Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
30. máj 2009

ahojte 🙂
Mmem - táto :

https://www.youtube.com/watch?v=FOeO2ux0sWM

ale najsupiš boli hečkovci 😀 hečková klasika vyblískaná v tigrej bundičke 😀 hečko vlasy ulízané dozadu 😀 a vytiahli taliansky muzikál 😀

mmem_
30. máj 2009

leni: no ja uz stracam prehlad 😀 ,vobec nepoznam 😝

baby a Simko normalne ma nudle a kasle takze fasa dovolenka nas caka 😨
zo zubov asi ten kasel nema co?celu noc nespal a ani ja.
neviem fakt kde sme to chytili fakt

letuskah
30. máj 2009

ahojte
som len druhy den zavreta s deckom doma a uz ma chytaju hysaky a depresia, dnes je strasne ale strasne zly, ma len taku nijaku zvysenu teplotu, ani horucka ani nic a zrejme ho hrozne boli hrdlo lebo je nervny, hnusny, vsetko rozhadzuje okolo seba a reve a na hlase citit ze ho ma opuchnute, pije len tekutiny, vodu z polievky, z mrkvy ho natiahlo ☹
co mu mam dat na to hrdlo? mudr vravela ze ked bude pit ze mu to stiahne aj panadol ze je proti zapalu ale mam pocit ze je tto dost zle a pitie nepomaha 😕 dufam ze to horsie nebude...

mmem ja som tiez uplne mimo takychto veci a tiez som netusila kto to je 😕

letuskah
30. máj 2009

pri pomysleni na to ze dalsich X dni tu s nim budem uplne sama zavreta sa mi az hlava kruti 😝
nad nami zase presuvaju nabytok alebo co robia, oni su strasne hlucni, nie tak ako ti Meginy susedia ale taki ze vsetko pocut, vcera vecer sa rozpravali prave v izbe nad spalnou kde mal Kubko spat (jasne ze nespal) ale tak ze som to ja zretelne pocula na druhy koniec bytu a dnes presuvaju tanky po byte, rano sa korculovali na kolieskovych korculiach alebo tahali kufor na kolieskach, to je uz nich bezny zvuk 😠

mima07
30. máj 2009

cauko
pozera ze v vikend ucast slaba
letu a mmem rychlo nech sa deti vylieca
mna tiez boli fest hrdlo proste nic moc ale kompenzujem to tim ze sedim na hotelovom balkonikuv turecku a konikujem 😀 😀 😀
cesta bola celkom v pohode ale plne lietadlo deti tak ze stale niekto reval pred nami dievcatko stale kaslalo za nami pani kychala no dost mi to liezlo na nervy 😠
cez den tu bolo celkom teplo voda v mori este nic moc ale jasne ze maly sa tam hodil v plienke a obleceny tak sme zase boli rarita a potom ked sme ho tahaliaby som hoisla prezliect tak jacal jak tur
teraz tu moze byt tak 23 az 25 stupnov
do lietadla si zoberte volkmena alebo nieco podobne maly sa s tym dost pehral

peta28
30. máj 2009

Letu prajem Kubkovi skore uzdravenie, to je hrozne ked je dietko chore, uz to samo o ssebe je hrozne a este to ake su vtedy deti zlostne, fakt to chce velku davku trpezlivosti niekedy.
Dnes sme same doma, ale muzovi som volala, je na tej stretavke a ze lezi na izbe je mu zle, ma horucku a boli ho hlava, ze ked ho to neprejde tak ide o hodinu domov..
Dnes sme boli s Timkou v meste a kedze tam nc nebolo okrem folklorych slavnosti tak sme sa presli do Auparku, ludi milion, mali tam nejake akcie pre deti a zivu hudbu, deticky tancovali, mala navliekala na taku tycku kruzky, prebehla asi 20 velkych deti (povodne to tam mali hadzat) ale taka bola zlata ze nikto nefrflal a kazdy sa na nej zabaval ako dobre jej to ide, kedze ta tycka bola este o doby kus vyssia. Dostala za to aj suprovu cokoladu, tak aj maminka sa tesila ake ma sikovne dietko.
Najvacsi tapas pre modrym kostolikom kde som chcela zaparkovat, ale vobec sa mi nedarilo, lebo boli svadby a vsade kopa aut a ked som si nasla miesto tak som sa tam snazila vopchat asi na 500 pokusov ho dole a samozrejme ze za mnou cely svadobny spiavod cakal lebo nemohol prejst.. no trapaaaas... tak to uz ten sofer ze mnou nevydrzal, bol to nejaky nemec, vystupil a ze ci mi moze pomoct... chlapik asi 2 metrovy si sadol do toho mojho mini auta, kolena pod bradou pomaly a zaparkoval mi to. A ja krava mu kludne necham aj decko v aute a cakam vonku.. len potom mi napadlo milion moznosit co sa mohlo teoreticky stat... ale bol to rovno ten ktory viezol nevestu a zenicha, tak ten by mi snad s autom neusiel. Inac ludia su hrozni, vsetci ako keby zabudli ze aj oni niekedy zacinali so soferovanim..

