleja a na to osolene kuracie prsia, mozes nakrajat na rezne, aby sa to rychlejsie urobilo, teda nedat tam cele prso ale rozkrojit ho a osolit, na to nakrajas por na kolieska, trochu okorenis, mozes pouzit aj trochu vegety, ak mas kuraci bujon mozes namiesto vegety dat kuraci bujon na to, podlejes trochou vody a das piect, ked su uz makke, tak z mlieka asi 1,5 dcl , 1 vajca a struhaneho syra urobis omacku, vylejes na prsia a das zapiect, ked sa syr rozpusti je to hotove

maji4
28. máj 2009

Zuzi dík hneď ukladám vyzerá to jednoducho 😉

letuskah
28. máj 2009

maji ja tiez varim furt to iste 😝
dakujeme za zelania, asi prechladol lebo ma dost sople a ako chodime von tak boli niektore deti nachcipane a kaslave tak mozno aj daco chytil, uvidime noc a mozno s nim pre istotu rano skocim k dr kedze ako naschval ide vikend 😠

zuzana76
autor
28. máj 2009

tie rezne na prirodno - prsia nakrajas na tensie rezne, osolis, okorenis a osmahnes na oleji

v druhom hrnci si vo vode v bujone alebo uvaris por, ked nemas bujon das vegetu, alebo nejake ine korenidlo, alebo len sol, ked je por makky nastruhas do toho syr, mozes pridat trochu mlieka rozmiesaneho s mukou , pockas kym sa syr rozpusti a rozmixujes, polievas tym hotove rezne a k tomu opekane zemiaky

letuskah
28. máj 2009

zuzi jej vdaka za tip, zajtra ak nebude teplotkovat musime ist na nakup lebo uz nic doma nemame tak si na to nakupim veci 😵 aj nivu a tie plnene prsia sa mi tiez pacia

letuskah
28. máj 2009

zuzi ty mas vysoku receptovu? 😕 😕 😕 ja zasnem nad tvojimi kombinaciami, poslem IP co mam v chladnicke a ty mi posles recept 😀 srandujem ale moj obdov

letuskah
28. máj 2009

teda malo to byt ze mas moj obdiv 😉

musim zajtra nakupit aj dake kreativne zalezitosti aby som s nim doma prezila vikend

zuzana76
autor
28. máj 2009

letu, kludne, nieco vymyslime 😀 ja tak tiez casto varim, ze kuknem co mam doma a kombinujem 😀

letuskah
28. máj 2009

babo ma 38,2 dufam ze mu to klesne, normalne na nom bolo vidno ze sa ledva drzi na nohach alebo sediet, zlato moje ☹ ja viem ze vy ste s vasimi detmi prezili horsie stavy ale mna aj takato teplota dokaze uplne zdecimovat

zuzana76
autor
28. máj 2009

este ma napadlo

plnene zapekane zemiaky

vacsie mlade zemiaky uvarte v supke, ale nie do uplne makka aby sa rozpadavali, potom prekrojit, vydlabat stred zemiaka, na panvici si osmahnete kuracie prsia / bude stacit aj jedno, alebo 2 prsia maximalne/ bud pomlete, alebo nakrajane na drobne kocky, osolene, okorenene, k tomu pridat zvysok vydlabanych zemiakov, por, alebo nakrajanu cibulu a trochu nastruhaneho syra, zmesou naplnit polovicky vydlabanych zemiakov a dat znova zapekat do rury, az kym nie je vsetko hotove, teda este na takych 20 minut priblizne, pred dokoncenim este posypat postruhanym syrom a dopiect este asi 5 minut, kto ma kyslu smotanu, moze na vrch dat par lyzic smotany

zuzana76
autor
28. máj 2009

letu, chudatko, az sa da daj ho spinkat nech sa vypoti a daj mu teply cajik

adulik23
28. máj 2009

ahojte.
prisla som sa pochvalit, ako super bolo na stretku, ale lenka ma uz predbehla.

inac, mozem potvrdit, ze lucka je fakt postrach ulice. 😀 😀 😀 vymyslela viac lumparni ako zvysne 3 deti dohromady.

leni - mne misiak zaspal 10 minut po nastartovani, takze dnes som spravila najpomalsi rekord donovaly-zvolen. predbiehali ma aj 100rocne skodovky. 😀 😀

letuskah
28. máj 2009

zuzi uz buva, hned zaspoal po panadole, caj mi moc necche ale skusim mu dat, nachystam si do termosky