peta28
30. máj 2009

Mima super uzi si dovcu a oddychni si ked sa bude dat 😉

letuskah
31. máj 2009

caute
mima to sa dalo cakat ze takto zduchnes 🙂 uzite si dovolenku v zdravi a pohode 🙂

Peta super ten nemec, mna by tiez asi nic zle nenapadlo v prvom momente len ho nechat zaparkovat aj ked ako sa poznam ja by som to vzdala a isla domov 😀
a aspon ste si pekny den spravili, muz si chudak ani neuzil tu stretavku 😒

my sa mame lepsie, vcera som naordinovala kubkovi stoptussin a zda sa ze to zabera, ma sice taky hrncovy kasel ale nedrazdi ho to tolko a ani teplotu uz nemal ale mal bolesti aj hrdla aj zubov tak som mu dala pred spanim este panadol,

teraz kukame na jednotke micky mousa a priznam sa ze vacsiu tupost som teda davno nevidela a ten preklad o tom pomlcim, ale kym sa to malemu paci tak neriesim a len tajne dufam ze bude spavat v nedel dlhsie aby sme to nemuseli pozerat 😕 alebo kupime dvd prehravac a budem mu non stop pustat krtka a bambulku

mmem_
31. máj 2009

caute

no mima ty si spravna 😀 😀 😀 takto zdrhnut 😀 prajem peknu dovolenku

letu: tak to je super ze sa to zacina zlepsovat, odkedy sa to taha uz ?

u nas noc zase hrozna, ale uz aspon zacal vykasliavat t,tak sa mu to snad pouvolnuje
inak ja davam take olejove zabaly na hrudnicek 3denne,skusala si to uz? ja som to predtym mame obrblala ze nebudem robit taketo samanske kusky ale myslim ze to celkom zabera, Ja davam z liekov teraz len mucosolvan junior, na stoptusin sme uz imunny 😝 😀
my ficime teraz na krtkovi 😀 😀,aspon nemusim pocuvat dookola tie odrhovacky

letuskah
31. máj 2009

mmem mame to od stvrtka, super ze sa to uvolnuje, to je hned lepsie ako keby sa mal len drhnut...
olejove zabaly som neskusala ale pri momentalnom rozpolozeni si to neviem ani predstavit, od rana nic nepil a nechce nijakym sposobom pit, predchvilou mi tu pistal ze chce jest a ako nahle som pred neho postavila jedlo tak zacal vyliezat zo stolicky ze chce spat, tak teraz lezi a snad zaspi. vcera sme tu zase cvirikali do 22 a to skoro dve hodiny vkuse len reval. a dnes je tiez ako z divych vajec.
ja si neviem predstavit ze by ozaj dostal tie kiahne, ja uz som teraz na psychiatriu zrela a to ma preventivne vcera rano seklo v krizoch, vecer som dostala kramy a dnes ma seklo v krku.
na zajtra som zavolala nasich lebo mi ozaj preskoci a este nieco decku vyvediem.

bilushka
31. máj 2009

Ahojte,
tak ja ze Mimuske zazelam prijemnu cestu a ona sa uz slni...Teplota ma moc neuspokojila-este podavaj hlasenie, hlavne o mori...A kedy prisiel Ottko?
U lekarky si nakoniec nebola s tym hrdlom? Trdlo, ti to iba bude kazit dovolenku, tak aspon nepi mojito s ladom 😀
Ani studene pivo 😀

Letu, teba zase seklo, tak to nepotesi, nech sa Kubkovi polepsi a uz aj papa nieco?

Mmem, vy kedy idete presne do toho Spanielska, snad bude dovtedy Simko uplne fit.

Cely vikend su akcie na MDD a akurat je tak hnusne, vcera boli chlapi v centre, ale vsetko sa odohrava vacsinou v obchodakoch, kde ja nechcem moc teraz maleho vlacit pred dovolenkou, aby sme aj my nieco nelapli.

Mimi a Bailey-zajtra to stretko dufam plati.
Konecne uvidim ludi, vcera sa o vencenie maleho staral tak poctivo moj muz, ze ja som sa cely den ani neprezliekla z pyzama, co som bola iba doma. Pozrela som si dva filmy na DVD a zozrala nanukovu tortu.
V plavkach budem peknucka vypasena 😝

Peti, co muz? Prisiel skor domov a mas lazaret, ci ako?

meganik
31. máj 2009

ahojte, tak mam pauzu v uceni, dneska sa z izby asi nevyhrabem 😝 ja sa ucim a Natalka je pri mne, pekne mi s fixkou cmara po poznamkach a jasne, ze aj po postelnom pradle, po koberci a tak 😠

vcera sme boli gratulovat sesternici na svadbu a neplanovane sme ostali aj na svadobnej hostine, Natalka bola hviezdov vecera, zahajila prvy tanec - este ani poriadne nezacal dj hrat a ona sa uz sama na parkete vykrucala a predvadzala svoje tanecne kreacie, vrtenie ritkou do stran a tak...no vsetci z nej boli uneseni a ja jasne, ze som bola pysna az do nebies...kameraman ju cely cas natacal, tak sa neviem dockat kazety 😵

vonku je hnusne, aj sme sa chystali dakde na mdd, ale potom sme to zrusili, lebo do augusta potrebujem stihnut ockovanie druhym prevenarom a podmienkou pre ockovanie je, ze musime byt aspon 10 dni zdravi (zatial sa nam to nepodarilo dodrzat 😝 )...takze sa radsej vyhybame davom, aby sme mohli dat Natali tento tyzden zaockovat

letu...skore uzdravenie vam zelam obom, hlavne nech sa Kubkovi polepsi a teba nech odsekne 😉 a susedov nezavidim-sak vies ake mame my problemy s tymi nasimi 😒

bilu...no komu je lepsie ak nie tebe, cely den doma sama-to uz si ja ani nepamatam, ze kedy som si pozrela v klude cely film a dokazala zjest nieco bez toho, aby som davala chutnat malej...ja, ked ieco vytiahnem Natali zbystri a povie mnam a zhrabne mi vsetko z ruky...ja potom dojedam uz len ozuzlane nieco, co sa na povodny stav dobroty uz len matne podoba 😠

mima ty si aka akcna zena...peknu dovolenku, pekne si oddychuj-teda, ak ti to Alex umozni 😉

baileysa
31. máj 2009

ahojte zeny,

nestiham moc pisat ani citat, len napisem, ze rozlucka so slobodou v brne dopadla podla pravidiel pre spravnu rozlucku so slobodou, domov sme sa dovalili pred 4 rano a strasne sme sa zabavali, ze rano nam isto nebude nikto hadat 18 rokov 😉 😀 😀 😀 lebo cely vecer sme sa zabavali len na tom, aki mladici sa na nas namotavali 😅 😀 😀 😀

u mna zajtra stretavka plati, takze o 15tej, na hviezdoslavovom? to je to, kam som minule prisla namiesto na hlavne? 😅

zmenili nam cas odletu, mali sme letiet rano o 5, zatial to presunuli na 10, tak som zvedava, ako nakoniec poletime

zuzana76
autor
31. máj 2009

ahojteee

mimus, uzite si dovolenku a hlavne nech sa ti polepsi

bilu, baily, mimi pekne stretko vam zelam

meg u nas je to s dojedanim podobne, patko tiez zbystri pozornost, ked nieco vytiahnem, takze tiez len dojedam 😅

mmem, ja som volala s jednou letuskou, co robi v skyeurope, to je sestrina byvala spoluziacka z vysky a ona mi vravela,ze skenerom musia prejst vsetci, aj tehulky 😕 , ze to nie je rontgen, no ale kazdopadne im to povedz, hadam uz vedia co maju robit
a simonkovi skore uzdravenie

baily, vy letite tiez skyeurope?

letu, ked sa dari, tak sa dari, to s tymi kramami a seknutim teda nezavidim ale hlavne nech je drobec zdravy

my sme boli vcera na zbere jahod, nazbierali sme 9 kg, v Maduniciach pri Hlohovci, jedno kilo stalo 1,1 eura, ked ste si nazbierali sami, uz sme dost vela rozdali, mojmu bratovi a svokorvcom, lebo to ani jest nevladzeme

zuzana76
autor
31. máj 2009

a patko bol velky pomocnik, nosil cervene jahody, az na to,ze niektore uz poobzierane od hmyzu 😀

maji4
31. máj 2009

Ahojte

Let tak to je iné nadelenie ,že ešte ta aj seklo....dúfam ,že sa Jakubkovi rýchlo polepší a neprídeš o nervy 😉

Mima jejjjj suep si to tam uži!!!a hlavne si oddýchni ak sa bude dať 😉 😉

mmem aj vy sa rýchlo vyzdravte aby ste boli do dovolenky fit 😉 😉

Zuzi no toto Paťko pomáhal zbierať jahody tak to je teda riadne šikovný si živo predstavujem tú mojo ona by trhala všetko a nie len jahody 😅 😅

meg Natálka musela byť zlatučká ako sa tam vykrúcala 😵 😵

bai super ,že si si tú rozlúčku užila a pospomínala zdvihla si trošku sebavedomie o tom aká si krásna aj pre druhých mužov 😉

My v sobotu sme išli do avionu na MDD ale bolo tam tolko ludí ,že Lili sa nechcela ani priblížiť tak sme sa tam chvíľku pomotkali a išli sme domou a poobede som bola už s Lili sama lebo môj muž išiel z roboty na letný večierok -letné hry z roboty 😠 ale ved čo už narobím.....

A dnes ráno mi prišli nečakane rodičia tak sme mali aj s nimi program a kedže si Lili MDD poriadne ani neužila tak sme jej boli kupiť poriadnu a hlavne normálnu hojdačku sme jej to zavesili na tyč čo máme keď cvičíme akože hrazda mezdi rám dverí joj tak sa strašne tešila ja som moc nechcela ju kúpiť už len preto aby som ju mala na čo nalákať ked pôjdeme von a k babke ale dnes som sa nechala ukecať a dobre sme urobili sme jej to zavesili pustili rozprávky a popri hojdaní kukala bebetv a pol hodinu som o nej ani nevedela sme kecali s mamou a raz za čas pohojdali uvidím čo bude zajtra hádam si aj v klude kávu vypijem 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

maji4
31. máj 2009

Leni super ,že Veronike sa MDD vydarilo a že sa aj zabavila aj vy s detmi 😉 😉

maji4
31. máj 2009

Peti z toho parkovania si nič nerob ludia sú sprostí ale niektorý aj pomôžu ved sama si zažila jedno aj druhé a super ,6e Timka sa tak predviedla a ukázala všetkým ostatným aká je šikovná 😉 😉

maji4
31. máj 2009

Biluš super ,že si si užila deň v pyžame 😎 😎 🙂 🙂 🙂 (aj ja chceeeeeeeeem)

letuskah
31. máj 2009

ahojte
tak my dnes celkom fajn, lepsie ako vcera i napriek vsetkemu, poobede uz bol celkom znesitelny aj sme si citali, plastelinovali, aj celkom papal, sice menej ako jedava ale papal, vcera len polievku jedol a dnes uz aj ine, tak som rada. sa mi zda ze ma hlieny niekde zablokovane tak uvidim rano co z toho bude lebo mu nestekaju ako pri nadche ale teraz pred spanim sa mi zdal taky zahuhnany.
dakujeme za zelania 🙂

maji super ta hojdacka, prideme na navstevu ked vyzdravieme 😀

idem rychlo pospratovat ten bordel kym si nerozmysli spanie tak sa pekne majte a zajtra oslavte MDD s levicatkami a ich surodencamic 🙂 uzite si to

maji4
31. máj 2009

Let ok už teraz sa teším ako sa budú o hojdačku byť 😉 😉 😵 😵

maji4
31. máj 2009

let a super ,že dnešok bol o čosi lepší dúfam ,že už mu to trošku ustupuje 😉

mima07
31. máj 2009

bilu tak dnes je tu uz fajn prave sedim na balkone iba v tricku
maly dnes santil v detskom bazene vidim nan z balkona a vecer bol este v mori
je tu super vybudovane pre deti take nieco ako materske centrum ma to 3 miestnosti jedalen wecka a vonku neskutocne vela preliezaciek je to rozdelene podla veku proste bomba
moc sa mi nepolepsilo ale uzivm si mochito pijem 😀 a asi zajtra docitam knizku tak vela piste aby som sa nenudila

maji4
31. máj 2009

ahoj mima a kde ste presne išli...hod link možno muža namotám 😉

maji4
31. máj 2009

a to musí byť strašne super ,že to je tam takto vybudované pre rodiny s detmi fakt už teraz sa teším na fotky čo donesieš 😉 😉

lenkamt
1. jún 2009

čafte 🙂

tak mi zase stávame o 6 😒 nechápem však je hnusne a prší 😀 ja by som spala aj do 9 😅

Mima - tak super, že sa máte dobre 🙂 mužovi som povedala že do lietadla berieme mp4 tak ma zrušil , že však máme len jednu a to bude ešte horšie akokeby sme nemali žiadnu 😀

Bailey, Mimi, Bilu - užite si stretko 😉

Bai - závidím fajnú rozlúčku 😉 dúfam, že let bude ok, ale Gretulka je zlatá tá zvládne všetko 😉 potom sa dúfam prihlásiš a dáš info ako to prebiehalo.

inak baby ja mám nachystaných milión krabičiek cukríkov a kinder čokoládok, môžem to mať v pohode v príručnej??? dúfam že si nebudú myslieť že tým idem otráviť posádku lietadla 😅 😀

Peti - super, že chlap ti zaparkoval a z ľudí si nič nerob 😉
Letu - dúfam, že dnes ste už fit 😉

a dnes Ivka s priateľom berú Verču do mekáča v za, tak dúfam že aj mne niečo donesú 😅

lenkamt
1. jún 2009

no a všetkým levíčatkám prajem krásne MDD 🙂

retaux
1. jún 2009

Ahojte!
Všetkým deťúrencom prajem krásny sviatok 🙂 🙂 🙂

Letu, Mmem: nech sa vám drobci rýchlo uzdravia 😉

Mima: uži si lážo-plážo 🙂

Zuzi: aj Lucka rada zbiera jahody. Keď nevieš, čo s nimi, tak urob jahodovú dreň. Mňam. Tú ja robím každý rok a nevieme sa jej dojesť.

Peti, Meg: museli ste byť riadne hrdé maminy, keď sa vaše kočandy tak predvádzali, čooo?

baileysa
1. jún 2009

ahojte,

krasny den deti vsetkym 😵

baby, ked je taketo pocasie, nejdeme radsej niekam dovnutra? nejake mc alebo nieco? sa prisposobim, ale mozme sa aj von stretnut a potom operativne riesit 😉 🙂

letush, dufam, ze vam to rychlo prejde, drzim palce, nech ste rychlo fit

mima, tak super, uzite si. 🙂 dokedy vlastne ste?

lni, ja tiez mam v plane zobrat cukriky do lietadla a kopec zakazanych hraciek 😅 walkman nemame, ale tasler si do iphonu stiahol gretkine rozpravky nouky a noddy, ze jej budeme pustat, tak som zvedava, ako to prezijeme... ak sa bude dat isto podam hlasenie 😉

my teraz ficime na tomto:

https://www.youtube.com/watch?v=38zHqsFJx5w

staci dat do vyhladavaca hopla a najde toho viac, je to po holandsky, to gretku na to naucila svagrinka 😉

peta28
1. jún 2009

baby cauko,
uz som si dnes zdvihla sebavedomie.. zaparkovala som kraaasne.
Do muza dnes naburala dozadu jedna zneska na Sancovej.. okrem toho ze je chory tak je z toho na prasky, on si tak sanuje to autocko.
Mne zas Timka rano rozliala celu flasku sunaru v aute.. tesim sa.. rano este nechala polovicu flasky a ze to dopije v aute a rozliala to ledva sme sa pohli z garaze.
Vcera vecer zas cirkusovala nechcela si dat plienku a pyzamnko a bola taka pritivna ze vsetko hadzala okolo, muz to uz nevydrzal tak jej dal na zadok, dvaja sme ju museli nasilu za hrozneho revu a kopania obliect a potom sme ju strcili do postielky. Tak zacala kricat ze uz bude posluchat, tak som ju vybrala, vzala na ruky a normalna sme sa dohodli ze maminku bude posluchat. A predstavte si ze dnes rano sa zas nechela obliect, tak jej vravim ale ze maminke si slubila ze budes posluchat.. tak to suhlasila, potom sa jej pytam ci chce ist do postielky a to uz ze nie, a okamzite bola dobra ako med. Ani si napamatam kedy sme tak rychlo odisli z domu, len dufam, ze jej to vydrzi, lebo tento tah budem musiet praktizovat.

Mami potom referuj kde ste to boli, aj ked sa nejako moc na Turecko naladena nie som, po Tunisku a 2 x Egypte uz ma nejako arabske krajiny nalekaju..

Zuzka, vsak vy neprechadzate rentgenom ,to iba batozina, tie "dvere" ktorymi prechadzate je detektor kovov, to urcite tehulkam neublizi